ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 06:48

Katy Parry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e foshnjës

Katy Parry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e foshnjës
Kengetarja dhe i fejuari Orlando Bloom, te cilet jane ne pritje te femijes se saj te pare se bashku, ndane lajmin e lumtur ne Instagram te Premten, duke postuar nje fotografi te Bloom ku tregonte shume qarte entuziasmin ...
ikub.al | 04-Apr-2020 20:25
Kengetarja dhe i fejuari Orlando Bloom, te cilet jane ne pritje te femijes se saj te pare se bashku, ndane lajmin e lumtur ne Instagram te Premten, duke postuar nje fotografi te Bloom ku tregonte shume qarte entuziasmin ...

Mbyllja e berberëve/ Ermal Mamaqi jep zgjidhjen (VIDEO)
Mbylljen e berberëve të gjithë meshkujt po e vuajnë këto kohë, por Ermal Mamaqi e ka gjetur zgjidhjen. Ai nuk ka pritur hapjen e këtyre bizneseve, por e ka marrë vetë në dorë situatën duke u qethur vetë. Në një video të ...
Telegraf | 04-Apr-2020 19:43
Mbylljen e berberëve të gjithë meshkujt po e vuajnë këto kohë, por Ermal Mamaqi e ka gjetur zgjidhjen. Ai nuk ka pritur hapjen e këtyre bizneseve, por e ka marrë vetë në dorë situatën duke u qethur vetë. Në një video të ...

Katy Perry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e fëmijës me një foto
SHBA Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën mw origjinale. Këngëtarja thjesht u shfaq me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e këngës “Never Worn White”. Pas publikimit të klipit, ajo ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 13:45
SHBA Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën mw origjinale. Këngëtarja thjesht u shfaq me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e këngës “Never Worn White”. Pas publikimit të klipit, ajo ...

Këngëtarja e njohur Pink infektohet nga Covid-19: Duhet ta kuptoni, virusi prek këdo
SHBA Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjtetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati shenjat e koronavirusit bashkë me djalin e saj 3 vjeç. Pas bërjes së analizave ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 13:25
SHBA Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjtetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati shenjat e koronavirusit bashkë me djalin e saj 3 vjeç. Pas bërjes së analizave ...

Lewis Capaldi thotë se fyhet kur i thonë se përngjan me kryeministrin britanik, Boris Johnson
Shpeshherë diskutohet në media për ngjashmërinë që kanë personazhet e njohura mes vete ose edhe me ndonjë prej fansave të tyre. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe këngëtarit Lewis Capaldi, i cili pranon se fyhet kur i ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 23:02
Shpeshherë diskutohet në media për ngjashmërinë që kanë personazhet e njohura mes vete ose edhe me ndonjë prej fansave të tyre. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe këngëtarit Lewis Capaldi, i cili pranon se fyhet kur i ...

Ndërron jetë në moshën 16 vjeçare aktori i “The Flash”, Logan Williams
Ka ndërruar jetë aktori kryesor në filmin “The Slash”, Logan Williams, në moshën 16 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur nëna e tij, Marlyse, përmes Tri City News , ku tha se është shkatërruar plotësisht nga vdekja e tij. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 22:37
Ka ndërruar jetë aktori kryesor në filmin “The Slash”, Logan Williams, në moshën 16 vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur nëna e tij, Marlyse, përmes Tri City News , ku tha se është shkatërruar plotësisht nga vdekja e tij. ...

“Dit e nat” titullohet kënga më e re nga Flaka Krelani
Flaka Krelani është njëra nga artistet më të përfolura në mediat rozë sa i përket stilit të saj unik. Këtë herë në rrjetin social Instagram nuk ka pasur vend për fotografitë artistike të saj, pasi që Flaka ka publikuar ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 22:01
Flaka Krelani është njëra nga artistet më të përfolura në mediat rozë sa i përket stilit të saj unik. Këtë herë në rrjetin social Instagram nuk ka pasur vend për fotografitë artistike të saj, pasi që Flaka ka publikuar ...

Dafina sjell versionin e saj të këngës “Ready Or Not” nga grupi The Fugees
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret, e cila i ka thyer të gjitha tabutë në industrinë e muzikës shqiptare. Që nga viti 2009, Dafina nuk ndalon së prodhuari muzikë të zhanreve të ndryshme për të gjithë adhuruesit e ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 21:52
Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret, e cila i ka thyer të gjitha tabutë në industrinë e muzikës shqiptare. Që nga viti 2009, Dafina nuk ndalon së prodhuari muzikë të zhanreve të ndryshme për të gjithë adhuruesit e ...

Djali i Tom Hanks krijon masa mbrojtëse nga produktet shtëpiake
Pandemia e coronavirus ka bërë që njerëzit të bëhen më të shkathët se kurrë. Djali i Tom Hanks, Colin, ka ndarë një aftësi të re që ai ka fituar e që do të ndihmojë një numër njerëzish që kanë nevojë për maska ??pasi ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 21:46
Pandemia e coronavirus ka bërë që njerëzit të bëhen më të shkathët se kurrë. Djali i Tom Hanks, Colin, ka ndarë një aftësi të re që ai ka fituar e që do të ndihmojë një numër njerëzish që kanë nevojë për maska ??pasi ...

Katy Perry tregon gjininë e fëmijës, ajo dhe Orlando Bloom presin vajzë
Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom tash e një kohë të gjatë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë të përbashkët. Shumë prej ndjekësve të tyre kanë aluduar sa i përket gjinisë së foshnjës, pasi mezi prisnin që ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 19:43
Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom tash e një kohë të gjatë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë të përbashkët. Shumë prej ndjekësve të tyre kanë aluduar sa i përket gjinisë së foshnjës, pasi mezi prisnin që ...

Nicole Scherzinger uron ditëlindjen e të dashurit duke kënduar, kalojnë festën të izoluar
I dashuri i këngëtares Nicole Scherzinger, Thom Evans, feston ditëlindjen e tij të 35- të. Pasi ata janë të izoluar, Nicole gjeti mënyrën ideale për të festuar ditëlindjen e tij, dukë kënduar së bashku në rrjetin ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:55
I dashuri i këngëtares Nicole Scherzinger, Thom Evans, feston ditëlindjen e tij të 35- të. Pasi ata janë të izoluar, Nicole gjeti mënyrën ideale për të festuar ditëlindjen e tij, dukë kënduar së bashku në rrjetin ...

Vallëzimi atraktiv i Linda Halimit
Duke qëndruar të mbyllur në shtëpitë e tyre, njerëzit përpiqen të gjejnë forma të ndryshme argëtimi. Në këtë tentativë nuk bëjnë përjashtim as emrat e njohur të skenës dhe ekranit, të cilët i shfrytëzojnë rrjetet ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:27
Duke qëndruar të mbyllur në shtëpitë e tyre, njerëzit përpiqen të gjejnë forma të ndryshme argëtimi. Në këtë tentativë nuk bëjnë përjashtim as emrat e njohur të skenës dhe ekranit, të cilët i shfrytëzojnë rrjetet ...

Genc Prelvukaj do të sjellë bashkëpunim me këngëtarin Sinan Vllasaliu
Në këtë kohë të mërzitshme për personat që po qëndrojnë të izoluar në shtëpi, artistë të ndryshëm kanë vendosur t’i argëtojnë ata me projekte të reja muzikore. Kësaj radhë do të jetë një bashkëpunim mes reperit Genc ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 18:12
Në këtë kohë të mërzitshme për personat që po qëndrojnë të izoluar në shtëpi, artistë të ndryshëm kanë vendosur t’i argëtojnë ata me projekte të reja muzikore. Kësaj radhë do të jetë një bashkëpunim mes reperit Genc ...

Disney shtyn lansimin filmave më të pritur për vitet 2021 dhe 2022
Shtëpia më e madhe e filmave të animuar, Disney, ka zbuluar data të reja për publikimin e filmave të tyre. Me mbylljen e teatrove në të gjithë Shtetet e Bashkuara në përpjekje për të ndihmuar në ngadalësimin e virusit ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 17:51
Shtëpia më e madhe e filmave të animuar, Disney, ka zbuluar data të reja për publikimin e filmave të tyre. Me mbylljen e teatrove në të gjithë Shtetet e Bashkuara në përpjekje për të ndihmuar në ngadalësimin e virusit ...

Ramë Lahaj ju këshillon të qëndroni në shtëpi, ndërsa vjen me një interpretim të përbashkët me Inva Mulën
Tenori i famshëm shqiptar, Ramë Lahaj, i ka këshilluar të gjithë që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre në kohën e pandemisë së coronavirusit, në mënyrë që të mos rrezikojnë infeksionin potencial me virusin vdekjeprurës. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 17:34
Tenori i famshëm shqiptar, Ramë Lahaj, i ka këshilluar të gjithë që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre në kohën e pandemisë së coronavirusit, në mënyrë që të mos rrezikojnë infeksionin potencial me virusin vdekjeprurës. ...

Në kushte shtëpie, Cristiano Ronaldos ia pret flokët e dashura e tij Georgina
Izolimi për shkak të coronavirusit dhe mbyllja e aktiviteteve shërbyese, ka shkaktuar një rrëmujë të madhe në mbarë globin. Ashtu si shumë meshkuj, edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo po përballet me mungesën e ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 15:30
Izolimi për shkak të coronavirusit dhe mbyllja e aktiviteteve shërbyese, ka shkaktuar një rrëmujë të madhe në mbarë globin. Ashtu si shumë meshkuj, edhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo po përballet me mungesën e ...

“Krejt ka Pak” vjen me mysafirë specialë këtë vikend
Programi argëtues i të dielës, “Krejt ka Pak”, vjen këtë fundjavë me një edicion të veçantë me mysafirë specialë. Duke qenë në periudhën e pandemisë, emisioni këtë javë vjen me mysafirët e ftuar përmes formës vituale. ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 15:21
Programi argëtues i të dielës, “Krejt ka Pak”, vjen këtë fundjavë me një edicion të veçantë me mysafirë specialë. Duke qenë në periudhën e pandemisë, emisioni këtë javë vjen me mysafirët e ftuar përmes formës vituale. ...

Dafina Zeqiri sjell versionin e saj të këngës “Ready Or Not”
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...
Arbresh | 04-Apr-2020 22:59
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...

Skerdi zbulon emrin e artistit për duetin e ri, të gjithë do e pëlqeni këtë bashkëpunim
Skerdi nesër do të sjell këngën e re. Skerdi para disa javësh kishte njoftuar se është duke punuar në një këngë të re e cila është një bashkëpunim. Në atë kohët këngëtari nuk kishte zbuluar emrin e artistit por tani, ...
Aktuale.MK | 04-Apr-2020 22:56
Skerdi nesër do të sjell këngën e re. Skerdi para disa javësh kishte njoftuar se është duke punuar në një këngë të re e cila është një bashkëpunim. Në atë kohët këngëtari nuk kishte zbuluar emrin e artistit por tani, ...

Morena Taraku me orë dore në vlerë afro 60 mijë euro
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, bëri të ditur kohëve të fundit se është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor, “F*ck your location”. Ndërkohë, ajo është shumë aktive dhe e ndjdekur ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 14:44
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, bëri të ditur kohëve të fundit se është në përfundim e sipër të projektit të saj më të ri muzikor, “F*ck your location”. Ndërkohë, ajo është shumë aktive dhe e ndjdekur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved