ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 07:40

“Një engjëll po e lexon mesazhin tim tani”, Blero urim të veçantë për nënën në ditën e lindjes

“Një engjëll po e lexon mesazhin tim tani”, Blero urim të veçantë për nënën në ditën e lindjes
TIRANE Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 22:44
TIRANE Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e ...

Capital T e pranon se ka qenë në lidhje me këngëtare shqiptare
Reperi i njohur i skenës shqiptare, Capital T, vazhdon të jetë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij private. Ai asnjëherë për publikun nuk ka zbuluar ndonjë romancë dashurie, përkundër se është përfolur për lidhje ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 22:30
Reperi i njohur i skenës shqiptare, Capital T, vazhdon të jetë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij private. Ai asnjëherë për publikun nuk ka zbuluar ndonjë romancë dashurie, përkundër se është përfolur për lidhje ...

Frizeri i artistëve shqiptarë, Rizza një hap para trendeve të reja të flokëve
Rizza tashmë njihet për të gjithë si frizeri i VIP-ave, i cili vazhdon të përkujdeset për një pjesë të madhe të estradës. Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa ndan postime dhe video të ndryshme ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 21:51
Rizza tashmë njihet për të gjithë si frizeri i VIP-ave, i cili vazhdon të përkujdeset për një pjesë të madhe të estradës. Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa ndan postime dhe video të ndryshme ...

“Dope Man”, kënga më e re nga Lluni dhe Semiautomatik
Dy anëtarët e labelit “PINT”, Lluni dhe Semiautomatik, kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Dope Man” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë lansuar në platformën YouTube në versionin ‘audio’. Tekstin e kanë ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 19:04
Dy anëtarët e labelit “PINT”, Lluni dhe Semiautomatik, kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Dope Man” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë lansuar në platformën YouTube në versionin ‘audio’. Tekstin e kanë ...

Alketa Vejsiu: Asgjë nuk zgjat përjetë përveç dashurisë, do mbarojë edhe corona
Prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Alketa Vejsiu, vazhdon të dërgojë mesazhe inkurajuese për fansat në këtë periudhë izolimi. Duke qenë se shquhet për postimet e saj, ajo së fundmi me anë të një fotografie të ndarë në ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 18:42
Prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Alketa Vejsiu, vazhdon të dërgojë mesazhe inkurajuese për fansat në këtë periudhë izolimi. Duke qenë se shquhet për postimet e saj, ajo së fundmi me anë të një fotografie të ndarë në ...

Gold AG boton 1000 kopje të revistës “Argëtimi” ndërsa i shpërndan te policia, ushtria dhe spitalet
Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv këtë kohë pandemie dhe tashmë shquhet për anën e tij humane. Ai së fundmi përmes rrjeteve sociale njoftoi fansat se ka botuar revistën enigmatike “Argëtimi”, e cila ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 17:31
Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv këtë kohë pandemie dhe tashmë shquhet për anën e tij humane. Ai së fundmi përmes rrjeteve sociale njoftoi fansat se ka botuar revistën enigmatike “Argëtimi”, e cila ...

Dedikimi romantik i bashkëshortes së Daut Haradinajt në 42 vjetorin e lindjes së tij
Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, sot (e hënë) feston ditëlindjen e 42-të. Me këtë rast, ai ka arritur të marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët e familjarët e tij. ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 17:01
Shefi i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, sot (e hënë) feston ditëlindjen e 42-të. Me këtë rast, ai ka arritur të marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët e familjarët e tij. ...

Cristiano Ronaldo e krijoi sfidën për ushtrimet e barkut – Bruno Fernandes i përgjigjet, mirëpo mbetet larg CR7
Cristiano Ronaldo ka sfiduar shumë sportistë për të bërë ushtrime të barkut në vetëm 45 sekonda, derisa po qëndrojnë në vetëizolim nga coronavirusi. I pari që i është përgjigjur këtij sfidimi është bashkëkombësi i tij ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:47
Cristiano Ronaldo ka sfiduar shumë sportistë për të bërë ushtrime të barkut në vetëm 45 sekonda, derisa po qëndrojnë në vetëizolim nga coronavirusi. I pari që i është përgjigjur këtij sfidimi është bashkëkombësi i tij ...

Adrian Gaxha tregon figurën muskulore përmes fotografisë
Adrian Gaxha është njëri nga këngëtarët në estradën shqiptare që njihet për figurën e formësuar trupore. Këngëtari është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke shfaqur kështu jetën private dhe atë profesionale, e të cilat ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:24
Adrian Gaxha është njëri nga këngëtarët në estradën shqiptare që njihet për figurën e formësuar trupore. Këngëtari është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke shfaqur kështu jetën private dhe atë profesionale, e të cilat ...

Vesa Luma rendit 11 gjërat e bukura të karantinës
Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, ka qenë tejet aktive gjatë kësaj kohe, me mesazhe dhe video të ndryshme inkurajuese. Njëherësh ajo periudhën e izolimit e ka shijuar tejet shumë me familjen e saj në Zelandë të Re, ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:19
Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, ka qenë tejet aktive gjatë kësaj kohe, me mesazhe dhe video të ndryshme inkurajuese. Njëherësh ajo periudhën e izolimit e ka shijuar tejet shumë me familjen e saj në Zelandë të Re, ...

Simon Cowell dhe familja fotografohen duke shëtitur me maska
Simon Cowell dhe Luauren Silverman së bashku me djalin e tyre Eric kanë vendosur të shëtiten me biçikleta në Los Angeles në mes të pandemisë coronavirus. Krijuesi i X Factor kishte pranuar më parë se ishte i tmerruar ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:19
Simon Cowell dhe Luauren Silverman së bashku me djalin e tyre Eric kanë vendosur të shëtiten me biçikleta në Los Angeles në mes të pandemisë coronavirus. Krijuesi i X Factor kishte pranuar më parë se ishte i tmerruar ...

Baby G publikon videoklipin e “Rap Song”
Pas një mungese të shkurtër në industrinë muzikore, këngëtarja dhe njëherësh reperja Baby G ka publikuar këngën e saj më të re. Projekti i saj i fundit ka qenë komplet i zhanrit hip-hip, të cilin artistja e ka sjellë në ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:05
Pas një mungese të shkurtër në industrinë muzikore, këngëtarja dhe njëherësh reperja Baby G ka publikuar këngën e saj më të re. Projekti i saj i fundit ka qenë komplet i zhanrit hip-hip, të cilin artistja e ka sjellë në ...

“Një engjëll po e lexon mesazhin tim tani”, Blero urim të veçantë për nënën në ditën e lindjes
Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon ...
Ina-Online | 07-Apr-2020 00:34
Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon ...

Fotot e fundit të Demi Rose do ju lënë pa gjumë
Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina. Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë ...
Lajminet | 07-Apr-2020 00:08
Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina. Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë ...

Haaland pranon sfidën e Ronaldos, 124 pompa për 45 sekonda (VIDEO)
Talenti norvegjez i Borusia Dortmund, Erling Braut Haaland, i është bashkuar sfidës së Kristiano Ronaldos, duke bërë plot 124 pompa për vetëm 45 sekonda. Haaland i cili duket në formë të shkëlqyer fizike e ka publikuar ...
InfoSport.mk | 06-Apr-2020 23:39
Talenti norvegjez i Borusia Dortmund, Erling Braut Haaland, i është bashkuar sfidës së Kristiano Ronaldos, duke bërë plot 124 pompa për vetëm 45 sekonda. Haaland i cili duket në formë të shkëlqyer fizike e ka publikuar ...

“Një engjëll po e lexon mesazhin tim tani”, Blero urim të veçantë për nënën në ditën e lindjes
Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon ...
Arbresh | 06-Apr-2020 23:22
Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka zgjedhur t’i dedikojë mamasë së tij fjalët më të ndjera në ditën e saj të lindjes. “Mami nuk e di engjujt se ku jetojnë, por diçka është e sigurt që 1 engjëll po e lexon ...

Publikohet “Hallall e ke”, dueti nga Genc Prelvukaj dhe Sinan Vllasaliu
Bashkëpunimi më i ri në mes të dy artistëve të njohur të estradës shqiptare tashmë është publikuar. Bëhet fjalë për duetin e reperit Genc Prelvukaj dhe këngëtarit Sinan Vllasaiu, të cilët ditë më parë e kishin ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 15:28
Bashkëpunimi më i ri në mes të dy artistëve të njohur të estradës shqiptare tashmë është publikuar. Bëhet fjalë për duetin e reperit Genc Prelvukaj dhe këngëtarit Sinan Vllasaiu, të cilët ditë më parë e kishin ...

Nëna e Ritës në vijat e frontit me Covidin në Britani, këshilla për çiftet
Nëna e Rita Orës është bashkuar më Shërbimin Britanik të Shëndetësisë (NHS), duke ndihmuar pacientët për shëndetin mental, pasi që ajo është psikiatre Vera është angazhuar kundër Koronavirusit në Britani që në ditët e ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 23:15
Nëna e Rita Orës është bashkuar më Shërbimin Britanik të Shëndetësisë (NHS), duke ndihmuar pacientët për shëndetin mental, pasi që ajo është psikiatre Vera është angazhuar kundër Koronavirusit në Britani që në ditët e ...

Vera Ora në vijë të frontit në Britani, jep disa këshilla për çiftet
Nëna e Rita Orës është bashkuar më Shërbimin Britanik të Shëndetësisë (NHS). Vera Ora nëna e këngëtares Rita Ora është një psikiatër dhe i është bashkëngjitur Shërbimit Britanik në luftë......
Zeri | 06-Apr-2020 22:43
Nëna e Rita Orës është bashkuar më Shërbimin Britanik të Shëndetësisë (NHS). Vera Ora nëna e këngëtares Rita Ora është një psikiatër dhe i është bashkëngjitur Shërbimit Britanik në luftë......

Vera Ora në vijë të frontit në Britani, jep disa këshilla për çiftet
Vera Ora nëna e këngëtares Rita Ora është një psikiatër dhe i është bashkëngjitur Shërbimit Britanik në luftë kundër koronavirusit, shkruan . Ajo gjatë kësaj pandemie vazhdimisht ka bërë postime në Instagram në interes ...
Lajminet | 06-Apr-2020 22:35
Vera Ora nëna e këngëtares Rita Ora është një psikiatër dhe i është bashkëngjitur Shërbimit Britanik në luftë kundër koronavirusit, shkruan . Ajo gjatë kësaj pandemie vazhdimisht ka bërë postime në Instagram në interes ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved