ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 14:32

Abuzuan me çmimet në kohën e pandemisë, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës

Abuzuan me çmimet në kohën e pandemisë, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke përfituar nga situata e krijuar nga koronavirusi. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 10:16
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke përfituar nga situata e krijuar nga koronavirusi. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...

Pa kupon dhe abuzim me çmimet, ndëshkohen 9 biznese në Durrës
Durrës - 9 persona janë gjobitur dhe vënë nën hetim në kuadër të kontrolleve për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata.
Top Channel | 04-Apr-2020 10:08
Durrës - 9 persona janë gjobitur dhe vënë nën hetim në kuadër të kontrolleve për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata.

Abuzonin me çmimet e ushqimeve, procedohen nëntë tregtarë
Është ndalur në Durrës policia në operacionin kundër informalitetit, për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata e koronavirusit. Nga kontrollet e ...
Telegraf | 04-Apr-2020 10:31
Është ndalur në Durrës policia në operacionin kundër informalitetit, për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata e koronavirusit. Nga kontrollet e ...

Abuzonin me çmimet/ Procedohen penalisht 9 persona në Durrës
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht nëntë persona që janë kapur duke abuzuar me çmimet e produkteve që tregtojnë. Gjatë kontrollit, rezultoi se këta tregtarë tregtonin artikuj agroushqimor me mungesë të kuponit ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 10:11
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht nëntë persona që janë kapur duke abuzuar me çmimet e produkteve që tregtojnë. Gjatë kontrollit, rezultoi se këta tregtarë tregtonin artikuj agroushqimor me mungesë të kuponit ...

Emri/ I dënuar me 13 vite burg, arrestohet në Tiranë i riu i shumëkërkuar në Itali
TIRANË- Erjol Ceka 31 vjeç është arrestuar nga policia për shkak se ishte i kërkuar nga Interpol për llogari të Italisë.
Top Channel | 04-Apr-2020 09:11
TIRANË- Erjol Ceka 31 vjeç është arrestuar nga policia për shkak se ishte i kërkuar nga Interpol për llogari të Italisë.

Tentoi të shtypë me makinë italianin/ Arrestohet 31-vjeçari i dënuar me 13 vite burg (EMRI)
Erjol Ceka, 31 vjeç, banues në Kamzë, u arrestua mëngjesin e kësaj të shtune nga Policia e Tiranës. Ai ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar sepse është dënuar nga autoritetet italiane me 13 vite burg për veprat ...
VizionPlus | 04-Apr-2020 09:23
Erjol Ceka, 31 vjeç, banues në Kamzë, u arrestua mëngjesin e kësaj të shtune nga Policia e Tiranës. Ai ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar sepse është dënuar nga autoritetet italiane me 13 vite burg për veprat ...

EMRI/ Tentoi të shtypë me makinë italianin, plagosi rëndë me thikë një shqiptar, arrestohet 31-vjeçari i rrezikshëm
Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. Në pranga ka rënë shtetasi Erjon Ceka, i cili akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë ...
BalkanWeb | 04-Apr-2020 09:01
Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. Në pranga ka rënë shtetasi Erjon Ceka, i cili akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë ...

Tentoi të vrasë me makinë italianin dhe plagosi shqiptarin, kapet i shumëkërkuari (FOTO+EMRI)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Tiranë – Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Finalizohet operacioni policor i koduar “Kamza”. Operacioni, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, ...
Mapo | 04-Apr-2020 09:08
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Tiranë – Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Finalizohet operacioni policor i koduar “Kamza”. Operacioni, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, ...

EMRI/ Kërkohej nga drejtësia italiane, arrestohet 31 vjeçari në Kamzë
Një i ri u arrestua në operacionin policor të koduar “Kamza”, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, në bashkëpunim me Sektorin për Krimet e Rënda në DVP Tiranë dhe Interpol Tirana. Arrestimi i tij u bë me qëllim ...
Telegraf | 04-Apr-2020 09:14
Një i ri u arrestua në operacionin policor të koduar “Kamza”, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, në bashkëpunim me Sektorin për Krimet e Rënda në DVP Tiranë dhe Interpol Tirana. Arrestimi i tij u bë me qëllim ...

Abuzun me çmimet në situatën e krijuar nga COVID-19, procedohen penalisht 9 tregëtarë në Durrës
9 tregëtarë janë proceduar penalisht nga policia e Durrës, pasi abuzuan me çmimet duke përfituar nga situate e krijuar nga COVID-19. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 10:44
9 tregëtarë janë proceduar penalisht nga policia e Durrës, pasi abuzuan me çmimet duke përfituar nga situate e krijuar nga COVID-19. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...

Abuzuan me çmimet në kohën e pandemisë, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke përfituar nga situata e krijuar nga koronavirusi. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...
Medial | 04-Apr-2020 10:21
Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke përfituar nga situata e krijuar nga koronavirusi. Uniformat blu theksojnë se janë vënë në hetim 3 tregtarë që tregtonin mallra ...

Abuzuan me çmimet në kohë koronavirusi, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës
Lajmi Fundit nga Shqiperia, lajme, lajmet e fundit Abuzuan me çmimet në kohë koronavirusi, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, ...
Lajmi i Fundit | 04-Apr-2020 10:21
Lajmi Fundit nga Shqiperia, lajme, lajmet e fundit Abuzuan me çmimet në kohë koronavirusi, procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, ...

Tentoi të shtypë me makinë italianin, plagosi rëndë me thikë një shqiptar, arrestohet 31-vjeçari në Kamëz
Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. Në pranga ka rënë shtetasi Erjon Ceka, i cili akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë ...
Lapsi | 04-Apr-2020 09:17
Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. Në pranga ka rënë shtetasi Erjon Ceka, i cili akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë ...

Abuzuan me çmimet e produkteve ushqimore, procedohen 9 tregtarë në Durrës
Janë proceduar penalisht nëntë tregtarë të produkteve ushqimore, pasi duke përfituar nga situata e krijuar nga Covid-19 kanë abuzuar duke rritur çmimet. Sipas policisë, nga kontrollet janë evidentuar 3 tregtarë që ...
Politiko | 04-Apr-2020 10:15
Janë proceduar penalisht nëntë tregtarë të produkteve ushqimore, pasi duke përfituar nga situata e krijuar nga Covid-19 kanë abuzuar duke rritur çmimet. Sipas policisë, nga kontrollet janë evidentuar 3 tregtarë që ...

Operacioni kundër informalitetit/ Abuzim me çmimet e produkteve ushqimore, Policia procedon penalisht 9 shtetas
Policia e Shtetit ka njoftuar se kuadër të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata, nga kontrollet e shtuara janë evidentuar dhe ...
ScanTv | 04-Apr-2020 10:15
Policia e Shtetit ka njoftuar se kuadër të planit të masave për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e produkteve ushqimore, duke përfituar nga situata, nga kontrollet e shtuara janë evidentuar dhe ...

Armëmbajtje pa leje, dhunë në familje dhe vjedhje/ Tre të arrestuar në Berat
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona të dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, si dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër. Në pranga përfunduan shtetasit me iniciale A. Gj., 37 vjeç, dhe A. Sh., 29 ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 10:02
Policia e Beratit ka arrestuar tre persona të dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, si dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër. Në pranga përfunduan shtetasit me iniciale A. Gj., 37 vjeç, dhe A. Sh., 29 ...

Vidhnin banesat, arrestohen 3 të rinj në Berat, sekuestrohen 2 armë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Berat – Finalizohet operacioni policor i koduar “Uznova”, zhvilluar nga Komisariati i Policisë Berat, në bashkëpunim me DVP-në. Operacioni, për goditjen e armëmbajtjes pa ...
Mapo | 03-Apr-2020 09:39
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Berat – Finalizohet operacioni policor i koduar “Uznova”, zhvilluar nga Komisariati i Policisë Berat, në bashkëpunim me DVP-në. Operacioni, për goditjen e armëmbajtjes pa ...

Emri/ Plagosi rëndë me thikë një shqiptarë, tentoi të shtypë me makinë italianin, pranga 31-vjeçarit
Shtetasi Erjon Ceka i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. 31-vjeçari , akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë vrasjeje, vjedhje dhe armëbajtje pa ...
AlMaKos | 04-Apr-2020 09:30
Shtetasi Erjon Ceka i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga policia në Kamëz. 31-vjeçari , akuzohet nga shteti italian për një sërë veprash të rënda penale, si tentativë vrasjeje, vjedhje dhe armëbajtje pa ...

Operacioni në Kamzë, policia vë në pranga të kërkuarin e drejtësisë italiane. Ja emri dhe pse akuzohet
Një i ri u arrestua në operacionin policor të koduar “Kamza”, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, në bashkëpunim me Sektorin për Krimet e Rënda në DVP Tiranë dhe Interpol Tirana. Arrestimi i tij u bë me qëllim ...
Gazeta Express | 04-Apr-2020 09:20
Një i ri u arrestua në operacionin policor të koduar “Kamza”, nga Komisariati i Policisë Nr. 5, në bashkëpunim me Sektorin për Krimet e Rënda në DVP Tiranë dhe Interpol Tirana. Arrestimi i tij u bë me qëllim ...

Vjedhje, armë dhe dhunë, arrestohen tre të rinj në Berat
Policia e Beratit ka vënë në pranga tre të rinj, të cilët ishin dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, ndërsa një tjetër person është shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë A. Gj., 37 vjeç, dhe A. Sh., 29 ...
Telegraf | 03-Apr-2020 09:45
Policia e Beratit ka vënë në pranga tre të rinj, të cilët ishin dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, ndërsa një tjetër person është shpallur në kërkim. Të arrestuarit janë A. Gj., 37 vjeç, dhe A. Sh., 29 ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved