ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 14:11

6 raste të reja me COVID-19 në 24 orë, shkon në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri

6 raste të reja me COVID-19 në 24 orë, shkon në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të dyshuar, prej të cilëve janë ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 10:45
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 383 numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: Në 24 orët e fundit janë testuar 182 persona të dyshuar, prej të cilëve janë ...

“Pandemi e sponsorizuar?” Doktori shqiptar: Vetëm te Trauma vdesin 200 persona në vit
Mjeku specialist i Traumës Apostol Vaso i ftuar në “ABC e mëngjesit”, ka folur për pandeminë që tashmë ka tronditur të gjithë botën, duke arritur në shifra tragjike të personave që kanë humbur jetën. Ai theksoi se kjo ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 08:51
Mjeku specialist i Traumës Apostol Vaso i ftuar në “ABC e mëngjesit”, ka folur për pandeminë që tashmë ka tronditur të gjithë botën, duke arritur në shifra tragjike të personave që kanë humbur jetën. Ai theksoi se kjo ...

Koronavirusi në Shqipëri, shërohen 15 persona në 24 orët e fundit
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar në mesnatë se 15 persona janë shëruar në 24 orët e fundit nga koronavirusi, duke e çuar në 131 numrin total të të shëruarve. Deri tani, në Shqipëri janë prekur ...
GazetaTema | 07-Apr-2020 08:43
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka njoftuar në mesnatë se 15 persona janë shëruar në 24 orët e fundit nga koronavirusi, duke e çuar në 131 numrin total të të shëruarve. Deri tani, në Shqipëri janë prekur ...

ARSYET: Pse u kthye Hasi në epiqendër të COVID-19?
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 20:03
Qyteza e Krumës në Bashkinë Has ka rekordin e të infektuarve në raport me popullsinë në vend, ndërsa për përhapjen fajësohet mosrespektimi i karantinës dhe pjesëmarrja masive në një varrim. Ndërkohë rastet e Tropojës ...

Thellohet bilanci! Shkon në 22 numri i viktimave në Shqipëri nga Covid-19
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare.
Top Channel | 06-Apr-2020 15:16
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare.

Shqiptarët mund të bëjnë pazar nga ora 05:00 e mëngjesit deri në 14:40 të mesditës, Rama: Burg për ata që marrin pensionistë në makinë
Shqiptarët janë të izoluar në banesat e tyre, për shkak të masave të marra nga qeveria për COVID-19. Ndërkohë, kryeministri Edi Rama njoftoi një ditë më parë se orari i qytetarëve për të bërë pazar do të jetë nga ora ...
Telegraf | 07-Apr-2020 09:34
Shqiptarët janë të izoluar në banesat e tyre, për shkak të masave të marra nga qeveria për COVID-19. Ndërkohë, kryeministri Edi Rama njoftoi një ditë më parë se orari i qytetarëve për të bërë pazar do të jetë nga ora ...

Një rast me Covid-19 në Poliçan, reagon ashpër kryebashkiaku: I gjithë qyteti në karantinë,10000 banorë të rrezikuar
Një 79-vjeçar nga qyteti i Poliçanit ka rezultuar pozitiv me Covid-19.
Top Channel | 06-Apr-2020 14:37
Një 79-vjeçar nga qyteti i Poliçanit ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Tjetër viktimë nga koronavirusi, ndërron jetë 90-vjeçari në Infektivin e Tiranës
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare, duke e çuar kështu në 22 numrin e vdekjeve nga koronavirusi në Shqipëri. Raportohet se 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 15:13
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare, duke e çuar kështu në 22 numrin e vdekjeve nga koronavirusi në Shqipëri. Raportohet se 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga ...

Covid-19 në Kosovë, 3 viktima/ Sot humbën jetën edhe 2 persona
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 12:51
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.

STATISTIKAT: Tirana, Shkodra dhe Hasi, vatrat e “ndezura” të COVID-19 në Shqipëri
Harta e zonave të prekura me COVID-19 u zgjerua në Tiranë, Shkodër dhe Has të hënën, ndërsa numri i të prekurve nga virusi arriti në 377. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha në një deklaratë për mediat se në ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 14:54
Harta e zonave të prekura me COVID-19 u zgjerua në Tiranë, Shkodër dhe Has të hënën, ndërsa numri i të prekurve nga virusi arriti në 377. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli tha në një deklaratë për mediat se në ...

Hasi e Shkodra, “kampionë” të prillit
Nga Eduard Zaloshnja Deri në 1 prill, ishin konfirmuar 259 raste me COVID-19 në Shqipëri. Sot kjo shifër është ngjitur në kuotën 377. Pothuaj 40% e 118 rasteve të reja të prillit janë regjistruar në bashkitë Shkodër dhe ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 14:23
Nga Eduard Zaloshnja Deri në 1 prill, ishin konfirmuar 259 raste me COVID-19 në Shqipëri. Sot kjo shifër është ngjitur në kuotën 377. Pothuaj 40% e 118 rasteve të reja të prillit janë regjistruar në bashkitë Shkodër dhe ...

Viktima e 22-të me koronavirus/ Ndërron jetë pacienti 90-vjeçar në Infektiv
Një 90-vjeçar i infektuar me COVID-19 ka humbur jetën këtë të hënë në spitalin Infektiv, duke u bërë kështu viktima e 22-të në vendin tonë nga koronavirusi. Pacienti i moshuar vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese, ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 15:14
Një 90-vjeçar i infektuar me COVID-19 ka humbur jetën këtë të hënë në spitalin Infektiv, duke u bërë kështu viktima e 22-të në vendin tonë nga koronavirusi. Pacienti i moshuar vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese, ...

Shkon në 22 numri i viktimave, ndërron jetë 90-vjeçari me COVID-19 tek Infektivi
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...
Telegraf | 06-Apr-2020 15:10
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...

Policë të pikës kufitare, tre raste të reja me koronavirus në Has
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar tre raste të reja të reja në Has gjatë 24 orëve të fundit. Burime për ABC News njoftojnë se të tre rastet e konfirmuara me covid-19, janë punonjës të Policisë Kufitare të Hasit, të ...
Telegraf | 06-Apr-2020 12:46
Ministria e Shëndetësisë ka raportuar tre raste të reja të reja në Has gjatë 24 orëve të fundit. Burime për ABC News njoftojnë se të tre rastet e konfirmuara me covid-19, janë punonjës të Policisë Kufitare të Hasit, të ...

LAJMI I FUNDIT/ Shkon në 383 numri i të prekurve me koronavirus në vend
15 të shëruar në 24 orë. Shkon në 131 numri i të shëruarve Reagimi Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për identifikimin e rasteve të reja dhe gjurmimin e kontakteve të ...
Lapsi | 07-Apr-2020 10:41
15 të shëruar në 24 orë. Shkon në 131 numri i të shëruarve Reagimi Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për identifikimin e rasteve të reja dhe gjurmimin e kontakteve të ...

Shkon në 22 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në Spitalin Infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 15:34
Një pacient 90-vjeçar ka humbur jetën në Spitalin Infektiv, si pasojë e tromboembolisë pulmonare. 90-vjeçari ishte i prekur edhe nga COVID-19 dhe vuante nga disa sëmundje bashkëshoqëruese (tromboemboli pulmonare, diabet ...

Shqipëria ‘zonë e kuqe’ e Covid-19, vetëm në dy qarqe s’ka të infektuar
Vetëm në dy, nga 12 qarqet e Shqipërisë nuk është regjistruar deri më tani asnjë rast i koronavirusit. Fjala është për Dibrën dhe Gjirokastrën, ku rastet e raportuara janë zero, por edhe numri i testeve është shumë i ...
Lapsi | 06-Apr-2020 20:15
Vetëm në dy, nga 12 qarqet e Shqipërisë nuk është regjistruar deri më tani asnjë rast i koronavirusit. Fjala është për Dibrën dhe Gjirokastrën, ku rastet e raportuara janë zero, por edhe numri i testeve është shumë i ...

MSH: Ja pse janë rritur rastet në Shkodër, Tiranë dhe Has
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar situatën nga koronavirusi në Shqipëri, duke bërë të ditur se numri i personave të prekur ka shkuar në 377, nga të cilët 21 kanë humbur jetën. Rastet e reja në 24 orët e fundit ...
Telegraf | 06-Apr-2020 11:51
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar situatën nga koronavirusi në Shqipëri, duke bërë të ditur se numri i personave të prekur ka shkuar në 377, nga të cilët 21 kanë humbur jetën. Rastet e reja në 24 orët e fundit ...

Shkon në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vend, 16 raste të reja. Ja si zgjerohet harta e përhapjes
Ka shkuar në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Shifrat janë bërë publike nga Ministria e Shëndetësisë, në raportimin e sotëm, lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në Shqipëri. Rastet e ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 11:07
Ka shkuar në 377 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Shifrat janë bërë publike nga Ministria e Shëndetësisë, në raportimin e sotëm, lidhur me situatën më të fundit të koronavirusit në Shqipëri. Rastet e ...

Shkodër/ Shkon në 48 numri i të infektuarve me CoVid-19
Nga 26 tampon, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër. 2 familjarët e 80 vjeçares e cila ndërroi jetë dje dhe infermieri i cili i shërbente prej muaji dolën të infektuar.
Top Channel | 06-Apr-2020 09:24
Nga 26 tampon, 6 prej tyre kanë rezultuar pozitiv në Shkodër. 2 familjarët e 80 vjeçares e cila ndërroi jetë dje dhe infermieri i cili i shërbente prej muaji dolën të infektuar.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved