ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:24

Thaçi tregon detaje nga takimi me Albin Kurtin: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion te ai

Thaçi tregon detaje nga takimi me Albin Kurtin: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion te ai
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 08:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

A do ta çojë Kosovën në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet në Open Hashim Thaçi
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.
Top Channel | 07-Apr-2020 01:07
Hashim Thaçi ishte i ftuar në Open në Top Channel ku me anë të një lidhje skype foli për krizën politike në Kosovë. Thaçi tha në Open se do zbatojë plotësisht Kushtetutën dhe ligjet e vendit.

“Jemi vendi më i varfër në rajon dhe keni rritur taksat”, ministri Shalsi përplaset në Open me ekspertët
Ministri për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku foli për masat e marra nga qeveria për të mbrojtur biznesin. Shalsi pati një debat me ekspertin Besart Kadia por edhe ...
Top Channel | 07-Apr-2020 00:25
Ministri për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku foli për masat e marra nga qeveria për të mbrojtur biznesin. Shalsi pati një debat me ekspertin Besart Kadia por edhe ...

Mblidhet (online) sot Qeveria e Kosovë, pritet të merren disa vendime të rëndësishme
Qeveria në detyrë e Albin Kurtit pritet që të mlidhet sot online. Kjo është konfirmuar nga shefi i ekzektuvit gjatë një vizite në Gjilan. Kurti konfirmoi se do të merren disa vendime lidhur me covid-19, shkruan ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 10:38
Qeveria në detyrë e Albin Kurtit pritet që të mlidhet sot online. Kjo është konfirmuar nga shefi i ekzektuvit gjatë një vizite në Gjilan. Kurti konfirmoi se do të merren disa vendime lidhur me covid-19, shkruan ...

Kurti pyetet për mandatarin: S’kemi kohë për ping-pong politik
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe kryeministri i Republikës, Albin Kurti nuk ka dashur të komentojë çështjen se a do t’ia dorëzojë presidentit të shtetit, Hashim Thaçi, emrin e mandatari të ri të qeverisë. Në pyetjen ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 10:33
Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe kryeministri i Republikës, Albin Kurti nuk ka dashur të komentojë çështjen se a do t’ia dorëzojë presidentit të shtetit, Hashim Thaçi, emrin e mandatari të ri të qeverisë. Në pyetjen ...

Thaçi e Kurti mund të përfundojnë në Kushtetuese
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...
IliriaNews | 07-Apr-2020 10:08
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Veliun
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:46
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Veliun
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...
Medial | 07-Apr-2020 09:40
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Veliun
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...
Klan Kosova | 07-Apr-2020 09:36
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Veliun
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 09:36
Ministri i Shtetit për Diasporës në Shqipëri Pandeli Majko, ka folur për krizën politike në Kosovë. Majko tha se situata paraqitet shumë e komplikuar, duke e cilësuar shkarkimin e Agim Veliu nga posti i ministrit të ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur e shkarkoi Agim Veliun
Pandeli Majko foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë nga kryeministri Kurti duke shkarkuar ...
EkonomiaOnline | 07-Apr-2020 08:57
Pandeli Majko foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë nga kryeministri Kurti duke shkarkuar ...

Thaçi tregon detaje nga takimi i Këshillit të Sigurisë: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion të kryeministrit Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Shenja | 07-Apr-2020 08:55
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

Thaçi e Kurti mund të përfundojnë në Kushtetuese
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 08:54
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Agim Veliun
Pandeli Majko ishte i ftuar në Open në Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë ...
Zeri | 07-Apr-2020 08:43
Pandeli Majko ishte i ftuar në Open në Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Agim Veliun
Pandeli Majko ishte i ftuar ne Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë nga ...
Arbresh | 07-Apr-2020 08:39
Pandeli Majko ishte i ftuar ne Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë nga ...

Majko: Kurti bëri veprim emocional kur shkarkoi Agim Veliun
Pandeli Majko ishte i ftuar në Open në Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 08:34
Pandeli Majko ishte i ftuar në Open në Top Channel ku foli për krizën politikë në Kosovë. Sipas Majkos situata paraqitet shumë e komplikuar. “Situata paraqitet e komplikuar. Besoj se ishte një veprim emocional ai i bërë ...

Interpretimet kundërthënëse mes Thaçit e Kurtit mund të përfundojnë në Kushtetuese
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...
Koha.net | 07-Apr-2020 08:18
Prioritet për kryeministrin në detyrë, Albin Kurti, do të jetë vazhdimi i menaxhimit të situatës me pandeminë e koronavirusit, para se t’i japë përgjigje letrave të presidentit për çështjen e mandatarit. Megjithatë, në ...

Thaçi: Kurti një shkelës i rëndë i Kushtetutës
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 08:15
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka folur për krizën politike në Kosovë, përmes një interviste në Top Channel. Sipas Thaçit, Kurti është një shkelës i rëndë i Kushtetutës, kjo e vërtetuar edhe nga vendimi i Gjykatës ...

Kështu mund të veprohet me lëvizjen e lirë sipas Gjykatës Kushtetuese
Me 76 faqe aktgjykim, Gjykata Kushtetuese ka sqaruar se përse kanë konstatuar se vendimi i Qeverisë Kurti për kufizim lëvizjesh është i jashtëligjshëm. Aktgjykimi i plotë është publikuar ditën e hënë. Janë disa çështje ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 08:15
Me 76 faqe aktgjykim, Gjykata Kushtetuese ka sqaruar se përse kanë konstatuar se vendimi i Qeverisë Kurti për kufizim lëvizjesh është i jashtëligjshëm. Aktgjykimi i plotë është publikuar ditën e hënë. Janë disa çështje ...

Thaçi tregon detaje nga takimi i Këshillit të Sigurisë: Kam parë frikë, paranojë dhe konspiracion të kryeministrit Kurti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 00:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kryeministri në detyrë, Albin Kurti u tregua i papërgaditur dhe kokëfortë, kur ky i kërkoi shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Në një intervistë në Top Channel, Thaçi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved