ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 14:32

Video: Ermal Mamaqi në karantinë, për pak “like” më shumë bën karagjozllëkun e radhës

Video: Ermal Mamaqi në karantinë, për pak “like” më shumë bën karagjozllëkun e radhës
Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ndan shpesh momente nga karantina e tij me familjen. Mirëpo, izolimi në shtëpi bën të vetën dhe situata është bërë e “padurueshme” për moderatorin, aq sa per pak like më shumë ka bere ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 21:48
Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ndan shpesh momente nga karantina e tij me familjen. Mirëpo, izolimi në shtëpi bën të vetën dhe situata është bërë e “padurueshme” për moderatorin, aq sa per pak like më shumë ka bere ...

“Dakord me ty”, kryeministri Rama nxjerr një video të montuar të Bashës, ja për çfarë e ka fjalën
TIRANË Me sa duket fjalët kryeministri Edi Rama e kalon pjesën më të madhe të 24 orëshit në punë, ashtu siç edhe vetë e ka pohuar, pasi përveç mbledhjeve të qeverisë, komunikimeve me ministrat, me komitetin teknik, ia ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 20:33
TIRANË Me sa duket fjalët kryeministri Edi Rama e kalon pjesën më të madhe të 24 orëshit në punë, ashtu siç edhe vetë e ka pohuar, pasi përveç mbledhjeve të qeverisë, komunikimeve me ministrat, me komitetin teknik, ia ...

VIDEO/ Rama poston deklaratën e Bashës: Jam dakord me ty
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fragment nga deklarata e kryedemokratit Lulzim Basha. Në një intervistë për emisionin “Kjo Javë”, Basha u shpreh se “Shqiptarët janë mjaftueshëm të strestuar për të më dëgjuar mua ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 20:35
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fragment nga deklarata e kryedemokratit Lulzim Basha. Në një intervistë për emisionin “Kjo Javë”, Basha u shpreh se “Shqiptarët janë mjaftueshëm të strestuar për të më dëgjuar mua ...

Morena Taraku e ka gati këngën e re për “lokacionin”
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, ka tash e sa kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor për fansat e saj. “F*ck your location” do të titullohet kënga e re e saj, teksti i së cilës do t’i ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 09:46
Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, ka tash e sa kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor për fansat e saj. “F*ck your location” do të titullohet kënga e re e saj, teksti i së cilës do t’i ...

Agron Gjekmarkaj: Propozimet e Bashës janë mbreslënëse, gjeniale. Rama na është bërë si Hugo Chaves
Agron Gjekmarkaj, në një lidhje të drejtpërdrejtë për “News 24”, duke folur për situatën nga koronavirusi, deklaroi se tezat e liderit të opozitës, Lulzim Basha, i duken mbresëlënëse, ndërsa shtoi se Edi Rama sillet me ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 18:57
Agron Gjekmarkaj, në një lidhje të drejtpërdrejtë për “News 24”, duke folur për situatën nga koronavirusi, deklaroi se tezat e liderit të opozitës, Lulzim Basha, i duken mbresëlënëse, ndërsa shtoi se Edi Rama sillet me ...

Niall Horan anulon turneun botëror për shkak të coronavirus
Kriza globale e shkaktuar nga pandemia coronavirus ka filluar që të shkaktojë probleme në industrinë e muzikës. Shumë turne botërore që do të mbaheshin këtë vit, janë anuluar për shkak të respektimit të masave mbrojtëse ...
Telegrafi | 04-Apr-2020 00:22
Kriza globale e shkaktuar nga pandemia coronavirus ka filluar që të shkaktojë probleme në industrinë e muzikës. Shumë turne botërore që do të mbaheshin këtë vit, janë anuluar për shkak të respektimit të masave mbrojtëse ...

Harry Styles në ankth për shkak të coronavirusit, qëndron i izoluar me miqtë e tij në Los Angeles
Ankthi ka filluar të shfaqet te disa figura publike si shkak i përhapjes së pandemisë coronavirus apo të njohur ndryshe si COVID-19. Në mesin e tyre është edhe këngëtari Harry Styles, i cili ka ngecur në Los Angeles, ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 22:54
Ankthi ka filluar të shfaqet te disa figura publike si shkak i përhapjes së pandemisë coronavirus apo të njohur ndryshe si COVID-19. Në mesin e tyre është edhe këngëtari Harry Styles, i cili ka ngecur në Los Angeles, ...

Reperi YNW Melly rezulton pozitiv me coronavirus në burg
Reperi amerikan YNW Melly ka rezultuar pozitiv me coronavirus në burg dhe tani po pret që të lirohet. Melly aktualisht është pas hekurave në Broward County, Florida, në pritje të gjykimit pasi akuzohet për dy vrasje të ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 22:38
Reperi amerikan YNW Melly ka rezultuar pozitiv me coronavirus në burg dhe tani po pret që të lirohet. Melly aktualisht është pas hekurave në Broward County, Florida, në pritje të gjykimit pasi akuzohet për dy vrasje të ...

Kastro Zizo së shpejti publikon albumin “Karantina”
Gjendja aktuale në botë duket se ka inspiruar artistë të shumtë, jo vetëm në prodhimin e projekteve muzikore, por edhe në emërimin e tyre. Kastro Zizo është njëri nga artistët, i cili ka vendosur që albumin e tij ta ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 21:37
Gjendja aktuale në botë duket se ka inspiruar artistë të shumtë, jo vetëm në prodhimin e projekteve muzikore, por edhe në emërimin e tyre. Kastro Zizo është njëri nga artistët, i cili ka vendosur që albumin e tij ta ...

Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi
Figura të famshme publike përmes rrjeteve sociale po postojnë fotografi dhe video nga shtëpitë e tyre për t’i argëtuar ndjekësit e tyre. Disa prej tyre tregojnë edhe si po e kalojnë kohën e tyre në karantinë, duke dhënë ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 21:08
Figura të famshme publike përmes rrjeteve sociale po postojnë fotografi dhe video nga shtëpitë e tyre për t’i argëtuar ndjekësit e tyre. Disa prej tyre tregojnë edhe si po e kalojnë kohën e tyre në karantinë, duke dhënë ...

Adrola Dushi uron mikeshën për ditëlindje: Aq shumë plane kisha bërë në kokën time për këtë ditë, por mbetëm kaq larg
Shqipëria edhe këtë vikend do të jetë në karantinë, ku ndalohen qarkullimi i veturave dhe njerëzve. Ndërsa këto ditë izolimi po i vuajnë më së shumti edhe ata që po festojnë ditëlindjen gjatë kësaj periudhe, shkruan ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 10:44
Shqipëria edhe këtë vikend do të jetë në karantinë, ku ndalohen qarkullimi i veturave dhe njerëzve. Ndërsa këto ditë izolimi po i vuajnë më së shumti edhe ata që po festojnë ditëlindjen gjatë kësaj periudhe, shkruan ...

Majk paralajmëron këngë të re, ndan disa sekuenca në rrjetet sociale
Artistë të shumtë shqiptarë së fundmi janë duke u ‘karantinuar’ në studiot e tyre duke punuar në projektet muzikore. Jo vetëm në tregun shqiptar, edhe në atë ndërkombëtar janë duke u servuar këngë nga zhanret më të ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 20:25
Artistë të shumtë shqiptarë së fundmi janë duke u ‘karantinuar’ në studiot e tyre duke punuar në projektet muzikore. Jo vetëm në tregun shqiptar, edhe në atë ndërkombëtar janë duke u servuar këngë nga zhanret më të ...

“Deri këtu arrita”, Ermal Mamaqi rruan kokën live në Instagram (VIDEO)
Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzit i shkruajnë në rrjete sociale, si gjithmonë shoqëruar nga humori që nuk i mungon kurrë. “Kam ...
Ina-Online | 04-Apr-2020 10:27
Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzit i shkruajnë në rrjete sociale, si gjithmonë shoqëruar nga humori që nuk i mungon kurrë. “Kam ...

Këngëtari i njohur anulon turneun botëror për shkak të pandemisë COVID-19
Turne, premiera filmi, festivale, e shumë të tjera janë anuluar për shkak të përhapjes së koronavirusit, shkruan . Një tjetër artist që u detyrua ta anulojë turneun është Niall Horan, i cili këtë lajm e konfirmoi ...
Lajminet | 04-Apr-2020 10:25
Turne, premiera filmi, festivale, e shumë të tjera janë anuluar për shkak të përhapjes së koronavirusit, shkruan . Një tjetër artist që u detyrua ta anulojë turneun është Niall Horan, i cili këtë lajm e konfirmoi ...

Katy Perry zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë me Orlando Bloom
Katy Perry dhe Orlando Bloom janë në pritje të një vajze. Këngëtarja 35-vjeçare ndau të premten lajmin e lumtur përmes Instagramit. “Ashtë një vajzë”, ka shkruar ylli i “Roar” përmes rrjetit social. Ajo postoi edhe një ...
Indeks Online | 04-Apr-2020 10:21
Katy Perry dhe Orlando Bloom janë në pritje të një vajze. Këngëtarja 35-vjeçare ndau të premten lajmin e lumtur përmes Instagramit. “Ashtë një vajzë”, ka shkruar ylli i “Roar” përmes rrjetit social. Ajo postoi edhe një ...

Morena e përmend sërish “lokacionin”
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...
Ina-Online | 04-Apr-2020 10:21
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...

Katy Perry zbulon gjininë e foshnjës që po pret
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...
GazetaBlic | 04-Apr-2020 09:50
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...

“Du bist mein” nga Loredana dhe Zuna renditet e para në Spotify
Një bashkëpunim në mes reperëve, Loredana Zefi edhe Zuna, është aluduar qe një kohë të gjatë. Para disa ditësh ata publikuan këngën e tyre të shumëpritur, të titulluar “Du bist mein’” (që në shqip do të thotë “Ti je i ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 19:38
Një bashkëpunim në mes reperëve, Loredana Zefi edhe Zuna, është aluduar qe një kohë të gjatë. Para disa ditësh ata publikuan këngën e tyre të shumëpritur, të titulluar “Du bist mein’” (që në shqip do të thotë “Ti je i ...

Morena e përmend sërish “lokacionin”
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...
Gazeta Express | 04-Apr-2020 09:08
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...

Jane Fonda stërvitje si në vitet 80-të për të sensibilizuar për rreziqet e Planetit
E shtrirë në një tapet gjimnastike, nga karantina e saj Jane Fonda, 83 vjeç tregon disa ushtrime për këmbët dhe belin. Me një trup sportiv si të vajze të re artistja debuton kështu në Tik Tok, duke publikuar një video ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 14:53
E shtrirë në një tapet gjimnastike, nga karantina e saj Jane Fonda, 83 vjeç tregon disa ushtrime për këmbët dhe belin. Me një trup sportiv si të vajze të re artistja debuton kështu në Tik Tok, duke publikuar një video ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved