ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 02:00

Roberti thotë se do të mundohet sërish të hy ‘live’, ndërsa kërkon falje nëse e ka ofenduar dikë

Roberti thotë se do të mundohet sërish të hy ‘live’, ndërsa kërkon falje nëse e ka ofenduar dikë
Këngëtari i njohur Robert Berisha, me t’u kthyer nga Stambolli ishte karantinuar në Qendrën Studentore në Prishtinë. Kjo gjë ka ndodhur për të parë nëse personat të cilët kanë udhëtuar janë infektuar me virusin ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 21:34
Këngëtari i njohur Robert Berisha, me t’u kthyer nga Stambolli ishte karantinuar në Qendrën Studentore në Prishtinë. Kjo gjë ka ndodhur për të parë nëse personat të cilët kanë udhëtuar janë infektuar me virusin ...

Testohen 95 persona për koronavirus tek konviktet në Prishtinë, të gjithë rezultojnë negativ
Sot janë kryer testet për grupin e tretë të personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. Nga 95 persona sa janë testuar për COVID-19, të gjithë rezultuan negative. “Nesër ky grup lirohet në shtëpi”, ...
Shprehja | 05-Apr-2020 00:39
Sot janë kryer testet për grupin e tretë të personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. Nga 95 persona sa janë testuar për COVID-19, të gjithë rezultuan negative. “Nesër ky grup lirohet në shtëpi”, ...

95 persona nesër lirohen nga konviktet, dolën negativë për koronavirus
95 persona do të lirohen nga karantina në konvikte pasi dolën negativë në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur infektologu, Izet Sadiku, i cili tha se ky është grupi i tretë që po testohen, njofton Klan ...
Medial | 05-Apr-2020 00:24
95 persona do të lirohen nga karantina në konvikte pasi dolën negativë në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur infektologu, Izet Sadiku, i cili tha se ky është grupi i tretë që po testohen, njofton Klan ...

95 persona nesër lirohen nga konviktet, dolën negativë për koronavirus
95 persona do të lirohen nga karantina në konvikte pasi dolën negativë në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur infektologu, Izet Sadiku, i cili tha se ky është grupi i tretë që po testohen, njofton Klan ...
Klan Kosova | 05-Apr-2020 00:15
95 persona do të lirohen nga karantina në konvikte pasi dolën negativë në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur infektologu, Izet Sadiku, i cili tha se ky është grupi i tretë që po testohen, njofton Klan ...

Dalin rezultatet për 95 personat e izoluar në qendrën e studentëve në Prishtinë
95 persona të karantinuar në qendrën e studentëve në Kosovë kanë dalur negativ në testimet e sotshme. Kjo është bërë e ditur nga zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku, shkruan lajmi.net. Sadiku në Facebook ka ...
Arbresh | 05-Apr-2020 00:02
95 persona të karantinuar në qendrën e studentëve në Kosovë kanë dalur negativ në testimet e sotshme. Kjo është bërë e ditur nga zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku, shkruan lajmi.net. Sadiku në Facebook ka ...

Dalin rezultatet për 95 personat e izoluar në qendrën e studentëve në Prishtinë
Kjo është bërë e ditur nga zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku, shkruan . Sadiku në Facebook ka shkruajtur se grupi në fjalë që sot ka dalë negativ, sot lirohet për në shtëpi. Postimi i plotë nga Sadiku: ...
Lajminet | 04-Apr-2020 23:49
Kjo është bërë e ditur nga zëvendësministri i Shëndetësisë, Izet Sadiku, shkruan . Sadiku në Facebook ka shkruajtur se grupi në fjalë që sot ka dalë negativ, sot lirohet për në shtëpi. Postimi i plotë nga Sadiku: ...

Pas 14 ditësh izolim Robert Berisha jep lajmin për testin e Coronavirus
Robert Berisha ka dalë negativ në testin e fundit të kryer për koronavirusin dhe është kthyer në shtëpi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në Instagram, ku ka qëndruar aktiv për periudhën 14 ditore të qëndrimit ...
Lapsi | 04-Apr-2020 18:40
Robert Berisha ka dalë negativ në testin e fundit të kryer për koronavirusin dhe është kthyer në shtëpi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në Instagram, ku ka qëndruar aktiv për periudhën 14 ditore të qëndrimit ...

Testohen 95 persona për COVID-19 tek konviktet në Prishtinë, të gjithë rezultojnë negativ
Sot janë kryer testet për grupin e tretë të personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. Nga 95 persona sa janë testuar për COVID-19, të gjithë rezultuan negative, raporton Indeksonline. “Nesër ky grup ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 23:34
Sot janë kryer testet për grupin e tretë të personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve në Prishtinë. Nga 95 persona sa janë testuar për COVID-19, të gjithë rezultuan negative, raporton Indeksonline. “Nesër ky grup ...

Roberti del nga karantina, ka këtë mesazh për të gjithë
Këngëtari i mirënjihur, Robert Berisha sot ka dalë nga karantina. Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, përcjell ORAinfo. Roberti sot e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin ...
Zeri | 04-Apr-2020 22:53
Këngëtari i mirënjihur, Robert Berisha sot ka dalë nga karantina. Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, përcjell ORAinfo. Roberti sot e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin ...

Të shtëna me armë në Prishtinë, arrestohen tre persona
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 22:51
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar ...

Menaxheri i Taynës, pas lirimit nga konvikti: Kerkush nuk m’tha “Urime diplomimi”
Pas 14 ditëve në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, menaxheri i Taynes, Rinor Hykolli dhe të tjerët janë liruar për në shtëpi. Qëndrimi i tij dhe i Robert Berishës në konvikt, është përfolur mjaft shumë. ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 22:50
Pas 14 ditëve në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, menaxheri i Taynes, Rinor Hykolli dhe të tjerët janë liruar për në shtëpi. Qëndrimi i tij dhe i Robert Berishës në konvikt, është përfolur mjaft shumë. ...

Të shtëna me armë në Prishtinë, tre persona shoqërohen në polici
Tre persona kanë shtënë me armë zjarri në Prishtinë në rrugën “Malush Kosova”. Ende nuk dihen arsyet e këtyre të shtënave që ndodhën në orën ku ndalohet dalja në rrugë, njofton Klan Kosova. Lajmin për klankosova.tv e ka ...
Klan Kosova | 04-Apr-2020 22:37
Tre persona kanë shtënë me armë zjarri në Prishtinë në rrugën “Malush Kosova”. Ende nuk dihen arsyet e këtyre të shtënave që ndodhën në orën ku ndalohet dalja në rrugë, njofton Klan Kosova. Lajmin për klankosova.tv e ka ...

Të shtëna me armë në Prishtinë, arrestohen tre persona
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar......
Zeri | 04-Apr-2020 22:32
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar......

Të shtëna me armë në Prishtinë, arrestohen tre persona
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për e ka konfirmuar zëdhënësi i ...
Arbresh | 04-Apr-2020 22:32
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar tre persona janë shoqëruar në stacionin policor. Lajmin për e ka konfirmuar zëdhënësi i ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, policia jep detaje
Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa është bërë e ditur se lidhur me ngjarjen janë arrestuar tre persona, shkruan . Po ashtu, në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gëzhoja. “Policia, rreth orës ...
Lajminet | 04-Apr-2020 22:19
Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa është bërë e ditur se lidhur me ngjarjen janë arrestuar tre persona, shkruan . Po ashtu, në vendin e ngjarjes janë gjetur edhe disa gëzhoja. “Policia, rreth orës ...

Gjuajtje me armë gjatë orës policore në Prishtinë, shoqërohen tre persona në polici
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar se në polici janë shoqëruar tre persona në stacionin policor. Zëdhënësi i PK-së, Bajram ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 22:01
Një gjuajtje me armë në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinës ka ndodhur gjatë orës policore. Policia e Kosovës ka njoftuar se në polici janë shoqëruar tre persona në stacionin policor. Zëdhënësi i PK-së, Bajram ...

Testohen 36 persona të cilët ishin në karantinë, një prej tyre del pozitiv me COVID-19
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se gjatë ditës së premte IKSHPK ka bërë testimin e 36 personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve dhe se 35 prej tyre kanë rezultuar negativ në Covid-19 dhe një pozitiv. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 14:34
Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se gjatë ditës së premte IKSHPK ka bërë testimin e 36 personave të karantinuar në Qendrën e Studentëve dhe se 35 prej tyre kanë rezultuar negativ në Covid-19 dhe një pozitiv. ...

Roberti ka dal nga karantina, Nora befason me veprimin e saj
Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare. E pas qëndrimit 14-ditore në......
Zeri | 04-Apr-2020 21:08
Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik. Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare. E pas qëndrimit 14-ditore në......

Pas lirimit nga karantina, Robert Berisha ka një njoftim për fansat
Robert Berisha sot përfundoi testet e fundit për COVID-19 në të cilat rezultatit ishte negativ, shkruan . Pas një periudhe prej 14 ditësh ku këngëtari qëndroi i izoluar në Qendrën e Studentëve, ai është liruar dhe është ...
Lajminet | 04-Apr-2020 19:13
Robert Berisha sot përfundoi testet e fundit për COVID-19 në të cilat rezultatit ishte negativ, shkruan . Pas një periudhe prej 14 ditësh ku këngëtari qëndroi i izoluar në Qendrën e Studentëve, ai është liruar dhe është ...

Roberti kthehet në shtëpi, ka një lajm për fansat e tij
Pas 14 ditëve në karantinë, Robert Berisha i është nënshtruar testit për Covid-19 ku edhe ka dal negativ, dhe tashmë ndodhet në shtëpi. Ai përmes një postimi në Instagram, njoftoi të gjithë fansat e tij se do të pushojë ...
Arbresh | 04-Apr-2020 18:58
Pas 14 ditëve në karantinë, Robert Berisha i është nënshtruar testit për Covid-19 ku edhe ka dal negativ, dhe tashmë ndodhet në shtëpi. Ai përmes një postimi në Instagram, njoftoi të gjithë fansat e tij se do të pushojë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved