ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 07:30

“Bie” etaloni krahasues i opozitës në Tiranë, 52 punonjës të personelit shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

“Bie” etaloni krahasues i opozitës në Tiranë, 52 punonjës të personelit shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut
Ka shkuar në 52 numri i mjekëve dhe infermierëve të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. 18 është numri i mjekëve dhe personelit mjekësor të prekur nga COVId-19. Në Shtip, 14 punonjës nga reparti infektiv ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 22:25
Ka shkuar në 52 numri i mjekëve dhe infermierëve të infektuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. 18 është numri i mjekëve dhe personelit mjekësor të prekur nga COVId-19. Në Shtip, 14 punonjës nga reparti infektiv ...

Maqedoni e Veriut/ 72 raste të reja në 24 orë, shkon në 555 numri i të infektuarve me Covid-19. Humbin jetën dy persona
Dy viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me koronavirus, duke e çuar numrin e pacientëve në ...
BalkanWeb | 05-Apr-2020 16:37
Dy viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me koronavirus, duke e çuar numrin e pacientëve në ...

Cili ishte tetovari që fitoi 100 mijë denarë nga faturat fiskale?
15 qytetarët më të lumtur që skanuan faturat fiskale nga 1 marsi deri më 31 mars të këtij viti, morën secili nga 100,000 denarë. Këta janë fituesit: 1. Vance Vasileski – Tetovë, 2. Katerina Apostolova – Bogdanci, 3. ...
IliriaNews | 05-Apr-2020 22:34
15 qytetarët më të lumtur që skanuan faturat fiskale nga 1 marsi deri më 31 mars të këtij viti, morën secili nga 100,000 denarë. Këta janë fituesit: 1. Vance Vasileski – Tetovë, 2. Katerina Apostolova – Bogdanci, 3. ...

24 të infektuar me Kovid-19 në Strugë, një viktimë në Labunishtë
Në disa fshatra të Strugës prej nesër do të formohen shtabe lokale të krizës, pas rritjes drastike të rasteve pozitive me korona virus. Nga 24 rastet e vërtetuara deri më tani, pjesa më e madhe janë nga Llabunishta. ...
Shprehja | 05-Apr-2020 21:37
Në disa fshatra të Strugës prej nesër do të formohen shtabe lokale të krizës, pas rritjes drastike të rasteve pozitive me korona virus. Nga 24 rastet e vërtetuara deri më tani, pjesa më e madhe janë nga Llabunishta. ...

Ministri i shëndetësisë, Filipçe: Piku i pandemisë së virusit në vend, pas 2-3 javësh
Maqedonia e Veriut ka hyrë në fazën e dytë të pandemisë. Kjo është nënvizuar nga ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, duke shtuar se vijon periudha e rrezikut nga përhapja më e shtuar e koronavirusit, përcjell INA. ...
Ina-Online | 05-Apr-2020 21:19
Maqedonia e Veriut ka hyrë në fazën e dytë të pandemisë. Kjo është nënvizuar nga ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, duke shtuar se vijon periudha e rrezikut nga përhapja më e shtuar e koronavirusit, përcjell INA. ...

Piku i pandemisë së virusit në Maqedoninë e Veriut, pas 2-3 javësh
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Për shkak të ...
TetovaSot | 05-Apr-2020 21:05
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Për shkak të ...

Piku i pandemisë së virusit në vend, pas 2-3 javësh
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555 . Për shkak të ...
Shprehja | 05-Apr-2020 20:54
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555 . Për shkak të ...

Piku i pandemisë së virusit në vend, pas 2-3 javësh
Alsat 2020-04-05T20:35:07+02:00 Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e ...
AlMaKos | 05-Apr-2020 20:49
Alsat 2020-04-05T20:35:07+02:00 Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e ...

Piku i pandemisë së virusit në vend, pas 2-3 javësh
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555 . Për shkak të ...
Alsat-M | 05-Apr-2020 20:36
Dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555 . Për shkak të ...

COVID-19/ Maqedonia e Veriut regjistron 555 të infektuar, 72 raste të reja në 24 orë
Dy viktima të reja nga Kovid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Në 24 orët e ...
Politiko | 05-Apr-2020 20:30
Dy viktima të reja nga Kovid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Në 24 orët e ...

Rritet numri i të infektuarve me Kovid-19, shënohen dhe dy viktima të reja
Dy viktima të reja nga Kovid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Në 24 orët e ...
Shprehja | 05-Apr-2020 19:51
Dy viktima të reja nga Kovid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta. Në 24 orët e fundit, në vend janë regjistruar 72 raste të reja me virusin korona, duke e çuar numrin e pacientëve në 555. Në 24 orët e ...

Këta janë 15 personat që morën nga 100 mijë denarë nga faturat e skanuara, njëri nga Tetova
15 qytetarët më të lumtur që skanuan faturat fiskale nga 1 marsi deri më 31 mars të këtij viti, morën secili nga 100,000 denarë. Këta janë fituesit: 1. Vance Vasileski – Tetovë, 2. Katerina Apostolova – Bogdanci, 3. ...
TetovaSot | 05-Apr-2020 19:45
15 qytetarët më të lumtur që skanuan faturat fiskale nga 1 marsi deri më 31 mars të këtij viti, morën secili nga 100,000 denarë. Këta janë fituesit: 1. Vance Vasileski – Tetovë, 2. Katerina Apostolova – Bogdanci, 3. ...

24 të infektuar me Kovid-19 në Strugë, një viktimë në Labunishtë
Në disa fshatra të Strugës prej nesër do të formohen shtabe lokale të krizës, pas rritjes drastike të rasteve pozitive me korona virus. Nga 24 rastet e vërtetuara deri më tani, pjesa më e madhe janë nga Llabunishta. ...
TetovaSot | 05-Apr-2020 19:17
Në disa fshatra të Strugës prej nesër do të formohen shtabe lokale të krizës, pas rritjes drastike të rasteve pozitive me korona virus. Nga 24 rastet e vërtetuara deri më tani, pjesa më e madhe janë nga Llabunishta. ...

Filipçe: Prej 555 të infektuarve, 52 janë punonjës shëndetësor
Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. Ata janë në kontakt të ...
TetovaSot | 05-Apr-2020 18:22
Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. Ata janë në kontakt të ...

Filipçe: Prej 555 të infektuarve, 52 janë punonjës shëndetësor
Shkup, 5 prill – Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. Ata janë në ...
Koha.mk | 05-Apr-2020 18:21
Shkup, 5 prill – Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. Ata janë në ...

Në Maqedoninëe Veriut, arrin në 555 numri i të infektuarve me COVID-19
Shkup, 5 prill 2020 – Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 72 raste të reja me Covid-19. Ky është numri i madh i rasteve të reja të konfirmuara gjatë një dite, që nga paraqitja e rastit të ...
Illyriapress | 05-Apr-2020 18:18
Shkup, 5 prill 2020 – Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 72 raste të reja me Covid-19. Ky është numri i madh i rasteve të reja të konfirmuara gjatë një dite, që nga paraqitja e rastit të ...

Filipçe: Prej 555 të infektuarve, 52 janë punonjës shëndetësor
Shkup, 5 prill 2020 (MEDIAL) – Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. ...
Medial | 05-Apr-2020 18:12
Shkup, 5 prill 2020 (MEDIAL) – Prej gjithsej 555 të infektuarve me koronavirus në vend, 52 (9.5 për qind) janë punonjës shëndetësorë. Fatkeqësisht, ka shumë punonjës shëndetësorë të infektuar në shumë vende të botës. ...

Arrin në 19 numri i viktimave nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, 555 numri i të prekurve
Shkup, 5 prill – Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut konfirmoi sot dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta, duke e çuar në 19 numrin e viktimave. Për momentin në spital ...
Koha.net | 05-Apr-2020 17:44
Shkup, 5 prill – Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut konfirmoi sot dy viktima të reja nga Covid 19, njëri nga Kumanova dhe tjetri nga Llabunishta, duke e çuar në 19 numrin e viktimave. Për momentin në spital ...

Maqedoni e Veriut, rritet në 18 numri i të vdekurve nga COVID-19
“Në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile në Shkup, disa orë pasi u pranua në spital, një burrë 63-vjeçar nga Llabunishta (Strugë) vdiq me gjendje të rëndë klinike”, tha Ministria e Shëndetësisë, ...
Arbresh | 05-Apr-2020 17:23
“Në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile në Shkup, disa orë pasi u pranua në spital, një burrë 63-vjeçar nga Llabunishta (Strugë) vdiq me gjendje të rëndë klinike”, tha Ministria e Shëndetësisë, ...

Shtabi komunal kërkoi të skanohet gjendja në Spitalin e Kumanovës për shkak të numrit të punonjësve të sëmurë shëndetësorë
Shtabi komunale kërkon nga Ministria e punëve të jashtme që kjo të dërgojë listën e banorëve nga Kumanova, të cilët duhet të kthehen në vend, shkruan SDK, transmeton Portalb.mk. Ministria e shëndetësisë të bëjë një ...
AlMaKos | 05-Apr-2020 17:18
Shtabi komunale kërkon nga Ministria e punëve të jashtme që kjo të dërgojë listën e banorëve nga Kumanova, të cilët duhet të kthehen në vend, shkruan SDK, transmeton Portalb.mk. Ministria e shëndetësisë të bëjë një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved