ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 20:00

Pesë të vdekur vetëm sot në Maqedoninë e Veriut

Pesë të vdekur vetëm sot në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut ka regjistruar bilancin më të rëndë që nga paraqitja e koronavirusi duke shënuar 5 viktima të reja. Me këtë numri i vdekurve ka arritur në 17. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, 2 persona ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 17:22
Maqedonia e Veriut ka regjistruar bilancin më të rëndë që nga paraqitja e koronavirusi duke shënuar 5 viktima të reja. Me këtë numri i vdekurve ka arritur në 17. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, 2 persona ...

53 raste të reja me coronavirus në Maqedoni
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 15:51
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, zonat shqiptare më të prekurat
53 raste të reja janë konfirmuar pozitivë këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 483 numrin e përgjithshëm të personave të prekur nga koronavirusi. Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 5 ...
Lapsi | 04-Apr-2020 16:43
53 raste të reja janë konfirmuar pozitivë këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 483 numrin e përgjithshëm të personave të prekur nga koronavirusi. Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 5 ...

Vatër e koronavirusit/ Pas Shkupit, qyteti me popullsi shqiptare me 85 persona të infektuar
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe ...
Telegraf | 04-Apr-2020 10:41
Numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe ...

Shkon në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.
Top Channel | 03-Apr-2020 17:52
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.

Maqedonia e Veriut, arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 20:40
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...

Shënohen 5 viktima të reja nga virusi Korona
5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. Ata janë hospitalizuar në ...
Shprehja | 04-Apr-2020 20:37
5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. Ata janë hospitalizuar në ...

Shënohen 5 viktima të reja nga virusi Korona
Alsat 2020-04-04T19:42:23+02:00 5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 19:48
Alsat 2020-04-04T19:42:23+02:00 5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. ...

Shënohen 5 viktima të reja nga virusi Korona
5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. Ata janë hospitalizuar në ...
Alsat-M | 04-Apr-2020 19:43
5 viktima të reja nga koronavirusi në vend. Dje në Klinikën e sëmundjeve infektive kanë vdekur dy pacientë- një grua 71 vjeçe nga Llabunishta e Strugës dhe një burrë nga Kumanova 77 vjeç. Ata janë hospitalizuar në ...

17 të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut
Numri i të vdekurve nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 17. 53 të prekur të rinj e kanë çuar numrin e të infektuarve me COVID-19 në 483. Autoritetet shëndetësore njoftojnë se 20 pacientë deri tani janë ...
Zeri Amerikes | 04-Apr-2020 19:09
Numri i të vdekurve nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 17. 53 të prekur të rinj e kanë çuar numrin e të infektuarve me COVID-19 në 483. Autoritetet shëndetësore njoftojnë se 20 pacientë deri tani janë ...

53 raste të reja me koronavirus brenda 24 orëve (VIDEO)
Brenda 24 orëve të kaluara janë regjistruar 53 raste të reja me Covid – 19 në vendin tonë, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve është rritur në 483. Ministria i Shëndetësisë informon se në Klinikën për Sëmundje ...
Shenja | 04-Apr-2020 18:45
Brenda 24 orëve të kaluara janë regjistruar 53 raste të reja me Covid – 19 në vendin tonë, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve është rritur në 483. Ministria i Shëndetësisë informon se në Klinikën për Sëmundje ...

53 raste të reja me coronavirus në Maqedoni
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...
Republika | 04-Apr-2020 17:51
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...

Edhe 53 raste të reja me koronavirus, gjithsej 483, evidentohen pesë të vdekur
Shkup, 4 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë njëzet e katër orëve të kaluara janë konfirmuar 53 raste të reja pozitive me Kovid-19, me çka numri i përgjithshëm i të diagnostifikuarve është 483 persona. Në Klinikën për Sëmundje ...
Medial | 04-Apr-2020 16:43
Shkup, 4 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë njëzet e katër orëve të kaluara janë konfirmuar 53 raste të reja pozitive me Kovid-19, me çka numri i përgjithshëm i të diagnostifikuarve është 483 persona. Në Klinikën për Sëmundje ...

53 raste të reja me coronavirus në Maqedoni
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...
Televizioni Koha | 04-Apr-2020 16:20
Gjatë ditë së sotme janë vërtetuar 53 raste të reja me të infektuar me Covid-19 dhe numri në total i të infektuarve është 483 raste. Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për Sëmundje Infektive humbën jetën dy ...

Në Maqedoninë e Veriut shënohen 5 viktima të reja nga COVID 19
Maqedonia e Veriut ka regjistruar bilancin më të rëndë që nga paraqitja e koronavirusi duke shënuar 5 viktima të reja. Me këtë numri i vdekurve ka arritur në 17. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, 2 persona ...
Radio Evropa e Lire | 04-Apr-2020 16:20
Maqedonia e Veriut ka regjistruar bilancin më të rëndë që nga paraqitja e koronavirusi duke shënuar 5 viktima të reja. Me këtë numri i vdekurve ka arritur në 17. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, 2 persona ...

Motër e vëlla të angazhuar në luftën kundër Coronavirusit
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe Enea Çuko ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 23:08
Ajo është infermiere në spitalin Infektiv në Tiranë, ndërsa ai mjek në spitalin Covid, në Pavia të Italisë. Kjo është historia e një motre dhe vëllai, të dy të angazhuar në luftën kundër coronavirus. Eni dhe Enea Çuko ...

Shkon ne 483 numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut
53 raste të reja janë konfirmuar pozitivë këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut duke e çuar në 483, numrin e përgjithshëm të personave të prekur nga koronavirusi në këtë shtet. Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit kanë ...
TetovaSot | 04-Apr-2020 16:14
53 raste të reja janë konfirmuar pozitivë këtë të shtunë në Maqedoninë e Veriut duke e çuar në 483, numrin e përgjithshëm të personave të prekur nga koronavirusi në këtë shtet. Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit kanë ...

Maqedoni/ 5 të vdekur dhe 53 raste të reja në 24 orët e fundit
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...
Medial | 04-Apr-2020 16:08
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...

53 raste të reja dhe 5 të vdekur në 24 orët e fundit
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...
Shprehja | 04-Apr-2020 16:05
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...

Maqedoni/ 5 të vdekur dhe 53 raste të reja në 24 orët e fundit
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...
Aktuale.MK | 04-Apr-2020 16:02
Në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 53 raste të reja me koronavirus dhe 5 persona kanë humbur jetën. Me të dhënat e fundit numri i personave të infektuarve në vendin tonë shkon në 483, ndërsa i atyre që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved