ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 17:38

Sot pesë viktima të tjera, rëndohet situata në Maqedoninë e Veriut

Sot pesë viktima të tjera, rëndohet situata në Maqedoninë e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar të martën edhe pesë viktima nga koronavirusi, që e çojnë në 26 numrin e përgjithshëm të të vdekurve me koronavirus në këtë vend. Sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë, ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 20:22
Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar të martën edhe pesë viktima nga koronavirusi, që e çojnë në 26 numrin e përgjithshëm të të vdekurve me koronavirus në këtë vend. Sipas raportit të Ministrisë së Shëndetësisë, ...

Ndërron jetë një 45-vjeçar nga Shkupi, ishte pozitiv me Covid-19
Sipas informacioneve plotësuese të Institutit për Shëndet Publik një pacientë 45-vjeçar nga Shkupi, i cili ishte pozitiv në testin për coronavirus përmes Fakultetit të Veterinarisë, ka ndërruar jetë në rrugën drejt ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 20:59
Sipas informacioneve plotësuese të Institutit për Shëndet Publik një pacientë 45-vjeçar nga Shkupi, i cili ishte pozitiv në testin për coronavirus përmes Fakultetit të Veterinarisë, ka ndërruar jetë në rrugën drejt ...

Tragjike/ Pesë viktima në pak orë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, shkon në 26 numri i të vdekurve
Pesë persona me koronavirus kanë ndërruar jetë në pak orë në Maqedoninë e Veriut. Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 14:58
Pesë persona me koronavirus kanë ndërruar jetë në pak orë në Maqedoninë e Veriut. Katër pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup, një 52-vjeçar nga Kumanova, një pacient 65 ...

Filipçe: Gjashtë pacientë janë në gjendjet të rëndë shëndetësore
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 17:16
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...

Ndërron jetë një 45-vjeçar nga Shkupi, ishte pozitiv me Covid-19
Sipas informacioneve plotësuese të Institutit për Shëndet Publik një pacientë 45-vjeçar nga Shkupi, i cili ishte pozitiv në testin për coronavirus përmes Fakultetit të Veterinarisë, ka ndërruar jetë në rrugën drejt ...
Arbresh | 07-Apr-2020 21:29
Sipas informacioneve plotësuese të Institutit për Shëndet Publik një pacientë 45-vjeçar nga Shkupi, i cili ishte pozitiv në testin për coronavirus përmes Fakultetit të Veterinarisë, ka ndërruar jetë në rrugën drejt ...

Ndërroi jetë një 45-vjeçar nga Shkupi i infektuar me koronavirus
Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në Spitalin “8 Shtatori” ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 21:24
Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në Spitalin “8 Shtatori” ...

Ndërroi jetë një shkupjan 45-vjeçar i infektuar me Koronavirus
Shkup, 7 prill – Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në ...
Koha.mk | 07-Apr-2020 21:02
Shkup, 7 prill – Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në ...

Maqedoni e Veriut, 5 të vdekur brenda 24 orëve të fundit
Pesë persona kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 26 numrin e përgjithshëm të viktimave në këtë vend. Dy nga viktimat janë nga Kumanova, një nga Labunishta e ...
Zeri Amerikes | 07-Apr-2020 20:59
Pesë persona kanë vdekur brenda 24 orëve të fundit nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 26 numrin e përgjithshëm të viktimave në këtë vend. Dy nga viktimat janë nga Kumanova, një nga Labunishta e ...

Ndërroi jetë një shkupjan 45-vjeçar i infektuar me koronavirus
Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në Spitalin “8 Shtatori” ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 20:49
Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur rrugës për në Spitalin “8 Shtatori” ...

Ndërroi jetë një shkupjan 45-vjeçar i infektuar me koronavirus rrugës për në Spitalin “8 Shtatori”
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur ...
Medial | 07-Apr-2020 20:43
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv me Kovid-19 përmes Fakultetit Veteriner, ka vdekur ...

Pesë të vdekur nga koronavirusi, përkeqësohet gjendja e lehonës nga Kumanova (VIDEO)
Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i vdekur tjetër nga ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 20:16
Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i vdekur tjetër nga ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Shprehja | 07-Apr-2020 18:58
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

Maqedoni e Veriut/15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 18:45
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

Sekretari shtetërorë në MSH, Miloshev qëndron për vizitë në spitalin e Kumanovës
Kumanovë, 7 prill – Sot, sekretari shtetërorë në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev ka qëndruar për vizitë në spitalin e qytëtit të Kumanovës ku ka realizuar takim me menaxhmentin e këtij institucioni ...
Koha.mk | 07-Apr-2020 18:28
Kumanovë, 7 prill – Sot, sekretari shtetërorë në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev ka qëndruar për vizitë në spitalin e qytëtit të Kumanovës ku ka realizuar takim me menaxhmentin e këtij institucioni ...

Pesë të vdekur nga koronavirusi, përkeqësohet gjendja e lehonës nga Kumanova
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi ...
Medial | 07-Apr-2020 18:28
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi ...

Filipçe: Spitali i Kumanovës punon pa pengesa, ka mjaft kuadër dhe pajisje
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot e vizitoi spitalin e Kumanovës për të kontrolluar punën dhe kapacitetet e tij. Në takim me menaxhmentin, ai konstatoi se spitali punon pa pengesa dhe se organizimi i punës ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 18:22
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot e vizitoi spitalin e Kumanovës për të kontrolluar punën dhe kapacitetet e tij. Në takim me menaxhmentin, ai konstatoi se spitali punon pa pengesa dhe se organizimi i punës ...

Përkeqësohet gjendja e lehonës nga Kumanova
Shkup, 7 prill – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i ...
Koha.mk | 07-Apr-2020 18:21
Shkup, 7 prill – Pesë pacientë të sëmurë nga koronavirusi vdiqën, katër prej tyre në Klinikën Infektive-Shkup, një nga Kumanova, një paciente nga Labunishta, një nga Çellopeku, një paciente nga Shtipi dhe një i ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 17:47
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë, 6 në makina respiratore, në total 12 në gjendje ...

Filipçe: Gjashtë pacientë janë në gjendjet të rëndë shëndetësore
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...
Arbresh | 07-Apr-2020 17:34
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot në një konferencë për shtyp theksoi se kemi pesë viktima nga coronovirusi, katër në Klinikën në Infektive, një nga Kumanova, një nga Çellopeku, një nga Llabunishta dhe një nga ...

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...
Republika | 07-Apr-2020 17:25
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shkup janë të shtruar gjithsej 67 pacientë,6 ne makina respiratore, në total 12 në gjendje shëndetësore ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved