ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/06/2020 07:58

Parashikimi motit për sot, 03 Prill 2020

Parashikimi motit për sot, 03 Prill 2020
Gjate dites se sotme mbi vendin tone moti parashikohet te jete i pa qendrueshem, me zhvillime reshe dhe alternime kthjellimesh. Ne zonat malore pritet te kete edhe reshje shiu. Temperaturat e ajrit do te rriten ne ...
ikub.al | 03-Apr-2020 08:45
Gjate dites se sotme mbi vendin tone moti parashikohet te jete i pa qendrueshem, me zhvillime reshe dhe alternime kthjellimesh. Ne zonat malore pritet te kete edhe reshje shiu. Temperaturat e ajrit do te rriten ne ...

Ndryshon moti, diell dhe rritje temperaturash
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, ...
Lapsi | 03-Apr-2020 08:36
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...
Republika | 03-Apr-2020 11:29
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...

Vranësira dhe reshje të shiut gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe me periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar jugore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë celcius, ...
Gazeta Express | 03-Oct-2019 09:21
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe me periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar jugore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë celcius, ...

Mëngjesi me diell, mesdita me reshje shiu dhe bore në Shqipëri
Ditën e sotme, e premte 3 prill 2020, në Shqipëri pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ...
EkonomiaOnline | 03-Apr-2020 10:30
Ditën e sotme, e premte 3 prill 2020, në Shqipëri pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ...

Mëngjesi me diell, mesdita me reshje shiu dhe bore në Shqipëri
Ditën e sotme, e premte 3 prill 2020, në Shqipëri pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ...
Koha.net | 03-Apr-2020 10:19
Ditën e sotme, e premte 3 prill 2020, në Shqipëri pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ...

Mot me diell dhe vranësira, mëngjeset me ngrica
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. IHK njofton se në mëngjese parashihet ngrica të ketë ngrica të dobëta. Temperaturat ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 07:22
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. IHK njofton se në mëngjese parashihet ngrica të ketë ngrica të dobëta. Temperaturat ...

Moti sot
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...
IliriaNews | 03-Apr-2020 10:10
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...
Ina-Online | 03-Apr-2020 09:45
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...

Moti sot
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...
Koha.mk | 03-Apr-2020 09:21
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...

Borë dhe temperatura nën zero/ Parashikimi i motit për sot
Për ditën e nesërme pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në relievet kodrinore dhe ...
AlMaKos | 03-Apr-2020 08:59
Për ditën e nesërme pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në relievet kodrinore dhe ...

Si do jetë moti sot në Shqipëri
Edhe sot, vendi ynë do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat jugore dhe jugperëndimore të vendit. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë me të ...
Lexo | 20-Dec-2016 12:23
Edhe sot, vendi ynë do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme ku më të dukshme vranësirat paraqiten në zonat jugore dhe jugperëndimore të vendit. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë me të ...

Pasdite rikthehen shirat! Por si do luhaten temperaturat gjatë ditës së sotme
Pjesa e parë e ditës paraqitet me mot të kthjellët dhe vranësira të lehta. Por pjesa e dytë e ditës sjellë shtim të vranësirave fillimisht në jug dhe gradualisht shtrihen në të gjithë vendin duke rrezikuar reshje të ...
Lexo | 03-Apr-2020 08:43
Pjesa e parë e ditës paraqitet me mot të kthjellët dhe vranësira të lehta. Por pjesa e dytë e ditës sjellë shtim të vranësirave fillimisht në jug dhe gradualisht shtrihen në të gjithë vendin duke rrezikuar reshje të ...

Parashikimi i motit, e premte 3 prill 2020
TIRANE, 3 prill /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura si dhe intervale me diell të cilat do të jenë më tepër prezente përgjatë orëve ...
Medial | 03-Apr-2020 08:33
TIRANE, 3 prill /MEDIAL/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura si dhe intervale me diell të cilat do të jenë më tepër prezente përgjatë orëve ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...
Arbresh | 03-Apr-2020 08:24
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut, si dhe do të fryjë erë mesatare juglindore. Temperaturat e ...

Moti me vranësira dhe reshje shiu në pjesët jugore të vendit
Alsat 2020-04-03T08:00:27+02:00 Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi ...
AlMaKos | 03-Apr-2020 08:13
Alsat 2020-04-03T08:00:27+02:00 Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi ...

Nesër e premte, si do të jetë moti
Për ditën e nesërme pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në relievet kodrinore dhe ...
Lapsi | 03-Apr-2020 00:11
Për ditën e nesërme pritet që të ketë një përkeqësim të kushteve atmosferike, por nuk do të mungojnë edhe orët me diell. Në këtë mënyrë moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në relievet kodrinore dhe ...

Moti me vranësira dhe reshje shiu në pjesët jugore të vendit
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...
Shprehja | 03-Apr-2020 08:13
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...

Moti me vranësira dhe reshje shiu në pjesët jugore të vendit
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...
Alsat-M | 03-Apr-2020 08:03
Moti në mbarë vendin në orët e mëngjesit do të jetë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me vranësirë, në pjesët jugore me reshje të shiut. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi juglindor, veçanërisht përgjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved