ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 17:16

20 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho

20 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
Shkoi në 20 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njoftoi në mbrëmje se në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me ...
Top Channel | 05-Apr-2020 01:02
Shkoi në 20 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njoftoi në mbrëmje se në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me ...

Ndërron jetë 80 vjeçarja, shkon në 20 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri
Është regjistruar viktima e 20 nga koronavirusi. Ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës shtetasja me iniciale R.H.
Top Channel | 04-Apr-2020 23:34
Është regjistruar viktima e 20 nga koronavirusi. Ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës shtetasja me iniciale R.H.

Ndërron jetë një tjetër e prekur nga Koronavirusi, shkon në 19 numri i viktimave
Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare në spitalin Infektiv. Ajo është një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19.
Top Channel | 04-Apr-2020 23:09
Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare në spitalin Infektiv. Ajo është një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19.

Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare në Spitalin Infektiv
Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 22:53
Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...

Shkon në 19 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë 84-vjeçarja
“Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 22:59
“Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...

Editorial/ Xhepi apo shëndeti? Lirimi i masave shtrëngues rrezikon të shpërthejë në masë CoVid-19 në Shqipëri
Teksa në Shqipëri numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi ka shkuar në 18, ndërsa të prekur deri më tani janë 333, vihet re se në çdo qytet të vendit po lehtësohen masat e karantinës gjë që mund të çojë në një ...
Top Channel | 04-Apr-2020 14:03
Teksa në Shqipëri numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi ka shkuar në 18, ndërsa të prekur deri më tani janë 333, vihet re se në çdo qytet të vendit po lehtësohen masat e karantinës gjë që mund të çojë në një ...

Ndërron jetë 80 vjeçarja, viktima e 20 nga koronavirus në Shqipëri
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës, viktima e 20-të e COVID-19 në Shqipëri. Bëhet fjalë për 80 vjeçaren me inicialet R. H. E infektuara u ekzaminua pozitiv me COVID-19 gjatë ditës së sotme. 80 ...
Telegraf | 04-Apr-2020 23:40
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës, viktima e 20-të e COVID-19 në Shqipëri. Bëhet fjalë për 80 vjeçaren me inicialet R. H. E infektuara u ekzaminua pozitiv me COVID-19 gjatë ditës së sotme. 80 ...

Buletini 04 Prill. 29 raste të reja me CoVid-19
Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 29 raste te reja me koronavirus, jane testuar 2247 raste dhe jane te konfirmuar gjithsej 333 persona pozitive nga tij. Deri ne keto momente jane testuar 2247 raste te. Mosha mesatare ...
ikub.al | 04-Apr-2020 12:16
Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 29 raste te reja me koronavirus, jane testuar 2247 raste dhe jane te konfirmuar gjithsej 333 persona pozitive nga tij. Deri ne keto momente jane testuar 2247 raste te. Mosha mesatare ...

333 të prekur, ministria e Shëndetësisë tregon moshën mesatare të rasteve pozitive me COVID-19
TIRANË- Teksa numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 18, Ministria e Shëndetësisë njofton se mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 vjeç.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:22
TIRANË- Teksa numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 18, Ministria e Shëndetësisë njofton se mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 vjeç.

Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare nga Tirana. Shkon në 19 numri i viktimave me koronavirus
Ndërron jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19 në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin ...
Telegraf | 04-Apr-2020 22:59
Ndërron jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19 në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin ...

Shkodër/ Priten përgjigjet për 17 persona të dyshuar me koronavirus
Ditën e sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër. Janë marrë edhe 12 tampona të tjerë për këto dy familje, ndërkohë nga numri i emergjencës 127 janë ...
Telegraf | 04-Apr-2020 19:09
Ditën e sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër. Janë marrë edhe 12 tampona të tjerë për këto dy familje, ndërkohë nga numri i emergjencës 127 janë ...

Shkon në 18 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë një tjetër person tek Infektivi
TIRANË- Ka shkuar në 18 numri i viktimave të shkaktuar nga CoVid-19 në Shqipëri.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:10
TIRANË- Ka shkuar në 18 numri i viktimave të shkaktuar nga CoVid-19 në Shqipëri.

Përkeqësohet bilanci/ Shkon në 18 numri i viktimave, 29 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:10
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.

Ndërron jetë 80 vjeçarja, shkon në 20 numri i viktimave nga Covid-19 në Shqipëri
Është regjistruar viktima e 20 nga Coronavirusi. Ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës shtetasja me iniciale R.H. Ajo u ekzaminua pozitiv me Covid-19 gjatë mbrëmjes së sotme, ku e infektuar rezultoi edhe motra e saj. ...
Telegrafi | 05-Apr-2020 00:07
Është regjistruar viktima e 20 nga Coronavirusi. Ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës shtetasja me iniciale R.H. Ajo u ekzaminua pozitiv me Covid-19 gjatë mbrëmjes së sotme, ku e infektuar rezultoi edhe motra e saj. ...

Viktima e 18 e koronavirusit/ Humb jetën 67-vjeçari, identifikohen 29 raste të reja
Viktima e fundit për shkak të sëmundjes Covid-19 është një 67 vjeçar nga Tirana. I ndjeri ndërroi jetë në Spitalin Infektiv, pas gjashtë ditësh në gjendje kritike për jetën. Përveç se ishte me frymëmarrje të drejtuar, ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 13:50
Viktima e fundit për shkak të sëmundjes Covid-19 është një 67 vjeçar nga Tirana. I ndjeri ndërroi jetë në Spitalin Infektiv, pas gjashtë ditësh në gjendje kritike për jetën. Përveç se ishte me frymëmarrje të drejtuar, ...

333 të infektuar, Shkodra dhe Tirana me probleme të mëdha: Ku janë rastet e reja me koronavirus në Shqipëri
Ka shkuar në 333 numri total i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa 18 persona kanë ndërruar jetën që prej konstatimit të rastit të parë më datë 9 mars. Numrin më të madh të rasteve të reja e ka Tirana dhe ...
Telegraf | 04-Apr-2020 12:55
Ka shkuar në 333 numri total i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa 18 persona kanë ndërruar jetën që prej konstatimit të rastit të parë më datë 9 mars. Numrin më të madh të rasteve të reja e ka Tirana dhe ...

Shkon në 18 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë një 67-vjeçar nga Tirana
Një tjetër person ka ndërruar jetë sot në spitalin Infektiv, duke humbur kështu betejën me COVID-19, duke e cuar ne 18 numrin ne total te viktimave. Lajmi u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë përditësimit ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:58
Një tjetër person ka ndërruar jetë sot në spitalin Infektiv, duke humbur kështu betejën me COVID-19, duke e cuar ne 18 numrin ne total te viktimave. Lajmi u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, gjatë përditësimit ...

Në Shkodër u ‘vra’ distancimi social: Virusi rilindi nga një vdekje dhe tani mund të mos ndalet
Lajmet që mbërritën nga Shkodra mbi përhapjen e koronavirusit në 24 orët e fundit janë mësimi më i mirë që na jepet mbi rëndësinë e distancimit social. Rreth dhjetë ditë më parë Shkodra nuk ishte e përfshirë në hartën e ...
Telegraf | 04-Apr-2020 12:52
Lajmet që mbërritën nga Shkodra mbi përhapjen e koronavirusit në 24 orët e fundit janë mësimi më i mirë që na jepet mbi rëndësinë e distancimit social. Rreth dhjetë ditë më parë Shkodra nuk ishte e përfshirë në hartën e ...

Thellohen shifrat/ 29 raste të reja me COVID 19, shkon në 333 numri i të prekurve
Ka shkuar në 333 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 29 raste të reja. vijon… Për t’u bërë pjesë e grupit " Balkanweb " mjafton të klikoni: ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:52
Ka shkuar në 333 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 29 raste të reja. vijon… Për t’u bërë pjesë e grupit " Balkanweb " mjafton të klikoni: ...

Futbollisti i Kombëtares shqiptare Myrto Uzuni jep mesazhin e tij nga karantina: Qëndroni në shtëpi për një të nesërme më të mirë
I ardhur në Shqipëri 8-ditë më parë nga Kroacia, ku luan që prej Gushtit 2018 me skuadrën e Lokomotivës së Zagrebit, futbollisti Myrto Uzuni, pjesë e ekipit të Kombëtares Shqiptare jep një mesazh nga karantina për të ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:46
I ardhur në Shqipëri 8-ditë më parë nga Kroacia, ku luan që prej Gushtit 2018 me skuadrën e Lokomotivës së Zagrebit, futbollisti Myrto Uzuni, pjesë e ekipit të Kombëtares Shqiptare jep një mesazh nga karantina për të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved