ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 11:14

Vladimir Putin: Boris Johnson do ta kalojë koronavirusin me sensin e tij të humorit

Vladimir Putin: Boris Johnson do ta kalojë koronavirusin me sensin e tij të humorit
Presidenti rus Vladimir Putin i ka uruar sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson duke insistuar se “sensi i tij i humorit” do ta ndihmojë të mundë koronavirusin. Johnson është shtruar në spital prej ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 20:20
Presidenti rus Vladimir Putin i ka uruar sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson duke insistuar se “sensi i tij i humorit” do ta ndihmojë të mundë koronavirusin. Johnson është shtruar në spital prej ...

Numri i vdekjeve nga COVID-19 në SHBA arrin në 11 mijë
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të vdekurve nga koronavirusi ka arritur në 11 mijë me gjithsej rreth 370 mijë, të prekur. Ndërkohë, Presidenti Donald Trump tha se ka ofruar ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 16:52
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të vdekurve nga koronavirusi ka arritur në 11 mijë me gjithsej rreth 370 mijë, të prekur. Ndërkohë, Presidenti Donald Trump tha se ka ofruar ndihmë për shërimin e kryeministrit britanik ...

Boris Johnson nuk përdor ventilatorët
Zedhenesi i kryeministrit tha se parametrat vitale te Johnson jane te qendrueshem dhe mbetet ne gjendje te mire', pas trajtimit me oksigjenoterapi. "Z. Johnson nuk ka nevoje per nje ventilator mekanik", sakteson ...
ikub.al | 07-Apr-2020 14:26
Zedhenesi i kryeministrit tha se parametrat vitale te Johnson jane te qendrueshem dhe mbetet ne gjendje te mire', pas trajtimit me oksigjenoterapi. "Z. Johnson nuk ka nevoje per nje ventilator mekanik", sakteson ...

Boris Johnson nuk ka pneumoni! Dilema për valixhen bërthamore, kush i mban kodet?
Pasi kaloi një natë të vështirë në terapi intensive, raportohet se gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Johnson u infektua me koronavirus 12 ditë më parë. Burime pranë qeverisë thonë për mediat ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 15:57
Pasi kaloi një natë të vështirë në terapi intensive, raportohet se gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Johnson u infektua me koronavirus 12 ditë më parë. Burime pranë qeverisë thonë për mediat ...

Covid-19/ “Humori do e shërojë”, Putin flet për sëmundjen e Johnson
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, i uroi sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik, Boris Johnson, i cili është prekur nga koronavirusi dhe i është nënshtruar kujdesit intensiv në spital. “Jam i sigurtë se ...
Telegraf | 07-Apr-2020 15:34
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, i uroi sot shërim të shpejtë kryeministrit britanik, Boris Johnson, i cili është prekur nga koronavirusi dhe i është nënshtruar kujdesit intensiv në spital. “Jam i sigurtë se ...

Johnson në reanimacion, Mbretëria e Bashkuar: Shëndeti i tij është përkeqësuar ndjeshëm! Ministri: Është nën mbikëqyrje të rreptë
Mbretëria e Bashkuar është e shqetësuar për kryeministrin e saj: shëndeti i 55-vjeçarit të infektuar me virusin Corona duket se është përkeqësuar në mënyrë të konsiderueshme. Boris Johnson u transferua në pavionin e ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 12:14
Mbretëria e Bashkuar është e shqetësuar për kryeministrin e saj: shëndeti i 55-vjeçarit të infektuar me virusin Corona duket se është përkeqësuar në mënyrë të konsiderueshme. Boris Johnson u transferua në pavionin e ...

Putin: Optimizmi dhe humori i Boris Johnson do ta ndihmojnë të shërohet
Presidenti rus, Vladimir Putin uroi sot një shërim të shpejtë për kryeministrin britanik, Boris Johnson, i cili është prekur nga koronavirusi dhe i është nënshtruar kujdesit intensive. “Jam i sigurtë se energjia juaj, ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 13:37
Presidenti rus, Vladimir Putin uroi sot një shërim të shpejtë për kryeministrin britanik, Boris Johnson, i cili është prekur nga koronavirusi dhe i është nënshtruar kujdesit intensive. “Jam i sigurtë se energjia juaj, ...

Stabilizohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson
Gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Kryeministrit britanik prej 12 ditësh është infektuar me COVID-19. Mediat britanke raportojnë se Johnson është në oksigjenim dhe në gjendje të stabilizuar në ...
Telegraf | 07-Apr-2020 15:06
Gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Kryeministrit britanik prej 12 ditësh është infektuar me COVID-19. Mediat britanke raportojnë se Johnson është në oksigjenim dhe në gjendje të stabilizuar në ...

Covid-19/ Boris Johnson në terapi intensive, Basha mesazh: Qytetarët e Britanisë së Madhe kanë nevojë për ju
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i uroi shërim të shpejtë dhe të plotë kryeministrit britanik, Boris Johnson.
Top Channel | 07-Apr-2020 10:52
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i uroi shërim të shpejtë dhe të plotë kryeministrit britanik, Boris Johnson.

Johnson në terapi intensive/ Liderët botërorë mbështesin kryeministrin britanik
Kryeministri britanik Boris Johnson e ka kaluar natën në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër pasi gjendja e tij u perkeqesua. Kreu i qeverise britanike u vendos ne oksigjenoterapi mbremjen e se hënës, pasi ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 14:20
Kryeministri britanik Boris Johnson e ka kaluar natën në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër pasi gjendja e tij u perkeqesua. Kreu i qeverise britanike u vendos ne oksigjenoterapi mbremjen e se hënës, pasi ...

Pa ndryshime gjendja e Boris Johnson
Boris Johnson eshte ende duke luftuar me semundjen ne repartin e kujdesit intensiv, dhe deri tani nuk ka asnje ndryshim ne gjendjen e tij shendetesore. Johnson u transferua ne Spitalin St Thomas ne Londren qendrore ku ...
ikub.al | 07-Apr-2020 09:44
Boris Johnson eshte ende duke luftuar me semundjen ne repartin e kujdesit intensiv, dhe deri tani nuk ka asnje ndryshim ne gjendjen e tij shendetesore. Johnson u transferua ne Spitalin St Thomas ne Londren qendrore ku ...

Duke kënduar rap, 9-vjeçari nga Britania u bën thirrje bashkëkombësve të qëndrojnë në shtëpi
Në kohën kur e tërë bota po bën thirrje që të qëndrohet nëpër shtëpi për të parandaluar përhapjen e coronavirusit, një djalë i vogël nga Britania e Madhe ka gjetur një metodë interesante që një mesazh të tillë t’ua ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 15:34
Në kohën kur e tërë bota po bën thirrje që të qëndrohet nëpër shtëpi për të parandaluar përhapjen e coronavirusit, një djalë i vogël nga Britania e Madhe ka gjetur një metodë interesante që një mesazh të tillë t’ua ...

VIDEO/ Takonte qëllimisht të infektuarit me koronavirus dhe mburrej, kryeministri britanik tani po lufton me vdekjen
Kryeministri britanik Boris Johnson ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, por para se të infektohej nga koronavirusi, kur në Itali dhe në Spanjë numri i viktimave vetëm rritej, kryeministri britanik ishte i vetmi ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 10:30
Kryeministri britanik Boris Johnson ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, por para se të infektohej nga koronavirusi, kur në Itali dhe në Spanjë numri i viktimave vetëm rritej, kryeministri britanik ishte i vetmi ...

Basha i uron shërim të shpejtë kryeministrit Johnson: Qytetarët britanikë kanë nevojë për ju
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka uruar shërim të shpejtë e të plotë kryeministrit të Britanisë së Madhe, Boris Johnson, i cili ndodhet në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër, pasi simptomat ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 11:00
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka uruar shërim të shpejtë e të plotë kryeministrit të Britanisë së Madhe, Boris Johnson, i cili ndodhet në kujdes intensiv në një spital qendror në Londër, pasi simptomat ...

Kryeministri britanik e kalon natën nën kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 09:15
Kryeministri britanik, Boris Johnson, e ka kaluar natën në kujdes intensiv të një spitali në Londër, pasi simptomat e tij nga sëmundja COVID-19 u përkeqësuan. Zyra e tij tha se ai ishte transferuar në repartin intensiv, ...

Kryeministri britanik do ta kalojë edhe sonte natën në kujdesin intensiv
Boris Johnson do të kalojë edhe sonte natën në spital ku po trajtohet për koronavirus. Kryeministri britanik është vendosur në kujdesin intensiv të spitalit Shën Thomas pas përkeqësimit të simptomave të koronavirusit, ...
Arbresh | 07-Apr-2020 20:56
Boris Johnson do të kalojë edhe sonte natën në spital ku po trajtohet për koronavirus. Kryeministri britanik është vendosur në kujdesin intensiv të spitalit Shën Thomas pas përkeqësimit të simptomave të koronavirusit, ...

Stabilizohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson
Gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Kryeministrit britanik prej 12 ditësh është infektuar me COVID-19. Mediat britanke raportojnë se Johnson është në oksigjenim dhe në gjendje të stabilizuar në ...
Lapsi | 07-Apr-2020 15:00
Gjendja shëndetësore e Boris Johnson është stabilizuar. Kryeministrit britanik prej 12 ditësh është infektuar me COVID-19. Mediat britanke raportojnë se Johnson është në oksigjenim dhe në gjendje të stabilizuar në ...

Boris Johnsonin e transferuan në pavionin e reanimacionit
Boris Johnson u transferua në pavionin e reanimacionit në Spitalin St Thomas pas këshillës së mjekëve të tij, tha qeveria në Londër. Ishte një masë paraprake, për rastin nëse kryeministri Britanik do të kishte nevojë ...
AlbInfo | 07-Apr-2020 20:43
Boris Johnson u transferua në pavionin e reanimacionit në Spitalin St Thomas pas këshillës së mjekëve të tij, tha qeveria në Londër. Ishte një masë paraprake, për rastin nëse kryeministri Britanik do të kishte nevojë ...

Sekretari i jashtëm britanik: Johnson do të shërohet
Sekretari i jashtëm britanik, Dominic Raab, tha se është “i bindur” se kryeministri Boris Johnson do të shërohet nga koronavirusi, shkruan REL Duke folur në një konferencë për media, Raab e përshkroi Johnsonin si ...
Portalb | 07-Apr-2020 20:36
Sekretari i jashtëm britanik, Dominic Raab, tha se është “i bindur” se kryeministri Boris Johnson do të shërohet nga koronavirusi, shkruan REL Duke folur në një konferencë për media, Raab e përshkroi Johnsonin si ...

Rab: Besoj se Xhonson do të shërohet, sepse është luftëtar
Londër, 7 prill – Shefi i diplomacisë britanike, Dominik Rab sot deklaroi se është i bindur se kryeministri britanik, Boris Xhonson “do të shërohet, sepse është luftëtar”. Xhonson mbrëmë u zhvendos në repartin për ...
Koha.mk | 07-Apr-2020 20:15
Londër, 7 prill – Shefi i diplomacisë britanike, Dominik Rab sot deklaroi se është i bindur se kryeministri britanik, Boris Xhonson “do të shërohet, sepse është luftëtar”. Xhonson mbrëmë u zhvendos në repartin për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved