ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 18:28

Kurti ngushëllon familjet e viktimave të COVID-19: Kemi 142 të infektuar të pashëruar

Kurti ngushëllon familjet e viktimave të COVID-19: Kemi 142 të infektuar të pashëruar
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka ngushëlluar familjet e viktimave të coronavirusit. Kurti në një konferencë për media ka njoftuar për numrin e përgjithshëm e personave të infektuar në Kosovë, transmeton ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 18:04
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka ngushëlluar familjet e viktimave të coronavirusit. Kurti në një konferencë për media ka njoftuar për numrin e përgjithshëm e personave të infektuar në Kosovë, transmeton ...

Kurti njofton për shkarkimin e zv.kryeshefit të KRU “Prishtina”
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike (MEPTINIS), Rozeta Hajdari, në një konferencë të përbashkët për media ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 17:47
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike (MEPTINIS), Rozeta Hajdari, në një konferencë të përbashkët për media ...

Kurti: Jo “pingpong” politik, prioriteti i qeverisë është përballimi i pandemisë së COVID-19
Ndonese Presidenti i Kosoves Hashim Thaci i ka kerkuar prej ditesh Levizjes Vetevendosje caktimin e kandidtatit per te pasuar Kryeministrin në detyrë Albin Kurti, ky i fundit nga Gjilani, u shpreh se nuk duhet humbur ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 14:32
Ndonese Presidenti i Kosoves Hashim Thaci i ka kerkuar prej ditesh Levizjes Vetevendosje caktimin e kandidtatit per te pasuar Kryeministrin në detyrë Albin Kurti, ky i fundit nga Gjilani, u shpreh se nuk duhet humbur ...

Ministres në detyrë Rozeta Hajdari i vdes babai
Ministres në detyrë të Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjik, Rozeta Hajdari sot i ka vdekur babai. Lajmin për vdekjen e babait të ministres e bëri të ditur Kurti gjatë ...
Arbresh | 07-Apr-2020 18:35
Ministres në detyrë të Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjik, Rozeta Hajdari sot i ka vdekur babai. Lajmin për vdekjen e babait të ministres e bëri të ditur Kurti gjatë ...

Kurti: Muaji prill, vendimtar për daljen nga kriza e pandemisë
Kryeministri i Qeverisë së Kosovës në detyrë, Albin Kurti, tha se institucionet e Kosovës, janë të përkushtuar maksimalisht me çështjen e pandemisë.
Top Channel | 07-Apr-2020 11:13
Kryeministri i Qeverisë së Kosovës në detyrë, Albin Kurti, tha se institucionet e Kosovës, janë të përkushtuar maksimalisht me çështjen e pandemisë.

“Çkapja e shtetit”: Kryeshefi ekzekutiv i ri në “KRU Prishtina” është anëtar i VV-së
Bordi i përkohshëm i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Prishtina” i emëruar nga Qeveria Kurti, ka marrë vendim për shkarkimin e Ushtruesit të Detyrës të Kryeshefit Ekzekutiv, Kapllan Parduzi dhe disa zyrtarëve të ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 18:28
Bordi i përkohshëm i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Prishtina” i emëruar nga Qeveria Kurti, ka marrë vendim për shkarkimin e Ushtruesit të Detyrës të Kryeshefit Ekzekutiv, Kapllan Parduzi dhe disa zyrtarëve të ...

Kurti i përgjigjet Thaçit nga Gjilani: S’kemi kohë për ping pong politik, po merremi me koronavirusin
Kryeministri në detyrë i Kosoves Albin Kurti ka dhene pergjigje te prere per presidentin Thaci, teksa ka vizituar sot Gjilanin dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Lutfi Hazirin. Kryeministri Kurti në një ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 11:43
Kryeministri në detyrë i Kosoves Albin Kurti ka dhene pergjigje te prere per presidentin Thaci, teksa ka vizituar sot Gjilanin dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Lutfi Hazirin. Kryeministri Kurti në një ...

Kurti ngushëllon familjet e viktimave të COVID-19
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka ngushëlluar familjet e viktimave të coronavirusit. Kurti në një konferencë për media ka njoftuar për numrin e përgjithshëm të personave të infektuar në Kosovë, transmeton ...
Shenja | 07-Apr-2020 18:26
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka ngushëlluar familjet e viktimave të coronavirusit. Kurti në një konferencë për media ka njoftuar për numrin e përgjithshëm të personave të infektuar në Kosovë, transmeton ...

Kurti shkarkon bordin e KRU ‘Prishtinës’, bëhen publike të gjitha shkeljet
Kryeministri në detyrë Albin Kurti së bashku me ministren në detyrë Rozeta Hajdari, përmes një konference për media kanë njoftuar që për shkak të shkeljeve të shumta që kanë ndodhur në Kompaninë Rajonale të......
Zeri | 07-Apr-2020 18:18
Kryeministri në detyrë Albin Kurti së bashku me ministren në detyrë Rozeta Hajdari, përmes një konference për media kanë njoftuar që për shkak të shkeljeve të shumta që kanë ndodhur në Kompaninë Rajonale të......

Ministres në detyrë Rozeta Hajdari i vdes babai
“Ne tash jemi në konferencë. Ministres Hajdari i ka vdekur babi sot dhe kjo nuk e ka ndaluar që të dal këtu në konferencë me mua për të shpalosur shkeljet e bëra nga KRU ‘Prishtina’. Pas kësaj kjo do të udhëtoj drejt ...
Lajminet | 07-Apr-2020 18:16
“Ne tash jemi në konferencë. Ministres Hajdari i ka vdekur babi sot dhe kjo nuk e ka ndaluar që të dal këtu në konferencë me mua për të shpalosur shkeljet e bëra nga KRU ‘Prishtina’. Pas kësaj kjo do të udhëtoj drejt ...

Ministres në detyrë Rozeta Hajdari i vdes babai
Pavarësisht që babai i ka ndërruar jetë pak orë më parë, ministrja e Ekonomisë në detyrë Rozeta Hajdari mbajti konferencë për media për të bërë të ditur të gjitha shkeljet që janë bërë nga bordi i......
Zeri | 07-Apr-2020 18:07
Pavarësisht që babai i ka ndërruar jetë pak orë më parë, ministrja e Ekonomisë në detyrë Rozeta Hajdari mbajti konferencë për media për të bërë të ditur të gjitha shkeljet që janë bërë nga bordi i......

Kryeshefi ekzekutiv i ri në Ujësjellësin “Prishtina” anëtar i VV-së!
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka njoftuar se sot është shkarkuar kryeshefi ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina”. Mirëpo, IndeksOnline mëson se drejtori i ri që është emeruar në Ujësjellësin Rajonal ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 18:04
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka njoftuar se sot është shkarkuar kryeshefi ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina”. Mirëpo, IndeksOnline mëson se drejtori i ri që është emeruar në Ujësjellësin Rajonal ...

Ministres Hajdari i vdes babai, Kurti e jep lajmin në konferencë për media
Ministres në detyrë të Ekonomisë, Rozeta Hajdarit sot i ka vdekur babai. Këtë e ka bërë të ditur në një konferencë për media kryeministri në detyrë Albin Kurti, raporton Gazeta Express. Ministrja e Ekonomisë, Punësimit, ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 18:04
Ministres në detyrë të Ekonomisë, Rozeta Hajdarit sot i ka vdekur babai. Këtë e ka bërë të ditur në një konferencë për media kryeministri në detyrë Albin Kurti, raporton Gazeta Express. Ministrja e Ekonomisë, Punësimit, ...

Kurti dhe Hajdari thonë se zyrtarët e shkarkuar të Ujësjellësit kanë bërë shumë shkelje
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka treguar se bordi i përkohshëm që ai e ka emëruar në krye të ujësjellësit rajonal të Prishtinës, e ka shkarkuar sot një pjesë të menaxhmentit të kësaj kompanie publike. Kurti thotë ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 17:56
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka treguar se bordi i përkohshëm që ai e ka emëruar në krye të ujësjellësit rajonal të Prishtinës, e ka shkarkuar sot një pjesë të menaxhmentit të kësaj kompanie publike. Kurti thotë ...

Kurti njofton për shkarkimin e zv.kryeshefit të KRU “Prishtina”
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike (MEPTINIS), Rozeta Hajdari, në një konferencë të përbashkët për media ...
Arbresh | 07-Apr-2020 17:56
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike (MEPTINIS), Rozeta Hajdari, në një konferencë të përbashkët për media ...

Kurti për shkarkimet në ujësjellësin “Prishtina”: Ndërhymë për ta ndalur degradimin e ndërmarrjes
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë një konference të përbashkët shtypi me ministren në detyrë të Ekonomisë, Rozeta Hajdari ka njoftuar se është vendosur për shkarkimin e zv.kryeshefit ekzekutiv të Kompanisë së ...
Koha.net | 07-Apr-2020 17:50
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti gjatë një konference të përbashkët shtypi me ministren në detyrë të Ekonomisë, Rozeta Hajdari ka njoftuar se është vendosur për shkarkimin e zv.kryeshefit ekzekutiv të Kompanisë së ...

Ministres Hajdari sot paradite i vdiq babai, pasdite paraqiten në konferencë për media!
Ministres së Ekonomisë në detyrë, Rozeta Hajdarit, sot i ka ndërruar jetë babi, shkruan IndeksOnline. Lajmin e ka bërë të ditur, kryeministri në detyrë, Albin Kurti, gjatë konferencës për media për shkarkimin e ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 17:50
Ministres së Ekonomisë në detyrë, Rozeta Hajdarit, sot i ka ndërruar jetë babi, shkruan IndeksOnline. Lajmin e ka bërë të ditur, kryeministri në detyrë, Albin Kurti, gjatë konferencës për media për shkarkimin e ...

Kurti shkarkon kryeshefin ekzekutiv në Ujësjellësit Rajonal “Prishtina”
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor për konsumatorë. Këtë kryeministri Kurti, ...
Klan Kosova | 07-Apr-2020 17:41
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor për konsumatorë. Këtë kryeministri Kurti, ...

Kurti shkarkon kryeshefin ekzekutiv në Ujësjellësit Rajonal “Prishtina”
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, në një konferencë për media ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor......
Zeri | 07-Apr-2020 17:41
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, në një konferencë për media ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor......

Kurti shkarkon kryeshefin ekzekutiv në Ujësjellësit Rajonal “Prishtina”
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor për konsumatorë. Këtë kryeministri Kurti, ...
Medial | 07-Apr-2020 17:41
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se drejtori ekzekutiv i Ujësjellësit Rajonal “Prishtina” është liruar nga detyra dhe është kthyer në pozitën e mëhershme si drejtor për konsumatorë. Këtë kryeministri Kurti, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved