ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/06/2020 09:09

Meta thirrje qytetarëve për të zbatuar karantinën, mesazh edhe qeverisë: Masat kufizuese duhet të jenë…

Meta thirrje qytetarëve për të zbatuar karantinën, mesazh edhe qeverisë: Masat kufizuese duhet të jenë…
Presidenti i vendit, Ilir Meta me anë të një reagimi për mediat u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të respektojnë masat e karantinës në kuadër të frenimit të përhapjes së CoVid-19.
Top Channel | 04-Apr-2020 14:50
Presidenti i vendit, Ilir Meta me anë të një reagimi për mediat u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që të respektojnë masat e karantinës në kuadër të frenimit të përhapjes së CoVid-19.

Rama i ashpër: Burg kush shkel rregullat, do na marin në qafë
Pas pamjeve te kesaj te shtune ne Tirane sidomos, ku me qindra njerëz u dyndën ne tregjet e frutave perime, duke thyer çdo masë mbrojtëse kundër përhapjes së koronavirusit, reagimi i kryeministrit Edi Rama ishte i ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 19:56
Pas pamjeve te kesaj te shtune ne Tirane sidomos, ku me qindra njerëz u dyndën ne tregjet e frutave perime, duke thyer çdo masë mbrojtëse kundër përhapjes së koronavirusit, reagimi i kryeministrit Edi Rama ishte i ...

Rama: Burg kush shkel izolimin/ Meta: Masat e qeverisë të jenë në përputhje me Kushtetutën
Pas këtyre pamjeve ku me qindra njerëz u dyndën ne tregjet e frutave perime, duke thyer çdo masë mbrojtëse kundër përhapjes së koronavirusit, reagimi i kryeministrit Edi Rama ishte i ashpër.Kreu i qeverisë kërcënon deri ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 15:31
Pas këtyre pamjeve ku me qindra njerëz u dyndën ne tregjet e frutave perime, duke thyer çdo masë mbrojtëse kundër përhapjes së koronavirusit, reagimi i kryeministrit Edi Rama ishte i ashpër.Kreu i qeverisë kërcënon deri ...

Meta: Të gjithë qytetarët të respketojnë kufizimet, të mbrojmë shëndetin tonë
Një thirrje për të respektuar masat kufizuese të vendosura nga qeveria kundër përhpajes së COVID-19 erdhi edhe nga presidenti Ilir Meta. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Meta tha se është me shumë rëndësi që këto ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 14:25
Një thirrje për të respektuar masat kufizuese të vendosura nga qeveria kundër përhpajes së COVID-19 erdhi edhe nga presidenti Ilir Meta. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Meta tha se është me shumë rëndësi që këto ...

Meta mesazh Qeverisë: Masat kufizuese të jenë në përputhje me Kushtetutën, të mos rrezikojë krijimin e konflikteve të reja sociale dhe gjyqësore
Presidenti i Republikës Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që masat kufizuese që miraton të jetë në përputhje me interesin e përgjithshëm publik dhe kombëtar, dhe në harmoni me hierarkinë e normave në fuqi, në mënyrë që ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 14:17
Presidenti i Republikës Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që masat kufizuese që miraton të jetë në përputhje me interesin e përgjithshëm publik dhe kombëtar, dhe në harmoni me hierarkinë e normave në fuqi, në mënyrë që ...

Rama paralajmëron masa të reja ndëshkimore, ushtrisë dhe policisë: Vendosni urgjentisht kordonët sanitarë të tregjeve!
Kryeministri Edi Rama paralajmëron masa të reja ndëshkimore për të gjithë ata qytetarë që shkelin masat kundër koronavirusit. Duke publikuar në “Facebook” disa fotografi, ku shihen qytetarë të shumtë, që kanë mbushur ...
Lexo | 05-Apr-2020 00:00
Kryeministri Edi Rama paralajmëron masa të reja ndëshkimore për të gjithë ata qytetarë që shkelin masat kundër koronavirusit. Duke publikuar në “Facebook” disa fotografi, ku shihen qytetarë të shumtë, që kanë mbushur ...

Meta thirrje qytetarëve: Respektoni me përpikmëri masat kundër koronavirusit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti Ilir Meta fton të githë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo ...
Mapo | 04-Apr-2020 14:15
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Presidenti Ilir Meta fton të githë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo ...

Meta mesazh Qeverisë: Masat kufizuese duhet të jenë në përputhje me Kushtetutën, të mos krijojnë konflikte…
Presidenti Ilir Meta iu bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19. Gjithashtu, Kreu i Shtetit i përcjell një ...
Standard | 04-Apr-2020 18:19
Presidenti Ilir Meta iu bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19. Gjithashtu, Kreu i Shtetit i përcjell një ...

Fotot e njerëzve që dynden në pazar detyrojnë Ramën të ashpërsojë masat; nga e hëna rregulla të reja!
Disa foto të publikuara në rrjete sociale, të njerëzve që janë dyndur në tregje e dyqane, mëngjesin e sotëm, ka detyruar kryeministrin Edi Rama të marri vendimin për të ashpërsuar masat, duke nisur nga kjo e hënë. Si ...
Bordo | 04-Apr-2020 17:54
Disa foto të publikuara në rrjete sociale, të njerëzve që janë dyndur në tregje e dyqane, mëngjesin e sotëm, ka detyruar kryeministrin Edi Rama të marri vendimin për të ashpërsuar masat, duke nisur nga kjo e hënë. Si ...

Meta: Masat e reja të mos rrezikojnë krijimin e konflikteve
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka ftuar qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi në këtë mënyrë mbrojmë jo vetëm shëndetin ...
Aktuale.MK | 04-Apr-2020 16:11
Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka ftuar qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi në këtë mënyrë mbrojmë jo vetëm shëndetin ...

Meta: Masat shtrënguese t’i përgjigjen urgjencës
Presidenti i Shqipëris, Ilir Meta, ka ftuar të githë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interesin tonë të ...
Klan Kosova | 04-Apr-2020 15:56
Presidenti i Shqipëris, Ilir Meta, ka ftuar të githë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interesin tonë të ...

Presidenti Meta: Masat kufizuese duhet të jenë në përputhje me Kushtetutën, të mos krijojnë konflikte të reja
Presidenti i Republikës Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që aktet normative që miraton të mos shkaktojnë përplasje e konflikte të reja sociale dhe gjyqësore, teksa ka dhe një thirrje për qytetarët që të respektojnë çdo ...
Telegraf | 04-Apr-2020 14:14
Presidenti i Republikës Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që aktet normative që miraton të mos shkaktojnë përplasje e konflikte të reja sociale dhe gjyqësore, teksa ka dhe një thirrje për qytetarët që të respektojnë çdo ...

Meta i përmend sërish Ramës kushtetutën: Të bëhet kujdes me masat
Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku i bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 14:34
Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku i bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale ...

Kryeministri Rama paralajmëron masa të reja
Nese ky eshte niveli i kuptimit te detyres qytetare ne frontin e kesaj lufte per jete a vdekje dhe meqe mesa duket ecurine pozitive te luftes deri tani, shumekush po e kupton gabimisht si arsye per t’u leshuar me idene ...
ikub.al | 04-Apr-2020 14:07
Nese ky eshte niveli i kuptimit te detyres qytetare ne frontin e kesaj lufte per jete a vdekje dhe meqe mesa duket ecurine pozitive te luftes deri tani, shumekush po e kupton gabimisht si arsye per t’u leshuar me idene ...

Sinjali i parë se Kushtetuta ekziston. Presidenti: Masat të jenë në harmoni me hierarkinë e normave në fuqi
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dalë sot me një deklaratë për shtyp përmes së cilës kujton qoftë prezencën e vet, qoftë atë të faktit, se mirë apo keq, Shqipëria ka një Kushtetutë. Në këtë kuadër Presidenti ka ...
Respublica | 04-Apr-2020 14:30
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dalë sot me një deklaratë për shtyp përmes së cilës kujton qoftë prezencën e vet, qoftë atë të faktit, se mirë apo keq, Shqipëria ka një Kushtetutë. Në këtë kuadër Presidenti ka ...

Rama: Ushtria dhe policia të krijojnë kordonët sanitarë në tregje
Mesazhi në facebook nga kryeministri Edi Rama: NËSE KY ËSHTË NIVELI I KUPTIMIT TË DETYRËS NJERËZORE, QYTETARE E ATDHETARE, NË FRONTIN E KËSAJ LUFTE PËR JETË A VDEKJE DHE MEQË MESA DUKET ECURINË POZITIVE TË LUFTËS DERI ...
Illyriapress | 04-Apr-2020 14:24
Mesazhi në facebook nga kryeministri Edi Rama: NËSE KY ËSHTË NIVELI I KUPTIMIT TË DETYRËS NJERËZORE, QYTETARE E ATDHETARE, NË FRONTIN E KËSAJ LUFTE PËR JETË A VDEKJE DHE MEQË MESA DUKET ECURINË POZITIVE TË LUFTËS DERI ...

Meta thirrje: Masat e marra të mos rrezikojë krijimin e konflikteve të reja sociale dhe gjyqësore
Presidenti shqiptar Ilir Meta i ftoi të gjithë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interes të përbashkët. ...
RTSH | 04-Apr-2020 14:24
Presidenti shqiptar Ilir Meta i ftoi të gjithë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interes të përbashkët. ...

Meta thirrje qytetarëve: Respektoni me përpikmëri masat kundër COVID-19 (Ka një mesazh dhe për Ramën)
Presidenti Ilir Meta iu bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19. Gjithashtu, Kreu i Shtetit i përcjell një ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 14:04
Presidenti Ilir Meta iu bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19. Gjithashtu, Kreu i Shtetit i përcjell një ...

“Trup më trup” në tregje, Rama i nervozuar: gjuhë tjetër që nga e hëna
Kryeministri Rama përcolli një paralajmërim plot nerv e tension, pasi u ballafaqua me pamje nga tregjet në Tiranë, ku mizëria njerëzore injoron tërësisht distancimin social në ngarrendje për blerjen e ushqimeve. Nëse ky ...
Tesheshi | 04-Apr-2020 14:21
Kryeministri Rama përcolli një paralajmërim plot nerv e tension, pasi u ballafaqua me pamje nga tregjet në Tiranë, ku mizëria njerëzore injoron tërësisht distancimin social në ngarrendje për blerjen e ushqimeve. Nëse ky ...

Masat kufizuese të qeverisë ndaj COVID-19, reagon Presidenti Meta
I ftoj të gjithë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interesin tonë të përbashkët. Në këtë mënyrë jo vetëm ...
Gazeta Dita | 04-Apr-2020 14:17
I ftoj të gjithë qytetarët të respektojnë me përpikmëri të gjitha udhëzimet dhe kufizimet e bëra publike për shkak të pandemisë globale COVID-19, pasi kjo është në interesin tonë të përbashkët. Në këtë mënyrë jo vetëm ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved