ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 03:51

Ndërron jetë një tjetër e prekur nga Koronavirusi, shkon në 19 numri i viktimave

Ndërron jetë një tjetër e prekur nga Koronavirusi, shkon në 19 numri i viktimave
Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare në spitalin Infektiv. Ajo është një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19.
Top Channel | 04-Apr-2020 23:09
Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare në spitalin Infektiv. Ajo është një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19.

Shkon në 19 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë 84-vjeçarja
“Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 22:59
“Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID19. Pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin infektiv kishte disa sëmundje ...

“Të rrezikuar, si askush tjetër”, Meta: Uroj shërim të shpejtë për doktor Roland Xhaxhon, të gjithë të tregojmë përgjegjshmëri maksimale
Përmes një postimi në facebook, Presidenti Ilir Meta ka uruar sot shërim të shpejtë për Profesor Roland Xhaxho, i cili është shtruar sot në Repartin Infektiv, i prekur nga COVID-19. “I uroj shërim të shpejtë Profesor ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 17:28
Përmes një postimi në facebook, Presidenti Ilir Meta ka uruar sot shërim të shpejtë për Profesor Roland Xhaxho, i cili është shtruar sot në Repartin Infektiv, i prekur nga COVID-19. “I uroj shërim të shpejtë Profesor ...

Lajm i mirë nga Shkodra! Shërohet pacienti i parë i prekur me Covid-19, i riu rikthehet në shtëpi!
Në një kohë kur vendi ynë po përballet me një fatkeqësi natyrore që ka marrë jetën e 18 personave dhe Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, një lajm i mirë vjen nga ...
Top Channel | 04-Apr-2020 14:03
Në një kohë kur vendi ynë po përballet me një fatkeqësi natyrore që ka marrë jetën e 18 personave dhe Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, një lajm i mirë vjen nga ...

Editorial/ Xhepi apo shëndeti? Lirimi i masave shtrëngues rrezikon të shpërthejë në masë CoVid-19 në Shqipëri
Teksa në Shqipëri numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi ka shkuar në 18, ndërsa të prekur deri më tani janë 333, vihet re se në çdo qytet të vendit po lehtësohen masat e karantinës gjë që mund të çojë në një ...
Top Channel | 04-Apr-2020 14:03
Teksa në Shqipëri numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi ka shkuar në 18, ndërsa të prekur deri më tani janë 333, vihet re se në çdo qytet të vendit po lehtësohen masat e karantinës gjë që mund të çojë në një ...

Ndërron jetë pacientja 84-vjeçare nga Tirana. Shkon në 19 numri i viktimave me koronavirus
Ndërron jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19 në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin ...
Telegraf | 04-Apr-2020 22:59
Ndërron jetë nga infarkti kardiak një paciente 84-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19 në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pacientja me inicialet S.D, e shtruar prej 4 ditësh në spitalin ...

Shkodër/ Priten përgjigjet për 17 persona të dyshuar me koronavirus
Ditën e sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër. Janë marrë edhe 12 tampona të tjerë për këto dy familje, ndërkohë nga numri i emergjencës 127 janë ...
Telegraf | 04-Apr-2020 19:09
Ditën e sotme ka vijuar hetimi epidemiologjik në dy vatrat e reja të lagjeve Dobraç dhe Kiras të Bashkisë Shkodër. Janë marrë edhe 12 tampona të tjerë për këto dy familje, ndërkohë nga numri i emergjencës 127 janë ...

Mjeku reanimator infektohet me koronavirus, shtrohet në spital, Ministria: Është në gjendje të stabilizuar shëndetësore
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se është shtruar në spitalin Infektiv pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur që u bë pjesë e ekipit të organizimit të shërbimit reanimator për situatën ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 13:40
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se është shtruar në spitalin Infektiv pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur që u bë pjesë e ekipit të organizimit të shërbimit reanimator për situatën ...

“Mjekët janë heronj”, Presidenti Meta i uron shërim të shpejtë mjekut Xhaxho i prekur nga COVID-19
Presidenti Ilir Meta i uron shërim të shpejtë mjekut reanimator që po lufton me sëmundjen COVID19, në kujdesin e ekipit mjekësor të spitalit infektiv në QSUT.Ronaldo Xhaxho ju bashkua vullnetarisht luftës kundër ...
Telegraf | 04-Apr-2020 17:28
Presidenti Ilir Meta i uron shërim të shpejtë mjekut reanimator që po lufton me sëmundjen COVID19, në kujdesin e ekipit mjekësor të spitalit infektiv në QSUT.Ronaldo Xhaxho ju bashkua vullnetarisht luftës kundër ...

MSH: Shtrohet në spitalin infektiv mjeku Roland Xhaxho, ja gjendja e tij
Ministria e Shëndetësisë njofton se është shtruar në spitalin infektiv mjeku i njohur Roland Xhaxho.
Top Channel | 04-Apr-2020 13:02
Ministria e Shëndetësisë njofton se është shtruar në spitalin infektiv mjeku i njohur Roland Xhaxho.

Ju bashkua vullnetarisht luftës kundër koronavirusit, shtrohet në infektiv doktor Roland Xhaxho
Shtrohet në spitalin Infektiv dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur që u bë pjesë e ekipit të organizimit të shërbimit reanimator për situatën Covid-19. Ministria e Shëndetësisë informon se Dr. Xhaxho është në gjendje të ...
Telegraf | 04-Apr-2020 17:16
Shtrohet në spitalin Infektiv dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur që u bë pjesë e ekipit të organizimit të shërbimit reanimator për situatën Covid-19. Ministria e Shëndetësisë informon se Dr. Xhaxho është në gjendje të ...

Ish-ministri i Shëndetësisë: Infektohet me koronavirus një tjetër mjek, është shtruar sot tek Infektivi
Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, shkruan në “Facebook” se është infektuar nga koronavirusi një tjetër mjek. SIpas Shehut, bëhet fjalë për profesor Roland Xhaxho, i cili është shtruar sot në Repartin Infektiv. ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 12:34
Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, shkruan në “Facebook” se është infektuar nga koronavirusi një tjetër mjek. SIpas Shehut, bëhet fjalë për profesor Roland Xhaxho, i cili është shtruar sot në Repartin Infektiv. ...

Buletini 04 Prill. 29 raste të reja me CoVid-19
Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 29 raste te reja me koronavirus, jane testuar 2247 raste dhe jane te konfirmuar gjithsej 333 persona pozitive nga tij. Deri ne keto momente jane testuar 2247 raste te. Mosha mesatare ...
ikub.al | 04-Apr-2020 12:16
Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 29 raste te reja me koronavirus, jane testuar 2247 raste dhe jane te konfirmuar gjithsej 333 persona pozitive nga tij. Deri ne keto momente jane testuar 2247 raste te. Mosha mesatare ...

Viktima e 18 e koronavirusit/ Humb jetën 67-vjeçari, identifikohen 29 raste të reja
Viktima e fundit për shkak të sëmundjes Covid-19 është një 67 vjeçar nga Tirana. I ndjeri ndërroi jetë në Spitalin Infektiv, pas gjashtë ditësh në gjendje kritike për jetën. Përveç se ishte me frymëmarrje të drejtuar, ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 13:50
Viktima e fundit për shkak të sëmundjes Covid-19 është një 67 vjeçar nga Tirana. I ndjeri ndërroi jetë në Spitalin Infektiv, pas gjashtë ditësh në gjendje kritike për jetën. Përveç se ishte me frymëmarrje të drejtuar, ...

Zbulohet personi i nëntë me koronavirus në Elbasan
Instituti i Shëndetit Publik njoftoi për një rast të ri me koronavirus sot në Elbasan duke e çuar në 9 numrin total të të prekurve në këtë rreth. abcnews.al raporton se bëhet fjalë për një burrë 57 vjeç, i cili punonte ...
Telegraf | 04-Apr-2020 13:47
Instituti i Shëndetit Publik njoftoi për një rast të ri me koronavirus sot në Elbasan duke e çuar në 9 numrin total të të prekurve në këtë rreth. abcnews.al raporton se bëhet fjalë për një burrë 57 vjeç, i cili punonte ...

333 të prekur, ministria e Shëndetësisë tregon moshën mesatare të rasteve pozitive me COVID-19
TIRANË- Teksa numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 18, Ministria e Shëndetësisë njofton se mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 vjeç.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:22
TIRANË- Teksa numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë ka shkuar në 18, Ministria e Shëndetësisë njofton se mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 vjeç.

Mjeku reanimator me koronavirus, u shtrua në spital. Ministria jep detaje për gjendjen e tij shëndetësore
Ministria e Shëndetësisë jep detaje lidhur me gjendjen shëndetësore të dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur renimator, prekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë teksa jep lajmin për shtrimin e tij në spital, ...
Telegraf | 04-Apr-2020 13:12
Ministria e Shëndetësisë jep detaje lidhur me gjendjen shëndetësore të dr. Roland Xhaxho, mjeku i njohur renimator, prekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë teksa jep lajmin për shtrimin e tij në spital, ...

Shkon në 18 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë një tjetër person tek Infektivi
TIRANË- Ka shkuar në 18 numri i viktimave të shkaktuar nga CoVid-19 në Shqipëri.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:10
TIRANË- Ka shkuar në 18 numri i viktimave të shkaktuar nga CoVid-19 në Shqipëri.

Përkeqësohet bilanci/ Shkon në 18 numri i viktimave, 29 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:10
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 29 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.

333 të infektuar, Shkodra dhe Tirana me probleme të mëdha: Ku janë rastet e reja me koronavirus në Shqipëri
Ka shkuar në 333 numri total i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa 18 persona kanë ndërruar jetën që prej konstatimit të rastit të parë më datë 9 mars. Numrin më të madh të rasteve të reja e ka Tirana dhe ...
Telegraf | 04-Apr-2020 12:55
Ka shkuar në 333 numri total i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa 18 persona kanë ndërruar jetën që prej konstatimit të rastit të parë më datë 9 mars. Numrin më të madh të rasteve të reja e ka Tirana dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved