ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 21:56

Arrin në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoni të Veriut

Arrin në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoni të Veriut
Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për tre viktima të reja nga koronavirusi. Dy personat që kanë vdekur janë dy nga Tetova të moshës 65 dhe 69 vjeç dhe një 40-vjeçar nga qyteti i Koçanit.
Top Channel | 06-Apr-2020 17:15
Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për tre viktima të reja nga koronavirusi. Dy personat që kanë vdekur janë dy nga Tetova të moshës 65 dhe 69 vjeç dhe një 40-vjeçar nga qyteti i Koçanit.

Filipçe: 15 raste të reja dhe tre viktima në 24 orët e fundit
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:11
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp informoi rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai tha se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja, ndërsa ka pasur edhe tre viktima dhe ...

Osmani: Ndjekim nga afër situatën me Covid 19 në Strugë
Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi zëvendëskryeministri ...
Aktuale.MK | 06-Apr-2020 21:24
Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi zëvendëskryeministri ...

Osmani: Në Strugë dhe rrethinë 25 të prekur nga koronavirusi dhe katër të vdekur, e ndjekim situatën në nivel lokal
Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi zëvendëskryeministri ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 20:51
Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi zëvendëskryeministri ...

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 20:36
Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në fshatin Petralicë, ...

Osmani në Strugë: E ndjekim situatën në nivel lokal
Shkup, 6 mars – Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi ...
Koha.mk | 06-Apr-2020 20:00
Shkup, 6 mars – Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, deklaroi ...

Dhjetë qytetet në Maqedoni në të cilët nuk ka asnjë të infektuar me Covid-19
Deri në ditën e djeshme (e diel) në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar gjithsej 555 persona me Covid-19, por ka disa qytete në të cilët akoma nuk ka të infektuar. Ata janë: Negotina, Kratova, Probishtipi, Dojrani, ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 09:16
Deri në ditën e djeshme (e diel) në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar gjithsej 555 persona me Covid-19, por ka disa qytete në të cilët akoma nuk ka të infektuar. Ata janë: Negotina, Kratova, Probishtipi, Dojrani, ...

Osmani: Në Strugë dhe rrethinë 25 të prekur nga koronavirusi dhe katër të vdekur, e ndjekim situatën në nivel lokal
Shkup, 6 mars 2020 (MEDIAL) – Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, ...
Medial | 06-Apr-2020 19:36
Shkup, 6 mars 2020 (MEDIAL) – Sipas të dhënave të fundit, në Strugë dhe rrethinë janë konfirmuar 25 raste të të infektuarve nga koronavirusi, si dhe katër raste të vdekjes, tre në Labunishtë edhe një në fshatin Tatesh, ...

Rasti i parë i regjistruar me Kovid-19 në Rankovc
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...
Koha.mk | 06-Apr-2020 19:23
Kriva Pallankë, 6 prill – Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe rasti i parë i infektuar me Kovid-19 në komunën Rankovc. Bëhet fjalë për person mashkull të moshës 58-vjeçare nga Komuna Rankovc, me vendbanim në ...

Koronavirusi shpërfaq problemet e sistemit shëndetësor në Kosovë
Me sistem të brishtë shëndetësor dhe stagnim të reformës shëndetësore Kosova ka gati një muaj që ka filluar luftën me pandeminë globale të njohur si COVID-19. Mungesa e sigurimeve shëndetësore, mungesa e sistemit ...
Koha.net | 06-Apr-2020 19:23
Me sistem të brishtë shëndetësor dhe stagnim të reformës shëndetësore Kosova ka gati një muaj që ka filluar luftën me pandeminë globale të njohur si COVID-19. Mungesa e sigurimeve shëndetësore, mungesa e sistemit ...

Maqedoni: Pritet rritje e numrit të të infektuarve dhe përforcim të masave për mbrojtje nga Covid-19
Numri i të prekurve nga coronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 555 persona, por pritet në javët në vijim të vazhdojë të rritet. Më shumë të infektuar ka në Shkup – 235, Kumanovë – 114, Dibër – 49. Deri më tani ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 08:57
Numri i të prekurve nga coronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 555 persona, por pritet në javët në vijim të vazhdojë të rritet. Më shumë të infektuar ka në Shkup – 235, Kumanovë – 114, Dibër – 49. Deri më tani ...

Sot ulet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në vend (VIDEO)
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...
Shenja | 06-Apr-2020 18:21
Tre të vdekur, 15 raste të reja me koronavirus, dhe 4 të shëruar. Ky është bilanci i 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut.Numri i përgjithshëm i viktimave të COVID 19, shkon në 20. Mes viktimave të 24 ...

Tre viktima dhe 15 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...
Shprehja | 06-Apr-2020 17:37
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...

Në vend 15 raste të reja, tre të vdekur, numri i të infektuarve me KOVID-19 arriti 570
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja të pacientëve me koronavirus në vend: katër në Shkup, tetë në Kumanovë dhe nga një në Tetovë, Strugë dhe Shtip. Me këtë numri i ...
Medial | 06-Apr-2020 17:12
Shkup, 6 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja të pacientëve me koronavirus në vend: katër në Shkup, tetë në Kumanovë dhe nga një në Tetovë, Strugë dhe Shtip. Me këtë numri i ...

Tre viktima dhe 15 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...
Alsat-M | 06-Apr-2020 17:04
Tre viktima dhe 15 të infektuar është bilanci i rasteve me koronavirus në 24 orët e fundit. Me të dhënat e fundit numri i viktimave shkon në 21, ndërsa i të infektuarve në 570. Një i vdekur në Koçan dhe një në Tetovë. ...

Gjendja në Labunishtë, shtabi kërkon karantinë
Orë policore në vend të izolimit. Kjo është një nga opsionet që në tavolinë shqyrtohet në rajonin e Strugës ku ka të infektuar me virusin Korona. Këtë për Alsat e konfirmuan edhe nga Shtabi i krizës në Strugë. Për ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 16:50
Orë policore në vend të izolimit. Kjo është një nga opsionet që në tavolinë shqyrtohet në rajonin e Strugës ku ka të infektuar me virusin Korona. Këtë për Alsat e konfirmuan edhe nga Shtabi i krizës në Strugë. Për ...

Gjendja në Labunishtë, shtabi kërkon karantinë
Orë policore në vend të izolimit. Kjo është një nga opsionet që në tavolinë shqyrtohet në rajonin e Strugës ku ka të infektuar me virusin Korona. Këtë për Alsat e konfirmuan edhe nga Shtabi i krizës në Strugë. Për ...
Alsat-M | 06-Apr-2020 16:35
Orë policore në vend të izolimit. Kjo është një nga opsionet që në tavolinë shqyrtohet në rajonin e Strugës ku ka të infektuar me virusin Korona. Këtë për Alsat e konfirmuan edhe nga Shtabi i krizës në Strugë. Për ...

15 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore
Rastet janë paraqitur në: Kumanove 8, Shkup 4, Tetovë 1, Strugë1 dhe Shtip 1. Me 15 rastet e reja numri përgjithshëm i të infektuarve shkon në 570. Ndërsa janë regjistruar edhe tri viktima, dy në Tetovë dhe një në ...
Lajminet | 06-Apr-2020 16:25
Rastet janë paraqitur në: Kumanove 8, Shkup 4, Tetovë 1, Strugë1 dhe Shtip 1. Me 15 rastet e reja numri përgjithshëm i të infektuarve shkon në 570. Ndërsa janë regjistruar edhe tri viktima, dy në Tetovë dhe një në ...

15 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore
Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Rastet janë paraqitur në: Kumanove 8, Shkup 4, Tetovë 1, Strugë1 dhe Shtip 1. Me 15 rastet e reja numri përgjithshëm i të ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 16:21
Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Rastet janë paraqitur në: Kumanove 8, Shkup 4, Tetovë 1, Strugë1 dhe Shtip 1. Me 15 rastet e reja numri përgjithshëm i të ...

15 raste të reja në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, 570 në total
Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm 15 raste të reja me koronavirus. Kjo u bë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas të dhënave nga kjo ministri, këto janë shifrat sipas qyteteve: ...
TetovaSot | 06-Apr-2020 16:19
Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm 15 raste të reja me koronavirus. Kjo u bë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sipas të dhënave nga kjo ministri, këto janë shifrat sipas qyteteve: ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved