ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 16:36

Prej nesër Qeveria, ministritë dhe organet tjera shtetërore me orar të shkurtuar

Prej nesër Qeveria, ministritë dhe organet tjera shtetërore me orar të shkurtuar
Qeveria gjatë ditës së djeshme mori vendim për regjim të posaçëm të lëvizjes në cilin personave mbi 18 vjet u kufizohet lëvizja nga e hëna deri të premten nga ora 16:00 deri në orën 5:00 ditën e ardhshme. Për shkak të ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 09:34
Qeveria gjatë ditës së djeshme mori vendim për regjim të posaçëm të lëvizjes në cilin personave mbi 18 vjet u kufizohet lëvizja nga e hëna deri të premten nga ora 16:00 deri në orën 5:00 ditën e ardhshme. Për shkak të ...

570 të infektuar në 18 qytete në Maqedoni, prej nesër kufizime të reja të lëvizjes
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
Telegrafi | 07-Apr-2020 08:34
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

Pas ngujimit 56 orësh, banorët e Kumanovës mbushën sot rrugët e qytetit
Kumanova e mbushur përplot me njerëz. Me të zbardhë dita e së hënës, të gjithë përnjëherë dolën të kryejnë obligimet e tyre. Blerjet bëhen në shpejtësi, radhë të gjata para tezgave ambulante. Tregu i gjelbër është i ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 21:59
Kumanova e mbushur përplot me njerëz. Me të zbardhë dita e së hënës, të gjithë përnjëherë dolën të kryejnë obligimet e tyre. Blerjet bëhen në shpejtësi, radhë të gjata para tezgave ambulante. Tregu i gjelbër është i ...

Koronavirusi konfirmohet tek 570 njerëz nga 18 qytete, prej nesër masa të reja për lëvizje të kufizuar
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
TetovaSot | 07-Apr-2020 10:39
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

Prej nesër Qeveria, ministritë dhe organet tjera shtetërore me orar të shkurtuar
Qeveria gjatë ditës së djeshme mori vendim për regjim të posaçëm të lëvizjes në cilin personave mbi 18 vjet u kufizohet lëvizja nga e hëna deri të premten nga ora 16:00 deri në orën 5:00 ditën e ardhshme. Për shkak të ...
Arbresh | 07-Apr-2020 10:08
Qeveria gjatë ditës së djeshme mori vendim për regjim të posaçëm të lëvizjes në cilin personave mbi 18 vjet u kufizohet lëvizja nga e hëna deri të premten nga ora 16:00 deri në orën 5:00 ditën e ardhshme. Për shkak të ...

570 të infektuar në 18 qytete në Maqedoni, prej nesër kufizime të reja të Lëvizjes
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
IliriaNews | 07-Apr-2020 09:26
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

570 të infektuar në 18 qytete në Maqedoni, prej nesër kufizime të reja të lëvizjes
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:15
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

Covid-19, nesër fillojnë masat e reja shtrënguese
Alsat 2020-04-07T08:54:03+02:00 Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë ...
AlMaKos | 07-Apr-2020 09:15
Alsat 2020-04-07T08:54:03+02:00 Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë ...

Covid-19, nesër fillojnë masat e reja shtrënguese
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...
Shprehja | 07-Apr-2020 09:06
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...

Covid-19, nesër fillojnë masat e reja shtrënguese
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 09:03
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...

Covid-19, nesër fillojnë masat e reja shtrënguese
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...
Alsat-M | 07-Apr-2020 08:54
Që nga dita e nesërme ora policore do të fillojë çdo ditë punë nga ora 16 deri në orën 5 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit. Në fundjavë ora policore do të zbatohet 24 orë. Gjatë javës personat deri 18 vjet do ...

Koronavirusi konfirmohet tek 570 njerëz nga 18 qytete, prej nesër masa të reja për lëvizje të kufizuar
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
Shenja | 07-Apr-2020 08:34
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

Koronavirusi konfirmohet tek 570 njerëz nga 18 qytete, prej nesër masa të reja për lëvizje të kufizuar
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...
Aktuale.MK | 07-Apr-2020 08:30
Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në Klinikën Infektive e humbën jetën ...

Koronavirusi konfirmohet tek 570 njerëz nga 18 qytete, prej nesër masa të reja për lëvizje të kufizuar
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në ...
Medial | 07-Apr-2020 08:26
Shkup, 7 prill 2020 (MEDIAL) – Koronavirus të konfirmuar ka tek 570 njerëz në vend, nga të cilët 239 janë nga Shkupi. Pas 24 orëve të kaluara, deri dje në orën 15:00 u kumtua për 15 raste të reja dhe tre viktima. Në ...

Nga dita e mërkurë ndryshon orari i orës policore në Maqedoni
Kryeministri Oliver Spasovski në konferencë për shtyp sqaroi masat e reja që janë ndërmarrë nga Qeveria për kufizimin e lëvizjes, përkatësisht orarin e ri të orës policore. “Ndalohet lëvizja e gjithë qytetarëve në ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:35
Kryeministri Oliver Spasovski në konferencë për shtyp sqaroi masat e reja që janë ndërmarrë nga Qeveria për kufizimin e lëvizjes, përkatësisht orarin e ri të orës policore. “Ndalohet lëvizja e gjithë qytetarëve në ...

Edhe tri viktima të Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...
Illyriapress | 07-Apr-2020 00:49
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...

Nga e mërkura, ora policore fillon në 16:00, të shtunën dhe të dielën izolim 24 orësh
Nga dita e mërkurë, ora policore ditëve të javës do të nisë nga ora 16:00 dhe zgjat deri në orën 05:00 të mëngjesit, kurse fundjava do të jetë plotësisht në karantinë, me fillim nga e premtja në orën 16:00 dhe zgjat ...
Shenja | 06-Apr-2020 21:21
Nga dita e mërkurë, ora policore ditëve të javës do të nisë nga ora 16:00 dhe zgjat deri në orën 05:00 të mëngjesit, kurse fundjava do të jetë plotësisht në karantinë, me fillim nga e premtja në orën 16:00 dhe zgjat ...

Maqedonia, kampionia koronare e rajonit: më shumë shtetrrethim, thirrje për Ramazan në karantinë
Qeveria e Maqedonisë Veriore ka vendosur të zgjasë shtetrrethimin nga e mërkura, nga ora 16:00 dero 5:00 të mëngjesit, dhe të ndalojë plotësisht qytetarët të lëvizin gjatë fundjavave. Kjo është bërë me rekomandimin e ...
Tesheshi | 06-Apr-2020 19:18
Qeveria e Maqedonisë Veriore ka vendosur të zgjasë shtetrrethimin nga e mërkura, nga ora 16:00 dero 5:00 të mëngjesit, dhe të ndalojë plotësisht qytetarët të lëvizin gjatë fundjavave. Kjo është bërë me rekomandimin e ...

Spasovski: Gjatë tre javëve presim mbi 2.000 të infektuar
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në konferencë për shtyp tha se prioritet i Qeverisë është mbrojtja e qytetarëve dhe mbrojtja shëndetit publike si dhe mbrojtja e ekonomisë vendore. “Paralajmëruan se do të hymë në ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:01
Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në konferencë për shtyp tha se prioritet i Qeverisë është mbrojtja e qytetarëve dhe mbrojtja shëndetit publike si dhe mbrojtja e ekonomisë vendore. “Paralajmëruan se do të hymë në ...

(VIDEO) Kumanova gjatë orës policore
Videot në vazhdim ku shihen rrugët e zbrazëta dëshmojnë se në këto momente në Kumanovë po respektohet ora policore, e cila për këtë qytet është në fuqi nga ora 16:00 dhe do të zgjas deri nesër në ora 05 të mëngjesit. ...
Alsat-M | 06-Apr-2020 18:39
Videot në vazhdim ku shihen rrugët e zbrazëta dëshmojnë se në këto momente në Kumanovë po respektohet ora policore, e cila për këtë qytet është në fuqi nga ora 16:00 dhe do të zgjas deri nesër në ora 05 të mëngjesit. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved