ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 20:05

E hënë e zezë edhe për Maqedoninë e Veriut, tre viktima të tjera nga koronavirusi

E hënë e zezë edhe për Maqedoninë e Veriut, tre viktima të tjera nga koronavirusi
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 19:45
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...

Filipçe: 15 raste të reja dhe tre viktima në 24 orët e fundit
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:11
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...

“Bie” etaloni krahasues i opozitës në Tiranë, 52 punonjës të personelit shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Ka shkuar në 52 numri i mjekëve dhe infermierëve të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. 18 është numri i mjekëve dhe personelit mjekësor të prekur nga COVId-19. Në Shtip, 14 punonjës nga reparti infektiv ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 22:25
Ka shkuar në 52 numri i mjekëve dhe infermierëve të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. 18 është numri i mjekëve dhe personelit mjekësor të prekur nga COVId-19. Në Shtip, 14 punonjës nga reparti infektiv ...

Edhe tri viktima të Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...
Illyriapress | 07-Apr-2020 00:49
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Kumanovë
Ai përsëri bëri thirrje për vendosje të masave më restriktive në Kumanovë dhe siç tha, “të shkurtohen procedurat burokratike si dhe t’u jepet shans veprimit të strukturave komunale”. Në emision ai ndau edhe përvoja në ...
Lajminet | 07-Apr-2020 00:32
Ai përsëri bëri thirrje për vendosje të masave më restriktive në Kumanovë dhe siç tha, “të shkurtohen procedurat burokratike si dhe t’u jepet shans veprimit të strukturave komunale”. Në emision ai ndau edhe përvoja në ...

Dimitrievski: Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Kumanovë
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Edhe dy persona nga Kumanova kanë vdekur nga koronavirusi, bëri të ditur kryetari i Kumanovës, Maksim Dimitrievski sonte gjatë pranisë në emisionin “Top tema” në TV Telma, duke ndarë ...
Medial | 07-Apr-2020 00:25
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Edhe dy persona nga Kumanova kanë vdekur nga koronavirusi, bëri të ditur kryetari i Kumanovës, Maksim Dimitrievski sonte gjatë pranisë në emisionin “Top tema” në TV Telma, duke ndarë ...

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...
Medial | 06-Apr-2020 22:07
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...
Aktuale.MK | 06-Apr-2020 21:56
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 20:36
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor
Alsat 2020-04-06T19:39:13+02:00 Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 ...
AlMaKos | 06-Apr-2020 19:48
Alsat 2020-04-06T19:39:13+02:00 Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 ...

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...
Shprehja | 06-Apr-2020 19:45
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...
Alsat-M | 06-Apr-2020 19:39
Ndërkohë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik në Kumanovë, Arif Latifi në një intervistë në Alsat në lajmet e orës 16 konfirmoi se në mesin e numrit të madh të të prekurve në këtë 19 persona janë pjesë e personelit ...

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...
Koha.mk | 06-Apr-2020 19:23
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...

Filipçe: Nuk përjashtohet pasqyrë e rëndë klinike edhe tek pacientët më të rinj
Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk përjashtohet forma e rëndë klinike edhe ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 18:42
Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk përjashtohet forma e rëndë klinike edhe ...

Sot ulet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...
Shenja | 06-Apr-2020 18:21
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...

Tre viktima dhe 15 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...
Shprehja | 06-Apr-2020 17:37
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...

Filipçe: Nuk përjashtohet pasqyrë e rënë klinike edhe tek pacientët më të rinj
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk ...
Medial | 06-Apr-2020 17:26
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk ...

Tre viktima të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori sëmundjesh. Dy viktimat e tjera ...
Zeri Amerikes | 06-Apr-2020 17:26
Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori sëmundjesh. Dy viktimat e tjera ...

Në vend 15 raste të reja, tre të vdekur, numri i të infektuarve me KOVID-19 arriti 570
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja të pacientëve me koronavirus në vend: katër në Shkup, tetë në Kumanovë dhe nga një në Tetovë, Strugë dhe Shtip. Me këtë numri i ...
Medial | 06-Apr-2020 17:12
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja të pacientëve me koronavirus në vend: katër në Shkup, tetë në Kumanovë dhe nga një në Tetovë, Strugë dhe Shtip. Me këtë numri i ...

Tre viktima dhe 15 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...
Alsat-M | 06-Apr-2020 17:04
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved