ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 17:58

Video: Ermal Mamaqi në karantinë, për pak “like” më shumë bën karagjozllëkun e radhës

Video: Ermal Mamaqi në karantinë, për pak “like” më shumë bën karagjozllëkun e radhës
Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ndan shpesh momente nga karantina e tij me familjen. Mirëpo, izolimi në shtëpi bën të vetën dhe situata është bërë e “padurueshme” për moderatorin, aq sa per pak like më shumë ka bere ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 21:48
Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ndan shpesh momente nga karantina e tij me familjen. Mirëpo, izolimi në shtëpi bën të vetën dhe situata është bërë e “padurueshme” për moderatorin, aq sa per pak like më shumë ka bere ...

“Dakord me ty”, kryeministri Rama nxjerr një video të montuar të Bashës, ja për çfarë e ka fjalën
TIRANË Me sa duket fjalët kryeministri Edi Rama e kalon pjesën më të madhe të 24 orëshit në punë, ashtu siç edhe vetë e ka pohuar, pasi përveç mbledhjeve të qeverisë, komunikimeve me ministrat, me komitetin teknik, ia ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 20:33
TIRANË Me sa duket fjalët kryeministri Edi Rama e kalon pjesën më të madhe të 24 orëshit në punë, ashtu siç edhe vetë e ka pohuar, pasi përveç mbledhjeve të qeverisë, komunikimeve me ministrat, me komitetin teknik, ia ...

VIDEO/ Rama poston deklaratën e Bashës: Jam dakord me ty
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fragment nga deklarata e kryedemokratit Lulzim Basha. Në një intervistë për emisionin “Kjo Javë”, Basha u shpreh se “Shqiptarët janë mjaftueshëm të strestuar për të më dëgjuar mua ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 20:35
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fragment nga deklarata e kryedemokratit Lulzim Basha. Në një intervistë për emisionin “Kjo Javë”, Basha u shpreh se “Shqiptarët janë mjaftueshëm të strestuar për të më dëgjuar mua ...

Kastro Zizo së shpejti publikon albumin “Karantina”
Gjendja aktuale në botë duket se ka inspiruar artistë të shumtë, jo vetëm në prodhimin e projekteve muzikore, por edhe në emërimin e tyre. Kastro Zizo është njëri nga artistët, i cili ka vendosur që albumin e tij ta ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 21:37
Gjendja aktuale në botë duket se ka inspiruar artistë të shumtë, jo vetëm në prodhimin e projekteve muzikore, por edhe në emërimin e tyre. Kastro Zizo është njëri nga artistët, i cili ka vendosur që albumin e tij ta ...

Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi
Figura të famshme publike përmes rrjeteve sociale po postojnë fotografi dhe video nga shtëpitë e tyre për t’i argëtuar ndjekësit e tyre. Disa prej tyre tregojnë edhe si po e kalojnë kohën e tyre në karantinë, duke dhënë ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 21:08
Figura të famshme publike përmes rrjeteve sociale po postojnë fotografi dhe video nga shtëpitë e tyre për t’i argëtuar ndjekësit e tyre. Disa prej tyre tregojnë edhe si po e kalojnë kohën e tyre në karantinë, duke dhënë ...

Jane Fonda stërvitje si në vitet 80-të për të sensibilizuar për rreziqet e Planetit
E shtrirë në një tapet gjimnastike, nga karantina e saj Jane Fonda, 83 vjeç tregon disa ushtrime për këmbët dhe belin. Me një trup sportiv si të vajze të re artistja debuton kështu në Tik Tok, duke publikuar një video ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 14:53
E shtrirë në një tapet gjimnastike, nga karantina e saj Jane Fonda, 83 vjeç tregon disa ushtrime për këmbët dhe belin. Me një trup sportiv si të vajze të re artistja debuton kështu në Tik Tok, duke publikuar një video ...

Majk paralajmëron këngë të re, ndan disa sekuenca në rrjetet sociale
Artistë të shumtë shqiptarë së fundmi janë duke u ‘karantinuar’ në studiot e tyre duke punuar në projektet muzikore. Jo vetëm në tregun shqiptar, edhe në atë ndërkombëtar janë duke u servuar këngë nga zhanret më të ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 20:25
Artistë të shumtë shqiptarë së fundmi janë duke u ‘karantinuar’ në studiot e tyre duke punuar në projektet muzikore. Jo vetëm në tregun shqiptar, edhe në atë ndërkombëtar janë duke u servuar këngë nga zhanret më të ...

“Du bist mein” nga Loredana dhe Zuna renditet e para në Spotify
Një bashkëpunim në mes reperëve, Loredana Zefi edhe Zuna, është aluduar qe një kohë të gjatë. Para disa ditësh ata publikuan këngën e tyre të shumëpritur, të titulluar “Du bist mein’” (që në shqip do të thotë “Ti je i ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 19:38
Një bashkëpunim në mes reperëve, Loredana Zefi edhe Zuna, është aluduar qe një kohë të gjatë. Para disa ditësh ata publikuan këngën e tyre të shumëpritur, të titulluar “Du bist mein’” (që në shqip do të thotë “Ti je i ...

Daniel Maldini: Jam shëruar nga coronavirusi
Talenti i Milanit, Daniel Maldini, ka konfirmuar se nuk ka më simptoma të coronavirusit. 18-vjeçari dhe babai i tij, legjenda Paolo Maldini, ishin infektuar me COVID-19 gjatë muajit mars, ndërsa futbollist i ri thotë se ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 19:03
Talenti i Milanit, Daniel Maldini, ka konfirmuar se nuk ka më simptoma të coronavirusit. 18-vjeçari dhe babai i tij, legjenda Paolo Maldini, ishin infektuar me COVID-19 gjatë muajit mars, ndërsa futbollist i ri thotë se ...

“Nuk e dinim nëse do zgjoheshim më”, Linda Lusardi flet për luftën që përjetuan me Sam Kane kundër COVID-19
Aktorja Linda Lusardi, së bashku me bashkëshortin e saj, Sam Kane, janë kthyer në shtëpinë e tyre pasi simptomat e coronavirus kanë filluar të zbuten. Por, para se të ktheheshin në gjendje pothuajse normale, Lusardi tha ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 17:55
Aktorja Linda Lusardi, së bashku me bashkëshortin e saj, Sam Kane, janë kthyer në shtëpinë e tyre pasi simptomat e coronavirus kanë filluar të zbuten. Por, para se të ktheheshin në gjendje pothuajse normale, Lusardi tha ...

Demi Rose nostalgjike, tregon foton “bombastike” me bikini nga Jordania
Me të filluar stina e ngrohtë e pranverës, po ndjejmë mungesën e shijimit të natyrës, plazhit dhe pushimeve, e për këtë ka ndjerë mall edhe Demi Rose Modelja e famshme që njihet për super linjat e saj ‘bombastike’, ka ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 09:43
Me të filluar stina e ngrohtë e pranverës, po ndjejmë mungesën e shijimit të natyrës, plazhit dhe pushimeve, e për këtë ka ndjerë mall edhe Demi Rose Modelja e famshme që njihet për super linjat e saj ‘bombastike’, ka ...

Video/ Rama publikoi videon ku binte “dakord” me Bashën, reagon Bardhi: Sajesë kundër opozitës
Kryeministri Edi Rama publikoi një video në instagram, ku shfaqej kreu i PD Luzlim Basha që shprehej “shqiptarët janë mjaftueshëm të stresuar të më dëgjojnë mua të flas nga mëngjesi deri në dark broçkulla”. Ndërkohë, ...
Politiko | 03-Apr-2020 21:54
Kryeministri Edi Rama publikoi një video në instagram, ku shfaqej kreu i PD Luzlim Basha që shprehej “shqiptarët janë mjaftueshëm të stresuar të më dëgjojnë mua të flas nga mëngjesi deri në dark broçkulla”. Ndërkohë, ...

Morena ironizon me lokacionin, paralajmëron projektin e ri
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...
Indeks Online | 03-Apr-2020 21:48
Që nga koha kur iu publikuan bisedat private, shumë persona janë tallur me fjalën “lokacion”. E më ndryshe nuk ka vepruar as protagonistja e kësaj historie, Morena Taraku e cila herë pas herë ironizon me këtë fjalë në ...

Christine e “shpërdoron” TikTokun duke quar këmbët përpjetë
Christine McGuinness ka bërë lëvizje të ndrysmë derisa ka treguar aftësitë e saj në sfidën e TikTok gjatë vetizolimit të koronavirusit Ajo është duke e mbajtur vetveten të mbyllur por që brenda po bën ushtrime seksi dhe ...
TetovaSot | 03-Apr-2020 21:41
Christine McGuinness ka bërë lëvizje të ndrysmë derisa ka treguar aftësitë e saj në sfidën e TikTok gjatë vetizolimit të koronavirusit Ajo është duke e mbajtur vetveten të mbyllur por që brenda po bën ushtrime seksi dhe ...

Tenori Ramë Lahaj dhe sopranoja Inva Mula i argëtojnë qytetarët me performancë nga shtëpia
Tenori i njohur, Ramë Lahaj dhe sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula kanë argëtuar publikun nga shtëpia në këtë kohë pandemie. Tenori bashkë me miqtë e tij dhe me Inva Mulan interpretoi nga shtëpia për ...
Arbresh | 03-Apr-2020 21:37
Tenori i njohur, Ramë Lahaj dhe sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula kanë argëtuar publikun nga shtëpia në këtë kohë pandemie. Tenori bashkë me miqtë e tij dhe me Inva Mulan interpretoi nga shtëpia për ...

Debati mes motrave Kardashian degradon në përleshje të dhunshme fizike
Loredana po shënon sukses me këngën “Du bist mein”. Loredana ka marrë nga “Spotify” pllakën për renditjen e këngës “Du bist mein” të parën në mesin e shumë projekteve të artistëve të tjerë, shkruan lajmi.net. Pas këtij ...
GazetaBlic | 03-Apr-2020 21:19
Loredana po shënon sukses me këngën “Du bist mein”. Loredana ka marrë nga “Spotify” pllakën për renditjen e këngës “Du bist mein” të parën në mesin e shumë projekteve të artistëve të tjerë, shkruan lajmi.net. Pas këtij ...

Christine e “shpërdoron” TikTokun duke quar këmbët përpjetë
Christine McGuinness ka bërë lëvizje të ndrysmë derisa ka treguar aftësitë e saj në sfidën e TikTok gjatë vetizolimit të koronavirusit Ajo është duke e mbajtur vetveten të mbyllur por që brenda po bën ushtrime seksi dhe ...
Gazeta Express | 03-Apr-2020 21:15
Christine McGuinness ka bërë lëvizje të ndrysmë derisa ka treguar aftësitë e saj në sfidën e TikTok gjatë vetizolimit të koronavirusit Ajo është duke e mbajtur vetveten të mbyllur por që brenda po bën ushtrime seksi dhe ...

Ramë Lahaj dhe Inva Mula me performancë nga shtëpia
Ramë Lahaj dhe Inva Mula kanë argëtuar publikun nga shtëpia. Ramë Lahaj bashkë me miqtë e tij ditë më parë interpretoi nga shtëpia për qytetarët që po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. Sonte atyre iu bashkëngjit edhe Inva ...
Aktuale.MK | 03-Apr-2020 21:08
Ramë Lahaj dhe Inva Mula kanë argëtuar publikun nga shtëpia. Ramë Lahaj bashkë me miqtë e tij ditë më parë interpretoi nga shtëpia për qytetarët që po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. Sonte atyre iu bashkëngjit edhe Inva ...

“Jepu fukarenjve të hanë, merru të pasurve”, Ilir Shaqiri i kthehet publikisht Ramës
Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, në një mesazh publik drejtuar kryeministrit Edi Rama, i bën thirrje për marrjen e masave ndaj të varfërve, që nuk kanë mundësi të sigurojnë bukën e gojës, të burgosur në shtëpi. ...
Telegraf | 03-Apr-2020 14:29
Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, në një mesazh publik drejtuar kryeministrit Edi Rama, i bën thirrje për marrjen e masave ndaj të varfërve, që nuk kanë mundësi të sigurojnë bukën e gojës, të burgosur në shtëpi. ...

Ramë Lahaj dhe Inva Mula me performancë nga shtëpia
Ramë Lahaj bashkë me miqtë e tij ditë më parë interpretoi nga shtëpia për qytetarët që po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, shkruan . Sonte atyre iu bashkëngjit edhe Inva Mula, ndërsa realizuan një performancë të ...
Lajminet | 03-Apr-2020 21:03
Ramë Lahaj bashkë me miqtë e tij ditë më parë interpretoi nga shtëpia për qytetarët që po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, shkruan . Sonte atyre iu bashkëngjit edhe Inva Mula, ndërsa realizuan një performancë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved