ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 00:48

Si u infektuan? Rakacolli: Mosha mesatare e fëmijëve të prekur me Covid-19, rreth 8 vjeç

Si u infektuan? Rakacolli: Mosha mesatare e fëmijëve të prekur me Covid-19, rreth 8 vjeç
Ndër të tjera, në daljen e saj publike për të dhënë informacione rreth zhvillimeve pandemike në vend, zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli foli edhe për gjendjen e fëmijëe të infektuar.
Top Channel | 03-Apr-2020 13:41
Ndër të tjera, në daljen e saj publike për të dhënë informacione rreth zhvillimeve pandemike në vend, zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli foli edhe për gjendjen e fëmijëe të infektuar.

27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre në dy familje nga Shkodra
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...
ikub.al | 03-Apr-2020 12:12
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...

Burrë e grua me koronavirus në Fier, mister si janë infektuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Edhe pse prej disa ditesh Fieri kishte rene ne qetesi, duke mos shenuar asnje rast te ri te prekur me koronavirus, sot jane konfirmuar dy raste te reja. Gazetarja e Panorama ...
Mapo | 03-Apr-2020 13:22
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Edhe pse prej disa ditesh Fieri kishte rene ne qetesi, duke mos shenuar asnje rast te ri te prekur me koronavirus, sot jane konfirmuar dy raste te reja. Gazetarja e Panorama ...

Shkodra me numrin më të lartë të rasteve me COVID-19 në 24 orë, ministria e Shëndetësisë: Kjo rritje tregon edhe njëherë mos respektimin e masava
Teksa numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë ka arritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Në këtë qytet u shënuan 12 raste në vetëm 24 ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 13:21
Teksa numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë ka arritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Në këtë qytet u shënuan 12 raste në vetëm 24 ...

Bilanci në rritje/ MSH konfirmon: 27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre nga Shkodra. Shkon në 304 numri i të prekurve
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 11:53
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...

Rriten rastet me koronavirus në Lezhë, ja si janë shtuar pesë të infektuar
Shkodra shënoi një rast rekord, kur brenda 24 orësh u regjistruan 12 të prekur nga koronavirusi. Të prekurit janë nga dy familje, kurse i infektuar është edhe një fëmijë 13 vjeç. Rritje ka bërë edhe Lezha, që ka ...
Telegraf | 03-Apr-2020 13:15
Shkodra shënoi një rast rekord, kur brenda 24 orësh u regjistruan 12 të prekur nga koronavirusi. Të prekurit janë nga dy familje, kurse i infektuar është edhe një fëmijë 13 vjeç. Rritje ka bërë edhe Lezha, që ka ...

“81 pacientë në dy spitalet COVID 19”, Ministria e Shëndetësisë: Mosha mesatare e të infektuarve 50-vjeç
Ministria e Shëndetësisë bëri sot jo vetëm raportimin për rastet e reja, por edhe për situatën e pacientëve të shtruar në të dy spitalet COVID 19. Sipas MSH-së, mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:53
Ministria e Shëndetësisë bëri sot jo vetëm raportimin për rastet e reja, por edhe për situatën e pacientëve të shtruar në të dy spitalet COVID 19. Sipas MSH-së, mosha mesatare e rasteve pozitive me COVID-19 është 50 ...

27 raste të reja: Shkon në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 11:50
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...

‘Rastet më të rënda dërgohen te Sanatoriumi’, Rakacolli: Ja gjendja e pacientëve në dy spitalet, sa janë në terapi intensive
Betejë për jetën në luftë me koronavirusin bëhet në Spitalin Infektiv në Tiranë dhe së fundi edhe në spitalin COVID 2, apo “Shefqet Ndroqi”, që ka pritur tashmë pacientët e parë me koronavirus. Zv.ministrja e ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:34
Betejë për jetën në luftë me koronavirusin bëhet në Spitalin Infektiv në Tiranë dhe së fundi edhe në spitalin COVID 2, apo “Shefqet Ndroqi”, që ka pritur tashmë pacientët e parë me koronavirus. Zv.ministrja e ...

Ardhja e respiratorëve të rinj, 3 pacientë shtrohen në spitalin Covid/ Manastirliu: Financim edhe për 50 respiratorë
Pas mbërritjes së pesë respiratorëve të rinj në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se janë transferuar mëngjesin e sotëm tre pacientë.
Top Channel | 03-Apr-2020 10:50
Pas mbërritjes së pesë respiratorëve të rinj në spitalin Covid 2, “Shefqet Ndroqi”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se janë transferuar mëngjesin e sotëm tre pacientë.

Bilanci i të prekurve në rritje, por ka edhe lajm të mirë. Gjatë 24 orëve janë shëruar 13 pacientë me koronavirus
Mes lajmeve të frikshme që na rrethojnë këto ditë nga përhapja e koronavirusit, që së fundi tek ne shënoi 304 të prekur, ka për fat edhe lajme të mira. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një lajm të mire lidhur me ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:15
Mes lajmeve të frikshme që na rrethojnë këto ditë nga përhapja e koronavirusit, që së fundi tek ne shënoi 304 të prekur, ka për fat edhe lajme të mira. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot një lajm të mire lidhur me ...

Shkon në 304 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri,27 raste të reja në 24 orë
Ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë me 27 raste te reja te konfirmuara se fundi pozitive. Nga testimet e fundit, jane dyfishuar rastet ne qytetin e Shkodres me 12 raste te reja te ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:12
Ka shkuar në 304 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë me 27 raste te reja te konfirmuara se fundi pozitive. Nga testimet e fundit, jane dyfishuar rastet ne qytetin e Shkodres me 12 raste te reja te ...

27 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, 13 shërohen
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit janë testuar 112 persona të dyshuar për COVID-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, 27 raste. Numri i përgjithshëm i të prekurve arrin në ...
Mapo | 03-Apr-2020 11:41
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit janë testuar 112 persona të dyshuar për COVID-19, nga të cilët kanë rezultuar pozitiv me koronavirus, 27 raste. Numri i përgjithshëm i të prekurve arrin në ...

Shkodra me numrin më të lartë të rasteve në 24 orë, dalin detajet: Të prekurit, nga dy familje. Mes tyre fëmija 13 vjeç
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka thënë ...
Telegraf | 03-Apr-2020 12:07
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka thënë ...

89 pacientë janë shëruar/ 81 të tjerë vijojnë betejën në spital
89 pacientë kanë arritur të mposhtin COVID-19 dhe janë shëruar. Ndërsa 81 të tjerë, nga të gjithë të infektuarit, janë të shtruar në spital dhe po vijojnë betejën. Midis tyre, ka edhe pacientë në gjendje të rëndë. Dy ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 12:05
89 pacientë kanë arritur të mposhtin COVID-19 dhe janë shëruar. Ndërsa 81 të tjerë, nga të gjithë të infektuarit, janë të shtruar në spital dhe po vijojnë betejën. Midis tyre, ka edhe pacientë në gjendje të rëndë. Dy ...

Rama publikon fotot: 5 respiratorë të rinj mbërritën tek “Shefqet Ndroqi”
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kanë mbërritur 5 respiratorë të rinj tek "Shefqet Ndroqi" si pjesë e financimit të qeverisë prej 54 respiratorësh.
Top Channel | 03-Apr-2020 09:42
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kanë mbërritur 5 respiratorë të rinj tek "Shefqet Ndroqi" si pjesë e financimit të qeverisë prej 54 respiratorësh.

Pesë respiratorët e rinj tek spitali COVID-2, Rama publikon fotot: Do të forcojnë rezervën e kapaciteteve tona
TIRANË Kryeministri Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të rinj tek spitali COVID-2 pjesë e financimit të qeverisë për 54 respiratorë. Rama thotë se respiratorët e rinj do të forcojnë rezervat e kapaciteteve ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 09:39
TIRANË Kryeministri Rama ka publikuar fotot e 5 respiratorëve të rinj tek spitali COVID-2 pjesë e financimit të qeverisë për 54 respiratorë. Rama thotë se respiratorët e rinj do të forcojnë rezervat e kapaciteteve ...

Garantimi i masave për COVID-19/ Ardi Veliu falenderon policët: Kaluat pritshmëritë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka falenderuar gjithë policët për angazhimin e tyre në luftën kundër koronavirusit. Veliu thotë se uniformat blu kanë ...
Mapo | 03-Apr-2020 10:10
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka falenderuar gjithë policët për angazhimin e tyre në luftën kundër koronavirusit. Veliu thotë se uniformat blu kanë ...

Botohet në Fletoren Zyrtare Akti Normativ: Shtyhen me dy muaj pagesat e qirave
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Publikohet në Fletore Zyrtare dhe hyn në fuqi prej ditës së djeshme akti normativ i cili shtyn me paguarjen e qirasë së muajit prill dhe maj 2020 për 3 kategori. Kush përfiton ...
Mapo | 03-Apr-2020 10:04
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Publikohet në Fletore Zyrtare dhe hyn në fuqi prej ditës së djeshme akti normativ i cili shtyn me paguarjen e qirasë së muajit prill dhe maj 2020 për 3 kategori. Kush përfiton ...

Konfirmohen edhe 27 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe 27 raste të reja me virusin COVID-19, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 304. Ndërsa 13 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa gjithsej numri i ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 12:34
Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe 27 raste të reja me virusin COVID-19, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 304. Ndërsa 13 persona janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa gjithsej numri i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved