ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 14:29

“Ishte në gjendje të rëndë”, Manastirliu jep lajmin e mirë: Nënë Veziko nga Vlora shërohet nga koronavirusi pas 14 ditëve në Spitalin Infektiv

“Ishte në gjendje të rëndë”, Manastirliu jep lajmin e mirë: Nënë Veziko nga Vlora shërohet nga koronavirusi pas 14 ditëve në Spitalin Infektiv
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar foton e daljes nga Spitali Infektiv të Nënë Vezikos, 80 vjece nga Vlora. Manastirliu shprehet se Nënë Veziko ishte në ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 22:21
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar foton e daljes nga Spitali Infektiv të Nënë Vezikos, 80 vjece nga Vlora. Manastirliu shprehet se Nënë Veziko ishte në ...

Me kokën lartë si një hero fitimtar, momenti kur mjeku Kraja del nga spitali Infektiv i shëruar nga CoVid-19
Dhimitër Kraja është mjeku i cili u prek nga koronavirusi por pas disa ditësh luftë ai arriti të fitonte dhe përfundimisht të shërohej nga ky virus.
Top Channel | 04-Apr-2020 14:50
Dhimitër Kraja është mjeku i cili u prek nga koronavirusi por pas disa ditësh luftë ai arriti të fitonte dhe përfundimisht të shërohej nga ky virus.

“S’do lejojmë askënd të sabotojë çfarë kemi arritur deri këtu”, Rama publikon grafikun: Shqipëria e dyta në rajon me numrin më të lartë të të shëruarve
Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një grafik, ku tregohet numri i të shëruarve dhe viktimave për 1 milion banorë, në rajon. Sipas grafikut të postuar në facebook nga kryeministri, Shqipëria rendit e dyta, pas ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 22:21
Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një grafik, ku tregohet numri i të shëruarve dhe viktimave për 1 milion banorë, në rajon. Sipas grafikut të postuar në facebook nga kryeministri, Shqipëria rendit e dyta, pas ...

Shërimi i mjekut Kraja, Meta: Janë heronj…
“Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve!” ky është reagimi i presidentit Ilir Meta në lidhje me shërimin nga koronavirusi e mjekut Dhimitër Kraja.
Top Channel | 04-Apr-2020 13:02
“Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve!” ky është reagimi i presidentit Ilir Meta në lidhje me shërimin nga koronavirusi e mjekut Dhimitër Kraja.

STATISTIKAT/ Shqipëria e dyta në rajon për numrin më të lartë të të shëruarve në 1 mln banorë, Rama: S’lejojmë sabotimin
Edi Rama ka publikuar ditën e sotme një grafik, ku Shqipëria renditet e dyta, në rajon pas Sllovenisë për numrin më të lartë të të shëruarve për 1 milion banorë. Kreu i qeverisë shkruan se e gjitha kjo është si rezultat ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 20:31
Edi Rama ka publikuar ditën e sotme një grafik, ku Shqipëria renditet e dyta, në rajon pas Sllovenisë për numrin më të lartë të të shëruarve për 1 milion banorë. Kreu i qeverisë shkruan se e gjitha kjo është si rezultat ...

Mposhti koronavirusin, ja çfarë shkruan Rama për mjekun e njohur: Iu përgjigj i pari luftës…
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga COVID-19 të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja.
Top Channel | 04-Apr-2020 12:29
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga COVID-19 të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja.

Në gjendje të rëndë e me vështirësi në frymëmarrje, 80-vjeçarja nga Vlora mposht koronavirusin
Një 80-vjeçare nga Vlora është bërë pacientja e 100 e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa la sot Spitalin Infektiv. Ky lajm është bërë i ditur nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një ...
Telegraf | 04-Apr-2020 22:50
Një 80-vjeçare nga Vlora është bërë pacientja e 100 e shëruar nga koronavirusi në Shqipëri, ndërsa la sot Spitalin Infektiv. Ky lajm është bërë i ditur nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një ...

“Mjekët janë heronj”, Meta: Shërimi i Krajës, një lajm që na gëzon të gjithëve! Të forcohen masat mbrojtëse
Presidenti Ilir Meta shkruan në “Facebook” se shërimi i mjekut Dhimitër Kraja nga koronavirusi është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve! Duke iu uruar shërim të shpejtë gjithë të prekurve nga pandemia e COVID-19, ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 12:20
Presidenti Ilir Meta shkruan në “Facebook” se shërimi i mjekut Dhimitër Kraja nga koronavirusi është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve! Duke iu uruar shërim të shpejtë gjithë të prekurve nga pandemia e COVID-19, ...

Shërimi i Profesor Dhimitër Krajës, Meta: Lajm që na gëzon të gjithëve, duhet forcim i masave mbrojtëse për të gjithë mjekët
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit për shërimin e Profesor Dhimitër Krajës. Teksa e quan një lajm që na gëzon të gjithëve, kreu i shtetit thekson edhe njëherë rëndësinë e forcimit të masave mbrojtëse për të ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 12:19
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit për shërimin e Profesor Dhimitër Krajës. Teksa e quan një lajm që na gëzon të gjithëve, kreu i shtetit thekson edhe njëherë rëndësinë e forcimit të masave mbrojtëse për të ...

Infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho, shtrohet në Spitalin Infektiv
Pas doktorit Dhimitër Kraja, infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho. Ai është i shtruar në Spitalin Infektiv dhe është në gjendje të stabilizuar. Pak ditë më parë edhe doktori Kraja u bashkua për të luftuar koronavirusin, ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 13:12
Pas doktorit Dhimitër Kraja, infektohet edhe mjeku Roland Xhaxho. Ai është i shtruar në Spitalin Infektiv dhe është në gjendje të stabilizuar. Pak ditë më parë edhe doktori Kraja u bashkua për të luftuar koronavirusin, ...

Shërimi i Dhimitër Krajës nga COVID-19, Rama: Iu përgjigj i pari apelit, por u plagos nga armiku! Jetë të gjatë profesor!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja. Kryeministri shkruan në “Facebook” se ky është një lajm i mirë, pasi Kraja si pensionist iu përgjigj i pari apelit për ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:46
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit nga koronavirusit të mjekut të njohur, Dhimitër Kraja. Kryeministri shkruan në “Facebook” se ky është një lajm i mirë, pasi Kraja si pensionist iu përgjigj i pari apelit për ...

“Mjekët janë heronj”, Presidenti Meta: Shërimi i Krajës, një lajm që na gëzon të gjithëve! Të forcohen masat mbrojtëse
Presidenti Ilir Meta shkruan në “Facebook” se shërimi i mjekut Dhimitër Kraja nga koronavirusi është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve! Duke iu uruar shërim të shpejtë gjithë të prekurve nga pandemia e COVID-19, ...
Telegraf | 04-Apr-2020 12:42
Presidenti Ilir Meta shkruan në “Facebook” se shërimi i mjekut Dhimitër Kraja nga koronavirusi është një lajm i mirë që na gëzon të gjithëve! Duke iu uruar shërim të shpejtë gjithë të prekurve nga pandemia e COVID-19, ...

Meta: Shërimi i profesor Krajës na gëzon të gjithëve
Presidenti Ilir Meta u shpreh i gëzuar për shërimin e doktor Dhimitër Krajës, që fitoi betejën me COVID-19. Ai deklaroi se ky rast tregon sesa shumë i rëndësishëm është që personeli mjekësor të pajiset me masa ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 12:42
Presidenti Ilir Meta u shpreh i gëzuar për shërimin e doktor Dhimitër Krajës, që fitoi betejën me COVID-19. Ai deklaroi se ky rast tregon sesa shumë i rëndësishëm është që personeli mjekësor të pajiset me masa ...

Shërimi i doktor Krajës/ Rama: U plagos nga armiku në vijën e zjarrit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit të doktor Dhimitër Krajës. Ai kujton në “Facebook” se Kraja ishte i pari që u përgjigj pozitivisht për të luftuar në vijë të parë me COVID-19. “
VizionPlus | 04-Apr-2020 12:37
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shërimit të doktor Dhimitër Krajës. Ai kujton në “Facebook” se Kraja ishte i pari që u përgjigj pozitivisht për të luftuar në vijë të parë me COVID-19. “

Iu bashkua stafit të Infektivit, lajm i mirë për mjekun Dhimitër Kraja që u infektua me koronavirus
E ka perballuar me sukses betejen me koronavirusin mjeku i njohur Dhimiter Kraja, qe u infektua teksa ishte ne sherbim. Ai ka dale i sheruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor ne kete repart. “Lajm shumë i ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 11:45
E ka perballuar me sukses betejen me koronavirusin mjeku i njohur Dhimiter Kraja, qe u infektua teksa ishte ne sherbim. Ai ka dale i sheruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor ne kete repart. “Lajm shumë i ...

Shërohet nga koronavirusi mjeku Dhimitër Kraja, Manastirliu: Sapo ka dalë nga Infektivi
Sapo ka mposhtur koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv. ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 11:34
Sapo ka mposhtur koronavirusin mjeku i njohur, Dhimitër Kraja. Lajmin e mirë e jep ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan në “Facebook” se profesor Kraja sapo ka lënë ambientet e Spitalit Infektiv. ...

Manastirliu: Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19
Tre infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues janë shëruar. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë të shërimit të 3 infermierëve të prekur nga COVID-19, ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 11:45
Tre infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues janë shëruar. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë të shërimit të 3 infermierëve të prekur nga COVID-19, ...

Doktor Dhimitër Kraja del nga Spitali Infektiv
Doktor Dhimitër Kraja u shërua nga koronavirusi. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në “Facebook”. “Lajm i mirë, që më gëzoi pa masë! Sapo ka lënë Spitalin Infektiv, në gjendje të mirë ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 12:19
Doktor Dhimitër Kraja u shërua nga koronavirusi. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në “Facebook”. “Lajm i mirë, që më gëzoi pa masë! Sapo ka lënë Spitalin Infektiv, në gjendje të mirë ...

Manastirliu: Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 3 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues. Në ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 10:58
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 3 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues. Në ...

Mjeku Dhimitër Kraja lë spitalin, fiton betejën me koronavirusin
E ka përballuar me sukses betejën me koronavirusin mjeku i njohur Dhimitër Kraja, që u infektua teksa ishte në shërbim. Ai ka dalë i shëruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor në këtë repart. “Lajm shumë i ...
Telegraf | 04-Apr-2020 11:45
E ka përballuar me sukses betejën me koronavirusin mjeku i njohur Dhimitër Kraja, që u infektua teksa ishte në shërbim. Ai ka dalë i shëruar nga spitali Infektiv, pas trajtimit disa ditor në këtë repart. “Lajm shumë i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved