ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 20:00

Koronavirus/ Shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri, ndërron jetë ish-boksieri

Koronavirus/ Shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri, ndërron jetë ish-boksieri
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti.
Top Channel | 05-Apr-2020 19:10
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti.

Shkon në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë trajneri i boksit Skënder Kurti
TIRANË Ish-boksieri Skënder Kurti është viktima e 21-të në Shqipëri nga koronavirusi COVID-19. 61-vjeçari pësoi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri, por më pas duket ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 19:08
TIRANË Ish-boksieri Skënder Kurti është viktima e 21-të në Shqipëri nga koronavirusi COVID-19. 61-vjeçari pësoi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri, por më pas duket ...

Vdekja e Skënder Kurtit/ Ministria e Shëndetësisë: Ishte në gjendje të rëndë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ministria e Shëndetësisë, nëpërmjet një njoftimi për mediat, ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me vdekjen e ish-trajnerit të boksit Skënder Kurti, si pasojë e Covid-19. ...
Mapo | 05-Apr-2020 19:15
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ministria e Shëndetësisë, nëpërmjet një njoftimi për mediat, ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me vdekjen e ish-trajnerit të boksit Skënder Kurti, si pasojë e Covid-19. ...

Ishte infektuar me koronavirus: Ndërron jetë ish-boksieri Skënder Kurti
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi: Ka ndërruar jetë sot në spitalin infektiv ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 19:14
Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi: Ka ndërruar jetë sot në spitalin infektiv ...

Viktima e 21 nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë Skënder Kurti
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Skënder Kurti, ish-trajneri i kombëtares së boksit, ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë. Kurti u raportua si viktima e pestë nga Koronavirus në Shqipëri me datë 23 ...
Mapo | 05-Apr-2020 18:50
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Skënder Kurti, ish-trajneri i kombëtares së boksit, ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë. Kurti u raportua si viktima e pestë nga Koronavirus në Shqipëri me datë 23 ...

VOA: Rriten ndjeshëm rastet me “COVID 19” në tre ditët e fundit në Shqipëri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në Shqipëri, tre ditët e fundit është rregjistruar një rritje e ndjeshme e të prekurve me COVID 19. Bashkë me 28 rastet e konfirmuara në 24 orët e fundit, përfshirë dhe 1 ...
Mapo | 05-Apr-2020 17:32
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në Shqipëri, tre ditët e fundit është rregjistruar një rritje e ndjeshme e të prekurve me COVID 19. Bashkë me 28 rastet e konfirmuara në 24 orët e fundit, përfshirë dhe 1 ...

28 raste të reja në Shqipëri, mes tyre një fëmijë
Sipas buletinit te dates 05 Prill, te prezantuar nga Dr. Albana Fico drejtoreshe e Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit jane testuar 149 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 28 raste te reja ...
ikub.al | 05-Apr-2020 12:08
Sipas buletinit te dates 05 Prill, te prezantuar nga Dr. Albana Fico drejtoreshe e Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit jane testuar 149 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 28 raste te reja ...

COVID-19 me shifra/ 361 të infektuar, 20 të vdekur, 104 shërohen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shqipëria numëron tashmë 361 raste me COVID-16, nga të cilët 20 kanë humbur jetën dhe 104 janë shëruar e kanë lënë spitalin Infektiv. Në 24 orët e fundit numri i të ...
Mapo | 05-Apr-2020 13:06
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Shqipëria numëron tashmë 361 raste me COVID-16, nga të cilët 20 kanë humbur jetën dhe 104 janë shëruar e kanë lënë spitalin Infektiv. Në 24 orët e fundit numri i të ...

Tragjike/ Koronavirusi i merr jetën sportistit të njohur Skënder Kurti
Ka ndërruar jetë këtë të diel në spitalin Infektiv 61-vjeçari Skënder Kurti. Ai ishte shtruar prej 20 ditësh në spital, i intubuar. Më herët, 61-vjeçari nga Tirana pësoi vdekje klinike dhe prej disa ditësh gjendja e tij ...
VizionPlus | 05-Apr-2020 19:15
Ka ndërruar jetë këtë të diel në spitalin Infektiv 61-vjeçari Skënder Kurti. Ai ishte shtruar prej 20 ditësh në spital, i intubuar. Më herët, 61-vjeçari nga Tirana pësoi vdekje klinike dhe prej disa ditësh gjendja e tij ...

“Shmangni vizitat tek të afërmit për çdo lloj arsye”, MSH: Rritja e rasteve me Covid-19 në Shkodër e Tiranë nga mosrespektimi i masave
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi se rritja e numrit të rasteve me koronavirus në Shkodër dhe Tiranë tregon edhe njëherë mos respektimin e distancimit social dhe masave të kontrollit të ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 12:43
Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi se rritja e numrit të rasteve me koronavirus në Shkodër dhe Tiranë tregon edhe njëherë mos respektimin e distancimit social dhe masave të kontrollit të ...

Koronavirusi në Shqipëri/ Ndërron jetë boksieri i famshëm, shkon në 21 numri i viktimave
Ish-boksieri Skënder Kurti, ka ndërruar jetë për shkak të komplikacioneve nga sëmundja e Covid-19. 61-vjeçari kaloi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri. Por Kurti nuk ...
Telegraf | 05-Apr-2020 19:04
Ish-boksieri Skënder Kurti, ka ndërruar jetë për shkak të komplikacioneve nga sëmundja e Covid-19. 61-vjeçari kaloi vdekje klinike në 23 mars, dhe u raportua si viktima e pestë e koronavirusit në Shqipëri. Por Kurti nuk ...

Ndërron jetë kampioni i boksit, humb përfundimisht betejën me Koronavirusin
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë Skënder Kurti ish-kampion boksi. Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili i ka ...
Telegraf | 05-Apr-2020 18:58
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë Skënder Kurti ish-kampion boksi. Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili i ka ...

Shkon në 21 numri i viktimave nga Coronavirusi në Shqipëri
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi i plotë nga Ministria e Shëndetësisë, raporton Top Channel. ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 20:01
Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder Kurti. Njoftimi i plotë nga Ministria e Shëndetësisë, raporton Top Channel. ...

Zgjerohet harta e të prekurve nga Koronavirusi, vatër e re në Durrës
Në 24 orët e fundit në Durrës u regjistruan 3 raste të reja me koronavirus. Një rast është një 73-vjeçar që kishte lidhje me 78-vjeçarin që humbi jetën para 3 ditëve, rasti i dytë është një 69-vjeçare. Drejtoresha e ...
Telegraf | 05-Apr-2020 13:34
Në 24 orët e fundit në Durrës u regjistruan 3 raste të reja me koronavirus. Një rast është një 73-vjeçar që kishte lidhje me 78-vjeçarin që humbi jetën para 3 ditëve, rasti i dytë është një 69-vjeçare. Drejtoresha e ...

COVID-19/ 28 raste të reja në Shqipëri, mes tyre një fëmijë, shkon në 361 numri i të prekurve
Shqipëria vijon të mbajë një numër të lartë të të prekurve nga koronavirusi, referuar shifrave nga dita e parë e shfaqjes së epidemisë në vend. Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 11:50
Shqipëria vijon të mbajë një numër të lartë të të prekurve nga koronavirusi, referuar shifrave nga dita e parë e shfaqjes së epidemisë në vend. Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 ...

Covid-19 në Shqipëri: Shkon në 20 numri i viktimave dhe në 361 numri i të prekurve
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 20 numri i viktimave dhe 361 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Në një deklaratë për median Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se viktima që ndërroi ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 12:08
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 20 numri i viktimave dhe 361 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri. Në një deklaratë për median Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se viktima që ndërroi ...

Pozitiv me koronavirus edhe gruaja e kasapit në Elbasan
Pas rastit të një 59-vjeçari në Elbasan, i cili u konfirmua me koronavirus, janë testuar edhe pesë pjesëtarë të tjerë të familjes. Nga këto raste të marra gjatë ditës së shtunë, vetëm njëri ka rezultuar pozitiv me ...
VizionPlus | 05-Apr-2020 12:29
Pas rastit të një 59-vjeçari në Elbasan, i cili u konfirmua me koronavirus, janë testuar edhe pesë pjesëtarë të tjerë të familjes. Nga këto raste të marra gjatë ditës së shtunë, vetëm njëri ka rezultuar pozitiv me ...

Përse është shtuar numri i të prekurve në Shkodër dhe Tiranë?Ministria jep detajet
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka shkuar në 361 numri i personave të prekur, ndërsa 20 nga të cilët kanë ndërruar jetë. Të shëruar deri tani janë 104 persona. Në 24 orët e fundit janë testuar 149 persona ...
Telegraf | 05-Apr-2020 12:22
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se ka shkuar në 361 numri i personave të prekur, ndërsa 20 nga të cilët kanë ndërruar jetë. Të shëruar deri tani janë 104 persona. Në 24 orët e fundit janë testuar 149 persona ...

Koronavirusi/Gjatë 24 orëve të fundit shërohen pesë pacientë në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 në Shqipëri dhe rastet e reja të 24 orëve të fundit. Drejtoresha e ISHP-së Albana Fico deklaroi se mes personave të fundit të prekur është edhe ...
Telegraf | 05-Apr-2020 12:19
Ministria e Shëndetësisë informoi sot për numrin e të prekurve me COVID-19 në Shqipëri dhe rastet e reja të 24 orëve të fundit. Drejtoresha e ISHP-së Albana Fico deklaroi se mes personave të fundit të prekur është edhe ...

28 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, mes tyre edhe një fëmijë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Publikohen të dhënat e 24 orëve të fundit lidhur me situatën e COVID-19 në vendin tonë. Drejtoresha e ISHP, Albana Fico tha se sot janë konfirmuar pozitiv me koronavirus 28 ...
Mapo | 05-Apr-2020 11:42
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Publikohen të dhënat e 24 orëve të fundit lidhur me situatën e COVID-19 në vendin tonë. Drejtoresha e ISHP, Albana Fico tha se sot janë konfirmuar pozitiv me koronavirus 28 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved