ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 22:06

Covid-19 në Kosovë, 3 viktima/ Sot humbën jetën edhe 2 persona

Covid-19 në Kosovë, 3 viktima/ Sot humbën jetën edhe 2 persona
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.
Top Channel | 06-Apr-2020 12:51
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi kanë vdekur të hënën në Kosovë.

Dy viktima të tjera në Kosovë këtë të hënë, pesë në terapi intensive
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi nderruan jetë këtë të hënë në Kosovë. Ne kete menyra shifra totale e viktimave ne Kosove nga ky virus i rrezikshem ka shkuar ne tre. Një burrë 59 vjeç nga Prishtina, i cili vuante ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 19:36
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi nderruan jetë këtë të hënë në Kosovë. Ne kete menyra shifra totale e viktimave ne Kosove nga ky virus i rrezikshem ka shkuar ne tre. Një burrë 59 vjeç nga Prishtina, i cili vuante ...

Humbin jetën edhe dy persona nga Kumanova si pasojë e coronavirusit
Dy persona nga Kumanovë kanë humbur betejën me coronavirusin. Kështu bëri të ditur sot kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në televizionin Telma. “Para emisioni mora informacionin nga Qendra për Shëndet ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 21:18
Dy persona nga Kumanovë kanë humbur betejën me coronavirusin. Kështu bëri të ditur sot kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në televizionin Telma. “Para emisioni mora informacionin nga Qendra për Shëndet ...

3 viktima nga COVID-19 në Kosovë/ Rëndohet situata në Serbi, Maqedoninë e Veriut e Greqi
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi nderruan jetë këtë të hënë në Kosovë , duke e çuar në tre numrin e viktimave. Një burrë 59 vjeç nga Prishtina, i cili vuante nga diabeti dhe një grua 70-vjeçe nga Prizreni, e ...
VizionPlus | 06-Apr-2020 14:31
Dy pacientë të prekur nga koronavirusi nderruan jetë këtë të hënë në Kosovë , duke e çuar në tre numrin e viktimave. Një burrë 59 vjeç nga Prishtina, i cili vuante nga diabeti dhe një grua 70-vjeçe nga Prizreni, e ...

Flet familjari i të ndjerës nga Prizreni: Gjyshja nuk kishte simptoma të COVID-19
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 16:33
Sot në mëngjes u raportua se një 70 vjeçare nga Korisha e Prizrenit ka ndërruar jetë në Klinikën Infektive derisa po trajtohej për coronavirus. Familjarët e së ndjerës thonë se 70 vjeçarja ka pasur edhe sëmundje tjera ...

Kontroll i jashtëzakonshëm në Klinikën për sëmundje Infektive në Shkup
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...
Telegrafi | 06-Apr-2020 15:19
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...


Edhe dy persona në gjendje të rëndë me koronavirus
‘’Tingëllon si numër i madh, por 17 nga këta janë kontakte të ngushta të familjare. Kur bëni testime me familjarë të ngushtë që kanë pasur kontakte me persona që janë të konfirmuar me virus pritet që të jenë të ...
Lajminet | 06-Apr-2020 22:55
‘’Tingëllon si numër i madh, por 17 nga këta janë kontakte të ngushta të familjare. Kur bëni testime me familjarë të ngushtë që kanë pasur kontakte me persona që janë të konfirmuar me virus pritet që të jenë të ...

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në klinikë është 45. Ai po ashtu ...
Arbresh | 06-Apr-2020 22:34
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në klinikë është 45. Ai po ashtu ...

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......
Zeri | 06-Apr-2020 22:34
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë......

Krasniqi: Dy persona janë në gjendje të rënduar me koronavirus në Klinikën Infektive
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 22:24
Infektologu, Valbon Krasniqi, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se dy persona janë të shtrirë në Klinikën Infektive në gjednje të rëndë. Pesë janë me oksigjeno-terapi ndërsa në total numri i personave të shtrirë në ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...
Lajminet | 06-Apr-2020 21:07
Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit quan në 3 numrin e të vdekurve nga Covid-19. Drejtoresha e Klinikës Infektive në QKUK, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se të dy personat ...

Kosovë: Shkon në 165 numri i të prekurve nga COVID-19
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha të hënë mbrëma se janë konfirmuar edhe 20 raste të reja të të infektuarve me koronavirus. Sipas institutit 17 janë nga komuna e Malishevës, 1 nga Suhareka, një nga Drenasi ...
Zeri Amerikes | 06-Apr-2020 21:01
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha të hënë mbrëma se janë konfirmuar edhe 20 raste të reja të të infektuarve me koronavirus. Sipas institutit 17 janë nga komuna e Malishevës, 1 nga Suhareka, një nga Drenasi ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Medial | 06-Apr-2020 20:09
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Vetizolohen 13 punëtorë shëndetësorë që patën kontakt me njërën prej viktimave (VIDEO)
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...
Klan Kosova | 06-Apr-2020 20:06
Lajme jo të mira rreth COVID-19 dolën nga Klinika Infektive mëngjesin e së hënës. Aty ndërruan jetë dy pacientë të infektuar me këtë virus, duke çuar kështu në 3 numrin e të vdekurve në vend, njofton Klan Kosova. Bëhet ...

Viktimat e Covid-19 në Kosovë kishin edhe sëmundje tjera
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...
Gazeta Express | 06-Apr-2020 20:00
Arkivolet e zbrazura po futen në Kliniken Infektive. Në këtë repart, mëngjesin e së hënës, virusi korona ia mori jetën dy personave. Një burrë 59 vjeçar nga Prishtina, e një grua 70 vjeç nga fshati Korishë i Prizrenit ...

Dy të vdekurit nga Coronavirusi sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
EkonomiaOnline | 06-Apr-2020 20:00
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga Coronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

Dy të vdekurit nga COVID-19 sot kishin sëmundje shoqëruese, ishin në gjendje të rëndë
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...
Koha.net | 06-Apr-2020 19:07
Në 3 ka shkuar numri i personave të vdekur nga koronavirusi, në Kosovë. Dy prej tyre janë konfirmuar se kanë vdekur mëngjesin e së hënës dhe se të njëjtit kanë pasur edhe sëmundje të tjera, përveç COVID-19. Viktimat e ...

Kontroll i jashtëzakonshëm në Klinikën për sëmundje Infektive në Shkup
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...
AlMaKos | 06-Apr-2020 17:55
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor kreu kontroll të jashtëzakonshëm në Klinikën për Sëmundje Infektive me qëllim që të kontrollojë respektimin e protokolleve dhe rekomandimeve të përdorimit të pajisjeve mbrojtëse nga ...

“Dy pacientët në gjendje mjaftë të rëndë janë në moshë të shtyer”
Vlera Berisha, mjeke në Klinikën Infektive, në një lidhje direkte ka bërë të ditur se dy paceintë të shtirë në këtë klinikë me koronavirus janë në gjendje mjaftë të rëndë. Berisha ka treguar se pacientët janë në moshë ...
Indeks Online | 06-Apr-2020 17:15
Vlera Berisha, mjeke në Klinikën Infektive, në një lidhje direkte ka bërë të ditur se dy paceintë të shtirë në këtë klinikë me koronavirus janë në gjendje mjaftë të rëndë. Berisha ka treguar se pacientët janë në moshë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved