ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 16:32

“Ishte në gjendje të rëndë”, Manastirliu jep lajmin e mirë: Nënë Veziko nga Vlora shërohet nga koronavirusi pas 14 ditëve në Spitalin Infektiv

“Ishte në gjendje të rëndë”, Manastirliu jep lajmin e mirë: Nënë Veziko nga Vlora shërohet nga koronavirusi pas 14 ditëve në Spitalin Infektiv
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar foton e daljes nga Spitali Infektiv të Nënë Vezikos, 80 vjece nga Vlora. Manastirliu shprehet se Nënë Veziko ishte në ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 22:21
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar foton e daljes nga Spitali Infektiv të Nënë Vezikos, 80 vjece nga Vlora. Manastirliu shprehet se Nënë Veziko ishte në ...

Me kokën lartë si një hero fitimtar, momenti kur mjeku Kraja del nga spitali Infektiv i shëruar nga CoVid-19
Dhimitër Kraja është mjeku i cili u prek nga koronavirusi por pas disa ditësh luftë ai arriti të fitonte dhe përfundimisht të shërohej nga ky virus.
Top Channel | 04-Apr-2020 14:50
Dhimitër Kraja është mjeku i cili u prek nga koronavirusi por pas disa ditësh luftë ai arriti të fitonte dhe përfundimisht të shërohej nga ky virus.

Shërimi i mjekut Kraja, Meta: Janë heronj…
“Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve!” ky është reagimi i presidentit Ilir Meta në lidhje me shërimin nga koronavirusi e mjekut Dhimitër Kraja.
Top Channel | 04-Apr-2020 13:02
“Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve!” ky është reagimi i presidentit Ilir Meta në lidhje me shërimin nga koronavirusi e mjekut Dhimitër Kraja.

Dr.Luli, ky dishepull i heshtur i Hipokratit
Nga Ilir Çumani Shërimi i Dr. Lulit nga virusi i padukshëm e tinzar Covid – 19, sot ishte një lajm i mirë dhe i mezipritur që më ngazëlleu pafundësisht mua dhe familjen time. Jam i bindur se, ashtu si unë, të gjithë ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 18:40
Nga Ilir Çumani Shërimi i Dr. Lulit nga virusi i padukshëm e tinzar Covid – 19, sot ishte një lajm i mirë dhe i mezipritur që më ngazëlleu pafundësisht mua dhe familjen time. Jam i bindur se, ashtu si unë, të gjithë ...

Mposhti koronavirusin, ja çfarë shkruan Rama për mjekun e njohur: Iu përgjigj i pari luftës…
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga COVID-19 të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:29
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga COVID-19 të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja.

Në gjendje të rëndë e me vështirësi në frymëmarrje, 80-vjeçarja nga Vlora mposht koronavirusin
Një 80-vjeçare nga Vlora është bërë pacientja e 100 e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa la sot Spitalin Infektiv. Ky lajm është bërë i ditur nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një ...
Telegraf | 04-Apr-2020 22:50
Një 80-vjeçare nga Vlora është bërë pacientja e 100 e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa la sot Spitalin Infektiv. Ky lajm është bërë i ditur nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një ...

Infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho, shtrohet në Spitalin Infektiv
Pas doktorit Dhimitër Kraja, infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho. Ai është i shtruar në Spitalin Infektiv dhe është në gjendje të stabilizuar. Pak ditë më parë edhe doktori Kraja u bashkua për të luftuar koronavirusin, ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 13:12
Pas doktorit Dhimitër Kraja, infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho. Ai është i shtruar në Spitalin Infektiv dhe është në gjendje të stabilizuar. Pak ditë më parë edhe doktori Kraja u bashkua për të luftuar koronavirusin, ...

Shërimi i Dhimitër Krajës nga COVID-19, Rama: Iu përgjigj i pari apelit, por u plagos nga armiku! Jetë të gjatë profesor!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja. Kryeministri shkruan në “Facebook” se ky është një lajm i mirë, pasi Kraja si pensionist iu përgjigj i pari apelit për ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:46
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja. Kryeministri shkruan në “Facebook” se ky është një lajm i mirë, pasi Kraja si pensionist iu përgjigj i pari apelit për ...

Shërimi i doktor Krajës/ Rama: U plagos nga armiku në vijën e zjarrit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit të doktor Dhimitër Krajës. Ai kujton në “Facebook” se Kraja ishte i pari që u përgjigj pozitivisht për të luftuar në vijë të parë me COVID-19. “
VizionPlus | 04-Apr-2020 12:37
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit të doktor Dhimitër Krajës. Ai kujton në “Facebook” se Kraja ishte i pari që u përgjigj pozitivisht për të luftuar në vijë të parë me COVID-19. “

Iu bashkua stafit të Infektivit, lajm i mirë për mjekun Dhimitër Kraja që u infektua me koronavirus
E ka perballuar me sukses betejen me koronavirusin mjeku i njohur Dhimiter Kraja, qe u infektua teksa ishte ne sherbim. Ai ka dale i sheruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor ne kete repart. “Lajm shumë i ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 11:45
E ka perballuar me sukses betejen me koronavirusin mjeku i njohur Dhimiter Kraja, qe u infektua teksa ishte ne sherbim. Ai ka dale i sheruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor ne kete repart. “Lajm shumë i ...

Doktor Dhimitër Kraja del nga Spitali Infektiv
Doktor Dhimitër Kraja u shërua nga koronavirusi. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në “Facebook”. “Lajm i mirë, që më gëzoi pa masë! Sapo ka lënë Spitalin Infektiv, në gjendje të mirë ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 12:19
Doktor Dhimitër Kraja u shërua nga koronavirusi. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në “Facebook”. “Lajm i mirë, që më gëzoi pa masë! Sapo ka lënë Spitalin Infektiv, në gjendje të mirë ...

Manastirliu: Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19
Tre infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues janë shëruar. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë të shërimit të 3 infermierëve të prekur nga COVID-19, ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 11:45
Tre infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues janë shëruar. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë të shërimit të 3 infermierëve të prekur nga COVID-19, ...

Shërohet nga koronavirusi mjeku Dhimitër Kraja, Manastirliu: Sapo ka dalë nga Infektivi
Sapo ka mposhtur koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv. ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:34
Sapo ka mposhtur koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv. ...

Në terapi prej 14 ditësh, shërohet 80-vjeçarja nga Vlora
TIRANË, 4 prill/MEDIAL/80-vjeçarja nga Vlora, nënë Veziko pas disa ditësh në terapi intensive dhe falë trajtimit me terapi mjekimi bashkëkohore, po kthehet sot në shtëpi, e shëruar. Kryeministri Rama ndërsa ka vlerësuar ...
Medial | 05-Apr-2020 01:16
TIRANË, 4 prill/MEDIAL/80-vjeçarja nga Vlora, nënë Veziko pas disa ditësh në terapi intensive dhe falë trajtimit me terapi mjekimi bashkëkohore, po kthehet sot në shtëpi, e shëruar. Kryeministri Rama ndërsa ka vlerësuar ...

Shërohet nga koronavirusi mjeku Dhimitër Kraja, Manastirliu: Sapo ka dalë nga Infektivi
Ka arritur të mposhtë koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit ...
Lexo | 04-Apr-2020 23:59
Ka arritur të mposhtë koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit ...

Lajm i mirë: nënë Haxhireja nga Durrësi, plot 80 vjeç, u shërua
Nje lajm i mire vjen nga lufta me koronavirus. Nje 80 vjecare nga Durresi e ka mundur virusin. Lajmin e jep ministrja Manastirliu dhe kryeministri Rama. “? LAJM I MIRË: NËNË HAXHIREJA NGA DURRËSI, PLOT 80 VJEÇ, U ...
Lexo | 04-Apr-2020 23:59
Nje lajm i mire vjen nga lufta me koronavirus. Nje 80 vjecare nga Durresi e ka mundur virusin. Lajmin e jep ministrja Manastirliu dhe kryeministri Rama. “? LAJM I MIRË: NËNË HAXHIREJA NGA DURRËSI, PLOT 80 VJEÇ, U ...

Lajm i mirë: 10 të shëruar sot
Kryeministri Rama ka dhene nje lajm te mire. 10 persona te tjere jane sheruar sot nga koronavirus dhe pritet te dalin nga spitali Infektiv ku kane marre sherbim mjekesor. ” LAJM I MIRË: 10 TË SHËRUAR SOT”, shkruan Rama ...
Lexo | 04-Apr-2020 23:59
Kryeministri Rama ka dhene nje lajm te mire. 10 persona te tjere jane sheruar sot nga koronavirus dhe pritet te dalin nga spitali Infektiv ku kane marre sherbim mjekesor. ” LAJM I MIRË: 10 TË SHËRUAR SOT”, shkruan Rama ...

LAJM I MIRË: 8 të shëruar sot, nga koronavirus!
Kryeministri Rama ka dhene nje lajm ne mire serish sonte, duke thene se 8 te prekur nga koronavirus jane sheruar dhe kane dale sonte nga spitali Infektiv. Me ane te nje postimi ne Facebook, Rama shkruan: Lajm i mire: 8 ...
Lexo | 04-Apr-2020 23:59
Kryeministri Rama ka dhene nje lajm ne mire serish sonte, duke thene se 8 te prekur nga koronavirus jane sheruar dhe kane dale sonte nga spitali Infektiv. Me ane te nje postimi ne Facebook, Rama shkruan: Lajm i mire: 8 ...

Manastirliu: Barnat me rimbursim për të sëmurët kronikë, kryhen mbi 40 mijë konsulta online
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Facebook shkruan se 1600 mjekët e familjes mund t’i kryejnë konsultat mjekësore online pa patur nevojë që qytetarët të paraqiten ...
Lexo | 04-Apr-2020 23:59
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Facebook shkruan se 1600 mjekët e familjes mund t’i kryejnë konsultat mjekësore online pa patur nevojë që qytetarët të paraqiten ...

Mjeku Dhimitër Kraja lë spitalin, fiton betejën me koronavirusin
E ka përballuar me sukses betejën me koronavirusin mjeku i njohur Dhimitër Kraja, që u infektua teksa ishte në shërbim. Ai ka dalë i shëruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor në këtë repart. “Lajm shumë i ...
Telegraf | 04-Apr-2020 11:45
E ka përballuar me sukses betejën me koronavirusin mjeku i njohur Dhimitër Kraja, që u infektua teksa ishte në shërbim. Ai ka dalë i shëruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor në këtë repart. “Lajm shumë i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved