ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 15:29

ARSYET: Pse u kthye Hasi në epiqendër të COVID-19?

ARSYET: Pse u kthye Hasi në epiqendër të COVID-19?
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 20:03
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...

Thellohet bilanci! Shkon në 22 numri i viktimave në Shqipëri nga Covid-19
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare.
Top Channel | 06-Apr-2020 15:16
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare.

Covid-19 në Kosovë, 3 viktima/ Sot humbën jetën edhe 2 persona
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 12:51
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.

Tjetër viktimë nga koronavirusi, ndërron jetë 90-vjeçari në Infektivin e Tiranës
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare, duke e çuar kështu në 22 numrin e vdekjeve nga koronavirusi në Shqipëri. Raportohet se 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 15:13
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare, duke e çuar kështu në 22 numrin e vdekjeve nga koronavirusi në Shqipëri. Raportohet se 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga ...

Greqi, shkon në 79 numri i të vdekurve nga COVID-19
Të paktën 20 raste të reja janë regjistruar brenda 24 orëve në Greqi, ndërkohë që numri në total i prekurve me COVID ka shkuar në 1755. Lajmi është bërë i ditur nga përfaqësuesi i Ministrisë së Shëndetësisë për ...
Telegraf | 06-Apr-2020 18:47
Të paktën 20 raste të reja janë regjistruar brenda 24 orëve në Greqi, ndërkohë që numri në total i prekurve me COVID ka shkuar në 1755. Lajmi është bërë i ditur nga përfaqësuesi i Ministrisë së Shëndetësisë për ...

STATISTIKAT: Tirana, Shkodra dhe Hasi, vatrat e “ndezura” të COVID-19 në Shqipëri
Harta e zonave të prekura me COVID-19 u zgjerua në Tiranë, Shkodër dhe Has të hënën, ndërsa numri i të prekurve nga virusi arriti në 377. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha në një deklaratë për mediat se në ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 14:54
Harta e zonave të prekura me COVID-19 u zgjerua në Tiranë, Shkodër dhe Has të hënën, ndërsa numri i të prekurve nga virusi arriti në 377. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha në një deklaratë për mediat se në ...

Hasi e Shkodra, “kampionë” të prillit
Nga Eduard Zaloshnja Deri në 1 prill, ishin konfirmuar 259 raste me COVID-19 në Shqipëri. Sot kjo shifër është ngjitur në kuotën 377. Pothuaj 40% e 118 rasteve të reja të prillit janë regjistruar në bashkitë Shkodër dhe ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 14:23
Nga Eduard Zaloshnja Deri në 1 prill, ishin konfirmuar 259 raste me COVID-19 në Shqipëri. Sot kjo shifër është ngjitur në kuotën 377. Pothuaj 40% e 118 rasteve të reja të prillit janë regjistruar në bashkitë Shkodër dhe ...

Koronavirusi. 16 raste më pak se një ditë më parë
Deklarata e MSH. Ne 24 oret e fundit jane testuar 175 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.571 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te ...
ikub.al | 06-Apr-2020 11:24
Deklarata e MSH. Ne 24 oret e fundit jane testuar 175 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.571 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te ...

Viktima e 22-të me koronavirus/ Ndërron jetë pacienti 90-vjeçar në Infektiv
Një 90-vjeçar i infektuar me COVID-19 ka humbur jetën këtë të hënë në spitalin Infektiv, duke u bërë kështu viktima e 22-të në vendin tonë nga koronavirusi. Pacienti i moshuar vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese, ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 15:14
Një 90-vjeçar i infektuar me COVID-19 ka humbur jetën këtë të hënë në spitalin Infektiv, duke u bërë kështu viktima e 22-të në vendin tonë nga koronavirusi. Pacienti i moshuar vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese, ...

Shkon në 22 numri i viktimave, ndërron jetë 90-vjeçari me COVID-19 tek Infektivi
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...
Telegraf | 06-Apr-2020 15:10
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...

Më pak të infektuar në 24 orë/ 16 raste të reja me koronavirus, Shkodra vatra e nxehtë
Ulet numri i të identifikuarve me koronavirus në orët e fundit. Testimit i janë nënshtruar 175 persona, nga të cilët 16 prej tyre janë mbartës të virusit. Numri më i madh i rasteve të reja vazhdon prej disa ditësh të ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 14:33
Ulet numri i të identifikuarve me koronavirus në orët e fundit. Testimit i janë nënshtruar 175 persona, nga të cilët 16 prej tyre janë mbartës të virusit. Numri më i madh i rasteve të reja vazhdon prej disa ditësh të ...

Policë të pikës kufitare, tre raste të reja me koronavirus në Has
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar tre raste të reja të reja në Has gjatë 24 orëve të fundit. Burime për ABC News njoftojnë se të tre rastet e konfirmuara me covid-19, janë punonjës të Policisë Kufitare të Hasit, të ...
Telegraf | 06-Apr-2020 12:46
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar tre raste të reja të reja në Has gjatë 24 orëve të fundit. Burime për ABC News njoftojnë se të tre rastet e konfirmuara me covid-19, janë punonjës të Policisë Kufitare të Hasit, të ...

Rritet në 377 numri i të infektuarve me koronavirus, rastet e reja vetëm 16, më pak se një ditë më parë
Numri i të infektuarve nga koronavirusi në vendin tonë është rritur gjatë ditës së sotme. Të dhënate bëra me dije gjatë përditësimit të Ministrisë së Shëndetësisë flasin për 16 raste të reja vetëm gjatë 24 orëve të ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 11:05
Numri i të infektuarve nga koronavirusi në vendin tonë është rritur gjatë ditës së sotme. Të dhënate bëra me dije gjatë përditësimit të Ministrisë së Shëndetësisë flasin për 16 raste të reja vetëm gjatë 24 orëve të ...

Shkon në 22 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në Spitalin Infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 15:34
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në Spitalin Infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...

MSH: Ja pse janë rritur rastet në Shkodër, Tiranë dhe Has
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar situatën nga koronavirusi në Shqipëri, duke bërë të ditur se numri i personave të prekur ka shkuar në 377, nga të cilët 21 kanë humbur jetën. Rastet e reja në 24 orët e fundit ...
Telegraf | 06-Apr-2020 11:51
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar situatën nga koronavirusi në Shqipëri, duke bërë të ditur se numri i personave të prekur ka shkuar në 377, nga të cilët 21 kanë humbur jetën. Rastet e reja në 24 orët e fundit ...

Koronavirusi në Greqi, 79 viktima, 1755 të infektuar
Ka shkuar në 79 numri i viktimave në Greqi si pasojë e COVID-19. Nga viktimat në Greqi, 29 përqind janë femra dhe pjesa tjetër janë meshkuj. Gjithashtu, 86% e të vdekurve kishin sëmundje të tjera dhe kryesisht ishin të ...
Lapsi | 06-Apr-2020 20:47
Ka shkuar në 79 numri i viktimave në Greqi si pasojë e COVID-19. Nga viktimat në Greqi, 29 përqind janë femra dhe pjesa tjetër janë meshkuj. Gjithashtu, 86% e të vdekurve kishin sëmundje të tjera dhe kryesisht ishin të ...

Shkon në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 16 raste të reja. Ja si zgjerohet harta e përhapjes
Ka shkuar në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Shifrat janë bërë publike nga Ministria e Shëndetësisë, në raportimin e sotëm, lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në Shqipëri. Rastet e ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 11:07
Ka shkuar në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Shifrat janë bërë publike nga Ministria e Shëndetësisë, në raportimin e sotëm, lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në Shqipëri. Rastet e ...

Shkodër/ Shkon në 48 numri i të infektuarve me CoVid-19
Nga 26 tampon, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër. 2 familjarët e 80 vjeçares e cila ndërroi jetë dje dhe infermieri i cili i shërbente prej muaji dolën të infektuar.
Top Channel | 06-Apr-2020 09:24
Nga 26 tampon, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër. 2 familjarët e 80 vjeçares e cila ndërroi jetë dje dhe infermieri i cili i shërbente prej muaji dolën të infektuar.

“Shëtisnin në grup për inat të Ramës”, konfirmohen edhe 6 raste të reja në Bashkinë Shkodër
Sërish lajme jo të mira nga Bashkia Shkodër, pasi raportohet për të tjerë persona të infektuar me koronavirus. Sipas mediave informative, nga 26 tamponë të bërë, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitivë, duke e çuar në 48 ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 09:55
Sërish lajme jo të mira nga Bashkia Shkodër, pasi raportohet për të tjerë persona të infektuar me koronavirus. Sipas mediave informative, nga 26 tamponë të bërë, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitivë, duke e çuar në 48 ...

Shkon në 377 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, 16 raste të reja në 24 orët e fundit
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve në 377. Me rastet e ditëve të fundit, Shkodra duket të jetë kthyer në ...
Telegraf | 06-Apr-2020 11:27
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja me koronavirus duke e çuar numrin total të të prekurve në 377. Me rastet e ditëve të fundit, Shkodra duket të jetë kthyer në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved