ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:55

“Kjo është situata më e vështirë këto 23 vjet”, Blendi Fevziu tregon përshtatjen mes punës e shtëpisë në kohët e koronavirusit: Emisionin do e bëj me çdo kusht

“Kjo është situata më e vështirë këto 23 vjet”, Blendi Fevziu tregon përshtatjen mes punës e shtëpisë në kohët e koronavirusit: Emisionin do e bëj me çdo kusht
I ftuar në programin “Rudina” në TV Klan këtë pasdite ishte gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu. Si rezultat i situatës së shkaktuar nga pandemia, Fevziu shprehet se është mjaft i angazhaur me ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 21:52
I ftuar në programin “Rudina” në TV Klan këtë pasdite ishte gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu. Si rezultat i situatës së shkaktuar nga pandemia, Fevziu shprehet se është mjaft i angazhaur me ...

CoVid-19/ Përhapje e shpejtë e koronavirusit edhe në Kosovë, ja sa u infektuan në 24 orë
KOSOVË -Ka shkuar në 165 numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 21:37
KOSOVË -Ka shkuar në 165 numri i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë.

Shifra në rritje nga Kosova, 20 raste të reja me koronavirus, shkon në 165 numri i të infektuarve
Ka shkuar në 165 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, i cili ka konfirmuar sot edhe 20 raste të reja me COVID. Sipas IKSHPK, ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 20:51
Ka shkuar në 165 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, i cili ka konfirmuar sot edhe 20 raste të reja me COVID. Sipas IKSHPK, ...

20 raste të tjera me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë se të hënën janë konfirmuar edhe 20 persona të infektuar me koronavirusin e ri. “Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë (15) prej të cilave janë me ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 21:29
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka thënë se të hënën janë konfirmuar edhe 20 persona të infektuar me koronavirusin e ri. “Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë (15) prej të cilave janë me ...

Limaj i shqetësuar, i bën thirrje Kurtit të ndërmarrë masa për parandalimin e përhapjes së coronavirusit në Malishevë
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fartmir Limaj, ka shprehur shqetësimin e tij pëe numrin e madh të infektuarve me coronavirus nga Komuna e Malishevës, ku vetëm sot kanë rezultuar pozitivë edhe 17 persona, duke çuar në ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 23:00
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fartmir Limaj, ka shprehur shqetësimin e tij pëe numrin e madh të infektuarve me coronavirus nga Komuna e Malishevës, ku vetëm sot kanë rezultuar pozitivë edhe 17 persona, duke çuar në ...

Rrëfehet mësuesi nga Kavaja me COVID 19/ Ramazan Çullhaj: Frika më e madhe mos e kisha përhapur në shkollë
Mësuesi në shkollën 9-vjecare “Kalush” në Kavajë, Ramazan Çullhaj 64-vjec është prekur nga koronavirusi. Në një rrëfim live ai ka ndarë me emisionin “Zemër e Hapur” në News 24 historinë e kontaktit, shenjat e sëmundjes, ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 12:55
Mësuesi në shkollën 9-vjecare “Kalush” në Kavajë, Ramazan Çullhaj 64-vjec është prekur nga koronavirusi. Në një rrëfim live ai ka ndarë me emisionin “Zemër e Hapur” në News 24 historinë e kontaktit, shenjat e sëmundjes, ...

Kosova shënon 145 raste me koronavirus, Malisheva pika e nxehtë
KOSOVA Numri total i të prekurve me koronavirus në Kosovë ka shkuar në 145. Komuna e Malishevës ka më së shumti qytetarë të infektuar me 44. Në kryeqytet janë 19 raste të konfirmuara, ndërsa 2 të tjerë janë prej të ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 07:24
KOSOVA Numri total i të prekurve me koronavirus në Kosovë ka shkuar në 145. Komuna e Malishevës ka më së shumti qytetarë të infektuar me 44. Në kryeqytet janë 19 raste të konfirmuara, ndërsa 2 të tjerë janë prej të ...

Ja si u infektua 23 vjeçari nga Suhareka
Të hënën është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të ...
Arbresh | 07-Apr-2020 09:38
Të hënën është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të ...

S’ka ushtarë të prekur nga koronavirusi në FSK
Të hënën kanë ndërruar jetë edhe dy pacientë nga koronavirusi, duke quar numrin e përgjithshëm në tre, ndërsa mbrëmë, Instituti i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar edhe 20 raste të reja......
Zeri | 07-Apr-2020 09:26
Të hënën kanë ndërruar jetë edhe dy pacientë nga koronavirusi, duke quar numrin e përgjithshëm në tre, ndërsa mbrëmë, Instituti i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar edhe 20 raste të reja......

Infektologu i QKUK-së jep detaje për pacientët me koronavirus në QKUK
Në Klinikën Infektive të QKUK’së janë duke u trajtuar 47 pacientë të infektuar me Covid 19. Prej tyre dy persona janë në gjendje kritike për jetën. Këto të dhëna i dha sot gjatë ditës për Express dhe T7 infektologu i ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 09:06
Në Klinikën Infektive të QKUK’së janë duke u trajtuar 47 pacientë të infektuar me Covid 19. Prej tyre dy persona janë në gjendje kritike për jetën. Këto të dhëna i dha sot gjatë ditës për Express dhe T7 infektologu i ...

Dy nipërit nga Banja e Malishevës, infektuan dajën e tyre 23 vjeçar në Suharekë
Dje është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike......
Zeri | 07-Apr-2020 08:57
Dje është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike......

Dy nipërit nga Banja e Malishevës e infektuan dajën e tyre 23 vjeç në Suharekë
Dje është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 08:51
Dje është konfirmuar edhe një rast tjetër në Suharekë, ku një person nga fshati Bllacë është infektuar me koronavirus nga dy nipërit e tij që janë nga Malisheva. Mbrëmë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të ...

Detaje të reja: Personi që rezultoi dje me koronavirus në Suharekë, u infektua nga familjarët e tij në Malishevë
20 raste të reja me koronavirus u shënuan dje në Kosovë, 17 në Malishevë, një në Suharekë, një në Drenas dhe një në Prishtinë. Të gjitha këto, sipas IKSHPK’së, janë raste kontakti Burime të Gazetës Metro konfirmojnë se ...
Gazeta Express | 07-Apr-2020 07:13
20 raste të reja me koronavirus u shënuan dje në Kosovë, 17 në Malishevë, një në Suharekë, një në Drenas dhe një në Prishtinë. Të gjitha këto, sipas IKSHPK’së, janë raste kontakti Burime të Gazetës Metro konfirmojnë se ...

Covid-19 në Kosovë, numri total i të prekurve shkon në 165
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka testuar të hënën 129 mostra prej të cilave 20 kanë dalë pozitive. Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...
Gazeta Monitor | 07-Apr-2020 00:32
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka testuar të hënën 129 mostra prej të cilave 20 kanë dalë pozitive. Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...

Në Kosovë, edhe 20 raste të reja me Covid-19, numri total shkon në 165
Prishtinë, 6 prill 2020 – Gjatë ditës së hënë në Kosovë u konfirmuan edhe 20 raste të reja me koronavirusin Covid-19. Më se 15 prej tyre janë nga fshati Banjë i komunës së Malishevë, 2 raste janë nga Malisheva, kurse ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 23:00
Prishtinë, 6 prill 2020 – Gjatë ditës së hënë në Kosovë u konfirmuan edhe 20 raste të reja me koronavirusin Covid-19. Më se 15 prej tyre janë nga fshati Banjë i komunës së Malishevë, 2 raste janë nga Malisheva, kurse ...

20 raste të reja me coronavirus në Kosovë, shkon në 165 numri i të infektuarve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar sot edhe 20 raste të reja me coronavirus, duke shkuar në 165 numri i të infektuarve në Kosovë. Sipas IKSHPK, sot në Laboratorin e ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 20:42
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar sot edhe 20 raste të reja me coronavirus, duke shkuar në 165 numri i të infektuarve në Kosovë. Sipas IKSHPK, sot në Laboratorin e ...

20 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, numri total i të prekurve shkon në 165
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka testuar të hënën 129 mostra prej të cilave 20 kanë dalë pozitive. Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 21:46
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka testuar të hënën 129 mostra prej të cilave 20 kanë dalë pozitive. Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...

Shënohet rasti i parë me COVID-19 në Drenas
Pak minuta më parë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publikë në Kosovë (IKSHPK), bëri të ditur se janë shënuar edhe 20 raste të reja me COVID-19 në Kosovë. 15 prej tyre ishin nga Banja e Malishevës, dy me vendbanim në ...
Arbresh | 06-Apr-2020 21:37
Pak minuta më parë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publikë në Kosovë (IKSHPK), bëri të ditur se janë shënuar edhe 20 raste të reja me COVID-19 në Kosovë. 15 prej tyre ishin nga Banja e Malishevës, dy me vendbanim në ...

Sot vetëm një i shëruar nga koronavirusi
Njoftimin e ka bërë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. “Sot më 06.04.2020, është i shëruar edhe (1) pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri me sot është njëzet e katër (24)”, thuhet në njoftimin ...
Lajminet | 06-Apr-2020 21:30
Njoftimin e ka bërë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike. “Sot më 06.04.2020, është i shëruar edhe (1) pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri me sot është njëzet e katër (24)”, thuhet në njoftimin ...

Edhe 20 raste të reja me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se të hënën janë konfirmuar edhe 20 persona të infektuar me koronavirusin e ri, shkruan REL “Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë (15) prej ...
Portalb | 06-Apr-2020 21:26
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se të hënën janë konfirmuar edhe 20 persona të infektuar me koronavirusin e ri, shkruan REL “Rastet pozitive janë raste kontakti, pesëmbëdhjetë (15) prej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved