ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 05:53

“Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën, Zoti i shqiptarëve është i madh

“Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën, Zoti i shqiptarëve është i madh
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 19:44
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...

Rama mesazh “dashurie” shqiptarëve: Jeni super, jua dua shumë, do e fitojmë këtë luftë!
Kryeministri Rama I ka drejtuar një mesazh të shqiptarëve në këto ditë të vështira të betejes me Covid 19. Duke shfrytëzuar faqen e tij ne facebook, kreu i qeverisë nuk i kurset elozhet për mënyrën që sipas tij pjesa ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 19:54
Kryeministri Rama I ka drejtuar një mesazh të shqiptarëve në këto ditë të vështira të betejes me Covid 19. Duke shfrytëzuar faqen e tij ne facebook, kreu i qeverisë nuk i kurset elozhet për mënyrën që sipas tij pjesa ...

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu-mjekëve të Infektivit: Mirënjohje për sakrificën tuaj
Në Ditën Botërore të Shëndetit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka vlerësuar mjekët, infermierët dhe të gjithë punonjësit e shëndetësisë, në përballjen me COVID19. “Dita Botërore e ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 16:35
Në Ditën Botërore të Shëndetit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka vlerësuar mjekët, infermierët dhe të gjithë punonjësit e shëndetësisë, në përballjen me COVID19. “Dita Botërore e ...

Manastirliu: Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare
M inistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Manastirliu shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 13:04
M inistrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë lajmin e mirë se një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Manastirliu shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit ...

Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare, Manastirliu: Çdo punonjës është aset i çmuar për ne!
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit, duke e çuar në 22 numrin total të mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga ky virus. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 12:44
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit, duke e çuar në 22 numrin total të mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga ky virus. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila ...

KM Edi Rama: Zoti i shqiptarëve është i madh!
Kryeministri Edi Rama në facebook “Jeni super, ju dua shumë. Shqipëria do ta fitojë këtë luftë. Mos e harroni kurrë: zoti i shqiptarëve është i madh”.
Illyriapress | 07-Apr-2020 20:30
Kryeministri Edi Rama në facebook “Jeni super, ju dua shumë. Shqipëria do ta fitojë këtë luftë. Mos e harroni kurrë: zoti i shqiptarëve është i madh”.

Shërohet nga koronavirusi një tjetër infermiere shqiptare
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...
Telegraf | 07-Apr-2020 13:07
Një tjetër infermiere ka fituar betejën ndaj koronavirusit. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se “Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...

Dhimitër Kraja rikthehet në detyrë pasi u shërua nga Covid-19
Mjeku Dhimitër Kraja, i cili u diagnostikua ditë më parë me COVID-19, teksa kujdesej për pacientët, pas shërimit është rikthyer përsëri në detyrë. Gjatë shërbimit të tij ai u infektua nga kjo sëmundje dhe ekipi ...
Gazeta Dita | 07-Apr-2020 20:19
Mjeku Dhimitër Kraja, i cili u diagnostikua ditë më parë me COVID-19, teksa kujdesej për pacientët, pas shërimit është rikthyer përsëri në detyrë. Gjatë shërbimit të tij ai u infektua nga kjo sëmundje dhe ekipi ...

Rama: Jeni super, ju dua shumë!
Në kohën kur shqipëria vazhdon të jetë e izoluar për shkak të koronavirusit, kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh motivues për qytetarët shqiptarë, transmeton OraNews Në facebook, Rama shkruan se Shqipërai do ...
Portalb | 07-Apr-2020 20:06
Në kohën kur shqipëria vazhdon të jetë e izoluar për shkak të koronavirusit, kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh motivues për qytetarët shqiptarë, transmeton OraNews Në facebook, Rama shkruan se Shqipërai do ...

Rama entuziast: Jeni super, ju dua shumë! Zoti i shqiptarëve është i madh
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...
AlMaKos | 07-Apr-2020 19:58
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...

Pozitive me COVID-19, shërohet edhe një tjetër infermiere
Edhe një infermiere tjetër ka fituar betejën me COVID-19. Ajo i shtohet listës së mjekevë dhe infermierëve të tjerë të shëruar, duke e çuar numrin në 22. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...
VizionPlus | 07-Apr-2020 12:55
Edhe një infermiere tjetër ka fituar betejën me COVID-19. Ajo i shtohet listës së mjekevë dhe infermierëve të tjerë të shëruar, duke e çuar numrin në 22. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i sistemit shëndetësor ...

“Jeni super, ju dua shumë”, Rama mesazh qytetarëve: Do e fitojmë luftën, Zoti i shqiptarëve është i madh
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...
Medial | 07-Apr-2020 19:50
Kur Shqipëria është në izolim për shkak të pandemisë globale, COVID-19, ku deri më tani janë shënuar 22 të viktima, kryeministri Edi Rama vjen me një mesazh motivues për qytetarët. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu ...

Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu: 22 mjekë dhe infermierë të shëruar nga Covid-19
Përmes një postimi në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Mansatirliu, bëri me dijeni se ka shkuar në 22, numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga Covid-19. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i ...
RTSH | 07-Apr-2020 18:01
Përmes një postimi në Facebook, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Mansatirliu, bëri me dijeni se ka shkuar në 22, numri i mjekëve dhe infermierëve të shëruarve nga Covid-19. “ Çdo infermier, çdo mjek, çdo punonjës i ...

Video/ Po kurohen pacientët me COVID-19, publikohen për herë të parë pamje nga brenda infektivit
Për herë të parë, që nga 9 marsi kur në Shqipëri u konfirmua rasti i parë me koronavirus në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar pamje nga repartet e trajtimit të pacientëve me COVID-19 në Spitalin Infektiv. ...
Politiko | 07-Apr-2020 16:49
Për herë të parë, që nga 9 marsi kur në Shqipëri u konfirmua rasti i parë me koronavirus në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë ka publikuar pamje nga repartet e trajtimit të pacientëve me COVID-19 në Spitalin Infektiv. ...

Tiranë, dalin pamje nga spitalet ku po mbahen pacientët me koronavirus
Qeveria ka vendosur të publikojë vetë disa pamje të ‘zgjedhura’ nga spitali infektiv dhe ai i sanatoriumit në Tiranë, ku ndodhen të shtruar shumica e pacientëve të prekur nga koronavirusi dhe që kanë shfaqur probleme ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 16:31
Qeveria ka vendosur të publikojë vetë disa pamje të ‘zgjedhura’ nga spitali infektiv dhe ai i sanatoriumit në Tiranë, ku ndodhen të shtruar shumica e pacientëve të prekur nga koronavirusi dhe që kanë shfaqur probleme ...

Manastirliu në Ditën Botërore të Shëndetit falenderon mjekët e infektivit (pamje)
“Sot, mirënjohja e të gjithëve shkon për ata që mbi përparësen e bardhë veshin çdo ditë armaturën mbrojtëse ne betejën e rradhës në emër të jetës”, thotë Manastirliu ...
Illyriapress | 07-Apr-2020 16:10
“Sot, mirënjohja e të gjithëve shkon për ata që mbi përparësen e bardhë veshin çdo ditë armaturën mbrojtëse ne betejën e rradhës në emër të jetës”, thotë Manastirliu ...

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu: Mirënjohja e të gjithëve shkon sot për ekipin mjekësor në vijën e parë të luftës
TIRANË, 7 prill/MEDIAL/ Dita Botërore e Shëndetit, i gjen infermierët, mjekët, punonjësit e shëndetësisë, në vijën e parë të fronit me një armik të rrezikshëm siç është COVID-19. Janë këto fjalët me të cilat ministrja e ...
Medial | 07-Apr-2020 15:31
TIRANË, 7 prill/MEDIAL/ Dita Botërore e Shëndetit, i gjen infermierët, mjekët, punonjësit e shëndetësisë, në vijën e parë të fronit me një armik të rrezikshëm siç është COVID-19. Janë këto fjalët me të cilat ministrja e ...

Ja procedura e trajtimit të një pacienti me COVID-19 në shtëpi! 3 këshillat bazike
Report TV ka trajtuar të gjithë procesin trajtimit nga mjeku i familjes të një pacienti i cili është konfirmuar me COVID-19, por që ndodhet i vetëizoluar në shtëpi. Mjekja e familjes Adelina Qose Selimi, në qendrën ...
Saranda Web | 07-Apr-2020 15:01
Report TV ka trajtuar të gjithë procesin trajtimit nga mjeku i familjes të një pacienti i cili është konfirmuar me COVID-19, por që ndodhet i vetëizoluar në shtëpi. Mjekja e familjes Adelina Qose Selimi, në qendrën ...

Shkon në 22 numri i mjekëve dhe i infermierëve të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numrin e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ia kanë......
Zeri | 07-Apr-2020 14:31
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndau lajmin e mirë se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi në orët e fundit, duke e çuar në 22 numrin e pjesëtarëve të stafit mjekësor që ia kanë......

Lajm i mirë nga Infektivi, edhe 15 të infektuar fitojnë betejën me COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...
BalkanWeb | 07-Apr-2020 07:39
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë një lajm të mirë rreth mesnatës së kaluar, lidhur me të infektuarit me koronavirus. Ministrja ka shkruar në ‘Facebook’ se edhe 15 të infektuar të tjerë kanë arritur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved