ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:03

Parashikimi motit për sot, 04 Prill 2020

Parashikimi motit për sot, 04 Prill 2020
Gjate dites se sotme, panorama sinoptike mbi vendin tone do te vijoje te jete pa ndryshime te dukshme. Vranesirat do vijojne te jene prezente ne vendin tone, por do te kete edhe alternime me kthjellime dhe permiresim te ...
ikub.al | 04-Apr-2020 08:34
Gjate dites se sotme, panorama sinoptike mbi vendin tone do te vijoje te jete pa ndryshime te dukshme. Vranesirat do vijojne te jene prezente ne vendin tone, por do te kete edhe alternime me kthjellime dhe permiresim te ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 09:33
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...

Mot me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe borës në vendet më të larta
Shkup, 4 prill 2020 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të kohë pas kohe të shiut, ndërsa në malet më të larta borë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë në pjesët jugore. Do të fryjë erë ...
Medial | 04-Apr-2020 10:41
Shkup, 4 prill 2020 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të kohë pas kohe të shiut, ndërsa në malet më të larta borë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë në pjesët jugore. Do të fryjë erë ...

Parashikimi motit për sot, 03 Prill 2020
Gjate dites se sotme mbi vendin tone moti parashikohet te jete i pa qendrueshem, me zhvillime reshe dhe alternime kthjellimesh. Ne zonat malore pritet te kete edhe reshje shiu. Temperaturat e ajrit do te rriten ne ...
ikub.al | 03-Apr-2020 08:45
Gjate dites se sotme mbi vendin tone moti parashikohet te jete i pa qendrueshem, me zhvillime reshe dhe alternime kthjellimesh. Ne zonat malore pritet te kete edhe reshje shiu. Temperaturat e ajrit do te rriten ne ...

Sot do të ketë vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme shiu
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...
Koha.mk | 04-Apr-2020 10:38
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...

Mot me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe borës në vendet më të larta
Moti në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të kohë pas kohe të shiut, ndërsa në malet më të larta borë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë në pjesët jugore. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore ...
Televizioni Koha | 04-Apr-2020 10:38
Moti në vend do të jetë me vranësira dhe reshje të kohë pas kohe të shiut, ndërsa në malet më të larta borë. Reshje më të rrëmbyeshme do të ketë në pjesët jugore. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore ...

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Alsat 2020-04-04T09:40:29+02:00 Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 09:50
Alsat 2020-04-04T09:40:29+02:00 Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë ...

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 09:46
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...
Shprehja | 04-Apr-2020 09:46
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...
Alsat-M | 04-Apr-2020 09:43
Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesë malore reshje të borës. Temperatura minimale do të lëvizë nga dy deri gjashtë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...
Arbresh | 04-Apr-2020 09:20
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...
Aktuale.MK | 04-Apr-2020 09:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...

Vranësira dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, ...
Lexo | 04-Apr-2020 08:29
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, ...

Moti sot dhe nesër në Kosovë
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, shtypja atmosferike përkohësisht do të ulet nën vlerat e normales, duke krijuar kushte për një mot jostabil dhe të paqëndrueshëm, i percjell me erëra dhe reshje shiu, ...
Arbresh | 09-Nov-2016 07:55
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, shtypja atmosferike përkohësisht do të ulet nën vlerat e normales, duke krijuar kushte për një mot jostabil dhe të paqëndrueshëm, i percjell me erëra dhe reshje shiu, ...

Parashikimi i motit për sot
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me riga lokale shiu, njofton Klan Kosova Temperaturat do të shënojnë vlera pozitive ...
Klan Kosova | 04-Apr-2020 08:16
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me riga lokale shiu, njofton Klan Kosova Temperaturat do të shënojnë vlera pozitive ...

Ky do të jetë moti në Kosovë për 4 ditët e ardhshme
Vranësirat do të mbulojnë vendin tonë gjatë ditëve të fundjavës, pasi që një ciklon po kalon përgjatë pjesës jugore të Greqisë, bën të ditur Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë njofton se ditën e shtunë ...
Lajminet | 04-Apr-2020 08:11
Vranësirat do të mbulojnë vendin tonë gjatë ditëve të fundjavës, pasi që një ciklon po kalon përgjatë pjesës jugore të Greqisë, bën të ditur Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë njofton se ditën e shtunë ...

Moti në Kosovë për katër ditët e ardhshme
8.09 – Pjesërisht vranët. Pasdite me reshje lokale shiu dhe bubullima. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. 9.09 dhe 10.09 – Pjesërisht vranët, me intervale më të gjata me diell. Të hënën pasdite ...
Indeks Online | 08-Sep-2019 08:17
8.09 – Pjesërisht vranët. Pasdite me reshje lokale shiu dhe bubullima. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. 9.09 dhe 10.09 – Pjesërisht vranët, me intervale më të gjata me diell. Të hënën pasdite ...

Ja si do të jetë moti në fundjavë
Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë këtyre dy ditëve të fundjavës. Shtypja atmosferike do të jetë në rritje duke i ruajtura vlerat e normales ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i ...
InfoGlobi | 04-Mar-2016 16:47
Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë këtyre dy ditëve të fundjavës. Shtypja atmosferike do të jetë në rritje duke i ruajtura vlerat e normales ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i ...

Parashikimi i motit për dy ditët në vijim
Parashikimi i motit për dy ditët në vijim sipas Prishtina Weather: 19.06.2019 – Vransira dhe intervale me diell. Në vise të ulëta në mëngjes mundësi për mjegull/mjegullinë. Që nga orët e paradites dhe pasdite priten ...
Indeks Online | 18-Jun-2019 21:46
Parashikimi i motit për dy ditët në vijim sipas Prishtina Weather: 19.06.2019 – Vransira dhe intervale me diell. Në vise të ulëta në mëngjes mundësi për mjegull/mjegullinë. Që nga orët e paradites dhe pasdite priten ...

Moti në vikend
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton për motin që do të mbizotëroj në fundjavë, në vendin tonë. Sipas IHMK-së, mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë këtyre dy ditëve të fundjavës. ...
GazetaFjala | 12-Aug-2016 17:57
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton për motin që do të mbizotëroj në fundjavë, në vendin tonë. Sipas IHMK-së, mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë këtyre dy ditëve të fundjavës. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved