ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 06:17

”Luftoi fort, si një kampion që nuk dorëzohet”, Meta mesazh ngushëllimi për Skënder Kurtin: Një prej ikonave të sportit kryeqytetas

”Luftoi fort, si një kampion që nuk dorëzohet”, Meta mesazh ngushëllimi për Skënder Kurtin: Një prej ikonave të sportit kryeqytetas
Presidenti Ilir Meta, i shpreh ngushëllimet familjes së Skënder Kurtit, trajnerit të boksit për ndarjen nga jeta sot prej komplikacioneve me koronavirusin. Meta thotë se Kurti luftoi edhe në këto ditë të vështira luftoi ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 20:26
Presidenti Ilir Meta, i shpreh ngushëllimet familjes së Skënder Kurtit, trajnerit të boksit për ndarjen nga jeta sot prej komplikacioneve me koronavirusin. Meta thotë se Kurti luftoi edhe në këto ditë të vështira luftoi ...

Koronavirus/ Shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri, ndërron jetë ish-boksieri
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti.
Top Channel | 05-Apr-2020 19:10
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti.

Shkon në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë trajneri i boksit Skënder Kurti
TIRANË Ish-boksieri Skënder Kurti është viktima e 21-të në Shqipëri nga koronavirusi COVID-19. 61-vjeçari pësoi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri, por më pas duket ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 19:08
TIRANË Ish-boksieri Skënder Kurti është viktima e 21-të në Shqipëri nga koronavirusi COVID-19. 61-vjeçari pësoi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri, por më pas duket ...

Ishte infektuar me koronavirus: Ndërron jetë ish-boksieri Skënder Kurti
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi: Ka ndërruar jetë sot në spitalin infektiv ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 19:14
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi: Ka ndërruar jetë sot në spitalin infektiv ...

Ndahet nga jeta ish-kampioni i boksit, Skënder Kurti/ Pesidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet e tij për familjen Kurti
Ish-kampioni i boksit, Skënder Kurti ndërroi jetë ditën e sotme në luftën kundër koronavirusit. Lidhur me këtë fatëkeqësi, ka reaguar Pesidenti Ilir Meta, ku shpreh ngushëllimet e tij për familjen Kurti. “I shpreh ...
Telegraf | 05-Apr-2020 20:46
Ish-kampioni i boksit, Skënder Kurti ndërroi jetë ditën e sotme në luftën kundër koronavirusit. Lidhur me këtë fatëkeqësi, ka reaguar Pesidenti Ilir Meta, ku shpreh ngushëllimet e tij për familjen Kurti. “I shpreh ...

28 raste të reja në Shqipëri, mes tyre një fëmijë
Sipas buletinit te dates 05 Prill, te prezantuar nga Dr. Albana Fico drejtoreshe e Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit jane testuar 149 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 28 raste te reja ...
ikub.al | 05-Apr-2020 12:08
Sipas buletinit te dates 05 Prill, te prezantuar nga Dr. Albana Fico drejtoreshe e Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit jane testuar 149 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 28 raste te reja ...

“Shmangni vizitat tek të afërmit për çdo lloj arsye”, MSH: Rritja e rasteve me Covid-19 në Shkodër e Tiranë nga mosrespektimi i masave
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi se rritja e numrit të rasteve me koronavirus në Shkodër dhe Tiranë tregon edhe njëherë mos respektimin e distancimit social dhe masave të kontrollit të ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 12:43
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi se rritja e numrit të rasteve me koronavirus në Shkodër dhe Tiranë tregon edhe njëherë mos respektimin e distancimit social dhe masave të kontrollit të ...

Tragjike/ Koronavirusi i merr jetën sportistit të njohur Skënder Kurti
Ka ndërruar jetë këtë të diel në spitalin Infektiv 61-vjeçari Skënder Kurti. Ai ishte shtruar prej 20 ditësh në spital, i intubuar. Më herët, 61-vjeçari nga Tirana pësoi vdekje klinike dhe prej disa ditësh gjendja e tij ...
VizionPlus | 05-Apr-2020 19:15
Ka ndërruar jetë këtë të diel në spitalin Infektiv 61-vjeçari Skënder Kurti. Ai ishte shtruar prej 20 ditësh në spital, i intubuar. Më herët, 61-vjeçari nga Tirana pësoi vdekje klinike dhe prej disa ditësh gjendja e tij ...

“Shmangni vizitat tek të afërmit për çdo lloj arsye”, MSH: Rritja e rasteve në Shkodër e Tiranë nga mosrespektimi i distancimit social
Me hartën e përditësuar të Task-Forcës së Ministrisë së Shëndetësisë shihet një rritje e rasteve në Shkodër e Tiranë të të prekurve nga koronavirusi. Sipas MSH, kjo ka ndodhur për shkak të mosrespektimit të distancimit ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 12:11
Me hartën e përditësuar të Task-Forcës së Ministrisë së Shëndetësisë shihet një rritje e rasteve në Shkodër e Tiranë të të prekurve nga koronavirusi. Sipas MSH, kjo ka ndodhur për shkak të mosrespektimit të distancimit ...

Koronavirusi në Shqipëri/ Ndërron jetë boksieri i famshëm, shkon në 21 numri i viktimave
Ish-boksieri Skënder Kurti, ka ndërruar jetë për shkak të komplikacioneve nga sëmundja e Covid-19. 61-vjeçari kaloi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri. Por Kurti nuk ...
Telegraf | 05-Apr-2020 19:04
Ish-boksieri Skënder Kurti, ka ndërruar jetë për shkak të komplikacioneve nga sëmundja e Covid-19. 61-vjeçari kaloi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri. Por Kurti nuk ...

Sporti shqiptar merr lajmin e hidhur: Ndërron jetë nga coronavirusi ish-trajneri i Kombëtares së boksit
Sporti shqiptar sot (e diele) e ka marrë një lajm të hidhur, pasi ka mbetur pa një legjendë të madhe. Skënder Kurti, i cili prej disa ditësh ishte në betejë me virusin Covid-19, nuk ja ka dalë dhe sot ka ndërruar jetë. ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 21:03
Sporti shqiptar sot (e diele) e ka marrë një lajm të hidhur, pasi ka mbetur pa një legjendë të madhe. Skënder Kurti, i cili prej disa ditësh ishte në betejë me virusin Covid-19, nuk ja ka dalë dhe sot ka ndërruar jetë. ...

Ndërron jetë kampioni i boksit, humb përfundimisht betejën me Koronavirusin
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë Skënder Kurti ish-kampion boksi. Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili i ka ...
Telegraf | 05-Apr-2020 18:58
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë Skënder Kurti ish-kampion boksi. Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili i ka ...

Greqia shënon 70 të vdekur nga koronavirusi, dy viktimat e fundit në Kostur dhe Korfuz
Greqia ka arritur 70 viktima nga koronavirusi teksa 2 të fundit për sot janë shënuar në dy qytete shumë afër Shqipërisë, në Korfuz dhe Kostur. Një 75-vjeçar, rasti i dytë nga ishulli i Korfuzit ndërroi jetë sot në ...
Telegraf | 05-Apr-2020 17:18
Greqia ka arritur 70 viktima nga koronavirusi teksa 2 të fundit për sot janë shënuar në dy qytete shumë afër Shqipërisë, në Korfuz dhe Kostur. Një 75-vjeçar, rasti i dytë nga ishulli i Korfuzit ndërroi jetë sot në ...

Shkon në 21 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi i plotë nga Ministria e Shëndetësisë, raporton Top Channel. ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 20:01
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi i plotë nga Ministria e Shëndetësisë, raporton Top Channel. ...

Zgjerohet harta e të prekurve nga Koronavirusi, vatër e re në Durrës
Në 24 orët e fundit në Durrës u regjistruan 3 raste të reja me koronavirus. Një rast është një 73-vjeçar që kishte lidhje me 78-vjeçarin që humbi jetën para 3 ditëve, rasti i dytë është një 69-vjeçare. Drejtoresha e ...
Telegraf | 05-Apr-2020 13:34
Në 24 orët e fundit në Durrës u regjistruan 3 raste të reja me koronavirus. Një rast është një 73-vjeçar që kishte lidhje me 78-vjeçarin që humbi jetën para 3 ditëve, rasti i dytë është një 69-vjeçare. Drejtoresha e ...

MSH e konfirmon: 80-vjecarja në Shkodër vdiq nga koronavirusi. Shkon në 20 numri i viktimave në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e fundit bëri me dije se numri i viktimave të koronavirusit në Shqipëri është 20 persona. Drejtoresha e Institutit te Shëndetit Publik, Albana Fico tha se mbrëmjen e djeshme ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 11:50
Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e fundit bëri me dije se numri i viktimave të koronavirusit në Shqipëri është 20 persona. Drejtoresha e Institutit te Shëndetit Publik, Albana Fico tha se mbrëmjen e djeshme ...

Covid-19 në Shqipëri: Shkon në 20 numri i viktimave dhe në 361 numri i të prekurve
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 20 numri i viktimave dhe 361 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Në një deklaratë për median Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se viktima që ndërroi ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 12:08
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 20 numri i viktimave dhe 361 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Në një deklaratë për median Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se viktima që ndërroi ...

COVID-19/ 28 raste të reja në Shqipëri, mes tyre një fëmijë, shkon në 361 numri i të prekurve
Shqipëria vijon të mbajë një numër të lartë të të prekurve nga koronavirusi, referuar shifrave nga dita e parë e shfaqjes së epidemisë në vend. Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 11:50
Shqipëria vijon të mbajë një numër të lartë të të prekurve nga koronavirusi, referuar shifrave nga dita e parë e shfaqjes së epidemisë në vend. Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 ...

Pozitiv me koronavirus edhe gruaja e kasapit në Elbasan
Pas rastit të një 59-vjeçari në Elbasan, i cili u konfirmua me koronavirus, janë testuar edhe pesë pjesëtarë të tjerë të familjes. Nga këto raste të marra gjatë ditës së shtunë, vetëm njëri ka rezultuar pozitiv me ...
VizionPlus | 05-Apr-2020 12:29
Pas rastit të një 59-vjeçari në Elbasan, i cili u konfirmua me koronavirus, janë testuar edhe pesë pjesëtarë të tjerë të familjes. Nga këto raste të marra gjatë ditës së shtunë, vetëm njëri ka rezultuar pozitiv me ...

Përse është shtuar numri i të prekurve në Shkodër dhe Tiranë?Ministria jep detajet
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka shkuar në 361 numri i personave të prekur, ndërsa 20 nga të cilët kanë ndërruar jetë. Të shëruar deri tani janë 104 persona. Në 24 orët e fundit janë testuar 149 persona ...
Telegraf | 05-Apr-2020 12:22
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka shkuar në 361 numri i personave të prekur, ndërsa 20 nga të cilët kanë ndërruar jetë. Të shëruar deri tani janë 104 persona. Në 24 orët e fundit janë testuar 149 persona ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved