ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 21:06

Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë

Boris Johnson në terapi intensive, doktor Pipero shpjegon situatën ku ndodhet kryeministri i Anglisë
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.
Top Channel | 06-Apr-2020 21:59
Kryeministri britanik, Boris Johnson është dërguar në kujdes intensiv, pas infektimit disa ditë më parë me koronavirus.

Boris Johnson zhvendoset në kujdesin intensiv
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...
ikub.al | 06-Apr-2020 21:56
Perkeqesimi i gjendjes shendetesore te kryeministrit ka detyruar mjeket qe ta zhvendosin ate ne repartin e kujdesit intensiv. Lajmi per transferimin e kryeministrit Boris Johnson eshte dhene nga Downing Street , duke ...

“Covid-19 është një sëmundje tinzare”- Pipero tregon të rejat e fundit nga spitali Infektiv
Doktor Pëllumb Pipero bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku tregoi të rejat më të fundit nga spitali infektiv. Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv paraqitet komplekse.
Top Channel | 06-Apr-2020 21:59
Doktor Pëllumb Pipero bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku tregoi të rejat më të fundit nga spitali infektiv. Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv paraqitet komplekse.

Koronavirusi: Rëndohet gjendja e kryeministrit britanik, futet në terapi intensive
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 22:02
Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson veçse vjen dhe përkeqësohet. BBC raporton këtë të hënë se ai është vendosur në terapi intensive. Johnson u konfirmua me koronavirus 10 ditë më parë. Fillimisht ...

Koronavirusi/ Përkeqësohet gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...
Telegraf | 06-Apr-2020 21:59
Mesa duket gjendja e kryeministrit britanik Boris Johnson i prekur nga koronavirusi, është përkeqësuar. BBC shkruan se orët e fundit ai ka ka kaluar në terapi intensive. Johnson u shtrua një ditë më parë në spital, siç ...

Thaçi i uron shërim të shpejtë kryeministrit britanik
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 22:40
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes ...

Flet Pipero: Covid-19 është tinzar, ta merr pacientin kur nuk pritet
Doktor Pëllumb Pipero thotë se gjendja në Spitalin Infektiv paraqitet komplekse. “Situata në spitalin infektiv është komplekse. Kemi 66 pacientë të shtruar në spital. Kemi nga ato që janë presin për të dalë nga spitali ...
Lapsi | 06-Apr-2020 22:43
Doktor Pëllumb Pipero thotë se gjendja në Spitalin Infektiv paraqitet komplekse. “Situata në spitalin infektiv është komplekse. Kemi 66 pacientë të shtruar në spital. Kemi nga ato që janë presin për të dalë nga spitali ...

Rëndohet gjëndja e Johnson, kryeministri anglez në terapi intensive
Përkeqësohet gjëndja e kryeministrit të Anglisë Boris Johnson. Mediat e mëdha angleze BBC dhe “The Sun” konfirmuan lajmet aspak të mira që erdhen mbrëmjen e të hënës nga “S’t Thomas Hospital” të Londrës. Kreu I qeverisë ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 21:46
Përkeqësohet gjëndja e kryeministrit të Anglisë Boris Johnson. Mediat e mëdha angleze BBC dhe “The Sun” konfirmuan lajmet aspak të mira që erdhen mbrëmjen e të hënës nga “S’t Thomas Hospital” të Londrës. Kreu I qeverisë ...

Boris Johnson flet nga spitali ku ndodhet i shtruar: Ju lutem qëndroni në shtëpi për të shpëtuar jetë
Kryeministri britanik Boris Johnson I cili ndodhet që nga dita e djeshme në njërin nga spitale e Londrës ka shkruar një postim në Twitter, se ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe shpirtërore dhe ka bërë ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 16:33
Kryeministri britanik Boris Johnson I cili ndodhet që nga dita e djeshme në njërin nga spitale e Londrës ka shkruar një postim në Twitter, se ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe shpirtërore dhe ka bërë ...

Thaçi e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik që është vendosur në kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...
Zeri | 06-Apr-2020 23:17
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...

Thaçi: I uroj shërim të shpejtë kryeministrit britanik Johnson
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...
Medial | 06-Apr-2020 23:11
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...

Thaçi: I uroj shërim të shpejtë kryeministrit britanik Johnson
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...
Klan Kosova | 06-Apr-2020 23:08
Kryeministri britanik, Boris Johnson sot është transferuar në kujdes intensiv pasi gjendja e tij nga koronavirusi është përkeqësuar. Për këtë ka reaguar përmes rrjetit social Twitter, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ...

Thaçi e Haradinaj i urojnë shërim të shpejtë kryeministrit britanik që është vendosur në kujdes intensiv mjekësor
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 23:06
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është shtruar sot në kujdesin intensiv për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij pas infektimit me koronavirus. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar atij ...

Vështirësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson për shkak të Covid-19, kryeministri i Britanisë së Madhe futet në oksigjen
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, vijon të jetë i shtruar në spital, prej mbrëmjes së kaluar, pasi kishte plot 10 ditë me simptoma të koronavirusit. “Daily Mail” raporton se kryeministri britanik është ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 13:23
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, vijon të jetë i shtruar në spital, prej mbrëmjes së kaluar, pasi kishte plot 10 ditë me simptoma të koronavirusit. “Daily Mail” raporton se kryeministri britanik është ...

?Thaçi i uron shërim sa më të shpejtë Johnsonit
Lexo edhe: I vështirësohet gjendja nga koronavirusi Boris Johnson, zhvendoset në njësitin e kujdesit intenziv “Duke uruar një rikuperim të shpejtë të kryeministrit Boris Johnson dhe një kthim i shpejtë te të dashurit e ...
Lajminet | 06-Apr-2020 22:22
Lexo edhe: I vështirësohet gjendja nga koronavirusi Boris Johnson, zhvendoset në njësitin e kujdesit intenziv “Duke uruar një rikuperim të shpejtë të kryeministrit Boris Johnson dhe një kthim i shpejtë te të dashurit e ...

Thaçi i uron shërim sa më të shpejtë Johnson
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes intensiv. “Duke uruar ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 22:17
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ka uruar shërim sa më të shpejtë kryeministrit britanik Boris Johnson, pasi ky i fundit është prekur nga koronavirusi i ri COVID-19 dhe është shtruar në kujdes intensiv. “Duke uruar ...

Pipero tregon të rejat e fundit nga spitali Infektiv: Situata komplekse, 66 të shtruar
Doktor Pëllumb Pipero bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku tregoi të rejat më të fundit nga spitali infektiv. Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv paraqitet komplekse. “Situata në spitalin infektiv ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 22:14
Doktor Pëllumb Pipero bëri një lidhje skype në Open në Top Channel ku tregoi të rejat më të fundit nga spitali infektiv. Pipero tha se gjendja në spitalin infektiv paraqitet komplekse. “Situata në spitalin infektiv ...

Boris Johnson zhvendoset në kujdes intenziv për shkak të koronavirusit
Kryeministri britanik Boris Johnson është zhvendosur në kujdes intensiv. Kjo pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar si pasojë e koronavirusit, njofton Klan Kosova.
Klan Kosova | 06-Apr-2020 22:04
Kryeministri britanik Boris Johnson është zhvendosur në kujdes intensiv. Kjo pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar si pasojë e koronavirusit, njofton Klan Kosova.

Boris Johnson zhvendoset në njësitin e kujdesit intenziv
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është zhvendosur në kujdes intensiv pasi simptomat nga koronavirusit janë përkeqësuar, ka konfirmuar Downing Street, sipas The Independent.
Aktuale.MK | 06-Apr-2020 22:02
Kryeministri britanik, Boris Johnson, është zhvendosur në kujdes intensiv pasi simptomat nga koronavirusit janë përkeqësuar, ka konfirmuar Downing Street, sipas The Independent.

Nuk po i përmirësohej gjendja, Boris Johnson shtrihet në spital
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është dërguar në spital për tu trajtuar pas përkeqësimit të gjendjes së tij nga koronavirusi. Një zëdhënës i Downing Street tha: ‘Me këshillën e mjekut të tij, ...
Arbresh | 06-Apr-2020 21:59
Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson është dërguar në spital për tu trajtuar pas përkeqësimit të gjendjes së tij nga koronavirusi. Një zëdhënës i Downing Street tha: ‘Me këshillën e mjekut të tij, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved