ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 22:59

6 raste të reja dhe 15 të shëruar

6 raste të reja dhe 15 të shëruar
Te dhenat e sotme jane bere te ditura nga Silva Bino. Ne 24 oret e fundit jane testuar 182 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 6 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2753 raste te ...
ikub.al | 07-Apr-2020 11:36
Te dhenat e sotme jane bere te ditura nga Silva Bino. Ne 24 oret e fundit jane testuar 182 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 6 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2753 raste te ...

Vetëm 6 raste të reja me COVID-19/ Ulet numri i të infektuarve, rriten testimet
Regjistrohet numri më i ulët i të infektuarëve në katër javët e pandemisë në vendin tonë. Vetëm gjashtë persona janë identifikuar si mbartës të virusit nga 182 testet e kryera në orët e fundit, pra vetëm 3.3 për qind e ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 15:23
Regjistrohet numri më i ulët i të infektuarëve në katër javët e pandemisë në vendin tonë. Vetëm gjashtë persona janë identifikuar si mbartës të virusit nga 182 testet e kryera në orët e fundit, pra vetëm 3.3 për qind e ...

Të dhënat e MSH: Në dy spitalet COVID 74 pacientë, 11 në terapi intensive, 3 të intubuar
Nga të dhënat e MSH-së bëhet me dije se në dy spitalet COVID në Tiranë aktualisht po marrin shërbim 74 pacientë. Në shërbimin infektiv aktualisht janë 67 të shtruar. 5 prej tyre janë në terapi intensive. Në spitalin ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 10:58
Nga të dhënat e MSH-së bëhet me dije se në dy spitalet COVID në Tiranë aktualisht po marrin shërbim 74 pacientë. Në shërbimin infektiv aktualisht janë 67 të shtruar. 5 prej tyre janë në terapi intensive. Në spitalin ...

Koronavirusi/ ‘Frenon’ Shkodra, harta zgjerohet në Tiranë, Elbasan dhe Korçë
Shkodra ka frenuar numrin e rasteve me infeksion. Asnjë rast i ri nuk u regjistrua 24 orët e fundit. Harta e të prekurve nga COVID-19 zgjerohet në Tiranë, Elbasan, Korçë. Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të ...
Telegraf | 07-Apr-2020 11:36
Shkodra ka frenuar numrin e rasteve me infeksion. Asnjë rast i ri nuk u regjistrua 24 orët e fundit. Harta e të prekurve nga COVID-19 zgjerohet në Tiranë, Elbasan, Korçë. Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të ...

Infektohet oficeri i policisë në Korçë
Shkon në 17 numri i personave të prekur nga virusi COVID-19 në Korçë. Burime të sigurta bëjnë me dije se në 24 orët e fundit është shtuar edhe një person i ri i prekur nga koronavirus. Një gjë e tillë konfirmohet nga ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 11:17
Shkon në 17 numri i personave të prekur nga virusi COVID-19 në Korçë. Burime të sigurta bëjnë me dije se në 24 orët e fundit është shtuar edhe një person i ri i prekur nga koronavirus. Një gjë e tillë konfirmohet nga ...

U infektua nga kolegu, kush është polici që u konstatua pozitiv me koronavirus në Korçë
ISHP ka konfirmuar një rast të ri sot me koronavirus në Korçë duke e çuar në 17 numrin total të të infektuarve në këtë qytet që prej fillimit të Pandemisë. I infektuari është shefi i Personelit të Policisë Kufitare në ...
Telegraf | 07-Apr-2020 11:13
ISHP ka konfirmuar një rast të ri sot me koronavirus në Korçë duke e çuar në 17 numrin total të të infektuarve në këtë qytet që prej fillimit të Pandemisë. I infektuari është shefi i Personelit të Policisë Kufitare në ...

Bilanci COVID 19/ Konfirmohen 383 të infektuar dhe 22 viktima, të shëruar 131
Rritet në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri nga 2753 të testuar në total. Në përditësimin e sotëm nga ana e MSH-së janë konfirmuar 6 raste të reja nga 182 të testuar. Numri i të prekurve sot është më ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 10:39
Rritet në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri nga 2753 të testuar në total. Në përditësimin e sotëm nga ana e MSH-së janë konfirmuar 6 raste të reja nga 182 të testuar. Numri i të prekurve sot është më ...

Shkon në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri, 5 prej tyre janë në terapi intensive
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 10:45
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar ...

Detaje për gjendjen e pacientëve të shtruar te Infektivi dhe Sanatoriumi, sa janë të intubuar
Duke përsëritur apelit për të qëndruar brenda dhe për të zbatuar me rigorozitet rregullat e izolimit, Ministria e Shëndetësisë ka dhënë sot detaje lidhur me gjendjen e pacienteve të shtruar me koronavirus në vend. ...
Telegraf | 07-Apr-2020 11:10
Duke përsëritur apelit për të qëndruar brenda dhe për të zbatuar me rigorozitet rregullat e izolimit, Ministria e Shëndetësisë ka dhënë sot detaje lidhur me gjendjen e pacienteve të shtruar me koronavirus në vend. ...

Vetëm 6 raste të reja me Coronavirus në Shqipëri
Shqipëria regjistron një ulje të ndjeshme të numrit të rasteve të prekurve nga COVID-19. Vetëm 6 persona kanë rezultuar pozitiv në 24 orët e fundit, duke e çuar në total numrin e të infektuarve në 383 persona. Betejën ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 12:03
Shqipëria regjistron një ulje të ndjeshme të numrit të rasteve të prekurve nga COVID-19. Vetëm 6 persona kanë rezultuar pozitiv në 24 orët e fundit, duke e çuar në total numrin e të infektuarve në 383 persona. Betejën ...

Koronavirusi/ Vetëm 6 raste të reja, ulet numri i të infektuarve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Janë vetëm 6 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Ky është numri më i ulët e javëve të fundit, duke e çuar në 383 totalin e të prekurve. Aktualisht janë 13 pacientë në ...
Mapo | 07-Apr-2020 10:42
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Janë vetëm 6 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Ky është numri më i ulët e javëve të fundit, duke e çuar në 383 totalin e të prekurve. Aktualisht janë 13 pacientë në ...

Shënohet i 5-ti i shëruar në Korçë nga Covid-19, 77- vjeçari lë Spitalin Infektiv
KORÇA Korça tashmë shënon 5 të shëruar pasi një 77-vjeçar ka rezultuar negativ sot dhe do të lërë spitalin Infektiv. Lajmin e bën të ditur drejtori i spitalit të Korçës që thotë se Eqremi siç quhet pacienti do të lërë ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 10:34
KORÇA Korça tashmë shënon 5 të shëruar pasi një 77-vjeçar ka rezultuar negativ sot dhe do të lërë spitalin Infektiv. Lajmin e bën të ditur drejtori i spitalit të Korçës që thotë se Eqremi siç quhet pacienti do të lërë ...

Ulet ndjeshëm numri i të infektuarve, vetëm 6 raste të reja në 24 orë
Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik dha një lajm të mirë këtë të martë. Ajo deklaroi në daljen e saj për mediat se vetëm gjashtë raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit. Në total janë kryer 182 teste. Në ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 10:52
Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik dha një lajm të mirë këtë të martë. Ajo deklaroi në daljen e saj për mediat se vetëm gjashtë raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit. Në total janë kryer 182 teste. Në ...

Shkon në 383 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ka shkuar në 383 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë. Shifrat e reja janë bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë, e cila raportoi të dhënat më të fundit pas testimeve që janë bërë në ...
Telegraf | 07-Apr-2020 10:52
Ka shkuar në 383 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë. Shifrat e reja janë bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë, e cila raportoi të dhënat më të fundit pas testimeve që janë bërë në ...

“Pandemi e sponsorizuar?” Doktori shqiptar: Vetëm te Trauma vdesin 200 persona në vit
Mjeku specialist i Traumës Apostol Vaso i ftuar në “ABC e mëngjesit”, ka folur për pandeminë që tashmë ka tronditur të gjithë botën, duke arritur në shifra tragjike të personave që kanë humbur jetën. Ai theksoi se kjo ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 08:51
Mjeku specialist i Traumës Apostol Vaso i ftuar në “ABC e mëngjesit”, ka folur për pandeminë që tashmë ka tronditur të gjithë botën, duke arritur në shifra tragjike të personave që kanë humbur jetën. Ai theksoi se kjo ...

ARSYET: Pse u kthye Hasi në epiqendër të COVID-19?
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 20:03
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...

Koronavirusi vijon të përparojë në SHBA, ja shifrat e fundit
Si pasojë e koronavirusit, 910 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në SHBA. Të dhënat nga Shëndeti Publik thonë se 10,495 persona janë konfirmuar të infektuar duke e cuar totalin e të prekurve në 377,499 ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 17:44
Si pasojë e koronavirusit, 910 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit në SHBA. Të dhënat nga Shëndeti Publik thonë se 10,495 persona janë konfirmuar të infektuar duke e cuar totalin e të prekurve në 377,499 ...

Shqiptarët mund të bëjnë pazar nga ora 05:00 e mëngjesit deri në 14:40 të mesditës, Rama: Burg për ata që marrin pensionistë në makinë
Shqiptarët janë të izoluar në banesat e tyre, për shkak të masave të marra nga qeveria për COVID-19. Ndërkohë, kryeministri Edi Rama njoftoi një ditë më parë se orari i qytetarëve për të bërë pazar do të jetë nga ora ...
Telegraf | 07-Apr-2020 09:34
Shqiptarët janë të izoluar në banesat e tyre, për shkak të masave të marra nga qeveria për COVID-19. Ndërkohë, kryeministri Edi Rama njoftoi një ditë më parë se orari i qytetarëve për të bërë pazar do të jetë nga ora ...

Në Shqipëri 6 raste të reja koronavirus gjatë 24 orëve, 383 numri total
Ka shkuar në 383 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...
Ina-Online | 07-Apr-2020 12:49
Ka shkuar në 383 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...

Koronavirusi në Shqipëri, vetëm 6 raste të reja në 24 orët e fundit
Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 6 raste të reja me COVID-19, duke e çuar numrin e të prekurve në 383. Po ashtu, për një ditë janë shëruar edhe 15 pacientë duke bërëq ë gjithsej të jenë 131të ...
Indeks Online | 07-Apr-2020 12:14
Në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 6 raste të reja me COVID-19, duke e çuar numrin e të prekurve në 383. Po ashtu, për një ditë janë shëruar edhe 15 pacientë duke bërëq ë gjithsej të jenë 131të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved