ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 08:11

“Gjithologu i Surrelit vazhdon të mbjellë terror”, Bardh Spahia: Strategjia skandaloze e qeverisë: fajin e kanë qytetarët

“Gjithologu i Surrelit vazhdon të mbjellë terror”, Bardh Spahia: Strategjia skandaloze e qeverisë: fajin e kanë qytetarët
Ish deputeti demokrat Bardh Spahia me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria Rama ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 22:10
Ish deputeti demokrat Bardh Spahia me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria Rama ...

PD kundër masave shtrënguese të Ramës për koronavirusin, ish deputeti nga Shkodra: Gjithologu i Surrelit vazhdon të mbjellë terror
Ish deputeti demokrat Bardh Spahia me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria Rama ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 22:29
Ish deputeti demokrat Bardh Spahia me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria Rama ...

“Strategjia skandaloze: fajin e kanë qytetarët”, Spahia: Gjithologu i Surrelit dhe kukullat e tij, vazhdojnë të mbjellin terror
Me anë të një statusi në “Facebook”, ish deputeti demokrat Bardh Spahia, shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria ...
Telegraf | 04-Apr-2020 22:37
Me anë të një statusi në “Facebook”, ish deputeti demokrat Bardh Spahia, shkruan se kreu i qeverisë Edi Rama vazhdon që të mbjellë terror në mbarë vendin, edhe në situatën e koronavirusit. Spahia vlerëson se qeveria ...

11 vite në NATO, Xhaçka: Do të duhet të ishte një ditë për të festuar. Krenare për 5000 efektivë të FA në vijën e parë të luftës me COVID-19
11- vjetori i anëtarësimit në NATO, e gjen Shqipërinë në luftë me një armik të padukshëm të quajtur koronavirus, për këtë arsye ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka zgjedhur që sot të falenderojë 5000 efektivët që janë ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 20:51
11- vjetori i anëtarësimit në NATO, e gjen Shqipërinë në luftë me një armik të padukshëm të quajtur koronavirus, për këtë arsye ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka zgjedhur që sot të falenderojë 5000 efektivët që janë ...

Meta, “asist” Berishës dhe vetes, pubikon videon e konferencës me Xhorxh Bush në Tiranë më 2007 për të përkujtuar anëtarësimin në NATO më 2009 e takimin e tij me Powell
Presidenti Ilir Meta ka publikuar në profilin e tij pamjet të momentit kur Shqipëria u bë anëtare me të drejta të plota e Aleancës së Atlantikut të Veriut (NATO). Në video e publikuar nga Meta shfaqet ish-presidenti i ...
GazetaTema | 04-Apr-2020 20:37
Presidenti Ilir Meta ka publikuar në profilin e tij pamjet të momentit kur Shqipëria u bë anëtare me të drejta të plota e Aleancës së Atlantikut të Veriut (NATO). Në video e publikuar nga Meta shfaqet ish-presidenti i ...

11 vjet nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO/ Reagon Meta: Një nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë e kombit shqiptar. Një falënderim i vecantë për presidentin George W Bush
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar për 11 vjetorin e anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. Meta shprehet se anëtarësimi i vendit tonë në Aleancën Euro-Atlantike ishte një nga ngjarjet më të rëndësishme të shtetit ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 20:19
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar për 11 vjetorin e anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. Meta shprehet se anëtarësimi i vendit tonë në Aleancën Euro-Atlantike ishte një nga ngjarjet më të rëndësishme të shtetit ...

11 vjetori i anëtarësimit në NATO, Presidenti Meta: Një nga ngjarjet më të mëdha në historinë e kombit shqiptar
Presidenti Meta e ka cilësuar anëtarësimin e Shqipërisë 11 vite më parë në NATO, si një nga ngjarjet më të mëdha në historinë e shtetit dhe kombit shqiptar. Përmes një postimi në facebook, Meta shpreh mirënjojen për ...
Telegraf | 04-Apr-2020 20:22
Presidenti Meta e ka cilësuar anëtarësimin e Shqipërisë 11 vite më parë në NATO, si një nga ngjarjet më të mëdha në historinë e shtetit dhe kombit shqiptar. Përmes një postimi në facebook, Meta shpreh mirënjojen për ...

Meta: Hyrja në NATO, nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë e kombit shqiptar
Presidenti Ilir Meta në facebook: Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO 11 vite më parë është një nga ngjarjet më të mëdha dhe më të rëndësishme në historinë e shtetit dhe të kombit shqiptar. Mirënjohje për të gjithë ata ...
Illyriapress | 04-Apr-2020 23:14
Presidenti Ilir Meta në facebook: Anëtarësimi i Shqipërisë në NATO 11 vite më parë është një nga ngjarjet më të mëdha dhe më të rëndësishme në historinë e shtetit dhe të kombit shqiptar. Mirënjohje për të gjithë ata ...

Sot 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO/ Xhacka: Ditë historike për të gjithë shqiptarët, FA gëzon respektin e aleatëve
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka me anë të një postimi në “Facebook” ka kujtuar 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Xhacka shprehet se kjo është një ditë historike për të gjithë shqiptarët, kurse shton se ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 19:34
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka me anë të një postimi në “Facebook” ka kujtuar 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Xhacka shprehet se kjo është një ditë historike për të gjithë shqiptarët, kurse shton se ...

Kurti: SHBA-të i dhuruan dy gjëra vitale Europës
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, në 71 vjetorin e themelimit të NATO-së ka thënë se nga kjo aleancë ka përfituar bota, shkruan IndeksOnline. Sipas Kurtit, SHBA-të i kanë dhuruar dy gjëra vitale Europës: ekonominë ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 22:40
Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, në 71 vjetorin e themelimit të NATO-së ka thënë se nga kjo aleancë ka përfituar bota, shkruan IndeksOnline. Sipas Kurtit, SHBA-të i kanë dhuruar dy gjëra vitale Europës: ekonominë ...

11 vjet në NATO, Meta: Një nga ngjarjet më të mëdha në historinë e kombit
Presidenti i Republikës, llir Meta përmes një videoje ka përkujtuar 11 vjetorin e Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut verior. Kreu i Shtetit e konsideron këtë moment si një nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë e ...
Klan Kosova | 04-Apr-2020 22:04
Presidenti i Republikës, llir Meta përmes një videoje ka përkujtuar 11 vjetorin e Shqipërisë në Aleancën e Atlantikut verior. Kreu i Shtetit e konsideron këtë moment si një nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë e ...

11 vite nga anëtarësimi në Nato, Xhaçka falënderon Forcat e Armatosura: Krenare për 5000 efektivë në vijën e parë të luftës
Sot janë bërë 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, por vendi ynë dhe shumë vende të tjera të botës ndodhen nën një situatë të pazakontë për shkak të pandemisë globale të COVID-19. Përmes një postimi në ...
Politiko | 04-Apr-2020 20:37
Sot janë bërë 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, por vendi ynë dhe shumë vende të tjera të botës ndodhen nën një situatë të pazakontë për shkak të pandemisë globale të COVID-19. Përmes një postimi në ...

11 vjet nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO/ Reagon Meta: Një nga ngjarjet më të rëndësishme në historinë e kombit shqiptar. Një falënderim i vecantë për presidentin George W Bush
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar për 11 vjetorin e anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. Meta shprehet se anëtarësimi i vendit tonë në Aleancën Euro-Atlantike ishte një nga ngjarjet më të rëndësishme të shtetit ...
Medial | 04-Apr-2020 20:22
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar për 11 vjetorin e anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. Meta shprehet se anëtarësimi i vendit tonë në Aleancën Euro-Atlantike ishte një nga ngjarjet më të rëndësishme të shtetit ...

11 vjet nga anëtarësimi në NATO, Basha: Përkushtimi ynë u shpërblye
Lideri i PD-së, Lulzim Basha ka kujtuar sot 11 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, kreu i opozitës pohon se përkushtimi i qeverisë të asaj kohe (në 2009 qeveriste PD) u ...
Telegraf | 04-Apr-2020 16:43
Lideri i PD-së, Lulzim Basha ka kujtuar sot 11 vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, kreu i opozitës pohon se përkushtimi i qeverisë të asaj kohe (në 2009 qeveriste PD) u ...

11-vjet në NATO, Xhaçka: Krenarë për 5000 trupat e FA
11- vjetori i anëtarësimit në NATO, e gjen Shqipërinë në luftë me një armik të padukshëm të quajtur koronavirus, për këtë arsye ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka zgjedhur që sot të falenderojë 5000 efektivët që janë ...
Lexo | 04-Apr-2020 19:53
11- vjetori i anëtarësimit në NATO, e gjen Shqipërinë në luftë me një armik të padukshëm të quajtur koronavirus, për këtë arsye ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka zgjedhur që sot të falenderojë 5000 efektivët që janë ...

Sot 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO/ Xhacka: Ditë historike për të gjithë shqiptarët, FA gëzon respektin e aleatëve
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka me anë të një postimi në “Facebook” ka kujtuar 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Xhacka shprehet se kjo është një ditë historike për të gjithë shqiptarët, kurse shton se ...
Medial | 04-Apr-2020 19:36
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka me anë të një postimi në “Facebook” ka kujtuar 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Xhacka shprehet se kjo është një ditë historike për të gjithë shqiptarët, kurse shton se ...

Sot 11 vite nga anëtarësimi në NATO, Basha publikon videon: Përkushtimi ynë u shpërblye. Bashkë do t’ia dalim!
Sot mbushen 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO dhe nuk mungoi as urimi i kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili me anë të një postimi në rrjete sociale thotë se kujton me krenari punën dhe përkushtimin e ...
Top Channel | 04-Apr-2020 15:59
Sot mbushen 11 vite nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO dhe nuk mungoi as urimi i kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili me anë të një postimi në rrjete sociale thotë se kujton me krenari punën dhe përkushtimin e ...

11 vjet në NATO/ Basha: Puna dhe ndershmëria shpërblehen. Bashkë do t’ia dalim!
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha kujtoi 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, arritja më e madhe në planin e integrimit ndërkombëtar prej dy dekadash. Si protagonist i asaj arritje, Basha thekson se puna ...
Standard | 04-Apr-2020 18:19
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha kujtoi 11-vjetorin e anëtarësimit të Shqipërisë në NATO, arritja më e madhe në planin e integrimit ndërkombëtar prej dy dekadash. Si protagonist i asaj arritje, Basha thekson se puna ...

11 vjet nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO
Prej 11 vjetësh, që kur Shqipëria u bë anëtare në NATO, forcat e Shteteve të Bashkuara dhe ato shqiptare kanë derdhur gjak, djersë dhe lot së bashku”. Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim kujtoi sot ...
EkonomiaOnline | 04-Apr-2020 16:51
Prej 11 vjetësh, që kur Shqipëria u bë anëtare në NATO, forcat e Shteteve të Bashkuara dhe ato shqiptare kanë derdhur gjak, djersë dhe lot së bashku”. Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim kujtoi sot ...

Sot 11 vite nga anëtarësimi në NATO, ambasadorja Kim: SHBA krenare për aleancën me Shqipërinë
Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim, përmes një postimi në faqen zyrtare të Ambasadës uron Shqipërinë, e cila sot shënon 11 vite nga anëtarësimi në NATO.
Top Channel | 04-Apr-2020 15:56
Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim, përmes një postimi në faqen zyrtare të Ambasadës uron Shqipërinë, e cila sot shënon 11 vite nga anëtarësimi në NATO.

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved