ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 16:12

Rama. Për lëvizjen në fundjavë

Rama. Për lëvizjen në fundjavë
Ne nje mesazh ne Facebook, kryeministri thekson se nga neser ne oren 13:00 deri te henen ne 05:00 te mengjesit te gjithe do te qendrojne ne shtepi. "Nga neser, e shtune 13.00, deri te henen 05.00, njesoj si fundjaven e ...
ikub.al | 03-Apr-2020 11:38
Ne nje mesazh ne Facebook, kryeministri thekson se nga neser ne oren 13:00 deri te henen ne 05:00 te mengjesit te gjithe do te qendrojne ne shtepi. "Nga neser, e shtune 13.00, deri te henen 05.00, njesoj si fundjaven e ...

Rama: Nga nesër të gjithë në shtëpi, njësoj si fundjavën e shkuar
Kryeministri Edi Rama bën me dije se nga nesër, të shtunën në orën 13:00 deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit, gjithçka do të jetë e mbyllur, njëjtë si në dy fundjavat e shkuara. “Nga nesër, e shtunë 13.00, deri të ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 11:15
Kryeministri Edi Rama bën me dije se nga nesër, të shtunën në orën 13:00 deri të hënën në orën 05:00 të mëngjesit, gjithçka do të jetë e mbyllur, njëjtë si në dy fundjavat e shkuara. “Nga nesër, e shtunë 13.00, deri të ...

Tjetër lajm i mirë, shërohet nënë Sanija dhe Gjysh Izedini! Rama publikon foton e çiftit të moshuar
Dy persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi në qytetin e Korçës. Lajmin e ka publikuar kryeministri i vendit Edi Rama i cili ka shpërndarë edhe një foto të çiftit Sanijes dhe Izedinit.
Top Channel | 02-Apr-2020 20:46
Dy persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi në qytetin e Korçës. Lajmin e ka publikuar kryeministri i vendit Edi Rama i cili ka shpërndarë edhe një foto të çiftit Sanijes dhe Izedinit.

“Nga e shtuna në orën 13.00 deri në 05.00 të gjithë në shtëpi”
Ashtu si javën e shkuar, edhe këtë fundjavë të gjithë qytetarët duhet të izolohen në shtëpi. Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga e shtuna në orën 13.00 dhe deri të hënën 05.00 askush nuk lejohet të lëvizë. “ NGA NESËR, ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 11:21
Ashtu si javën e shkuar, edhe këtë fundjavë të gjithë qytetarët duhet të izolohen në shtëpi. Kryeministri Edi Rama njoftoi se nga e shtuna në orën 13.00 dhe deri të hënën 05.00 askush nuk lejohet të lëvizë. “ NGA NESËR, ...

Tirana dhe Koronavirusi sot/ Fotot më pikante, nga ushtria tek infektivi  dhe qytetarë që nxjerrin qentë shëtitje
Tashmë dihet që prej ditësh Shqipëria është në shtet rrethim ku kohët e fundit masat janë shtrënguar shumë edhe pse Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme tha që pas disa ditësh shumë gjëra do të lehtësohen duke parë ...
Top Channel | 02-Apr-2020 19:19
Tashmë dihet që prej ditësh Shqipëria është në shtet rrethim ku kohët e fundit masat janë shtrënguar shumë edhe pse Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme tha që pas disa ditësh shumë gjëra do të lehtësohen duke parë ...

“O Zot të lutem në gjunjë”/ Rama i kthehet PD: Gjynah ky popull që çfarë nuk dëgjon prej tyre!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në twitter sa i përket një deklarate të PD sot .
Top Channel | 02-Apr-2020 11:42
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në twitter sa i përket një deklarate të PD sot .

Rikthehet ndalim-qarkullimi i plotë në fundjavë
Njoftimi nga KM Edi Rama facebook: NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI
Illyriapress | 03-Apr-2020 12:38
Njoftimi nga KM Edi Rama facebook: NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI

Izolim total edhe këtë fundjavë: Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...
Medial | 03-Apr-2020 12:07
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...

Izolim total edhe këtë fundjavë: Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...
TetovaSot | 03-Apr-2020 12:05
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...

Shqipëria në izolim, Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00,
Qytetarët e Shqipërisë edhe këtë fundjavë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri shqiptar, Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ...
Shprehja | 03-Apr-2020 12:04
Qytetarët e Shqipërisë edhe këtë fundjavë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri shqiptar, Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ...

Shqipëria në izolim, Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00
Qytetarët e Shqipërisë edhe këtë fundjavë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri shqiptar, Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ...
Alsat-M | 03-Apr-2020 12:04
Qytetarët e Shqipërisë edhe këtë fundjavë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri shqiptar, Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ...

Izolim total edhe këtë fundjavë: Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...
Ina-Online | 03-Apr-2020 11:53
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...

Nga e shtuna në orën 13.00 deri të hënën në orën 05.00 të gjithë në shtëpi
“Nga nesër, e shtunë 13.00, deri të hënën 05.00, njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në shtëpi” apelon sërish kryeministri Edi Rama në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë kësaj fashe ...
RTSH | 03-Apr-2020 11:44
“Nga nesër, e shtunë 13.00, deri të hënën 05.00, njësoj si fundjavën e shkuar, të gjithë në shtëpi” apelon sërish kryeministri Edi Rama në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Gjatë kësaj fashe ...

Rama: Nga e shtuna deri të hënën, të gjithë në shtëpi
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se nga ora 13.00 e së shtunës deri në 05.00 të së hënës të gjithë duhet të qëndrojnë në banesat e tyre si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Kjo është fundjava e tretë ...
Lapsi | 03-Apr-2020 11:21
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se nga ora 13.00 e së shtunës deri në 05.00 të së hënës të gjithë duhet të qëndrojnë në banesat e tyre si masë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Kjo është fundjava e tretë ...

Izolim total edhe këtë fundjavë: Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...
Aktuale.MK | 03-Apr-2020 11:41
Edhe këtë fundjavë të gjithë nuk do të dalin nga shtëpia. Kryeministri Edi Rama njofton se ashtu si fundjavat e kaluar lëvizja e lirë do të ndalohet nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00. ” NGA NESËR, E SHTUNË ...

Video/ Rama publikon dhuratën nga artistët: Kaq e goditur në këtë kohë të mallkuar
Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot me ndjekësit një këngë që siç ai e cilëson "është një dhuratë shpirtërore, në këtë kohë të mallkuar".
Top Channel | 02-Apr-2020 08:34
Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot me ndjekësit një këngë që siç ai e cilëson "është një dhuratë shpirtërore, në këtë kohë të mallkuar".

Rama: Nga nesër deri të hënën, të gjithë në shtëpi
Njëlloj si javën e shkuar në Shqiopëri do të zbatohen të njëjtat masa kufizuese gjatë fundjavës. Duke filluar nga ora 13:00 e ditës së shtunës deri të hënën, e gjithë Shqipëria do të jetë në shtetrrethim. “ Nga nesër, e ...
Klan Kosova | 03-Apr-2020 11:41
Njëlloj si javën e shkuar në Shqiopëri do të zbatohen të njëjtat masa kufizuese gjatë fundjavës. Duke filluar nga ora 13:00 e ditës së shtunës deri të hënën, e gjithë Shqipëria do të jetë në shtetrrethim. “ Nga nesër, e ...

“Nga nesër, të gjithë në shtëpi”, qeveria izolon sërish fundjavën
Nga mesdita e ditës së nesërme e deri të hënën në mëngjes çdo gjë pritet të jetë sërish e kyçur për shkak të masave shtrënguese prej pandemisë Covid-19 në vendin tonë. Me një status në Fb, kryeministri Edi Rama njofton ...
Politiko | 03-Apr-2020 11:38
Nga mesdita e ditës së nesërme e deri të hënën në mëngjes çdo gjë pritet të jetë sërish e kyçur për shkak të masave shtrënguese prej pandemisë Covid-19 në vendin tonë. Me një status në Fb, kryeministri Edi Rama njofton ...

Rama publikon video-mesazhin e goditur të artistëve: Një dhuratë shpirtërore në këtë kohë të mallkuar!
Kryeministri Edi Rama e nis ditën e sotme me një video-mesazh të goditur për situatën e krijuar nga koronavirusi. Kreu i qeverisë publikon një këngë që artistët kanë bërë si dhuratë shpirtërore në këtë kohë të mallkuar. ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 07:35
Kryeministri Edi Rama e nis ditën e sotme me një video-mesazh të goditur për situatën e krijuar nga koronavirusi. Kreu i qeverisë publikon një këngë që artistët kanë bërë si dhuratë shpirtërore në këtë kohë të mallkuar. ...

Kryeministri Rama lajmëron masat për këtë fundjavë, ja oraret
Kryeministri Edi Rama njofton të gjithë qytetarët se edhe këtë fundjavë do të bllokohet totalisht jeta, për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në një mesazh në “Facebook”, kryeministri thekson se nga nesër në orën ...
Lexo | 03-Apr-2020 11:36
Kryeministri Edi Rama njofton të gjithë qytetarët se edhe këtë fundjavë do të bllokohet totalisht jeta, për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në një mesazh në “Facebook”, kryeministri thekson se nga nesër në orën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved