ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 23:59

Shkon në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore

Shkon në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.
Top Channel | 03-Apr-2020 17:52
Dy viktima të reja nga koronavirusi janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut.Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeç nga Tetova dhe tjetri një 70-vjeçar nga Kumanova.

Maqedonia e Veriut, arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 20:40
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...

Një pacient nga Shtipi ka sulmuar një infermiere në Klinikën e Shkupit
Një motër medicinale në Klinikën “Nënë Tereza” është sulmuar fizikisht nga një 39-vjeçar i cili ishte atje për mjekim. Siç informojnë nga MPB, incidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes të 1 prillit, derisa infermierja ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 18:38
Një motër medicinale në Klinikën “Nënë Tereza” është sulmuar fizikisht nga një 39-vjeçar i cili ishte atje për mjekim. Siç informojnë nga MPB, incidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes të 1 prillit, derisa infermierja ...

Filipçe: Në Kumanovë 11 punonjës të shëndetësisë janë infektuar me coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 17:14
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...

Spitali i Kumanovës, “vatër” e koronavirusit
Numri i të vdekurve në vendin tonë shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...
Shprehja | 03-Apr-2020 22:13
Numri i të vdekurve në vendin tonë shkon në 13, duke përfshirë këtu edhe dy raste të reja për të cilat informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Bëhet fjalë për një 68 vjeçar nga rrethina e Tetovës, që vuante edhe nga ...

Filipçe: 11 mjekë të spitalit të Kumanovës të infektuar
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë ...
Klan Kosova | 03-Apr-2020 20:18
Ministri i Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe, tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë ...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe dy viktima dhe 46 raste të reja me COVID-19
Shkup, 3 prill 2020 – Kosobaviruti i ka shkaktuar edhe dy viktima të reja në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeçare nga Tetova dhe tjetri i moshës 70-vjeçare nga Kumanova. Sipas njoftimit ...
Illyriapress | 03-Apr-2020 19:27
Shkup, 3 prill 2020 – Kosobaviruti i ka shkaktuar edhe dy viktima të reja në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë dy burra, njëri i moshës 68 vjeçare nga Tetova dhe tjetri i moshës 70-vjeçare nga Kumanova. Sipas njoftimit ...

Një mjek nga Shkupi e një nga Shtipi do ju ndihmojnë kolegëve nga Kumanova
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...
Medial | 03-Apr-2020 19:09
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...

Filipçe: Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës pozitivë me koronavirus
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës janë pozitivë me koronavirus. Dhe një teknik mjekësor është pozitiv me koronavirus nga Klinika e Sëmundjeve Infektive. Dy persona ...
Medial | 03-Apr-2020 18:57
Shkup, 3 prill 2020 (MEDIAL) – Njëmbëdhjetë persona mjekësorë nga spitali i Kumanovës janë pozitivë me koronavirus. Dhe një teknik mjekësor është pozitiv me koronavirus nga Klinika e Sëmundjeve Infektive. Dy persona ...

Filipçe: Në Kumanovë 11 punonjës të shëndetësisë janë infektuar me coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...
Arbresh | 03-Apr-2020 18:54
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koherencën e sotme për shtyp konfirmoi se sot ka dy viktima nga coronaviursi në vend. Njëri pacient është nga Kumanova, i moshës 70 vjeçare dhe vuante nga disa sëmundje, ...

Maqedonia e Veriut, arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...
Zeri Amerikes | 03-Apr-2020 18:43
Dy viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit e kanë çuar numrin në 13 të vdekjeve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut. Një 70 vjeçar nga Kumanova me hipertension dhe sëmundje të zemrës dhe një 68 vjeçar nga rrethi i ...

Një mjek nga Shkupi e një nga Shtipi do ju ndihmojnë kolegëve nga Kumanova
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...
Aktuale.MK | 03-Apr-2020 18:38
Dy mjekë nga Shkupi dhe Shtipi do t’ju vijnë në ndihmë mjekëve në Klinikën për sëmundje infektive në Kumanovë, deklaroi ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce. Kumanova sot ka shënuar 23 persona të infektuar prej të ...

Filipçe: Kemi kryer 4 506 testime, 389 vetëm sot
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...
Shprehja | 03-Apr-2020 18:25
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...

Filpçe: 3 pacientë të shëruar, 2 kanë ndërruar jetë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencën e radhës mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se pas dy testimeve të njëpasnjëshme që kanë rezultuar negative, 3 pacientë kanë lënë spitali dhe janë dërguar në ...
Koha.mk | 03-Apr-2020 17:58
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencën e radhës mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se pas dy testimeve të njëpasnjëshme që kanë rezultuar negative, 3 pacientë kanë lënë spitali dhe janë dërguar në ...

Filipçe: Kemi kryer 4 506 testime, 389 vetëm sot
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...
TetovaSot | 03-Apr-2020 17:56
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...

Filipçe: Kemi kryer 4 506 testime, 389 vetëm sot
Alsat 2020-04-03T17:40:02+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga ...
AlMaKos | 03-Apr-2020 17:48
Alsat 2020-04-03T17:40:02+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga ...

Filipçe: 11 mjekë në Spitalin e Kumanovës me koronavirus
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se në Spitalin e Kumanovës situata është më e rënduar pasi janë infektuar 11 mjekë me koronavirus. Për këtë arsye si masë plotësuese janë ...
Shenja | 03-Apr-2020 17:46
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se në Spitalin e Kumanovës situata është më e rënduar pasi janë infektuar 11 mjekë me koronavirus. Për këtë arsye si masë plotësuese janë ...

Filipçe: Kemi kryer 4 506 testime, 389 vetëm sot
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...
Alsat-M | 03-Apr-2020 17:41
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filpçe tha se testimet për virusin Kovid-19 në vend po kryhen në mënyrë masive dhe se nga fillimi i pandemisë deri më sot janë kryer plot 4 506 testime, nga këto 389 testime vetëm sot. Nga ...

Filpçe: 11 mjekë të spitalit të Kumanovës të infektuar
Ministri Filipçe tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë plotësues, njëri nga Shkupi dhe tjetri nga ...
Shprehja | 03-Apr-2020 17:41
Ministri Filipçe tha se në Spitalin e Kumanovës situata paraqitet e rënduar pasi janë infektuar 11 persona me virusin Kovid-19 dhe si masa plotësuese janë dërguar dy mjekë plotësues, njëri nga Shkupi dhe tjetri nga ...

Filipçe: Një teknik medicial i Klinikës Infektive në Shkup infektohet me koronavirus
Në mesin e 46 rasteve të reja me koronavirus gjatë ditës së sotme është edhe një punonjës në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile në Shkup, deklaroi Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Bëhet fjalë për një ...
Shenja | 03-Apr-2020 17:39
Në mesin e 46 rasteve të reja me koronavirus gjatë ditës së sotme është edhe një punonjës në Klinikën për Sëmundje Infektive dhe Febrile në Shkup, deklaroi Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Bëhet fjalë për një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved