ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:03

VIDEO/ Rama: Pamje të qeta, nga Shqipëria dhe bota

VIDEO/ Rama: Pamje të qeta, nga Shqipëria dhe bota
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook një video ku duken pamje të Shqipërisë dhe botës, në qetësi totale, pas mbylljes së qyteteve për shkak të koronavirusit. Pamjet tregojnë si ishin rrugët e qytetave dhe si duken ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 10:18
Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook një video ku duken pamje të Shqipërisë dhe botës, në qetësi totale, pas mbylljes së qyteteve për shkak të koronavirusit. Pamjet tregojnë si ishin rrugët e qytetave dhe si duken ...

“Sulmi” më i mirë kundër CoVid-19/ Nga sot në 13:00 deri të hënën në 05:00 Shqipëria në mbyllje totale
Duke nisur nga ora 13:00 e ditës së sotme deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit e gjithë Shqipëria, do të jetë e mbyllur në kuadër të masave për frenimin e përhapjes së CoVid-19.
Top Channel | 04-Apr-2020 10:04
Duke nisur nga ora 13:00 e ditës së sotme deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit e gjithë Shqipëria, do të jetë e mbyllur në kuadër të masave për frenimin e përhapjes së CoVid-19.

Nga sot në orën 13:00 deri të hënën në 05:00, askush nuk do të lejohet të dalë nga shtëpia
Nga ora 13:00 e ditës së sotme deri në 05:00 të mëngjesit të së hënës, askush nuk lejohet të dalë nga shtëpia. Ky njoftim u rikonfirmua ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama. Gjatë fundjavës do të jenë në terren ...
Telegraf | 04-Apr-2020 10:11
Nga ora 13:00 e ditës së sotme deri në 05:00 të mëngjesit të së hënës, askush nuk lejohet të dalë nga shtëpia. Ky njoftim u rikonfirmua ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama. Gjatë fundjavës do të jenë në terren ...

Rama jep lajmin e mirë, ja sa shqiptarë u shëruar ditën e djeshme
TIRANË – Ditën e djeshme 10 persona të tjerë të cilët ishin të infektuar nga CoVid-19 tashmë janë shëruar nga ky virus vdekjeprurës.
Top Channel | 04-Apr-2020 08:16
TIRANË – Ditën e djeshme 10 persona të tjerë të cilët ishin të infektuar nga CoVid-19 tashmë janë shëruar nga ky virus vdekjeprurës.

“Ngele duke na bo si Enveri…”, Rama i jep përgjigjen epike qytetarit
Kryeministri i vendit Edi Rama nuk i ka kursyer batutat dhe përgjigjet thumbuese ndaj qytetarëve që i kanë komentuar në Facebook.
Top Channel | 03-Apr-2020 20:21
Kryeministri i vendit Edi Rama nuk i ka kursyer batutat dhe përgjigjet thumbuese ndaj qytetarëve që i kanë komentuar në Facebook.

A do të marrin shpërblim ata që shkojnë në punë? Ja çfarë thotë Rama…
Një qytetarë e ka pyetur kryeministrin Edi Rama nëse do të marrin shpërblim personat që po shkojnë në punë në këtë situatë të krijuar nga Covid-19. Rama ka thënë se nuk ka pse kjo kategori të shpërblehet pasi nuk po ...
Top Channel | 03-Apr-2020 19:51
Një qytetarë e ka pyetur kryeministrin Edi Rama nëse do të marrin shpërblim personat që po shkojnë në punë në këtë situatë të krijuar nga Covid-19. Rama ka thënë se nuk ka pse kjo kategori të shpërblehet pasi nuk po ...

“Mos fol për doktorët se ata vjedhin njerëzit”, Rama: Mund të ishin prindërit i tu aty…
Gjatë komunikimit live në Facebook nuk kanë munguar edhe pyetje që kanë bërë që kryeministri Edi Rama të reagojë ashpër.
Top Channel | 03-Apr-2020 19:38
Gjatë komunikimit live në Facebook nuk kanë munguar edhe pyetje që kanë bërë që kryeministri Edi Rama të reagojë ashpër.

Koronavirusi/ Dhjetë pacientë të tjerë fituan sot betejën me COVID-19
Dhjetë persona të prekur nga Covid– 9 janë shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ndan lajmin e mirë me ndjekësit. “LAJM I MIRË: 10 TË ...
Telegraf | 04-Apr-2020 09:08
Dhjetë persona të prekur nga Covid– 9 janë shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa ndan lajmin e mirë me ndjekësit. “LAJM I MIRË: 10 TË ...

Rama e thotë hapur: Ja kur do të hapen kufijtë…
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se kufijtë do të hapen vetëm në atë moment kur armiku (Covid-19) do të zhduket dhe nuk do të jetë më rrezik për vendin tonë.
Top Channel | 03-Apr-2020 19:24
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se kufijtë do të hapen vetëm në atë moment kur armiku (Covid-19) do të zhduket dhe nuk do të jetë më rrezik për vendin tonë.

Pas orës 13:00 nis shtetrrethimi, njerëzit dynden për blerje
Duke filluar nga ora 13:00 e ditës së sotme, deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit, Shqipëria do të jetë në izolim total, ashtu si dhe fundjavën e kaluar. Kjo, për shkak të përhapjes së koronavirusit në vendin tonë, ...
Lapsi | 04-Apr-2020 10:31
Duke filluar nga ora 13:00 e ditës së sotme, deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit, Shqipëria do të jetë në izolim total, ashtu si dhe fundjavën e kaluar. Kjo, për shkak të përhapjes së koronavirusit në vendin tonë, ...

Rama jep lajmin e mirë, shërohen 10 pacientë të tjerë
Ashtu siç e ka bërë “traditë”, edhe mbrëmjen e të premtes, kryeministri Edi Rama përditësoi numrin e pacientëve të shëruar. Me anë të një postimi në “Facebook”, kreu i qeverisë tha se vetëm të premten janë shëruar edhe ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 08:31
Ashtu siç e ka bërë “traditë”, edhe mbrëmjen e të premtes, kryeministri Edi Rama përditësoi numrin e pacientëve të shëruar. Me anë të një postimi në “Facebook”, kreu i qeverisë tha se vetëm të premten janë shëruar edhe ...

Rama tregon mesazhin e “tmerrshëm” të avokatit në New York: Duhet të presësh 8 ditë për…
Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit në Facebook me qytetarët ka treguar edhe një mesazh të një avokati në New York i cili i shkruante kryeministrit se do të donte të zëvendësonte këtë që është tani me atë që ishte.
Top Channel | 03-Apr-2020 19:24
Kryeministri Edi Rama gjatë komunikimit në Facebook me qytetarët ka treguar edhe një mesazh të një avokati në New York i cili i shkruante kryeministrit se do të donte të zëvendësonte këtë që është tani me atë që ishte.

Rama tregon pakon e ndihmave për 2 javë: 4 kg makarona, 5 kg oriz dhe…
Kryeministri i vendit Edi Rama duke komunikuar me qytetarët në Facebook është ka diskutuar edhe rreth ndihmave të shpërndara nga qeveria në këtë situatë të vështirë që po kalon vendi ynë.
Top Channel | 03-Apr-2020 18:48
Kryeministri i vendit Edi Rama duke komunikuar me qytetarët në Facebook është ka diskutuar edhe rreth ndihmave të shpërndara nga qeveria në këtë situatë të vështirë që po kalon vendi ynë.

Shqipëria në karantinë nga sot deri të hënën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se nga sot, konkretisht nga ora 13.00 dhe deri të hënën në orën ndalohet qarkullimi i automjeteve dhe personave në Shqipëri “Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 09:50
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se nga sot, konkretisht nga ora 13.00 dhe deri të hënën në orën ndalohet qarkullimi i automjeteve dhe personave në Shqipëri “Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në ...

A do t’u hiqet bursa ekselentëve? Rama: Me ato bursa po ndihmojnë familjen
Kryeministri i vendit, Edi Rama duke folur rreth masave të ndërmarra kundër përhapjes së Covid-19 është shprehur se studentëve ekselentë nuk do të penalizohen nga bursat e marra.
Top Channel | 03-Apr-2020 18:48
Kryeministri i vendit, Edi Rama duke folur rreth masave të ndërmarra kundër përhapjes së Covid-19 është shprehur se studentëve ekselentë nuk do të penalizohen nga bursat e marra.

Rama jep lajmin e mirë për pensionistët: Do të marrin më shumë lek se normalisht…
Kryeministri i vendit Edi Rama ka njoftuar se pensionistët do të marrin më shumë para se zakonisht. Sipas Ramës brenda datës 21 pensionistët do të marrin më shumë para në kuadër të ndihmave për të kaluar situatën e ...
Top Channel | 03-Apr-2020 18:48
Kryeministri i vendit Edi Rama ka njoftuar se pensionistët do të marrin më shumë para se zakonisht. Sipas Ramës brenda datës 21 pensionistët do të marrin më shumë para në kuadër të ndihmave për të kaluar situatën e ...

Rama: Kemi mundësinë për të menduar lirimin e disa masave, burg për ata që…
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët është shprehur se qeveria po shikon se si të lehtësojë disa masa shtrënguese kundër CoVid-19.
Top Channel | 03-Apr-2020 18:12
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët është shprehur se qeveria po shikon se si të lehtësojë disa masa shtrënguese kundër CoVid-19.

Rama: Ja çfarë do të ndodhë me ata që punojnë në të zezë
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët, ka than se janë vërejtur shumë persona që ende punojnë në të zezë dhe që nuk janë deklaruar nga kompanitë e ndryshme.
Top Channel | 03-Apr-2020 18:09
Kryeministri Edi Rama me anë të një komunikimi në Facebook me qytetarët, ka than se janë vërejtur shumë persona që ende punojnë në të zezë dhe që nuk janë deklaruar nga kompanitë e ndryshme.

Rama: Qiratë nuk do t’i paguani, ja si do të veprojmë me ata që jetojnë me lekët që marrin nga qiraja
Në një dalje live për qytetarët, kreu i qeverisë Edi Rama duke folur për problemet e krijuara nga CoVid-19 tha se çka nuk të vret, të forcon.
Top Channel | 03-Apr-2020 17:58
Në një dalje live për qytetarët, kreu i qeverisë Edi Rama duke folur për problemet e krijuara nga CoVid-19 tha se çka nuk të vret, të forcon.

Shqipëria në karantinë nga sot deri të hënën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se nga sot, konkretisht nga ora 13.00 dhe deri të hënën në orën ndalohet qarkullimi i automjeteve dhe personave në Shqipëri “Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në ...
Shenja | 04-Apr-2020 10:09
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se nga sot, konkretisht nga ora 13.00 dhe deri të hënën në orën ndalohet qarkullimi i automjeteve dhe personave në Shqipëri “Njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved