ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 20:46

Rama apel qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim: Masat e reja ndëshkimore do të jenë shumë të forta

Rama apel qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim: Masat e reja ndëshkimore do të jenë shumë të forta
Kryeministri Edi Rama u bëri apel sot qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim, ndërsa paralajmëroi se “masat e reja ndëshkimore, të cilat duhet të garantojnë nismat e mëpasme lehtësuese, do të jenë shumë të forta”. “U ...
GazetaTema | 06-Apr-2020 19:51
Kryeministri Edi Rama u bëri apel sot qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim, ndërsa paralajmëroi se “masat e reja ndëshkimore, të cilat duhet të garantojnë nismat e mëpasme lehtësuese, do të jenë shumë të forta”. “U ...

“Do e mbajmë mend si një mrekulli, nëse…”, Rama nxjerr videon e policisë që ndalon qytetarët: Masa të reja ndëshkimore nëse dilni pa autorizim
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...
BalkanWeb | 06-Apr-2020 19:43
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...

Rama: Kush hap lokalin burg, konfiskim, heqje patente dhe sekuestro automjetit për disa vite
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar masa të ashpra për ata që hapin lokalet në këtë kohë.
Top Channel | 06-Apr-2020 14:56
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar masa të ashpra për ata që hapin lokalet në këtë kohë.

Rama kërcënon qytetarët: Do të ketë ndëshkime të rënda (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama ka kërcënuar qytetarët që dalin pa leje nga banesat me gjoba të rënda. Në një postim në Facebook, Rama thotë se masat do të jenë të ashpra për këdo që thyen rregullat e parandalimit të ...
Telegraf | 06-Apr-2020 19:45
Kryeministri Edi Rama ka kërcënuar qytetarët që dalin pa leje nga banesat me gjoba të rënda. Në një postim në Facebook, Rama thotë se masat do të jenë të ashpra për këdo që thyen rregullat e parandalimit të ...

Do të ndryshojë orari i lëvizjes/ Rama: Në punë me makinë private, të martën pagat e luftës në bankë
Të martën një pjesë e emigrantëve që ndodhen në pikën kufitare të kapshticës do të lejohen të riatdhesohen. Të vetmit që nuk do të lejohen janë ata që kanë nënshtetësi greke dhe nuk kanë asnjë emergjencë për tu kthyer ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 16:41
Të martën një pjesë e emigrantëve që ndodhen në pikën kufitare të kapshticës do të lejohen të riatdhesohen. Të vetmit që nuk do të lejohen janë ata që kanë nënshtetësi greke dhe nuk kanë asnjë emergjencë për tu kthyer ...

Rama për masat e reja ndëshkimore: Uroj që të mos e pësoni
Kryeministri Rama u ka bërë sërish thirrje qytetarëve që gjatë ditës në qendrat urbane të mos dalin pa autorizim. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se shumica janë korrektë, ndërsa flet për masa të reja ...
Lapsi | 06-Apr-2020 20:34
Kryeministri Rama u ka bërë sërish thirrje qytetarëve që gjatë ditës në qendrat urbane të mos dalin pa autorizim. Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se shumica janë korrektë, ndërsa flet për masa të reja ...

Nesër ndryshon orari i lëvizjes/ Rama: Në punë me makinë private, të martën pagat e luftës në bankë
Të martën një pjesë e emigrantëve që ndodhen në pikën kufitare të kapshticës do të lejohen të riatdhesohen. Të vetmit që nuk do të lejohen janë ata që kanë nënshtetësi greke dhe nuk kanë asnjë emergjencë për tu kthyer ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 15:07
Të martën një pjesë e emigrantëve që ndodhen në pikën kufitare të kapshticës do të lejohen të riatdhesohen. Të vetmit që nuk do të lejohen janë ata që kanë nënshtetësi greke dhe nuk kanë asnjë emergjencë për tu kthyer ...

Rama lajmëron lehtësimin e masave
“Masat lehtesuese qe duam te marrin kane te bejne me lejimin e plote te automjeteve per punonjesit e bizneseve te lejuara ne pune, por jo marrja ne keto automjete e familjareve. Nese personi ne fjale do kapet me ...
ikub.al | 06-Apr-2020 14:19
“Masat lehtesuese qe duam te marrin kane te bejne me lejimin e plote te automjeteve per punonjesit e bizneseve te lejuara ne pune, por jo marrja ne keto automjete e familjareve. Nese personi ne fjale do kapet me ...

Rama: Autorizim ose gjobë! Do ketë liri me pikatore
Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Facebook nga gjobat që ka vendosur sot policia për të pabindurit që kanë dalë nga shtëpia pa autorizim ndërsa u drejtohet me një tjetër apel qytetarëve. “ U lutem të gjithë ...
Saranda Web | 06-Apr-2020 22:20
Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Facebook nga gjobat që ka vendosur sot policia për të pabindurit që kanë dalë nga shtëpia pa autorizim ndërsa u drejtohet me një tjetër apel qytetarëve. “ U lutem të gjithë ...

Rama lajmëron lehtësimin e masave: Orari i pazarit 90 minuta, punonjësit mund të lëvizin me makina private
Edi Rama në komunikimin live përmes Facebook njoftoi lehtësimin e masave të vendosura nga qeveria për disa kategori, por nëse ka shkelje do të ketë penalizime më të forta se asnjëherë tjetër. Ai tha se orari për të bërë ...
Telegraf | 06-Apr-2020 14:37
Edi Rama në komunikimin live përmes Facebook njoftoi lehtësimin e masave të vendosura nga qeveria për disa kategori, por nëse ka shkelje do të ketë penalizime më të forta se asnjëherë tjetër. Ai tha se orari për të bërë ...

Rama thirrje qytetarëve të zbatojnë masat e reja shtrënguese
Ndër të tjera kryeministri shkruan se në vijim do të garantohen nisma lehtësuese por që duhen zbatuar me përpikëri. Postimi i tij: u lutem të gjithë qytetarëve që lëvizin gjatë ditës në qendrat urbane të mos dalin pa ...
Lajminet | 06-Apr-2020 20:07
Ndër të tjera kryeministri shkruan se në vijim do të garantohen nisma lehtësuese por që duhen zbatuar me përpikëri. Postimi i tij: u lutem të gjithë qytetarëve që lëvizin gjatë ditës në qendrat urbane të mos dalin pa ...

Rama paralajmëron masa të reja ndëshkimore: Do jenë më të forta, merrni autorizim
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...
AlMaKos | 06-Apr-2020 20:00
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...

“Do e mbajmë mend si një mrekulli, nëse…”, Rama nxjerr videon e policisë që ndalon qytetarët: Masa të reja ndëshkimore nëse dilni pa autorizim
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...
Medial | 06-Apr-2020 19:51
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish masa të reja ndëshkimore në sajë të frenimit të COVID, për të gjithë qytetarët që lëvizin jashtë fashës së orarit dhe pa leje përkatëse. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...

“Liria me pikatore”/ Kryeministri Rama publikon masat e reja lehtësuese dhe ato ndëshkuese
U LUTEM TË GJITHË QYTETARËVE QË LËVIZIN GJATË DITËS NË QENDRAT URBANE TË MOS DALIN PA AUTORIZIM! SHUMICA DËRRMUESE JANË SUPER KORREKT DHE KËSHTU DUHET TË JENË TË GJITHË! MASAT E REJA NDËSHKIMORE, TË CILAT DUHET TË ...
RTSH | 06-Apr-2020 19:48
U LUTEM TË GJITHË QYTETARËVE QË LËVIZIN GJATË DITËS NË QENDRAT URBANE TË MOS DALIN PA AUTORIZIM! SHUMICA DËRRMUESE JANË SUPER KORREKT DHE KËSHTU DUHET TË JENË TË GJITHË! MASAT E REJA NDËSHKIMORE, TË CILAT DUHET TË ...

Lehtësimi i lëvizjes, Rama u lutet qytetarëve: Mos dilni pa autorizim, ndëshkimet do jenë të forta
Kryeministri Edi Rama u drejtori një thirrje qytetarëve, duke u lutur që të mos lëvizin pa autorizim. Sipas tij, shumcia e qytetarëve janë korrekt në respektimin e masave. “U lutem të gjithë qytetarëve që lëvizin gjatë ...
Politiko | 06-Apr-2020 19:48
Kryeministri Edi Rama u drejtori një thirrje qytetarëve, duke u lutur që të mos lëvizin pa autorizim. Sipas tij, shumcia e qytetarëve janë korrekt në respektimin e masave. “U lutem të gjithë qytetarëve që lëvizin gjatë ...

Rama: Rrisim kohën për pazar. Ndëshkime të ashpra për të pabindurit
Kryeministri Edi Rama ndërsa ka prezantuar masat e reja lehtësuese që do të marrë në ditët në vijim, ka njoftuar edhe ndëshkimet që do të parashikohen në rast thyerje të këtyre rregullave.
Top Channel | 06-Apr-2020 14:14
Kryeministri Edi Rama ndërsa ka prezantuar masat e reja lehtësuese që do të marrë në ditët në vijim, ka njoftuar edhe ndëshkimet që do të parashikohen në rast thyerje të këtyre rregullave.

Nga lëvizja me mjete private, te hapja e disa bizneseve/ Rama rendit disa masa lehtësuese
Qeveria ka ndërmend të ndërmarrë disa masa lehtësuese në ditët në vijim. Masat i renditi vetë kreu i qeverisë, Edi Rama në rrjetet sociale. Ai tha se masat po përgatiten, por akoma nuk do të aplikohen. Midis tyre, ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 14:15
Qeveria ka ndërmend të ndërmarrë disa masa lehtësuese në ditët në vijim. Masat i renditi vetë kreu i qeverisë, Edi Rama në rrjetet sociale. Ai tha se masat po përgatiten, por akoma nuk do të aplikohen. Midis tyre, ...

Rama lajmëron lehtësimin e masave: Orari i pazarit 90 minuta, punonjësit mund të lëvizin me makina private
Edi Rama në komunikimin live përmes Facebook njoftoi lehtësimin e masave të vendosura nga qeveria për disa kategori, por nëse ka shkelje do të ketë penalizime më të forta se asnjëherë tjetër. Ai tha se orari për të bërë ...
Lapsi | 06-Apr-2020 14:33
Edi Rama në komunikimin live përmes Facebook njoftoi lehtësimin e masave të vendosura nga qeveria për disa kategori, por nëse ka shkelje do të ketë penalizime më të forta se asnjëherë tjetër. Ai tha se orari për të bërë ...

90 minuta më shumë për pazar, Rama flet për lehtësimin e masave
Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur me lehtësimin e masave parandaluese të koronavirusit, ku theksoi se në vazhdim do të zgjerohet afati i orarit për kryerjen e pazareve. Rama tha se orari do të shtyhet me 90 minuta, ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 14:47
Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur me lehtësimin e masave parandaluese të koronavirusit, ku theksoi se në vazhdim do të zgjerohet afati i orarit për kryerjen e pazareve. Rama tha se orari do të shtyhet me 90 minuta, ...

“Nis shpërndarja e pagave të luftës”, Rama: Kush hap lokalin burg, konfiskim, heqje patente dhe sekuestrim automjeti për disa vite
Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit le në ‘Facebook’ u shpreh se ka nisur shpërndarja e pagave të luftës për biznesin e vogël dhe ata që iu është bllokuar aktiviteti, për shkak të masave të marra kundër ...
AlMaKos | 06-Apr-2020 14:44
Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit le në ‘Facebook’ u shpreh se ka nisur shpërndarja e pagave të luftës për biznesin e vogël dhe ata që iu është bllokuar aktiviteti, për shkak të masave të marra kundër ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved