ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 01:38

E hënë e zezë edhe për Maqedoninë e Veriut, tre viktima të tjera nga koronavirusi

E hënë e zezë edhe për Maqedoninë e Veriut, tre viktima të tjera nga koronavirusi
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 19:45
Në Maqedoninë e Veriut kjo e hënë ka qënë ndër ditët më të vështira në betejen me Covid 19. Bëhet e ditur se 3 pacientë kanë humbur betejën me sëmundjen. Ministri iShëndetësisë Venko Filipce njoftoi se janë brenda 24 ...

Maqedoni, coronavirusi është diagnostifikaur tek 18 fëmijë deri nëntë vjeç
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 19:30
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...

Filipçe: 15 raste të reja dhe tre viktima në 24 orët e fundit
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:11
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...

Edhe tri viktima të Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...
Illyriapress | 07-Apr-2020 00:49
Shkup, 6 prill 2020 – Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori ...

Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Kumanovë
Ai përsëri bëri thirrje për vendosje të masave më restriktive në Kumanovë dhe siç tha, “të shkurtohen procedurat burokratike si dhe t’u jepet shans veprimit të strukturave komunale”. Në emision ai ndau edhe përvoja në ...
Lajminet | 07-Apr-2020 00:32
Ai përsëri bëri thirrje për vendosje të masave më restriktive në Kumanovë dhe siç tha, “të shkurtohen procedurat burokratike si dhe t’u jepet shans veprimit të strukturave komunale”. Në emision ai ndau edhe përvoja në ...

Dimitrievski: Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Kumanovë
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Edhe dy persona nga Kumanova kanë vdekur nga koronavirusi, bëri të ditur kryetari i Kumanovës, Maksim Dimitrievski sonte gjatë pranisë në emisionin “Top tema” në TV Telma, duke ndarë ...
Medial | 07-Apr-2020 00:25
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Edhe dy persona nga Kumanova kanë vdekur nga koronavirusi, bëri të ditur kryetari i Kumanovës, Maksim Dimitrievski sonte gjatë pranisë në emisionin “Top tema” në TV Telma, duke ndarë ...

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......
Zeri | 06-Apr-2020 22:34
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 20:36
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...

Filipçe: Koronavirusi është diagnostifikaur tek 18 fëmijë deri nëntë vjeç
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...
Republika | 06-Apr-2020 19:42
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...
Koha.mk | 06-Apr-2020 19:23
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...

Filipçe: Koronavirusi është diagnostifikaur tek 18 fëmijë deri nëntë vjeç
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 19:18
Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për hospitalizim më të ...

Filipçe: Nuk përjashtohet pasqyrë e rëndë klinike edhe tek pacientët më të rinj
Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk përjashtohet forma e rëndë klinike edhe ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 18:42
Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk përjashtohet forma e rëndë klinike edhe ...

Koronavirusi është diagnostifikaur tek 18 fëmijë deri nëntë vjeç
Shkup, 6 prill – Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për ...
Koha.mk | 06-Apr-2020 18:29
Shkup, 6 prill – Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka pasur nevojë për ...

Koronavirusi është diagnostifikaur tek 18 fëmijë deri nëntë vjeç
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka ...
Medial | 06-Apr-2020 18:26
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Sipas statistikës së Institutit për shëndet publik, 18 fëmijë të moshës deri nëntë vjeç janë diagnostifikuar me koronavirus, tek të gjithë ata pasqyra klinike është e lehtë dhe nuk ka ...

Kontroll i jashtëzakonshëm në Klinikën për sëmundje Infektive në Shkup
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 15:19
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...

Sot ulet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...
Shenja | 06-Apr-2020 18:21
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...

Kontroll i jashtëzakonshëm në Klinikën për sëmundje Infektive në Shkup
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...
AlMaKos | 06-Apr-2020 17:55
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...

Tre viktima dhe 15 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...
Shprehja | 06-Apr-2020 17:37
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...

Filipçe: Nuk përjashtohet pasqyrë e rënë klinike edhe tek pacientët më të rinj
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk ...
Medial | 06-Apr-2020 17:26
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Bëhet fjalë për virus i cili nuk i sulmon vetëm mushkëritë, por edhe organet e tjera. Edhe pse grupi më i moshuar i qytetarëve po i nënshtrohet gjithnjë e më tepër, megjithatë nuk ...

Tre viktima të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori sëmundjesh. Dy viktimat e tjera ...
Zeri Amerikes | 06-Apr-2020 17:26
Tre persona kanë humbur jetën të hënën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Njëri nga ta një 40 vjeçar nga qyteti i Koçanës në lindje të vendit, i cili nuk kishte pasur ndonjë histori sëmundjesh. Dy viktimat e tjera ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved