ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 07:19

Flet familjari i të ndjerës nga Prizreni: Gjyshja nuk kishte simptoma të COVID-19

Flet familjari i të ndjerës nga Prizreni: Gjyshja nuk kishte simptoma të COVID-19
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:33
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...

Edhe dy persona në gjendje të rëndë me koronavirus
‘’Tingëllon si numër i madh, por 17 nga këta janë kontakte të ngushta të familjare. Kur bëni testime me familjarë të ngushtë që kanë pasur kontakte me persona që janë të konfirmuar me virus pritet që të jenë të ...
Lajminet | 06-Apr-2020 22:55
‘’Tingëllon si numër i madh, por 17 nga këta janë kontakte të ngushta të familjare. Kur bëni testime me familjarë të ngushtë që kanë pasur kontakte me persona që janë të konfirmuar me virus pritet që të jenë të ...

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në klinikë është 45. Ai po ashtu ...
Arbresh | 06-Apr-2020 22:34
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në klinikë është 45. Ai po ashtu ...

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......
Zeri | 06-Apr-2020 22:34
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 22:24
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...
Lajminet | 06-Apr-2020 21:07
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Medial | 06-Apr-2020 20:09
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Klan Kosova | 06-Apr-2020 20:06
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 20:00
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...

Dy të vdekurit nga Coronavirusi sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
EkonomiaOnline | 06-Apr-2020 20:00
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

Dy të vdekurit nga COVID-19 sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
Koha.net | 06-Apr-2020 19:07
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

“Dy pacientët në gjendje mjaftë të rëndë janë në moshë të shtyer”
Vlera Berisha, mjeke në Klinikën Infektive, në një lidhje direkte ka bërë të ditur se dy paceintë të shtirë në këtë klinikë me koronavirus janë në gjendje mjaftë të rëndë. Berisha ka treguar se pacientët janë në moshë ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 17:15
Vlera Berisha, mjeke në Klinikën Infektive, në një lidhje direkte ka bërë të ditur se dy paceintë të shtirë në këtë klinikë me koronavirus janë në gjendje mjaftë të rëndë. Berisha ka treguar se pacientët janë në moshë ...

Një i infektuar nga Peja në gjendje të rëndë, pesë të tjerët po trajtohen në shtëpi
Kështu ka thënë për Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës, Petrit Loci. “Një është i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, aty paraqitet gjendja me e rëndë e pacientit, ndërsa pesë raste të tjera që janë në Pejë, ...
Lajminet | 06-Apr-2020 16:59
Kështu ka thënë për Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Pejës, Petrit Loci. “Një është i shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK, aty paraqitet gjendja me e rëndë e pacientit, ndërsa pesë raste të tjera që janë në Pejë, ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se e ndjera nuk ishte me Covid-19
Prishtinë, 6 prill 2020 – Drejtoresha e Klinikës Infektive të QKUK-së, Lindita Ajazaj-Berisha, dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit. Ata kanë thënë se mjekët e ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 16:53
Prishtinë, 6 prill 2020 – Drejtoresha e Klinikës Infektive të QKUK-së, Lindita Ajazaj-Berisha, dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit. Ata kanë thënë se mjekët e ...

Korisha futet në karantinë, testohen 25 persona që patën kontakt me 70-vjeçaren e ndjerë
Një burrë 59 vjeç dhe një grua 70 vjeçe janë dy viktimat e fundit në Kosovë, të cilët kanë ndërruar jetë gjatë 24-orëve të fundit, si pasojë e koronavirusit, duke e çuar kështu në tre numrin e përgjithshëm të personave ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 13:33
Një burrë 59 vjeç dhe një grua 70 vjeçe janë dy viktimat e fundit në Kosovë, të cilët kanë ndërruar jetë gjatë 24-orëve të fundit, si pasojë e koronavirusit, duke e çuar kështu në tre numrin e përgjithshëm të personave ...

Në Klinikën Infektive po trajtohen 47 pacientë, dy në gjendje të rëndë
Klinika Infektive e QKUK-së njoftoi se edhe dy pacientë të tjerë me COVID-19 janë në gjende të rënduar dhe me respiratorë, ndërsa dy raste janë në mjekim intensiv. “Në Klinikën Infektive të QKUK-së, sot me datë 6 prill ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 10:17
Klinika Infektive e QKUK-së njoftoi se edhe dy pacientë të tjerë me COVID-19 janë në gjende të rënduar dhe me respiratorë, ndërsa dy raste janë në mjekim intensiv. “Në Klinikën Infektive të QKUK-së, sot me datë 6 prill ...

Klinika Infektive: 5 pacientë me Covid-19 me oksigjeno-terapi, 2 në ventilim mekanik
Prishtinë, 6 prill 2020 – Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës janë të shtruar 47 pacientë me Covid-19. Nga klinika njoftohet se 40 pacientë janë në gjendje shëndetësore stabile, 5 kanë ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 13:28
Prishtinë, 6 prill 2020 – Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës janë të shtruar 47 pacientë me Covid-19. Nga klinika njoftohet se 40 pacientë janë në gjendje shëndetësore stabile, 5 kanë ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se ajo nuk ishte e prekur me koronavirus
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm Sipas tyre, në ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 12:51
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm Sipas tyre, në ...

Familja e 70-vjeçares që vdiq sot dyshon se ajo nuk ishte e prekur me koronavirus
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm, raporton KOHA. ...
Koha.net | 06-Apr-2020 12:49
Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha dhe infektologu Sali Ahmeti, kanë folur për dy personat që vdiqën sot si pasojë e koronavirusit, duke rritur në tre numrin e përgjithshëm, raporton KOHA. ...

Edhe dy viktima të Covid-19 në Kosovë, shkon në 3 numri i përgjithshëm
Prishtinë, 6 prill 2020 – Dy pacientë me koronavirus kanë vdekur sot (e hënë) në mëngjers në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Viktimat janë: një burrë 59 vjeçar nga Prishtina dhe një grua ...
Illyriapress | 06-Apr-2020 12:49
Prishtinë, 6 prill 2020 – Dy pacientë me koronavirus kanë vdekur sot (e hënë) në mëngjers në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Viktimat janë: një burrë 59 vjeçar nga Prishtina dhe një grua ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved