ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 02:51

Ambasada amerikane: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, e mposhtim COVID-19

Ambasada amerikane: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, e mposhtim COVID-19
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...
Top Channel | 05-Apr-2020 16:00
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...

Sherret politike në Kosovë, reagon ambasada amerikane: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, të mposhtim COVID-19
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...
GazetaTema | 05-Apr-2020 16:21
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...

Kosovë/ Ambasada amerikane dhe Albin Kurti kërkojnë shmangien e ndarjeve etnike në kohë pandemie
Ambasada amerikane në Prishtinë bëri thirrje të dielën që të lihen anash ndarjet ndërmjet komuniteteve në kohën e përballjes më virusin COVID-19.
Top Channel | 05-Apr-2020 15:20
Ambasada amerikane në Prishtinë bëri thirrje të dielën që të lihen anash ndarjet ndërmjet komuniteteve në kohën e përballjes më virusin COVID-19.

BE u bën thirrje liderëve të Kosovës t’i lënë anash dallimet politike
Prishtinë, 5 prill 2020 – Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova, u ka bërë thirrje liderëve polirikë në Kosovë që t’i lënë anash dallimet politike e debatet e padobishme dhe të punojnë për ...
Illyriapress | 05-Apr-2020 19:40
Prishtinë, 5 prill 2020 – Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova, u ka bërë thirrje liderëve polirikë në Kosovë që t’i lënë anash dallimet politike e debatet e padobishme dhe të punojnë për ...

Vitia pranon letër falënderimi nga ambasada e SHBA-së: Në këtë kohë sfidash nuk jemi vetëm
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia e ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook letrën falënderuese, të cilën e ka pranuar nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. “Më lejoni t’ju ...
Ina-Online | 05-Apr-2020 18:50
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia e ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook letrën falënderuese, të cilën e ka pranuar nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. “Më lejoni t’ju ...

Ambasada amerikane: Lërini anash ndarjet, luftojeni bashkë koronavirusin
Prishtinë, 5 prill 2020 – Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, e ka lavëruar punën e profesionistëve të shëndetësisë dhe të gjithë të tjerëve që po punojnë për përballimin e epidemisë së koronavirusit ...
Illyriapress | 05-Apr-2020 18:15
Prishtinë, 5 prill 2020 – Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, e ka lavëruar punën e profesionistëve të shëndetësisë dhe të gjithë të tjerëve që po punojnë për përballimin e epidemisë së koronavirusit ...

Ambasada amerikane në Kosovë: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, e mposhtim COVID-19
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...
Portalb | 05-Apr-2020 16:42
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...

Ambasadori Kosnett i shkruan letër ministrit Arben Vitia
Ambasadori amerikan në Prishtinë, Filip Kosnett, i ka shkuar sot një letër ministrit të shëndetësisë, Arben Vitia, ku i ka shprehur mirëjohjen për menaxhimin e situatës me koronavirus Këtë e ka bërë të ditur vetë ...
Gazeta Express | 05-Apr-2020 16:00
Ambasadori amerikan në Prishtinë, Filip Kosnett, i ka shkuar sot një letër ministrit të shëndetësisë, Arben Vitia, ku i ka shprehur mirëjohjen për menaxhimin e situatës me koronavirus Këtë e ka bërë të ditur vetë ...

Vitia pranon letër falënderimi nga ambasada e SHBA-së: Në këtë kohë sfidash, jemi bashkë me miqtë tanë
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka pranuar letër falënderuese nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. Këtë e ka publikuar Vitia, në rrjetin social Facebook, ku ka treguar që është ...
Arbresh | 05-Apr-2020 15:47
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka pranuar letër falënderuese nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. Këtë e ka publikuar Vitia, në rrjetin social Facebook, ku ka treguar që është ...

Vitia pranon letër falënderimi nga ambasada e SHBA-së: Në këtë kohë sfidash nuk jemi vetëm
Në letrën e ambasadës, Vitia është përgëzuar për profesionalizëm. Vitia ka shkruar në Facebook se “duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të çfarëdo natyre, ne do të jemi fitues”. Postimi ...
Lajminet | 05-Apr-2020 15:40
Në letrën e ambasadës, Vitia është përgëzuar për profesionalizëm. Vitia ka shkruar në Facebook se “duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të çfarëdo natyre, ne do të jemi fitues”. Postimi ...

Ambasada amerikane i dërgon letër ministrit Vitia: Profesionalizmi i juaj tregoi se po punoni për qytetarët!
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka pranuar një letër falënderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë. Vitia tha se duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të......
Zeri | 05-Apr-2020 15:27
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka pranuar një letër falënderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë. Vitia tha se duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të......

Ambasada amerikane: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, e mposhtim COVID-19
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...
Radio Evropa e Lire | 05-Apr-2020 15:13
Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka përgëzuar ato që i ka konsideruar si përpjekje të vazhdueshme të profesionistëve shëndetësorë dhe pjesëtarëve tjerë të shoqërisë që po punojnë në parandalimin e përhapjes së ...

Vitia pranon letër falënderimi nga ambasada e SHBA-së: Në këtë kohë sfidash, jemi bashkë me miqtë tanë
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka pranuar letër falënderuese nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. Këtë e ka publikuar Vitia, në rrjetin social Facebook, ku ka treguar që është ...
Klan Kosova | 05-Apr-2020 15:12
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka pranuar letër falënderuese nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. Këtë e ka publikuar Vitia, në rrjetin social Facebook, ku ka treguar që është ...

Ministri Vitia pranon letër falënderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka pranuar një letër falënderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë. Vitia tha se duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 15:09
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka pranuar një letër falënderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë. Vitia tha se duke qëndruar e punuar me solidaritet të lartë njerëzor dhe pa dallime të ...

Ambasada amerikane në Kosovë: Vetëm bashkë mundemi ta mposhtim coronavirusin
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka përgëzuar përpjekjet e vazhdueshme të profesionistëve të shëndetësisë dhe të të tjerëve që po punojnë me mund e me rrezik të madh për të zvogëluar përparimin e ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 14:20
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, ka përgëzuar përpjekjet e vazhdueshme të profesionistëve të shëndetësisë dhe të të tjerëve që po punojnë me mund e me rrezik të madh për të zvogëluar përparimin e ...

Vitia pranon letër falënderimi nga ambasada e SHBA-së: Në këtë kohë sfidash nuk jemi vetëm
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia e ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook letrën falënderuese, të cilën e ka pranuar nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. “Më lejoni t’ju ...
Koha.net | 05-Apr-2020 15:07
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia e ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook letrën falënderuese, të cilën e ka pranuar nga ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë. “Më lejoni t’ju ...

Ambasada Amerikane: Të lihen anash ndarjet etnike, luftojeni koronavirusin
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...
Indeks Online | 05-Apr-2020 14:48
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...

Ambasada Amerikane kërkon të luftohet Coronavirusi e të lihen anash ndarjet etnike
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...
EkonomiaOnline | 05-Apr-2020 14:18
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...

Ambasada Amerikane: Të lihen anash ndarjet etnike, luftojeni koronavirusin
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...
Gazeta Express | 05-Apr-2020 14:12
Ambasada amerikane në Kosovë ka bërë thirrje që të lihen anash ndarjet etnike në komunitet, dhe të ketë fokus në luftën ndaj Covid-19. Ambasada thotë se profesionistët duhet të mbështeten në luftën ndaj koronavirusit. ...

Ambasada Amerikane: Duke lënë anash ndasitë mes komuniteteve, e mposhtim COVID-19
Ambasada amerikane në Kosovë përmes një deklarate për media, ka bërë thirrje që të lihen anash ndasitë mes komuniteteve dhe fokusi i vetëm të jetë lufta kundër Covid 19. Tutje ambasada ka lavdëruar punën e ...
Arbresh | 05-Apr-2020 14:09
Ambasada amerikane në Kosovë përmes një deklarate për media, ka bërë thirrje që të lihen anash ndasitë mes komuniteteve dhe fokusi i vetëm të jetë lufta kundër Covid 19. Tutje ambasada ka lavdëruar punën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved