ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 14:08

Katy Parry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e foshnjës

Katy Parry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e foshnjës
Kengetarja dhe i fejuari Orlando Bloom, te cilet jane ne pritje te femijes se saj te pare se bashku, ndane lajmin e lumtur ne Instagram te Premten, duke postuar nje fotografi te Bloom ku tregonte shume qarte entuziasmin ...
ikub.al | 04-Apr-2020 20:25
Kengetarja dhe i fejuari Orlando Bloom, te cilet jane ne pritje te femijes se saj te pare se bashku, ndane lajmin e lumtur ne Instagram te Premten, duke postuar nje fotografi te Bloom ku tregonte shume qarte entuziasmin ...

Pink rezulton pozitive me koronavirus, por jo vetëm kaq
Me shume se nje milion njerez ne mbare boten jane infektuar nga koronavirusi. Kengetarja e hitit te njohur “Just Give Me A Reason” Pink, emri i vertete Alecia Moore, aktualisht eshte duke qendruar e izoluar me burrin e ...
ikub.al | 04-Apr-2020 17:13
Me shume se nje milion njerez ne mbare boten jane infektuar nga koronavirusi. Kengetarja e hitit te njohur “Just Give Me A Reason” Pink, emri i vertete Alecia Moore, aktualisht eshte duke qendruar e izoluar me burrin e ...

Mbyllja e berberëve/ Ermal Mamaqi jep zgjidhjen (VIDEO)
Mbylljen e berberëve të gjithë meshkujt po e vuajnë këto kohë, por Ermal Mamaqi e ka gjetur zgjidhjen. Ai nuk ka pritur hapjen e këtyre bizneseve, por e ka marrë vetë në dorë situatën duke u qethur vetë. Në një video të ...
Telegraf | 04-Apr-2020 19:43
Mbylljen e berberëve të gjithë meshkujt po e vuajnë këto kohë, por Ermal Mamaqi e ka gjetur zgjidhjen. Ai nuk ka pritur hapjen e këtyre bizneseve, por e ka marrë vetë në dorë situatën duke u qethur vetë. Në një video të ...

Gjatë periudhës së vetizolimit, Nita Latifi interpreton temën muzikore të “La Casa de Papel”
Gjatë periudhës së vetizolimit, këngëtarë të shumtë kanë publikuar versione të ndryshme të këngëve të njohura që i kanë incizuar drejtpërdrejt dhe i kanë shpërndarë në rrjetet sociale. Nita Latifi qe disa javë ka nisur ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 00:35
Gjatë periudhës së vetizolimit, këngëtarë të shumtë kanë publikuar versione të ndryshme të këngëve të njohura që i kanë incizuar drejtpërdrejt dhe i kanë shpërndarë në rrjetet sociale. Nita Latifi qe disa javë ka nisur ...

Skerdi të dielën publikon këngën “Vuj” në bashkëpunim me Elinel
Projektet e reja nga artistët shqiptarë sa vijnë e po shtohen në këtë periudhë kur shumica e tyre janë në vetizolim. Një i tillë është paralajmëruar ditë më parë nga këngëtari Skerdi, i cili këngën e radhës do ta ketë ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 00:15
Projektet e reja nga artistët shqiptarë sa vijnë e po shtohen në këtë periudhë kur shumica e tyre janë në vetizolim. Një i tillë është paralajmëruar ditë më parë nga këngëtari Skerdi, i cili këngën e radhës do ta ketë ...

Victoria Beckham në linjë telefonike me mjekët dhe infermierët, i falënderon për punën e palodhshme
Mjekët dhe infermierët në mbarë botën janë duke bërë punë të palodhshme në përpjekje për të ndaluar përhapjen e COVID-19. Figurat publike janë duke i ndihmuar ata si nga ana financiare e po ashtu edhe nga ajo ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 00:15
Mjekët dhe infermierët në mbarë botën janë duke bërë punë të palodhshme në përpjekje për të ndaluar përhapjen e COVID-19. Figurat publike janë duke i ndihmuar ata si nga ana financiare e po ashtu edhe nga ajo ...

Lewis Capaldi thotë se fyhet kur i thonë se përngjan me kryeministrin britanik, Boris Johnson
Shpeshherë diskutohet në media për ngjashmërinë që kanë personazhet e njohura mes vete ose edhe me ndonjë prej fansave të tyre. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe këngëtarit Lewis Capaldi, i cili pranon se fyhet kur i ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 23:02
Shpeshherë diskutohet në media për ngjashmërinë që kanë personazhet e njohura mes vete ose edhe me ndonjë prej fansave të tyre. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe këngëtarit Lewis Capaldi, i cili pranon se fyhet kur i ...

Ndërron jetë në moshën 16 vjeçare aktori i “The Flash”, Logan Williams
Ka ndërruar jetë aktori kryesor në filmin “The Slash”, Logan Williams, në moshën 16 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur nëna e tij, Marlyse, përmes Tri City News , ku tha se është shkatërruar plotësisht nga vdekja e tij. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 22:37
Ka ndërruar jetë aktori kryesor në filmin “The Slash”, Logan Williams, në moshën 16 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur nëna e tij, Marlyse, përmes Tri City News , ku tha se është shkatërruar plotësisht nga vdekja e tij. ...

Katy Perry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e fëmijës me një foto
SHBA Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën mw origjinale. Këngëtarja thjesht u shfaq me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e këngës “Never Worn White”. Pas publikimit të klipit, ajo ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 13:45
SHBA Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën mw origjinale. Këngëtarja thjesht u shfaq me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e këngës “Never Worn White”. Pas publikimit të klipit, ajo ...

“Dit e nat” titullohet kënga më e re nga Flaka Krelani
Flaka Krelani është njëra nga artistet më të përfolura në mediat rozë sa i përket stilit të saj unik. Këtë herë në rrjetin social Instagram nuk ka pasur vend për fotografitë artistike të saj, pasi që Flaka ka publikuar ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 22:01
Flaka Krelani është njëra nga artistet më të përfolura në mediat rozë sa i përket stilit të saj unik. Këtë herë në rrjetin social Instagram nuk ka pasur vend për fotografitë artistike të saj, pasi që Flaka ka publikuar ...

Dafina sjell versionin e saj të këngës “Ready Or Not” nga grupi The Fugees
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret, e cila i ka thyer të gjitha tabutë në industrinë e muzikës shqiptare. Që nga viti 2009, Dafina nuk ndalon së prodhuari muzikë të zhanreve të ndryshme për të gjithë adhuruesit e ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 21:52
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret, e cila i ka thyer të gjitha tabutë në industrinë e muzikës shqiptare. Që nga viti 2009, Dafina nuk ndalon së prodhuari muzikë të zhanreve të ndryshme për të gjithë adhuruesit e ...

Djali i Tom Hanks krijon masa mbrojtëse nga produktet shtëpiake
Pandemia e coronavirus ka bërë që njerëzit të bëhen më të shkathët se kurrë. Djali i Tom Hanks, Colin, ka ndarë një aftësi të re që ai ka fituar e që do të ndihmojë një numër njerëzish që kanë nevojë për maska ??pasi ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 21:46
Pandemia e coronavirus ka bërë që njerëzit të bëhen më të shkathët se kurrë. Djali i Tom Hanks, Colin, ka ndarë një aftësi të re që ai ka fituar e që do të ndihmojë një numër njerëzish që kanë nevojë për maska ??pasi ...

Këngëtarja e njohur Pink infektohet nga Covid-19: Duhet ta kuptoni, virusi prek këdo
SHBA Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjtetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati shenjat e koronavirusit bashkë me djalin e saj 3 vjeç. Pas bërjes së analizave ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 13:25
SHBA Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjtetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati shenjat e koronavirusit bashkë me djalin e saj 3 vjeç. Pas bërjes së analizave ...

Katy Perry tregon gjininë e fëmijës, ajo dhe Orlando Bloom presin vajzë
Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom tash e një kohë të gjatë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë të përbashkët. Shumë prej ndjekësve të tyre kanë aluduar sa i përket gjinisë së foshnjës, pasi mezi prisnin që ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 19:43
Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom tash e një kohë të gjatë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë të përbashkët. Shumë prej ndjekësve të tyre kanë aluduar sa i përket gjinisë së foshnjës, pasi mezi prisnin që ...

Nicole Scherzinger uron ditëlindjen e të dashurit duke kënduar, kalojnë festën të izoluar
I dashuri i këngëtares Nicole Scherzinger, Thom Evans, feston ditëlindjen e tij të 35- të. Pasi ata janë të izoluar, Nicole gjeti mënyrën ideale për të festuar ditëlindjen e tij, dukë kënduar së bashku në rrjetin ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:55
I dashuri i këngëtares Nicole Scherzinger, Thom Evans, feston ditëlindjen e tij të 35- të. Pasi ata janë të izoluar, Nicole gjeti mënyrën ideale për të festuar ditëlindjen e tij, dukë kënduar së bashku në rrjetin ...

Vallëzimi atraktiv i Linda Halimit
Duke qëndruar të mbyllur në shtëpitë e tyre, njerëzit përpiqen të gjejnë forma të ndryshme argëtimi. Në këtë tentativë nuk bëjnë përjashtim as emrat e njohur të skenës dhe ekranit, të cilët i shfrytëzojnë rrjetet ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:27
Duke qëndruar të mbyllur në shtëpitë e tyre, njerëzit përpiqen të gjejnë forma të ndryshme argëtimi. Në këtë tentativë nuk bëjnë përjashtim as emrat e njohur të skenës dhe ekranit, të cilët i shfrytëzojnë rrjetet ...

Genc Prelvukaj do të sjellë bashkëpunim me këngëtarin Sinan Vllasaliu
Në këtë kohë të mërzitshme për personat që po qëndrojnë të izoluar në shtëpi, artistë të ndryshëm kanë vendosur t’i argëtojnë ata me projekte të reja muzikore. Kësaj radhë do të jetë një bashkëpunim mes reperit Genc ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:12
Në këtë kohë të mërzitshme për personat që po qëndrojnë të izoluar në shtëpi, artistë të ndryshëm kanë vendosur t’i argëtojnë ata me projekte të reja muzikore. Kësaj radhë do të jetë një bashkëpunim mes reperit Genc ...

Disney shtyn lansimin filmave më të pritur për vitet 2021 dhe 2022
Shtëpia më e madhe e filmave të animuar, Disney, ka zbuluar data të reja për publikimin e filmave të tyre. Me mbylljen e teatrove në të gjithë Shtetet e Bashkuara në përpjekje për të ndihmuar në ngadalësimin e virusit ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 17:51
Shtëpia më e madhe e filmave të animuar, Disney, ka zbuluar data të reja për publikimin e filmave të tyre. Me mbylljen e teatrove në të gjithë Shtetet e Bashkuara në përpjekje për të ndihmuar në ngadalësimin e virusit ...

Ramë Lahaj ju këshillon të qëndroni në shtëpi, ndërsa vjen me një interpretim të përbashkët me Inva Mulën
Tenori i famshëm shqiptar, Ramë Lahaj, i ka këshilluar të gjithë që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre në kohën e pandemisë së coronavirusit, në mënyrë që të mos rrezikojnë infeksionin potencial me virusin vdekjeprurës. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 17:34
Tenori i famshëm shqiptar, Ramë Lahaj, i ka këshilluar të gjithë që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre në kohën e pandemisë së coronavirusit, në mënyrë që të mos rrezikojnë infeksionin potencial me virusin vdekjeprurës. ...

Ndërron jetë ylli 16-vjeçar i filmit “Flash”, Logan Williams
Ylli i filmit “The Flash” Logan Williams ka ndërruar jetë në moshën 16-vjeçare. Nëna e tij Marlyse dha lajmin e trishtë në Tri-City News të premten, dhe tha se ajo është “shkatërruar absolutisht” nga vdekja e tij, ...
Lapsi | 04-Apr-2020 18:37
Ylli i filmit “The Flash” Logan Williams ka ndërruar jetë në moshën 16-vjeçare. Nëna e tij Marlyse dha lajmin e trishtë në Tri-City News të premten, dhe tha se ajo është “shkatërruar absolutisht” nga vdekja e tij, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved