ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 23:05

Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit, autorë dhe të 4 ngjarjeve gjatë muajit të fundit

Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit, autorë dhe të 4 ngjarjeve gjatë muajit të fundit
DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata kishin hyrë në ambientet e shkollës për të vjedhur bazën logjistike por u arresuan. Më pas atyre ju zbuluan edhe 4 ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 13:04
DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata kishin hyrë në ambientet e shkollës për të vjedhur bazën logjistike por u arresuan. Më pas atyre ju zbuluan edhe 4 ...

Durrës/ Zbardhen vjedhjet në seri, arrestohen 3 persona
3 shtetas, autorë të dyshuar edhe të 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars 2020 janë arrestuar nga Policia e Durrësit.
Top Channel | 02-Apr-2020 12:43
3 shtetas, autorë të dyshuar edhe të 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars 2020 janë arrestuar nga Policia e Durrësit.

Mallakastër/ Tentoi të vidhte një sasi parash në një magazinë, kapet në flagrancë nga policia
Një 42-vjeçar që tentoi të vidhte një sasi parash në një magazinë në Dukas, Mallakastër, u arrestua në flagrancë nga Policia.
Top Channel | 02-Apr-2020 10:19
Një 42-vjeçar që tentoi të vidhte një sasi parash në një magazinë në Dukas, Mallakastër, u arrestua në flagrancë nga Policia.

Tentuan të vidhnin shkollën 9-vjeçare, arrestohen 3 adoleshentë në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar tre adoleshentë, pasi tentuan të vidhnin një shkollë. Dyshohet se ata janë autorë të 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars të këtij viti. Në pranga përfunduan: M. P., 17 ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 13:40
Policia e Durrësit ka arrestuar tre adoleshentë, pasi tentuan të vidhnin një shkollë. Dyshohet se ata janë autorë të 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars të këtij viti. Në pranga përfunduan: M. P., 17 ...

Heroinë, para dhe armë/ Arrestohet 52-vjeçari nga Gramshi
Dhjetëra doza me heroinë, një sasi e konsiderueshme parash e përfituar nga shitja e lëndës narkotike, dy armë të ftohta dhe një sasi fishekësh për armë gjahu janë sekuestruar si rezultat i operacionit "Gramshi".
Top Channel | 02-Apr-2020 09:41
Dhjetëra doza me heroinë, një sasi e konsiderueshme parash e përfituar nga shitja e lëndës narkotike, dy armë të ftohta dhe një sasi fishekësh për armë gjahu janë sekuestruar si rezultat i operacionit "Gramshi".

FOTO/ Shpërndante heroinë në Gramsh, arrestohet 52- vjeçari, u kap me 82 doza, para dhe armë
GRAMSH Një 52- vjeçar është arrestuar pasi shpërndante doza heroine në qytetin e Gramshit. A.D, u kap gjatë operacionit policor me 82 doza heroinë, 113.700 lekë, dy thika, dy aparate celular dhe një sasi fishekësh për ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 09:38
GRAMSH Një 52- vjeçar është arrestuar pasi shpërndante doza heroine në qytetin e Gramshit. A.D, u kap gjatë operacionit policor me 82 doza heroinë, 113.700 lekë, dy thika, dy aparate celular dhe një sasi fishekësh për ...

Mallakastër/ Tentoi të vjedhë para në një magazinë, arrestohet 42-vjeçari
Një 42-vjeçar nga Mallakastra ka përfunduar në prangat e policisë, pasi tentoi të vidhte një sasi parash në një magazinë në fshatin Dukas. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale N. A., i cili rezulton të jetë edhe autor ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 09:57
Një 42-vjeçar nga Mallakastra ka përfunduar në prangat e policisë, pasi tentoi të vidhte një sasi parash në një magazinë në fshatin Dukas. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale N. A., i cili rezulton të jetë edhe autor ...

Thika, fishekë dhe doza heroine, arrestohet 52 vjeçari në Gramsh
Një 52 vjeçar u vu në pranga në kuadër të operacionit policor të koduar “Gramshi”. Policia njofton se ka arrestuar shtetasin A. D., 52 vjeç, lindur dhe banues në Gramsh, i dënuar edhe më parë, pasi u kap me dhjetëra ...
Telegraf | 02-Apr-2020 09:47
Një 52 vjeçar u vu në pranga në kuadër të operacionit policor të koduar “Gramshi”. Policia njofton se ka arrestuar shtetasin A. D., 52 vjeç, lindur dhe banues në Gramsh, i dënuar edhe më parë, pasi u kap me dhjetëra ...

“Vol-Vo 4?/ Kapet dhe ndalohet një tjetër person i shpallur në kërkim
Një tjetër person i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4 është ndaluar nga policia.
Top Channel | 02-Apr-2020 09:07
Një tjetër person i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4 është ndaluar nga policia.

Shiste heroinë në Gramsh/ Prangoset 52-vjeçari
Policia e Gramshit arrestoi këtë të enjte një 52-vjeçar të dënuar më parë për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Sipas njoftimit të policisë, shtetasi A. D. shiste heroinë në qytetin e Gramshit. Pas hetimit ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 09:35
Policia e Gramshit arrestoi këtë të enjte një 52-vjeçar të dënuar më parë për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Sipas njoftimit të policisë, shtetasi A. D. shiste heroinë në qytetin e Gramshit. Pas hetimit ...

Operacioni Vol-Vo 4/ Kapet 52-vjeçari i shpallur në kërkim (EMRI)
Një 52-vjeçar ra në prangat e policisë këtë të enjte në kuadër të operacionit Vol-Vo 4”. Policia e Tiranës arrestoi Qerim Mushën nga Tirana, për të cilin është dhënë masa “Arrest me burg”. Ai ishte i shpallur në kërkim ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 09:27
Një 52-vjeçar ra në prangat e policisë këtë të enjte në kuadër të operacionit Vol-Vo 4”. Policia e Tiranës arrestoi Qerim Mushën nga Tirana, për të cilin është dhënë masa “Arrest me burg”. Ai ishte i shpallur në kërkim ...

‘Vol-Vo 4’/ Arrestohet 52 vjeçari nga Tirana që ishte në kërkim. Policia: Ja për çfarë akuzohet
Arrestohet nga policia një 52-vjeçar që ishte shpallur person në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4. Policia ka bërë me dije sot se ka vënë në pranga shtetasin Q. M., 52 vjeç, banues në Tiranë. Ai ishte ...
Telegraf | 02-Apr-2020 09:24
Arrestohet nga policia një 52-vjeçar që ishte shpallur person në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4. Policia ka bërë me dije sot se ka vënë në pranga shtetasin Q. M., 52 vjeç, banues në Tiranë. Ai ishte ...

Operacioni “Vol-Vo 4”, arrestohet ish-shoferi i Arben Çukos
Policia e Shteti njoftoi arrestimin e shtetasit Qerim Musha. Raportohet se bëhet fjale për ish-shoferin e ish-kreut të Burgjeve, Arben Çuko. Ky person ishte shpallur në kërkim nga Departamenti i Policisë Kriminale në ...
Lapsi | 02-Apr-2020 10:09
Policia e Shteti njoftoi arrestimin e shtetasit Qerim Musha. Raportohet se bëhet fjale për ish-shoferin e ish-kreut të Burgjeve, Arben Çuko. Ky person ishte shpallur në kërkim nga Departamenti i Policisë Kriminale në ...

Tentuan të vidhnin shkollën, kapen tre adoleshentë në Durrës
Tre adoleshentë u arrestuan nga policia e Durrësit, pasi tentuan të vidhnin një shkollë. Në pranga u vunë shtetasit M. P., 17 vjeç, banues në Shënvlash, Durrës, i dënuar më parë për vjedhje, S. Ç., 17 vjeç dhe A. Gj., ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 13:29
Tre adoleshentë u arrestuan nga policia e Durrësit, pasi tentuan të vidhnin një shkollë. Në pranga u vunë shtetasit M. P., 17 vjeç, banues në Shënvlash, Durrës, i dënuar më parë për vjedhje, S. Ç., 17 vjeç dhe A. Gj., ...

Kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash, procedohen 2 shkodranë
Dy persona janë proceduar në gjendje të lirë për kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash. Bëhet fjalë për një 51-vjeçar me iniciale F.B. dhe Xh. B. 63 vjeç, të dy banues në Shkodër. Nga kontrolli i ushtruar në ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 15:12
Dy persona janë proceduar në gjendje të lirë për kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash. Bëhet fjalë për një 51-vjeçar me iniciale F.B. dhe Xh. B. 63 vjeç, të dy banues në Shkodër. Nga kontrolli i ushtruar në ...

Vjedhje shkollash, lokalesh e marketesh – Policia arreston 3 shtetas, sekuestron parà  dhe një makinë luksoze
Policia e Shtettit ka njoftuar vënien në pranga të 3 shtetasve, për tentativën e vjedhjes së një shkolle si dhe 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars 2020. Shërbimet e Policisë së Durrësit, krahas ...
ScanTv | 02-Apr-2020 13:26
Policia e Shtettit ka njoftuar vënien në pranga të 3 shtetasve, për tentativën e vjedhjes së një shkolle si dhe 4 vjedhjeve të tjera të ndodhura gjatë muajit mars 2020. Shërbimet e Policisë së Durrësit, krahas ...

Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit, autorë dhe të 4 ngjarjeve gjatë muajit të fundit
DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata kishin hyrë në ambientet e shkollës për të vjedhur bazën logjistike por u arresuan. Më pas atyre ju zbuluan edhe 4 ...
Medial | 02-Apr-2020 13:06
DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata kishin hyrë në ambientet e shkollës për të vjedhur bazën logjistike por u arresuan. Më pas atyre ju zbuluan edhe 4 ...

Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit
Lajmet e Fundit nga Shqiperia Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata ...
Lajmi i Fundit | 02-Apr-2020 13:06
Lajmet e Fundit nga Shqiperia Tentuan të vjedhin shkollën 9- vjeçare, arrestohen 3 adoleshentët serialë të Durrësit DURRËS Tre adoleshentë janë arrestuar pasi tentuan të vjedhin një shkollë 9- vjeçare në Durrës. Ata ...

Kapet i dënuari për grabitje/ 40-vjeçari ishte shpallur në kërkim ndërkombetar
Policia e Lezhës ka arrestuar një 40-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për një serë veprash penale. I shume kerkuari u kap në fshatin Godull ne banesen e tij. 40-vjeçari ishte dënuar nga Gjykata e Kurbinit për ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:46
Policia e Lezhës ka arrestuar një 40-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për një serë veprash penale. I shume kerkuari u kap në fshatin Godull ne banesen e tij. 40-vjeçari ishte dënuar nga Gjykata e Kurbinit për ...

Operacioni Vol-Vo 4/ Korrupsion pasiv të funksionarëve të lartë të shtetit – Policia arreston 1 shtetas
Policia Shtetit ka njoftuar se në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4, specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Tiranë, kanë bërë kapjen e shtetasit Q. M., 52 vjeç, banues në Tiranë, person i ...
ScanTv | 02-Apr-2020 12:51
Policia Shtetit ka njoftuar se në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4, specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Tiranë, kanë bërë kapjen e shtetasit Q. M., 52 vjeç, banues në Tiranë, person i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved