ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:03

Shkon në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore

Shkon në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.
Top Channel | 03-Apr-2020 17:52
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.

Vatër e koronavirusit/ Pas Shkupit, qyteti me popullsi shqiptare me 85 persona të infektuar
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe ...
Telegraf | 04-Apr-2020 10:41
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe ...

Maqedonia e Veriut, arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 20:40
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...

Motër e vëlla të angazhuar në luftën kundër Coronavirusit
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe Enea Çuko ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 23:08
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe Enea Çuko ...

Shqipëria në karantinë nga sot deri të hënën
“Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në shtëpi”, ka shkruar ai. Përndryshe, deri tash në Shqipëri janë të prekur me COVID-19, 304 persona, prej tyre kanë vdekur 17 persona. Ndërsa numri i të shëruarve nga COVID-19 ...
Lajminet | 04-Apr-2020 09:34
“Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në shtëpi”, ka shkruar ai. Përndryshe, deri tash në Shqipëri janë të prekur me COVID-19, 304 persona, prej tyre kanë vdekur 17 persona. Ndërsa numri i të shëruarve nga COVID-19 ...

Spitali i Kumanovës, “vatër” e koronavirusit
Numri i të vdekurve në Maqedoni ka arritur në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi dje Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...
Klan Kosova | 04-Apr-2020 08:34
Numri i të vdekurve në Maqedoni ka arritur në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi dje Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...

Kumanovë, 11 punonjës shëndetësorë infektohen me koronavirus
11 punëtorë shëndetësorë nga Spitali i Kumanovës janë infektuar me koronavirus. Tre nga reparti i rentgenit, tre nga reparti i kirurgjisë, një infermiere nga reparti i Gjinekologjisë, një ndihmës dhe një mjek ...
Shprehja | 04-Apr-2020 02:04
11 punëtorë shëndetësorë nga Spitali i Kumanovës janë infektuar me koronavirus. Tre nga reparti i rentgenit, tre nga reparti i kirurgjisë, një infermiere nga reparti i Gjinekologjisë, një ndihmës dhe një mjek ...

Filipçe: Në Kumanovë 11 punonjës të shëndetësisë janë infektuar me coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 17:14
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...

Motër e vëlla të angazhuar në luftën kundër Coronavirusit
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe......
Zeri | 03-Apr-2020 23:29
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe......

Spitali i Kumanovës, “vatër” e koronavirusit
Numri i të vdekurve në vendin tonë shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...
Shprehja | 03-Apr-2020 22:13
Numri i të vdekurve në vendin tonë shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...

Filipçe: 11 mjekë të spitalit të Kumanovës të infektuar
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë ...
Klan Kosova | 03-Apr-2020 20:18
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë ...

Filipçe: Teknikisht mund të ndryshohet anketa epidemiologjike, mirë është që ka shumë pak raste pozitive në postblloqe
Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve amë me përvojë, thotë ministri i ...
TetovaSot | 03-Apr-2020 20:03
Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve amë me përvojë, thotë ministri i ...

Filipçe: Teknikisht mund të ndryshohet anketa epidemiologjike, mirë është që ka shumë pak raste pozitive në postblloqe
Shkup, 3 prill – Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve amë me përvojë, ...
Koha.mk | 03-Apr-2020 19:34
Shkup, 3 prill – Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve amë me përvojë, ...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe dy viktima dhe 46 raste të reja me COVID-19
Shkup, 3 prill 2020 – Kosobaviruti i ka shkaktuar edhe dy viktima të reja në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeçare nga Tetova dhe tjetri i moshës 70-vjeçare nga Kumanova. Sipas njoftimit ...
Illyriapress | 03-Apr-2020 19:27
Shkup, 3 prill 2020 – Kosobaviruti i ka shkaktuar edhe dy viktima të reja në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeçare nga Tetova dhe tjetri i moshës 70-vjeçare nga Kumanova. Sipas njoftimit ...

Filipçe: Teknikisht mund të ndryshohet anketa epidemiologjike, mirë është që ka shumë pak raste pozitive në postblloqe
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve ...
Medial | 03-Apr-2020 19:27
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Pyetjet teknike në anketën epidemiologjike në lidhje me faktin nëse personi ishte jashtë vendit apo kishte kontakte me person që ishte jashtë vendit mund të ndryshohen nga ana e mjekëve ...

Një mjek nga Shkupi e një nga Shtipi do ju ndihmojnë kolegëve nga Kumanova
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...
Medial | 03-Apr-2020 19:09
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...

Filipçe: Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës pozitivë me koronavirus
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës janë pozitivë me koronavirus. Dhe një teknik mjekësor është pozitiv me koronavirus nga Klinika e Sëmundjeve Infektive. Dy persona ...
Medial | 03-Apr-2020 18:57
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës janë pozitivë me koronavirus. Dhe një teknik mjekësor është pozitiv me koronavirus nga Klinika e Sëmundjeve Infektive. Dy persona ...

Filipçe: Në Kumanovë 11 punonjës të shëndetësisë janë infektuar me coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...
Arbresh | 03-Apr-2020 18:54
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...

Maqedonia e Veriut, arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...
Zeri Amerikes | 03-Apr-2020 18:43
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...

Një mjek nga Shkupi e një nga Shtipi do ju ndihmojnë kolegëve nga Kumanova
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...
Aktuale.MK | 03-Apr-2020 18:38
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved