ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 00:06

Mitrovica e Veriut dhe Zveçani në karantinë

Mitrovica e Veriut dhe Zveçani në karantinë
Komuna e Mitrovicës së Veriut, që nga ora 18:00 e ditës së premte, më 3 prill, është në karantinë. Një vendim të tillë e ka sjellë Shtabi i krizës për luftë kundër koronavirusit i kësaj komune në veri të Kosovës, ...
Portalb | 04-Apr-2020 21:35
Komuna e Mitrovicës së Veriut, që nga ora 18:00 e ditës së premte, më 3 prill, është në karantinë. Një vendim të tillë e ka sjellë Shtabi i krizës për luftë kundër koronavirusit i kësaj komune në veri të Kosovës, ...

Qeveria mban mbledhjen e radhës, priten masa të reja
Qeveria e Republikës e Maqedonisë të Veriut sot do të mbajë sot seancën e radhës në të cilën priten masat e reja që do të merren për shkak të virusit Kovid-19. Siç informon shërbimi qeveritar për mediat, konkluzionet e ...
Shprehja | 04-Apr-2020 21:21
Qeveria e Republikës e Maqedonisë të Veriut sot do të mbajë sot seancën e radhës në të cilën priten masat e reja që do të merren për shkak të virusit Kovid-19. Siç informon shërbimi qeveritar për mediat, konkluzionet e ...

Kumanova në karantinë, Kryetari Maksim: Respektoni vendimet!
Me vendim e djeshëm të Qeverisë, Kumanova është vendosur në karantinë që nga ora 21:00 e një dite më parë dhe do të zgjas deri në orën 05:00 të mëngjesit të ditës së hënë. Poashtu dhe gjatë javës, ora policore në këtë ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 20:11
Me vendim e djeshëm të Qeverisë, Kumanova është vendosur në karantinë që nga ora 21:00 e një dite më parë dhe do të zgjas deri në orën 05:00 të mëngjesit të ditës së hënë. Poashtu dhe gjatë javës, ora policore në këtë ...

Kumanova në karantinë, kryetari Maksim Dimitrievski: Respektoni vendimet! (VIDEO)
Me vendim e djeshëm të Qeverisë, Kumanova është vendosur në karantinë që nga ora 21:00 e një dite më parë dhe do të zgjas deri në orën 05:00 të mëngjesit të ditës së hënë. Poashtu dhe gjatë javës, ora policore në këtë ...
Shenja | 04-Apr-2020 18:45
Me vendim e djeshëm të Qeverisë, Kumanova është vendosur në karantinë që nga ora 21:00 e një dite më parë dhe do të zgjas deri në orën 05:00 të mëngjesit të ditës së hënë. Poashtu dhe gjatë javës, ora policore në këtë ...

OEMVP për vendimin qeveritar për Kumanovën: Vendimi është sjellur shumë shpejt
Nga oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore nëpërmjet një njoftimi thonë se si organizatë gjithmonë kanë tentuar të mbajnë në nivel bashkëpunimin me institucionet shtetërore. “OEMVP-ja gjithmonë do të kontribuojë në ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 12:13
Nga oda Ekonomike e Maqedonisë Veri-Perëndimore nëpërmjet një njoftimi thonë se si organizatë gjithmonë kanë tentuar të mbajnë në nivel bashkëpunimin me institucionet shtetërore. “OEMVP-ja gjithmonë do të kontribuojë në ...

Shtatë të infektuar të tjerë me koronavirus në Kumanovë, njëri prej tyre nga komuna e Likovës
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 16:43
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...

(VIDEO) Vërejtje për vendosjen e masave në Kumanovë
Vendosja e Kumanovës në orë policore për 56 orë shkaktoi, shkaktoi reagime të shumta. Reagimet ishin në atë drejtim se njoftimi i Qeverisë banorëve të asaj zone ju kumtua vetëm disa orë para se ata të duhej të ...
Shenja | 04-Apr-2020 16:12
Vendosja e Kumanovës në orë policore për 56 orë shkaktoi, shkaktoi reagime të shumta. Reagimet ishin në atë drejtim se njoftimi i Qeverisë banorëve të asaj zone ju kumtua vetëm disa orë para se ata të duhej të ...

Kumanova e qetë në orët policore
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...
Shprehja | 04-Apr-2020 15:04
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...

Kumanova e qetë në orët policore
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 14:53
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...

Kumanova e qetë në orët policore
Alsat 2020-04-04T14:43:58+02:00 Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 14:50
Alsat 2020-04-04T14:43:58+02:00 Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të ...

LAJMI FUNDIT: Shtatë të infektuar të tjerë me koronavirus në Kumanovë, njëri prej tyre nga komuna e Likova
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...
Koha.mk | 04-Apr-2020 14:47
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...

Maqedoni, arrestohen 28 persona për shkak se nuk kanë respektuar orën policore
Në Maqedoni gjatë orës policore mbrëmë 59 persona nuk e kanë respektuar ndalesën për lëvizjes dhe janë arrestuar 28 persona ndërsa për të tjerët do të merren masa të tjera. Siç njoftojnë nga MPB, gjatë ditës së djeshme ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 11:45
Në Maqedoni gjatë orës policore mbrëmë 59 persona nuk e kanë respektuar ndalesën për lëvizjes dhe janë arrestuar 28 persona ndërsa për të tjerët do të merren masa të tjera. Siç njoftojnë nga MPB, gjatë ditës së djeshme ...

Kumanova e qetë në orët policore
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...
Alsat-M | 04-Apr-2020 14:44
Kumanova asnjëherë nuk ka qenë më e heshtur se sot. Në ditën e parë pas ndalimit të plotë të lëvizjes së qytetarëve, në këtë komunë me mbi 100 mijë banorë, rrugët plotësisht janë të zbrazëta. Në hyrje/dalje të qytetit ...

Shtatë të infektuar të tjerë me koronavirus në Kumanovë, njëri prej tyre nga komuna e Likovës
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 14:44
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës. “Gjatë 24 ...

Shtatë të infektuar të tjerë me koronavirus në Kumanovë, njëri prej tyre nga komuna e Likova
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës, përcjell ...
Ina-Online | 04-Apr-2020 14:31
Shtatë të sëmurë të tjerë nga koronavirusi janë regjistruar në Kumanovë, njoftoi Qendra për Shëndet Publik në Kumanovë, duke shtuar se gjashtë prej tyre janë nga Kumanova, ndërsa njëri nga komuna e Likovës, përcjell ...

Mitrovica e Veriut dhe Zveçani në karantinë
Komuna e Mitrovicës së Veriut, që nga ora 18:00 e ditës së premte, më 3 prill, është në karantinë. Një vendim të tillë e ka sjellë Shtabi i krizës për luftë kundër koronavirusit i kësaj komune në veri të Kosovës. ...
Radio Evropa e Lire | 04-Apr-2020 14:21
Komuna e Mitrovicës së Veriut, që nga ora 18:00 e ditës së premte, më 3 prill, është në karantinë. Një vendim të tillë e ka sjellë Shtabi i krizës për luftë kundër koronavirusit i kësaj komune në veri të Kosovës. ...

Kush ka të drejtë të lëvizë në Kumanovë gjatë fundjavës
Në Kumanovë mbrëmë nga ora 21 është vendosur ndalesë për lëvizjen e qytetarëve. Përjashtimet nga ndalesa për lëvizje vlejnë për policinë, armatën, punonjësit shëndetësor (në ISHP dhe IPSH, si dhe mjekët armë) të cilët ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 14:07
Në Kumanovë mbrëmë nga ora 21 është vendosur ndalesë për lëvizjen e qytetarëve. Përjashtimet nga ndalesa për lëvizje vlejnë për policinë, armatën, punonjësit shëndetësor (në ISHP dhe IPSH, si dhe mjekët armë) të cilët ...

Kryetari i i Kumanovës flet për karantinën 56 orëshe: Ata që s’kanë të lajmërohen për ndihma
Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski përmes një statusi në fejsbuk u ka bërë thirrje bashkëqytetarëve të tij të bashkëpunojnë dhe të dëgjojnë organet kompetente pas vendimit të qeverisë për të mbyllur ...
Koha.mk | 04-Apr-2020 14:03
Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski përmes një statusi në fejsbuk u ka bërë thirrje bashkëqytetarëve të tij të bashkëpunojnë dhe të dëgjojnë organet kompetente pas vendimit të qeverisë për të mbyllur ...

Kush ka të drejtë të lëvizë në Kumanovë gjatë fundjavës?
Në Kumanovë mbrëmë nga ora 21 është vendosur ndalesë për lëvizjen e qytetarëve. Përjashtimet nga ndalesa për lëvizje vlejnë për policinë, armatën, punonjësit shëndetësor (në ISHP dhe IPSH, si dhe mjekët armë) të cilët ...
Republika | 04-Apr-2020 13:50
Në Kumanovë mbrëmë nga ora 21 është vendosur ndalesë për lëvizjen e qytetarëve. Përjashtimet nga ndalesa për lëvizje vlejnë për policinë, armatën, punonjësit shëndetësor (në ISHP dhe IPSH, si dhe mjekët armë) të cilët ...

Mbrëmë 59 persona nuk respektuan orën policore, 28 janë arrestuar
Natën e kaluar 59 persona nuk e kanë respektuar orën policore, 28 prej tyre janë arrestuar, ndërsa për të tjerët do të merren masa të tjera. Siç njoftojnë nga MPB, gjatë ditës së djeshme në Maqedoni 144 personave u ...
Shenja | 04-Apr-2020 13:47
Natën e kaluar 59 persona nuk e kanë respektuar orën policore, 28 prej tyre janë arrestuar, ndërsa për të tjerët do të merren masa të tjera. Siç njoftojnë nga MPB, gjatë ditës së djeshme në Maqedoni 144 personave u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved