ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 03:11

Koronavirusi, inxhinieri shqiptar projekton maskat që do të përdoren në Nju Jork

Koronavirusi, inxhinieri shqiptar projekton maskat që do të përdoren në Nju Jork
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në Shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 19:36
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në Shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...

New York më i godituri në SHBA, 630 viktima vetëm të shtunën
New York gjithnjë e më shumë po njeh shifra dramatike të vdekjeve dhe numrit të lartë të përhaphjes së COVID-19. Në 24 orët e fundit raportohet se kanë humbur jetën 630 persona. Lajmi u bë i ditur nga Guvernatori Andrew ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 19:36
New York gjithnjë e më shumë po njeh shifra dramatike të vdekjeve dhe numrit të lartë të përhaphjes së COVID-19. Në 24 orët e fundit raportohet se kanë humbur jetën 630 persona. Lajmi u bë i ditur nga Guvernatori Andrew ...

Lajm i trishtë nga SHBA/ Ja sa shqiptarë kanë humbur jetën nga CoVid-19, ambasadorja: Mbi 30 të prekur, situatë e rëndë
SHBA- 9 shqiptarë kanë humbur jetën deri më tani në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lajmin e ka bërë të ditur Ambasada shqiptare në SHBA me anë të një statusi të bërë në rrjetet sociale.
Top Channel | 04-Apr-2020 11:00
SHBA- 9 shqiptarë kanë humbur jetën deri më tani në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lajmin e ka bërë të ditur Ambasada shqiptare në SHBA me anë të një statusi të bërë në rrjetet sociale.

Rekord viktimash në SHBA/ Situatë dramatike në Spanjë, Francë dhe Itali
SHBA kanë regjistruar një shifër rekord prej 1480 vdekjesh në 24 orë ndërsa numri i përgjithshëm i viktimave i ka kaluar 7 mijë e 400. Rreth 280 mijë persona janë të infektuar me covid 19, shteti i Neë Yorkut vijon të ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 13:27
SHBA kanë regjistruar një shifër rekord prej 1480 vdekjesh në 24 orë ndërsa numri i përgjithshëm i viktimave i ka kaluar 7 mijë e 400. Rreth 280 mijë persona janë të infektuar me covid 19, shteti i Neë Yorkut vijon të ...

Veç brenda 24 orësh, në Nju Jork vdesin 630 persona nga koronavirusi
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...
Medial | 04-Apr-2020 21:26
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...

Mbretëria e Bashkuar raporton për 708 vdekje të reja
Në Mbretërinë e Bashkuar janë raportuar 708 vdekje të reja nga koronavirusi i ri. Viktimë ka qenë edhe një fëmijë 5 vjeçar. Edhe në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në ...
AlbInfo | 04-Apr-2020 21:21
Në Mbretërinë e Bashkuar janë raportuar 708 vdekje të reja nga koronavirusi i ri. Viktimë ka qenë edhe një fëmijë 5 vjeçar. Edhe në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në ...

Shifra tronditëse nga SHBA, mbi 7 mijë viktima nga COVID-19, numri i të infektuarve afër 300 mijë
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të konfirmuarve me koronavirus ka arritur në rreth 275 mijë me më shumë se 7000 të vdekur. Të premten afro 1,100 vetë vdiqën në gjithë vendin, numri më i lartë brenda një dite deri tani. ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 08:41
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të konfirmuarve me koronavirus ka arritur në rreth 275 mijë me më shumë se 7000 të vdekur. Të premten afro 1,100 vetë vdiqën në gjithë vendin, numri më i lartë brenda një dite deri tani. ...

Veç brenda 24 orësh, në Nju Jork vdesin 630 persona nga koronavirusi
Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet të SHBA-së, ka arritur në 3.565. Tani, shteti ka regjistruar 113.704 raste të të ...
Lajminet | 04-Apr-2020 21:15
Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet të SHBA-së, ka arritur në 3.565. Tani, shteti ka regjistruar 113.704 raste të të ...

Trumpi refuzon ta bartë maskën, thotë se udhëzimet janë “vullnetare”
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve u bëjnë thirrje të gjithë amerikanëve që të vendosin maska kur dalin nga shtëpitë – si masë për frenimin e ...
Shenja | 04-Apr-2020 20:26
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve u bëjnë thirrje të gjithë amerikanëve që të vendosin maska kur dalin nga shtëpitë – si masë për frenimin e ...

Në Nju Jork, 630 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite – numri më i madh deri më tani
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 20:09
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...

Nju Jorku shënon 630 vdekje të reja nga koronavirusi
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...
Gazeta Express | 04-Apr-2020 20:01
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...

Trump: Vendosja e maskave është çështje vullneti
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve u bëjnë thirrje të gjithë amerikanëve që të vendosin maska kur dalin nga shtëpitë – si masë për frenimin e ...
Portalb | 04-Apr-2020 20:01
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve u bëjnë thirrje të gjithë amerikanëve që të vendosin maska kur dalin nga shtëpitë – si masë për frenimin e ...

Nju Jorku shënon 630 vdekje të reja nga koronavirusi
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...
Aktuale.MK | 04-Apr-2020 19:33
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...

Në Nju-Jork, 630 njerëz vdiqën nga koronavirusi brenda një dite
Vetëm në një ditë 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju-Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe, ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...
AlbInfo | 04-Apr-2020 18:55
Vetëm në një ditë 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju-Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe, ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...

Nju Jorku shënon 630 vdekje të reja nga koronavirusi
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...
Radio Evropa e Lire | 04-Apr-2020 18:55
Në shtetin e Nju Jorkut në SHBA është shënuar rekord i vdekjeve nga koronavirusi i ri. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 630 vdekje, ka thënë guvernatori, Andrew Cuomo. Numri i përgjithshëm i vdekjeve në këtë shtet ...

Në Nju Jork, 630 njerëz vdiqën nga Coronavirusi brenda një dite – numri më i madh deri më tani
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...
EkonomiaOnline | 04-Apr-2020 18:44
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...

Inxhinieri shqiptar projekton maskat që do të përdoren në Nju-Jork
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 18:30
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...

Në Nju Jork, 630 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite – numri më i madh deri më tani
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...
Medial | 04-Apr-2020 18:27
Vetëm në një ditë, 630 njerëz vdiqën në shtetin amerikan të Nju Jorkut, konfirmoi guvernatori Andrew Cuomo në një konferencë për shtyp. Dhe ky është gjithashtu një kërcim rekord në numrin e vdekjeve në shpërthimin e ...

SHBA, rreth 260 mijë me COVID-19, mëse 6,500 mijë të vdekur
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të konfirmuarve me koronavirus ka arritur në rreth 260 mijë me më shumë se 6500 të vdekur. Në qytetin e Nju Jorkut janë regjistruar mëse 1,560 të vdekur që nga fillimi i pandemisë. ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 21:34
Në Shtetet e Bashkuara, numri i të konfirmuarve me koronavirus ka arritur në rreth 260 mijë me më shumë se 6500 të vdekur. Në qytetin e Nju Jorkut janë regjistruar mëse 1,560 të vdekur që nga fillimi i pandemisë. ...

Inxhinieri shqiptar projekton maskat që do të përdoren në Nju-Jork
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...
Gazeta Express | 04-Apr-2020 17:13
Një histori filmash, në kohë koronavirusi, por pa dyshim edhe një motiv mburrje për shqiptarët që banojnë në Amerikë, dhe jo vetëm. Një nga diskutimet më të mëdha në shtetet e Bashkuara dhe në vendet e goditura rëndë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved