ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 03:21

Shkodër, 12 raste në një ditë, të gjithë janë familjarë të dy rasteve të që u konfirmuan në Kiras dhe Dobraç

Shkodër, 12 raste në një ditë, të gjithë janë familjarë të dy rasteve të që u konfirmuan në Kiras dhe Dobraç
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra dje për Koronavirus kanë rezultuar pozitive 12 persona pozitiv.
Top Channel | 03-Apr-2020 01:34
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra dje për Koronavirus kanë rezultuar pozitive 12 persona pozitiv.

E frikshme në Shkodër/ Nga 15 teste, 12 dalin pozitiv me Koronavirus
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra sot për Koronavirus kanë rezultuar 12 persona pozitiv.
Top Channel | 02-Apr-2020 22:43
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra sot për Koronavirus kanë rezultuar 12 persona pozitiv.

Manastirliu jep një lajm të mirë: Na kanë ardhur respiratorë të rinj, presim të na vijnë edhe…
Në Open ne Top Channel po flitet për pandeminë e koronavirusit në Shqipëri. Në Open ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nëpërmjet një lidhje me skype dha lajmin e mirë që kanë mbërritur në vendin tonë 5 ...
Top Channel | 02-Apr-2020 21:59
Në Open ne Top Channel po flitet për pandeminë e koronavirusit në Shqipëri. Në Open ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nëpërmjet një lidhje me skype dha lajmin e mirë që kanë mbërritur në vendin tonë 5 ...

Koronavirusi/ Ministrja e Shëndetësisë tregon sfidën e vërtetë që ka vendi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tregon sfidën e vërtetë që vendi ka, ndërsa po përpiqet që të parandalojë përhapjen e COVID-19.
Top Channel | 02-Apr-2020 21:59
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tregon sfidën e vërtetë që vendi ka, ndërsa po përpiqet që të parandalojë përhapjen e COVID-19.

“Nënë Sanija dhe gjysh Izedini erdhën në gjendje të rënduar nga COVID”, Manastirliu: Çifti i të moshuarve nga Korça sapo lanë spitalin Infektiv (FOTO)
Një tjetër lajm i gëzueshëm vjen nga spitali Infektiv, atje ku trajtohen të sëmurët me COVID-19. Pas 5 pacientëve që lanë spitalin, edhe një çift të moshuarish nga Korça janë shëruar. Ka qenë vet ministrja e ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 20:49
Një tjetër lajm i gëzueshëm vjen nga spitali Infektiv, atje ku trajtohen të sëmurët me COVID-19. Pas 5 pacientëve që lanë spitalin, edhe një çift të moshuarish nga Korça janë shëruar. Ka qenë vet ministrja e ...

SHIFRAT/ 277 të prekur: Shpërndarja e koronavirusit në Shqipëri sipas moshës dhe gjinisë (të shëruarit dhe vdekjet)
Ditën e sotme numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë arriti në 277 persona. “TemA” po përcjell shpërhapjen e koronavirusit sipas moshës dhe gjinisë, të shëruarit dhe vdjekjet, në bazë të të dhënave zyrtare që ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 21:59
Ditën e sotme numri i të prekurve me Covid-19 në vendin tonë arriti në 277 persona. “TemA” po përcjell shpërhapjen e koronavirusit sipas moshës dhe gjinisë, të shëruarit dhe vdjekjet, në bazë të të dhënave zyrtare që ...

Lajm i mirë/ “Sakrificë në luftën kundër COVID”, Manastirliu: 5 pacientë lanë spitalin Infektiv
Pesë pacientë, kanë lënë sot spitalin e Infektivit, pasi kanë fituar betejën kundër COVID-19. Lajmi është dhene nga Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manstirliu. Permes nje statusi ne ‘Facebook’ ministrja shkrun se: “5 ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 19:01
Pesë pacientë, kanë lënë sot spitalin e Infektivit, pasi kanë fituar betejën kundër COVID-19. Lajmi është dhene nga Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manstirliu. Permes nje statusi ne ‘Facebook’ ministrja shkrun se: “5 ...

Lajmi i mirë/ ‘Sakrificë në luftën kundër COVID”, Manastirliu: 5 pacientë lanë spitalin Infektiv
Pese paciente kane lene sot spitalin e Infektivit. Lajmi eshte dhene nga Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manstirliu. Permes nje statusi ne ‘Facebook’ ministrja shkrun se: “5 paciente 5?? pacientë kanë lënë sot spitalin ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 18:58
Pese paciente kane lene sot spitalin e Infektivit. Lajmi eshte dhene nga Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manstirliu. Permes nje statusi ne ‘Facebook’ ministrja shkrun se: “5 paciente 5?? pacientë kanë lënë sot spitalin ...

Shefja e Epidemiologjisë: Shumë po e kalojnë pa simptoma, piku i koronavirusit në Shqipëri, në javën e tretë të prillit
Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini thotë se piku i situatës me koronavirusin në Shqipëri mund të jetë java e tretë e prillit, sipas të gjitha pritshmërive, megjithatë gjithçka ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 19:31
Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini thotë se piku i situatës me koronavirusin në Shqipëri mund të jetë java e tretë e prillit, sipas të gjitha pritshmërive, megjithatë gjithçka ...

Lajm i mirë nga spitali Infektiv, 5 pacientë fitojnë luftë kundër CoVid-19 dhe nisen drejt shtëpisë
TIRANË- 5 persona të tjerë kanë lënë spitalin Infektiv në Tiranë pasi janë shëruar nga Covid-19.
Top Channel | 02-Apr-2020 18:44
TIRANË- 5 persona të tjerë kanë lënë spitalin Infektiv në Tiranë pasi janë shëruar nga Covid-19.

Bilanc në rritje nga Shkodra/ 12 raste të reja pozitive me COVID
Rritet bilanci i të prekurve nga COVID-19 në qarkun e Shkodrës. Burime pranë DSHP Shkodër bëjnë me dije se se sot 12 raste kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Aktualisht në këtë qark, numri i të prekurve ka shkuar ...
Telegraf | 02-Apr-2020 23:35
Rritet bilanci i të prekurve nga COVID-19 në qarkun e Shkodrës. Burime pranë DSHP Shkodër bëjnë me dije se se sot 12 raste kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Aktualisht në këtë qark, numri i të prekurve ka shkuar ...

Frikë në Shkodër/ 12 anëtarë të një familje me koronavirus
12 persona kanë rezultuar pozitiv nga analizat e 15 personave në Shkoder per Covid 19. Burime për Vizion Plus prane DSHP Shkoder bëjnë me dije se në bazë të rezultateve edhe 12 persona të tjerë janë të prekur me Covid ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 23:04
12 persona kanë rezultuar pozitiv nga analizat e 15 personave në Shkoder per Covid 19. Burime për Vizion Plus prane DSHP Shkoder bëjnë me dije se në bazë të rezultateve edhe 12 persona të tjerë janë të prekur me Covid ...

Pesë respiratorë të rinj te “Shefqet Ndroqi”, Manastirliu lidhet me stafin e Covid-2: Rrisim kapacitetet
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka komunikuar drejtpërdrejt me ekipin e mjekëve dhe infermierëve të reanimacionit të spitalit COVID 2 “Shefqet Ndroqi”, ku janë dyfishuar kapacitetet me ...
Top Channel | 02-Apr-2020 15:27
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka komunikuar drejtpërdrejt me ekipin e mjekëve dhe infermierëve të reanimacionit të spitalit COVID 2 “Shefqet Ndroqi”, ku janë dyfishuar kapacitetet me ...

Respiratorë të rinj për te spitali “Shefqet Ndroqi”
Vjen sasia e parë e respiratorëve të rinj, financim i qeverisë shqiptare për forcimin e kapaciteteve në përballimin e situatës së COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka komunikuar ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 15:40
Vjen sasia e parë e respiratorëve të rinj, financim i qeverisë shqiptare për forcimin e kapaciteteve në përballimin e situatës së COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka komunikuar ...

Pesë pacientë lënë Infektivin, totali i të shëruarve shkon në 76
Ministrja Ogerta Manastirliu dha lajmin e mirë se 5 paciente kanë lënë përfundimisht spitalin Infektiv pasi janë shëruar nga COVID-19. Teksa e bën këtë lajmërim në facebook, ministrja e shoqëron postimin edhe me një ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 19:07
Ministrja Ogerta Manastirliu dha lajmin e mirë se 5 paciente kanë lënë përfundimisht spitalin Infektiv pasi janë shëruar nga COVID-19. Teksa e bën këtë lajmërim në facebook, ministrja e shoqëron postimin edhe me një ...

Edhe 5 pacientë lënë spitalin, Manastirliu: 76 të shëruar
Një lajm të mirë ka dhënë këtë pasdite ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në facebook, ajo thotë se edhe 5 pacientë e kanë lënë sot spitalin, duke e çuar numrin e të shëruarëve në 76. Ky ...
Telegraf | 02-Apr-2020 19:00
Një lajm të mirë ka dhënë këtë pasdite ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në facebook, ajo thotë se edhe 5 pacientë e kanë lënë sot spitalin, duke e çuar numrin e të shëruarëve në 76. Ky ...

Edhe 12 raste me COVID-19 në Shqipëri – shkon në 277 numri i të prekurve
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra sot për coronavirus kanë rezultuar 12 persona pozitiv. Të gjithë janë pjesëtarë të familjes së dy rasteve të infektuara që dolën sëfundmi në ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 23:39
Një shifër e frikshme na vjen nga qyteti i Shkodrës ku nga 15 teste të bëra sot për coronavirus kanë rezultuar 12 persona pozitiv. Të gjithë janë pjesëtarë të familjes së dy rasteve të infektuara që dolën sëfundmi në ...

Lajm i mirë nga juglindja, shërohen 3 rastet e para të regjistruara me koronavirus në Korçë
KORÇË Tre pacientë janë shëruar në Korçë pasi ishin prekur nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 3 pacientët e parë që u regjistruan në juglindje, një menaxher lokali dhe një çift të moshuarisht. Drejtori i spitalit të ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 13:42
KORÇË Tre pacientë janë shëruar në Korçë pasi ishin prekur nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 3 pacientët e parë që u regjistruan në juglindje, një menaxher lokali dhe një çift të moshuarisht. Drejtori i spitalit të ...

Shenjat që tregojnë se ju mund ta keni kaluar koronavirusin pa e kuptuar
Ju mund ta keni kaluar koronavirusin, por nuk e keni ditur. Ekspertët thonë që disa persona mund të kenë qenë të infektuar, por janë shëruar pa e ditur kurrë se e kanë patur virusin në trup. OBSH dhe mjekët i kanë ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 13:37
Ju mund ta keni kaluar koronavirusin, por nuk e keni ditur. Ekspertët thonë që disa persona mund të kenë qenë të infektuar, por janë shëruar pa e ditur kurrë se e kanë patur virusin në trup. OBSH dhe mjekët i kanë ...

Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me COVID-19, Manastirliu: Punë fantastike e stafit mjekësor
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që sot lë Spitalin e Infektikivit i shëruar nga COVID-19.
Top Channel | 02-Apr-2020 13:29
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që sot lë Spitalin e Infektikivit i shëruar nga COVID-19.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved