ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 11:14

Shkon në 132 numri i të prekurve nga CoVid-19 në Kosovë

Shkon në 132 numri i të prekurve nga CoVid-19 në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi për gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me Covid-19 në vendin tonë.
Top Channel | 03-Apr-2020 20:59
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi për gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me Covid-19 në vendin tonë.

Kosovë: Gjashtë raste të reja me koronavirus, të infektuar 132 persona, 16 të shëruar
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vend. ”Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 21:12
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vend. ”Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë ...

Koronavirusi/ Zbulohen edhe gjashtë raste të tjera , shkon në 132 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në Kosove. Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 20:40
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në Kosove. Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, ...

Konfirmohen 6 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 132 të infektuar
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vend. ”Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë ...
Mapo | 03-Apr-2020 20:46
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vend. ”Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë ...

Shkon në 132 numri i të prekurve nga COVID-19 në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë konfirmoi të premten mbrëma edhe 6 raste të reja të të infektuarve me virusin COVID-19. Rastet e reja e çuan në 132 numrin e të prekurve ndërsa instituti tha se 6 veta ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 21:02
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë konfirmoi të premten mbrëma edhe 6 raste të reja të të infektuarve me virusin COVID-19. Rastet e reja e çuan në 132 numrin e të prekurve ndërsa instituti tha se 6 veta ...

Zbulohen gjashtë raste të tjera me koronavirus në Kosovë, shkon në 132 numri i të infektuarve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19. Sot janë testuar 105 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe ...
Lapsi | 03-Apr-2020 21:37
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19. Sot janë testuar 105 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe ...

Edhe gjashtë raste me COVID-19, shkon në 132 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vendin tonë. Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 20:28
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se edhe gjashtë raste të reja janë konfirmuar me Covid-19 në vendin tonë. Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...

Vuçiç kopjon Ramën për masat/ Serbia, në karantinë totale gjatë fundjavës
Presidenti i S erbise Aleksandar Vucic do te ashpersoje masat e levizjes se qytetareve per shkak te rritjes se numrit te te infektuarve ne vend. Ne nje konference per shtyp, pas mbledhjes se shtabit te emergjencave, ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 14:45
Presidenti i S erbise Aleksandar Vucic do te ashpersoje masat e levizjes se qytetareve per shkak te rritjes se numrit te te infektuarve ne vend. Ne nje konference per shtyp, pas mbledhjes se shtabit te emergjencave, ...

Shtohet për 6 numri i të prekurve me Covid-19 në Kosovë, gjashtë të tjerë shërohen
Edhe gjashtë persona të tjerë sot kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 në Kosovë, duke e çuar numrin e të infektuarve në 132, derisa gjashtë persona të tjerë janë shëruar, duke e çuar numrin në 16. Këtë e ka bërë të ...
Koha.net | 03-Apr-2020 22:00
Edhe gjashtë persona të tjerë sot kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 në Kosovë, duke e çuar numrin e të infektuarve në 132, derisa gjashtë persona të tjerë janë shëruar, duke e çuar numrin në 16. Këtë e ka bërë të ...

U infektuan 6 qytetarë, ndërkohë u shëruan po aq të tjerë në Kosovë
Edhe gjashtë persona të tjerë sot kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në Kosovë, duke e çuar numrin e të infektuarve në 132, derisa gjashtë persona të tjerë janë shëruar, duke e çuar numrin në 16. Këtë e ka bërë të ditur ...
Portalb | 03-Apr-2020 21:34
Edhe gjashtë persona të tjerë sot kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 në Kosovë, duke e çuar numrin e të infektuarve në 132, derisa gjashtë persona të tjerë janë shëruar, duke e çuar numrin në 16. Këtë e ka bërë të ditur ...

Edhe 6 të infektuar me koronavirus në Kosovë, shkon në 132 numri i përgjithshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...
Shprehja | 03-Apr-2020 21:31
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...

Në Kosovë, edhe 6 të shëruar dhe 6 raste të reja me COVID-19
Prishtinë, 3 prill 2020 – Të premten në mbrëmje, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) publikoi dy lajme njëkohësisht, një lajm shpresëdhënës dhe një lajm shqetësues. Të premten është konfirmuar ...
Illyriapress | 03-Apr-2020 20:59
Prishtinë, 3 prill 2020 – Të premten në mbrëmje, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) publikoi dy lajme njëkohësisht, një lajm shpresëdhënës dhe një lajm shqetësues. Të premten është konfirmuar ...

Gjashtë raste të reja me koronavirus në Kosovë, arrin në 132 numri i të infektuarve
Gjatë raste të reja me koronavirus janë zbuluar në Kosovë, duke ccuar kështu në 132 numri e të infektuarve në total deri më tani. Lajm ky i bërë me dije nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Sot në ...
AlMaKos | 03-Apr-2020 20:59
Gjatë raste të reja me koronavirus janë zbuluar në Kosovë, duke ccuar kështu në 132 numri e të infektuarve në total deri më tani. Lajm ky i bërë me dije nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. Sot në ...

Gjashtë raste të reja me koronavirus në Kosovë, gjashtë të tjerë njoftohet se janë shëruar
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se gjashtë persona janë shëruar nga koronavirusi, dhe gjashtë raste të tjera janë konfirmuar se janë infektuar me të. Sot janë testuar 105 mostra në ...
TetovaSot | 03-Apr-2020 20:57
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se gjashtë persona janë shëruar nga koronavirusi, dhe gjashtë raste të tjera janë konfirmuar se janë infektuar me të. Sot janë testuar 105 mostra në ...

Konfirmohen gjashtë persona të shëruar me Coronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi për gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me Covid-19 në vendin tonë. Me rastet e fundit, në vendin tonë numri i të shëruarve me COVID-19, ka arritur ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 20:18
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njoftoi për gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me Covid-19 në vendin tonë. Me rastet e fundit, në vendin tonë numri i të shëruarve me COVID-19, ka arritur ...

Edhe 6 të infektuar me koronavirus në Kosovë, shkon në 132 numri i përgjithshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...
Alsat-M | 03-Apr-2020 20:53
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...

Sot në Kosovë 6 të infektuar dhe 6 të shëruar nga Covid-19
Instituti Kombetar i Shendetit Publik me seli ne Prishtine ka raportuar ne oret e mbremjes per situaten me te re me Covid-19. Ja si eshte gjendja: GJASHTË TË SHËRUAR DHE GJASHTË RASTE ME COVID-19! Sot më 03.04.2020 në ...
PortaliOnline | 03-Apr-2020 20:49
Instituti Kombetar i Shendetit Publik me seli ne Prishtine ka raportuar ne oret e mbremjes per situaten me te re me Covid-19. Ja si eshte gjendja: GJASHTË TË SHËRUAR DHE GJASHTË RASTE ME COVID-19! Sot më 03.04.2020 në ...

COVID-19/ Kosova regjistron 6 raste të reja dhe 6 të shëruar
Kosova ka regjistruar gjashtë raste të reja me koronavirus, njoftoi Instituti i Shëndetit Publik. Gjatë ditës së premte janë kryer 105 testime ku 6 prej tyre kanë rezultuar pozitive, duke e çuar numrin e përgjithshëm të ...
Politiko | 03-Apr-2020 20:49
Kosova ka regjistruar gjashtë raste të reja me koronavirus, njoftoi Instituti i Shëndetit Publik. Gjatë ditës së premte janë kryer 105 testime ku 6 prej tyre kanë rezultuar pozitive, duke e çuar numrin e përgjithshëm të ...

6 të shëruar e 6 të infektuar me koronavirus në Kosovë
Sot janë testuar 105 mostra në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare, të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga rastet në terren. Rezultatet kanë verifikuar se gjashtë persona kanë rezultuar ...
AlbInfo | 03-Apr-2020 20:46
Sot janë testuar 105 mostra në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare, të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive dhe nga rastet në terren. Rezultatet kanë verifikuar se gjashtë persona kanë rezultuar ...

Edhe gjashtë të infektuar me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...
Radio Evropa e Lire | 03-Apr-2020 20:46
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKPSHK) tha të premten se ka konfirmuar edhe gjashtë raste pozitive në testet për koronavirus. Përmes një komunikate për media, IKPSHK-ja njoftoi se në total janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved