ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 07:50

Lajm i mirë edhe nga Tropoja, dy pacientë fitojnë betejën me CoVid-19

Lajm i mirë edhe nga Tropoja, dy pacientë fitojnë betejën me CoVid-19
TROPOJË– Dy persona të prekur nga koronavirusi tashmë janë shëruar. Lajmin e ka bërë të ditur Kryebashkiaku i Tropojës, Rexhë Byberi teksa shkruan se është njoftuar nga spitali Infektiv se të dy pacientët janë shëruar ...
Top Channel | 03-Apr-2020 21:34
TROPOJË– Dy persona të prekur nga koronavirusi tashmë janë shëruar. Lajmin e ka bërë të ditur Kryebashkiaku i Tropojës, Rexhë Byberi teksa shkruan se është njoftuar nga spitali Infektiv se të dy pacientët janë shëruar ...

Rritet bilanci i vdekjeve në Shqipëri! Covid-19, ndërron jetë tek Infektivi një 75-vjeçar
Është shënuar viktima e 17-të në Shqipëri nga Covid-19. Në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë një pacient 75-vjeçar. Pacienti ka mbërritur në spital në gjendje të rëndë, teksa vuante nga post-hemorragjia cerebrale, ...
Top Channel | 03-Apr-2020 16:20
Është shënuar viktima e 17-të në Shqipëri nga Covid-19. Në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë një pacient 75-vjeçar. Pacienti ka mbërritur në spital në gjendje të rëndë, teksa vuante nga post-hemorragjia cerebrale, ...

STATISTIKAT: Ilustrim i situatës në Shqipëri së përhapjes së COVID 19 në Shqipëri
Pozitivë gjithsej 304 1 prill 27 Të shëruar gjithsej 89 (29,2 %) 1 prill 13 Vdekur gjithsej 16 (5,3 %) 1 ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 21:38
Pozitivë gjithsej 304 1 prill 27 Të shëruar gjithsej 89 (29,2 %) 1 prill 13 Vdekur gjithsej 16 (5,3 %) 1 ...

Rritet bilanci i viktimave nga COVID, ndërron jetë një 75-vjeçar tek Infektivi
Një tjetër person ka ndërruar jetë nga COVID-19. Bëhet fjale për një pacient 75-vjeçar, i cili kishte mbërritur në spitalin Infektiv në gjendje të rëndë. Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se i moshuari vuante nga ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 15:50
Një tjetër person ka ndërruar jetë nga COVID-19. Bëhet fjale për një pacient 75-vjeçar, i cili kishte mbërritur në spitalin Infektiv në gjendje të rëndë. Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se i moshuari vuante nga ...

Shkodër, 12 raste me Covid-19/ Të infektuarit anëtarë të dy familjeve
Nëse 2 dite me parë, Shkodra kishte vetëm 2 raste me Koronavirus, brenda 24 orëve te fundit, numri i te infektuarve ka arritur ne 16.
Top Channel | 03-Apr-2020 15:45
Nëse 2 dite me parë, Shkodra kishte vetëm 2 raste me Koronavirus, brenda 24 orëve te fundit, numri i te infektuarve ka arritur ne 16.

Lajm i mirë! Manastirliu: Shërohen edhe 2 infermierë të prekur nga COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 2 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.
Top Channel | 03-Apr-2020 15:10
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 2 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.

DETAJET: COVID-19 i merr jetën një tjetër pacienti në Shqipëri
Shkon në 17 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e koronavirusit. Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë sot një pacient 75-vjeçar. Pacienti ka mbërritur në spital në gjendje të rëndë, teksa vuante nga ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 15:55
Shkon në 17 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e koronavirusit. Në spitalin infektiv ka ndërruar jetë sot një pacient 75-vjeçar. Pacienti ka mbërritur në spital në gjendje të rëndë, teksa vuante nga ...

Manastirliu jep lajmin e mirë: Shërohen edhe 2 infermierë nga koronavirusi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manasitrliu, jep lajmin e mirë se janë shëruar nga koronavirusi edhe dy infermierë të tjerë. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Manastirliu thekson se ka shkuar në 15 numri i mjekëve dhe ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 15:01
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manasitrliu, jep lajmin e mirë se janë shëruar nga koronavirusi edhe dy infermierë të tjerë. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Manastirliu thekson se ka shkuar në 15 numri i mjekëve dhe ...

Shkon në 17 numri i viktimave nga koronavirusi, vdes 75-vjeçari te Infektivi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ka shkuar në 17 numri i viktimave nga koronavirusi në vend. Një 75-vjeçar ka humbur jetën sot, ku më herët kishte rezultuar pozitiv me koronavirus. I moshuari vuante nga ...
Mapo | 03-Apr-2020 15:46
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Ka shkuar në 17 numri i viktimave nga koronavirusi në vend. Një 75-vjeçar ka humbur jetën sot, ku më herët kishte rezultuar pozitiv me koronavirus. I moshuari vuante nga ...

Si u infektuan? Rakacolli: Mosha mesatare e fëmijëve të prekur me Covid-19, rreth 8 vjeç
Ndër të tjera, në daljen e saj publike për të dhënë informacione rreth zhvillimeve pandemike në vend, zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli foli edhe për gjendjen e fëmijëe të infektuar.
Top Channel | 03-Apr-2020 13:41
Ndër të tjera, në daljen e saj publike për të dhënë informacione rreth zhvillimeve pandemike në vend, zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli foli edhe për gjendjen e fëmijëe të infektuar.

27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre në dy familje nga Shkodra
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...
ikub.al | 03-Apr-2020 12:12
Sipas zv. ministres se MSH, Mira Rakacolli. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 112 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 27 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 2.031 raste te ...

Shkodra me numrin më të lartë të rasteve me COVID-19 në 24 orë, ministria e Shëndetësisë: Kjo rritje tregon edhe njëherë mos respektimin e masava
Teksa numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë ka arritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Në këtë qytet u shënuan 12 raste në vetëm 24 ...
GazetaTema | 03-Apr-2020 13:21
Teksa numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë ka arritur në 304 persona, Shkodra është qyteti që ka shënuar numrin më të lartë të të infektuarve në 24 orë. Në këtë qytet u shënuan 12 raste në vetëm 24 ...

Shënohet viktima e 17-të në Shqipëri/ Ndërron jetë një 75-vjeçar nga koronavirusi
Një tjetër pacient ka ndërruar jetë pasditen e kësaj të premteje nga koronavirusi. Bëhet fjalë për një 75-vjeçar me iniciale A.C., i cili humbi jetën në Spitalin Infektiv. Ministria e Shëndetësisë informon se pacienti ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 15:53
Një tjetër pacient ka ndërruar jetë pasditen e kësaj të premteje nga koronavirusi. Bëhet fjalë për një 75-vjeçar me iniciale A.C., i cili humbi jetën në Spitalin Infektiv. Ministria e Shëndetësisë informon se pacienti ...

Shërohen edhe dy infermierë të prekur nga koronavirusi
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar dy infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues. Në ...
Telegraf | 03-Apr-2020 15:39
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar dy infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues. Në ...

Dy infermierë të tjerë fitojnë betejën me COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se dy infermierë janë shëruar nga COVID-19 pas testit konfirmues nga laboratori i virlologjisë në ISHP. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ministrja shtoi ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 15:24
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se dy infermierë janë shëruar nga COVID-19 pas testit konfirmues nga laboratori i virlologjisë në ISHP. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ministrja shtoi ...

Rëndohet gjendja shëndetësore e dy pacienteve që u transferuan sot tek “Shefqet Ndroqi”, ndodhen në intubim
Dy prej pacientëve, të cilët u transferuan ditën e sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi” ndodhen në gjendje të rëndë. Ato janë dy gra të moshës 50 dhe 56-vjeç, të cilat ndodhen në intubim. Ndërsa gjendja e një pacienti ...
Telegraf | 03-Apr-2020 14:52
Dy prej pacientëve, të cilët u transferuan ditën e sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi” ndodhen në gjendje të rëndë. Ato janë dy gra të moshës 50 dhe 56-vjeç, të cilat ndodhen në intubim. Ndërsa gjendja e një pacienti ...

Bilanci në rritje/ MSH konfirmon: 27 raste të reja me COVID 19, 12 prej tyre nga Shkodra. Shkon në 304 numri i të prekurve
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...
BalkanWeb | 03-Apr-2020 11:53
Të prekurit nga koronavirusi në vendin tonë janë 304 persona tashmë. Në përditësimin e MSH-së, këtë mesditë u konfirmuan po ashtu 27 raste të reja, 12 prej tyre nga qyteti i Shkodrës. Numri i të shëruarve nga COVID 19 ...

Vijnë pesë respiratorë të rinj/ Vendosen në spitalin “Shefqet Ndroqi” për të sëmurët
Spitali “Shefqet Ndroqi” i cili eshte shenderruar ne COVID-2, pajiset edhe me pese respiratore te tjere. Kryeministri Edi Rama beri te ditur se kjo eshte pjese e financimit te qeverise prej 54 respiratoresh te rinj. ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 14:32
Spitali “Shefqet Ndroqi” i cili eshte shenderruar ne COVID-2, pajiset edhe me pese respiratore te tjere. Kryeministri Edi Rama beri te ditur se kjo eshte pjese e financimit te qeverise prej 54 respiratoresh te rinj. ...

Rritet numri i të infektuarve/ Identifikohen 27 raste të reja me koronavirus
Shifra e të infektuarëve e kalon 300-in. Numri i të prekurve nga virusi pëson rritje nëse i krahasojmë me ditët e fundit që ishin nën 20 raste të identifikuara. Zëvendës ministrja e shëndetësisë Mira Rakacolli raportoi ...
VizionPlus | 03-Apr-2020 14:18
Shifra e të infektuarëve e kalon 300-in. Numri i të prekurve nga virusi pëson rritje nëse i krahasojmë me ditët e fundit që ishin nën 20 raste të identifikuara. Zëvendës ministrja e shëndetësisë Mira Rakacolli raportoi ...

Arrin në 17 numri i viktimave të COVID-19 në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, ka njoftuar pak minuta më parë se ka ndërruar jetë pacienti me inicialet A.C., në Spitalin Infektiv në Tiranë ndërsa ndodhej në trajtim intensive pasi ishte konstatuar me ...
Telegrafi | 03-Apr-2020 15:59
Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, ka njoftuar pak minuta më parë se ka ndërruar jetë pacienti me inicialet A.C., në Spitalin Infektiv në Tiranë ndërsa ndodhej në trajtim intensive pasi ishte konstatuar me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved