ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 19:19

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu-mjekëve të Infektivit: Mirënjohje për sakrificën tuaj

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu-mjekëve të Infektivit: Mirënjohje për sakrificën tuaj
Në Ditën Botërore të Shëndetit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka vlerësuar mjekët, infermierët dhe të gjithë punonjësit e shëndetësisë, në përballjen me COVID19. “Dita Botërore e ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 16:35
Në Ditën Botërore të Shëndetit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka vlerësuar mjekët, infermierët dhe të gjithë punonjësit e shëndetësisë, në përballjen me COVID19. “Dita Botërore e ...

Manastirliu: Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare
M inistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Manastirliu shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 13:04
M inistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Manastirliu shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit ...

Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare, Manastirliu: Çdo punonjës është aset i çmuar për ne!
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit, duke e çuar në 22 numrin total të mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga ky virus. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 12:44
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit, duke e çuar në 22 numrin total të mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga ky virus. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila ...

Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...
Telegraf | 07-Apr-2020 13:07
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...

Pozitive me COVID-19, shërohet edhe një tjetër infermiere
Edhe një infermiere tjetër ka fituar betejën me COVID-19. Ajo i shtohet listës së mjekevë dhe infermierëve të tjerë të shëruar, duke e çuar numrin në 22. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 12:55
Edhe një infermiere tjetër ka fituar betejën me COVID-19. Ajo i shtohet listës së mjekevë dhe infermierëve të tjerë të shëruar, duke e çuar numrin në 22. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...

Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu: 22 mjekë dhe infermierë të shëruar nga Covid-19
Përmes një postimi në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Mansatirliu, bëri me dijeni se ka shkuar në 22, numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga Covid-19. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i ...
RTSH | 07-Apr-2020 18:01
Përmes një postimi në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Mansatirliu, bëri me dijeni se ka shkuar në 22, numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga Covid-19. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i ...

Video/ Po kurohen pacientët me COVID-19, publikohen për herë të parë pamje nga brenda infektivit
Për herë të parë, që nga 9 marsi kur në Shqipëri u konfirmua rasti i parë me koronavirus në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar pamje nga repartet e trajtimit të pacientëve me COVID-19 në Spitalin Infektiv. ...
Politiko | 07-Apr-2020 16:49
Për herë të parë, që nga 9 marsi kur në Shqipëri u konfirmua rasti i parë me koronavirus në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar pamje nga repartet e trajtimit të pacientëve me COVID-19 në Spitalin Infektiv. ...

Tiranë, dalin pamje nga spitalet ku po mbahen pacientët me koronavirus
Qeveria ka vendosur të publikojë vetë disa pamje të ‘zgjedhura’ nga spitali infektiv dhe ai i sanatoriumit në Tiranë, ku ndodhen të shtruar shumica e pacientëve të prekur nga koronavirusi dhe që kanë shfaqur probleme ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 16:31
Qeveria ka vendosur të publikojë vetë disa pamje të ‘zgjedhura’ nga spitali infektiv dhe ai i sanatoriumit në Tiranë, ku ndodhen të shtruar shumica e pacientëve të prekur nga koronavirusi dhe që kanë shfaqur probleme ...

Manastirliu në Ditën Botërore të Shëndetit falenderon mjekët e infektivit (pamje)
“Sot, mirënjohja e të gjithëve shkon për ata që mbi përparësen e bardhë veshin çdo ditë armaturën mbrojtëse ne betejën e rradhës në emër të jetës”, thotë Manastirliu ...
Illyriapress | 07-Apr-2020 16:10
“Sot, mirënjohja e të gjithëve shkon për ata që mbi përparësen e bardhë veshin çdo ditë armaturën mbrojtëse ne betejën e rradhës në emër të jetës”, thotë Manastirliu ...

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu: Mirënjohja e të gjithëve shkon sot për ekipin mjekësor në vijën e parë të luftës
TIRANË, 7 prill/MEDIAL/ Dita Botërore e Shëndetit, i gjen infermierët, mjekët, punonjësit e shëndetësisë, në vijën e parë të fronit me një armik të rrezikshëm siç është COVID-19. Janë këto fjalët me të cilat ministrja e ...
Medial | 07-Apr-2020 15:31
TIRANË, 7 prill/MEDIAL/ Dita Botërore e Shëndetit, i gjen infermierët, mjekët, punonjësit e shëndetësisë, në vijën e parë të fronit me një armik të rrezikshëm siç është COVID-19. Janë këto fjalët me të cilat ministrja e ...

Ja procedura e trajtimit të një pacienti me COVID-19 në shtëpi! 3 këshillat bazike
Report TV ka trajtuar të gjithë procesin trajtimit nga mjeku i familjes të një pacienti i cili është konfirmuar me COVID-19, por që ndodhet i vetëizoluar në shtëpi. Mjekja e familjes Adelina Qose Selimi, në qendrën ...
Saranda Web | 07-Apr-2020 15:01
Report TV ka trajtuar të gjithë procesin trajtimit nga mjeku i familjes të një pacienti i cili është konfirmuar me COVID-19, por që ndodhet i vetëizoluar në shtëpi. Mjekja e familjes Adelina Qose Selimi, në qendrën ...

Lajm i mirë nga Infektivi, edhe 15 të infektuar fitojnë betejën me COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 07:39
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe i infermierëve të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numrin e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ia kanë......
Zeri | 07-Apr-2020 14:31
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numrin e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ia kanë......

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë......
Zeri | 07-Apr-2020 14:23
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë......

Manastirliu publikon foton: Ja prova e sakrificës të përditshme së mjekëve në përballjen me Covid-19
Vazhdon lufta me koronavirusin një luftë ku ‘ushtarët’ më të rrezikuar janë ato të vijës së parë, mjekët. Mjekët dhe infermierët po punojnë me përkushtim të plotë që të fitohet lufta me virusin vdekjeprurës që ka ...
Top Channel | 06-Apr-2020 23:49
Vazhdon lufta me koronavirusin një luftë ku ‘ushtarët’ më të rrezikuar janë ato të vijës së parë, mjekët. Mjekët dhe infermierët po punojnë me përkushtim të plotë që të fitohet lufta me virusin vdekjeprurës që ka ...

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga Coronavirusi në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë dalë përballë ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 14:17
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë dalë përballë ...

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë dalë përballë ...
Klan Kosova | 07-Apr-2020 14:14
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numri e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ja kanë dalë përballë ...

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruar nga koronavirusi në vend
22 mjekë dhe infermierë janë shëruar nga koronavirusi deri tani në Shqipëri. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Në një postim në Facebook, ajo njofton se rasti i fundit i shëruar është ...
Politiko | 07-Apr-2020 13:52
22 mjekë dhe infermierë janë shëruar nga koronavirusi deri tani në Shqipëri. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Në një postim në Facebook, ajo njofton se rasti i fundit i shëruar është ...

Edhe 15 pacientë fitojnë betejën me koronavirusin
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...
Telegraf | 07-Apr-2020 09:23
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...

Shërohet edhe një infermiere në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë së dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një statusi në Facebook ka njoftuar se ditën e sotme është shëruar edhe një infermiere e prekur nga COVID-19. Manastirliu ...
Republika | 07-Apr-2020 13:44
Ministrja e Shëndetësisë së dhe Mbrojtjes Sociale e Shqipërisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një statusi në Facebook ka njoftuar se ditën e sotme është shëruar edhe një infermiere e prekur nga COVID-19. Manastirliu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved