ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 08:40

Maqedoni e Veriut: Arrin në 555 numri i të infektuarve me COVID-19

Maqedoni e Veriut: Arrin në 555 numri i të infektuarve me COVID-19
Maqedonia e Veriut ka regjistruar numrin më të madh të të infektuarve me koronavirus që nga paraqitja e sëmundjes, COVID-19 në këtë shtet.
Top Channel | 05-Apr-2020 15:20
Maqedonia e Veriut ka regjistruar numrin më të madh të të infektuarve me koronavirus që nga paraqitja e sëmundjes, COVID-19 në këtë shtet.

Pesë raste të reja me Covid-19 në Kosovë – shkon në 145 numri i të infektuarve
Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 93 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 18:38
Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 93 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në ...

145 të prekur nga virusi në Kosovë, Malisheva komuna më e prekur pastaj kryeqyteti
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...
Gazeta Monitor | 05-Apr-2020 23:51
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...

17 punonjës shëndetësorë të vetizoluar në komunën e Vushtrrisë
Sot janë konfirmuar edhe pesë raste të reja me COVID19. Duke shkuar kështu në 145 numri i të infektuarve në Kosovë. Vushtrria vazhdon të jetë një nga komunat e prekura, ku gjithsej deri më tani 9 persona kanë rezultuar ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 23:21
Sot janë konfirmuar edhe pesë raste të reja me COVID19. Duke shkuar kështu në 145 numri i të infektuarve në Kosovë. Vushtrria vazhdon të jetë një nga komunat e prekura, ku gjithsej deri më tani 9 persona kanë rezultuar ...

10 punonjës të spitalit të Vushtrrisë në vetizolim pasi një paciente u konfirmua me Coronavirus
Një nga rastet pozitive me Coronavirus që u konfirmuan gjatë ditës së sotme është nga fshati Smrekonicë i komunës së Vushtrrisë. Pas këtij rasti i cili është i dyti në këtë vend pas atij të parit për të cilin u njoftua ...
EkonomiaOnline | 05-Apr-2020 23:19
Një nga rastet pozitive me Coronavirus që u konfirmuan gjatë ditës së sotme është nga fshati Smrekonicë i komunës së Vushtrrisë. Pas këtij rasti i cili është i dyti në këtë vend pas atij të parit për të cilin u njoftua ...

44 raste me koronavirus në Malishevë, këtë komunë më shumë po e ndihmojnë donatorët sesa MSH-ja
Nga 145 raste sa janë në përgjithësi në Kosovë me COVID-19, 44 prej tyre janë vetëm nga komuna e Malishevës, komunë kjo e cila rezulton të jetë me numrin më të madh të të prekurve nga koronavirusi. Kryetari i komunës së ...
Lajminet | 05-Apr-2020 23:17
Nga 145 raste sa janë në përgjithësi në Kosovë me COVID-19, 44 prej tyre janë vetëm nga komuna e Malishevës, komunë kjo e cila rezulton të jetë me numrin më të madh të të prekurve nga koronavirusi. Kryetari i komunës së ...

145 të infektuar nga virusi në Kosovë, Malisheva komuna më e prekura!
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...
Zeri | 05-Apr-2020 23:11
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...

Koronavirusi në Kosovë, Malisheva komuna më e prekur pastaj kryeqyteti
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...
Arbresh | 05-Apr-2020 23:08
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...

145 të prekur nga virusi në Kosovë, Malisheva komuna më e prekur pastaj kryeqyteti
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 22:58
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...

25 mostrat që janë marrë nga familjarët dhe kontaktet e gruas nga Korisha, kanë dalë negative
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me COVID19, duke çuar kështu numrin e të infektuarve në Kosovë në 145. Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) ...
Arbresh | 05-Apr-2020 22:37
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me COVID19, duke çuar kështu numrin e të infektuarve në Kosovë në 145. Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) ...

145 të prekur nga virusi në Kosovë, Malisheva komuna më e prekur pastaj kryeqyteti
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...
Gazeta Express | 05-Apr-2020 22:31
Laboratori i Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK ka bërë të ditur se pesë raste të reja janë konfirmuar pozitiv me virusin kinez Covid-19. Rastet pozitive janë raste kontakti. Tre janë prej Banjës në Malishevë, një ...

10 punonjës të spitalit të Vushtrrisë në vetizolim pasi pacientja nga Smrekonica u konfirmua pozitive me COVID-19
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar edhe 5 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke e çuar numrin e përgjithshëm në 145 persona. Njëri nga personat që dolën pozitiv në testimet e somte është nga ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 21:29
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar edhe 5 raste të reja me koronavirus në Kosovë duke e çuar numrin e përgjithshëm në 145 persona. Njëri nga personat që dolën pozitiv në testimet e somte është nga ...

Konfirmohen edhe pesë raste me COVID-19 në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe pesë raste të reja me koronavirusin e ri në Kosovë, shkruan REL “Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...
Portalb | 05-Apr-2020 21:27
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe pesë raste të reja me koronavirusin e ri në Kosovë, shkruan REL “Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë ...

Konfirmohen edhe 5 raste me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, ka njoftuar se janë kofnirmuar edhe 5 raste të reja me virusin VOCID-19 “Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...
TetovaSot | 05-Apr-2020 20:44
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, ka njoftuar se janë kofnirmuar edhe 5 raste të reja me virusin VOCID-19 “Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...

COVID-19/ Kosova regjistron 145 të infektuar e vetëm 1 viktimë
Në Kosovë janë shënuar pesë raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. Sipas njoftimit të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë testuar 93 mostra, nga të cilat kanë dalë 5 raste pozitive. ...
Politiko | 05-Apr-2020 20:36
Në Kosovë janë shënuar pesë raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. Sipas njoftimit të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë testuar 93 mostra, nga të cilat kanë dalë 5 raste pozitive. ...

25 mostrat që janë marrë nga familjarët dhe kontaktet e gruas nga Korisha, kanë dalë negative
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me COVID19, duke çuar kështu numrin e të infektuarve në Kosovë në 145. Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 20:36
Sot janë konfirmuar edhe 5 raste të reja me COVID19, duke çuar kështu numrin e të infektuarve në Kosovë në 145. Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) ...

Deri më tani në Kosovë janë shëruar 23 persona nga Coronavirusi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka bërë të ditur se sot janë testuar 128 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Të shtunën kanë ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 22:29
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka bërë të ditur se sot janë testuar 128 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren. Të shtunën kanë ...

Kosovë: 145 të prekur me COVID-19
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, konfirmoi të dielën mbrëma pesë raste të reja të prekur me COVID-19. Sipas institutit tre veta janë me vendbanim në fshatin Banjë të komunës së Malishevës, një nga ...
Zeri Amerikes | 05-Apr-2020 20:04
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, konfirmoi të dielën mbrëma pesë raste të reja të prekur me COVID-19. Sipas institutit tre veta janë me vendbanim në fshatin Banjë të komunës së Malishevës, një nga ...

Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë, numri shkon në 145
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe pesë raste të reja me koronavirusin e ri në Kosovë. “Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) me ...
Shenja | 05-Apr-2020 20:02
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe pesë raste të reja me koronavirusin e ri në Kosovë. “Rastet pozitive janë raste kontakti, tre (3) prej të cilave janë me vendbanim në Banjë -Malishevë, një (1) me ...

Konfirmohen edhe 5 raste me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, ka njoftuar se janë kofnirmuar edhe 5 raste të reja me virusin VOCID-19 “Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...
Gazeta Monitor | 05-Apr-2020 19:45
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës, ka njoftuar se janë kofnirmuar edhe 5 raste të reja me virusin VOCID-19 “Sot më 05.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved